Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Nasze "co nieco" :)  (Przeczytany 72664 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Nasze "co nieco" :)
« : 2005-05-12, 23:08 »
Witajcie!
Załozyłam ten temat nie wiem z jakiego powodu... chyba po prstu nic nie wiem... Chciałabym się was o coś DZIEWCZYNY zapytać.... czym pielęgnujecie swoje piersi? Może to jest osobiste pytanie, ale mnie juz to dręczy od dawna i nigdy na ten temat z nikim nie rozmawiałam, a boję się, ze z mojej nie wiedzy wyniknie jakis rak... Boje sie wszelkich guzków itp.... Pomóżcie mi zgromadzic jako taką wiedzę o naszych cycuszkach... Proszę... :)

PS: PeGaz wbacz kolejny damski temat :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Essey

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #1 : 2005-05-13, 20:01 »
To ja dołączam się do pytania :P :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #2 : 2005-05-13, 20:17 »
Mydło i woda :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedz #2 : 2005-05-13, 20:17 »

Nicka

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #3 : 2005-05-13, 20:23 »
Jeszcze gąbka i specjalny balsam :) :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #4 : 2005-05-13, 22:02 »
Tak,balsam :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #5 : 2005-05-13, 22:03 »
Jak powiedziala Qas - mydlo i woda :lol:
Zreszta, co ja tam mam :lol22:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #6 : 2005-05-13, 22:32 »
Jak powiedziala Qas - mydlo i woda :lol:
Zreszta, co ja tam mam :lol22:
Ja bym dorzuciła żel pod prysznic ;)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #7 : 2005-05-13, 22:36 »
ja dlam noszac stanik :P no i mydlo i woda:P
Widuje osoby ktore nie noszą stanika ..efekty sa tego takie jak obwisle piersi(miewiecej takie jak  te afrykanki :P) . Pamietam moj peirwszu piustonossz-bialy z Keya pod choinke dostalam :P
A wy pamietacie swoj pierwszy biustonosz? ;)
P.S w jakims numerze "Bravo" bylo duzo na temat masazu piersi.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #8 : 2005-05-13, 22:37 »
Mydło bleeee - wysusza skóre!
Dobry żel pod prysznic+ balsam nawilżający, moze być tez ujędrniający+ chłodne i zimne natryski!!!
A poza tym naprawde warto zainwestowac w dobry i dobrze rozmiarem dobrany biustonosz. Jakie sa literki to nie patrzcie, bo potem tego nikt oprócz włascicielki nie pamieta, a wygląd jest o niebo lepszy!
Byłam ostatnio w sklepie i pani mnie poinformowała że noszę E70 to prawie zemdlałam z wrażenia, ale jak przymierzyłam to sie okazało że wcale to nie sa wiadra tylko slicznie lezy i jest superwygodny :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedz #8 : 2005-05-13, 22:37 »

Agysz

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #9 : 2005-05-13, 22:42 »
Ja pamiętam jak dostałam biustonosz..Mama mi kupiła taki czarny z kwiatuszkiem..Bardzo był wygodny :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #10 : 2005-05-13, 22:53 »
A ja miałam niebieski, ale sobia sama kupiłam :) Mama była tylko sponsorem i doradcą
Zapisane
BC + koci podrostek

Emilka

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #11 : 2005-05-13, 22:57 »
peeling pod prysznic :wink:

pierwszego stanika nie pamietam.

co do noszenia ubran bez stanika to uwazam ze jezeli ktos ma ladny biust to np. w letnim topie o wiele lepiej zeby nie uzyc slowa sexy ;) wygladaja "gole"piers. Ja moge zapomniec o jakiejs bluzce do ktorej nie bylb ypotrzebny stanik,mam bardzo maly biust :( z baki i prababki ;) ale co male to piekne :wink: wszystkie w rodzinie mamy male biusty i mi z tym dobrze. Musze tez przyznac ze obfite biusty nie podobaja mi sie chociaz to tez zalezy od osoby,ktora takowe posiada ;) ciesze sie tym co mam.

Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #12 : 2005-05-13, 23:11 »
Ja chciałabym miec troszku większe niż mam..Ale trudno..Taka natura ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #13 : 2005-05-14, 08:17 »
A ja nie mam wcale :( Tzn mam ale takie... :| Mam pięć staników...Pierwszy dostałam od babci, nastepny wygrałam z gazety ( :P ) biały, z Keya... nastepny od przyjaciółki, od babci biały taki sportowy bardziej i ostatni czerwonyz  drutami od ostatniej babci :| Jedna to 0, jedna AA a pozostałe A...Te dwa pierwsze nic mi nie dają, chyba za małe są a ten AA tymbardziej :| Ohydnie wyglądam bez stanika w koszulce...dlatego ja mam zawsze bluze zapiętą na sobie...Zawsze jak są jakieś okazje np. Wielkanoc czy cuś to dostaję stanik a mi się to nie przydaje, bo takowych nie nosze...Przubowałam juz sie przełamać i nosiłam (mój rekord miesiąc, woww...) ale zawsze potem dochodzę do wniosku ze mam maly biust i nie mam na co nosic...I tak w kolko :|
btw- po ilu mniej wiecej latach wyrownaly Wam sie piersi? U mnie roznica jest straszna, np. noszę stanik A i na jedną pierś jest dobry a druga wygląda fatalnie :| Grrr nienawidze swoich piersi. Zaczeły mi rosnąć prawie 3 lata temu, urosły do pewnego stopnia i cały czas takie są...Eh,dlaczego takie niedoskonalosci w wygladzie zawsze musza przytrafic sie mnie :/.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #14 : 2005-05-14, 08:44 »
Dziewczyny, szczególnie te w wieku 15 lat, któr narzekacie na mały biust - spokojnie, przecież jeszcze urośnie, wszystko przed Wami ;)

Co do biustonosza - jasne, że pamiętam pierwszy. Kupiłam w Raciborzu w takim malutkim sklepiku u przemiłej pani. Z resztą do dzisiaj u niej kupuję. Jak tylko wchodzę pokazuje mi różne modele, najodpowiedniejsze dla mnie i zawsze pamięta rozmiar i czego nie lubię  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedz #14 : 2005-05-14, 08:44 »

Emilka

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #15 : 2005-05-14, 11:01 »
Karletka nie martw sie,kazda kobieta nie ma piersi idealnej wielkosci. Ja tak jak i moja mama tez mamy lewa piers mniejsza od prawej :lol:

Tez sadze ze jeszcze nie ma sie cos martwic,jeszcze jest czas zeby urosly ;) ja to mam niestety uwarunkowane genetycznie :lol: :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #16 : 2005-05-14, 11:05 »
Mi pierwszy stanik ufundowała babcia. Miałam wtedy chyba z 10 lat, i jeszcze nic pod bluzka, ale uparłam się ze nie było żadnej innej rady :;d: :;d: pamiętam tylko ze czułam się w nim jak w kaftanie bezpieczeństwa, to było takie ciało obce, którego naqjchętniej od razu bym się pozbyla. miałam nauczke :;d: :lol:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #17 : 2005-05-14, 11:42 »
Ja mam piersi proporcjonalne do siebie ale za to sa jakies dziwne, jak sie ich dostknie to jakies takie gulkowale cos na obydwu... znaczy nie to ze jakies guzki ale jakies takie dziwne to chyba niedobrze co nie?

A mój pierwszy stanik (biały) sobie wybrałam a mama kupiła, potem kupiłam sobie naraz trzy z keya (kolor jeansu, kremowy i taki w fioletowe i niebieskie paski),a niedawno mama kupiła mi taki szary z Hey :) A teraz zamierzam sobie kupić jakies ze dwa czarne i jeden biały z silikonowymi ramiaczkami. Ja nosze 70 A, albo 75 A, ale ostatnio cos mi zaczeły szybciej rosnac wiec moze sie za niedługo na B przerzuce...

Essey, mój pierwszy stanik tez miałam jakos w wieku 10 lat i tylko "guziczki" :lol: ale mi nie przeszkasdzał od azu sie przyzwyczaiłam... a teraz nie moge chodzic bez stanika bo mnie to wkurza i jak biegne to tak skacze cholernie :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-14, 11:44 autor Psiara »
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

AgaŚ

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #18 : 2005-05-14, 12:27 »
Boze przezyywacie :P Małe jest piekne :;d: Ja tam wszystko mam malutkie i mi sie to podoba :P

A pierwszy... ee.. nie pamietam... :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #19 : 2005-05-14, 12:33 »
Ja bym chciała mieć B i nie wieksze :P ale niestety raczej bede miala wieksze, bo u nas to rodzinne :/
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Zorba

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #20 : 2005-05-14, 12:39 »
ja mam z 75 B  :P
Karletko! od czego sa pusz apy ::P (sorx ze spolszczylam:P).
Mi te piersi co mam odpowiadają mi ;)
A staniki to nosze teraz tylko z drutami ;) Podnoszą do góry ,ogolnie to mi pasuję =)
Niedlugo wybiore sie do Key-a kupić kolejny stanik  =) Albo do sklepu na przeciwsko ;) Ładne mają wzrory i fasony ;)
Ja na początku mialam nierowne piersi jadna wieeksza drugą mniejsza :/ Ale teraz jest już ok.
Ja swoj peirwszy stanik dostalam w wieku 11 lat ;) ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedz #20 : 2005-05-14, 12:39 »

AgaŚ

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #21 : 2005-05-14, 13:00 »
Cytuj
ja mam z 75 B


i ja :wink: Ale ogolnie ja takie jakies dziwne mam te piersi i wiekszosc stanikow nie ladnie lezy :P A jak jakos ladnie... to tylko te drogie :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #22 : 2005-05-14, 13:01 »
A ja mam dziedzicznie rodzinnie szerokie plecki po mamusi. Czyli 80 albo nawet 85 :?
A do tego duuugie ręce strasznie, co oznacza, ż enie mogę kupić prawie żadnej bluzki ani żakietu, bo mam za krótkie rękawy
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #23 : 2005-05-14, 13:23 »
A do tego duuugie ręce strasznie, co oznacza, ż enie mogę kupić prawie żadnej bluzki ani żakietu, bo mam za krótkie rękawy
To tak samo jak ja!! :( Wszystkie wychodzą 3/4 podobne... :|

Mam dość spory biust, co mi bardzo przeszkadza... :? Chciałabym mieć trochę mniejszy...
A może są staniki optycznie pomniejszające biust? :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #24 : 2005-05-14, 13:32 »
Raven,moze gorsecik? :lol:

ja mam 75A czasami B ale to zalezy od rodzaju stanika.
Moj biust jest jak najbardziej proporcjonalny do budowy ciala ale chcialabym czasem w lato wyjsc w topie bez stanika... wtedy wygladam jak jedenastolatka z powiekszonymi sutkami :roll: (bez obrazy oczywiscie)  a moze poprostu przesadzam jak zwykle :P ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #25 : 2005-05-14, 13:36 »
Karletko! od czego sa pusz apy ::P (sorx ze spolszczylam:P).
wez nic nie mow...
po co? zeby sie wgniataly? przeciez one nie maja nawet co wypelniac  :roll: Mi eni chodzi o to,zeby miec wiekszy biust...
Ohydne jest to uczucie jak sie jedzie autobusem i wszystko...skacze  :| Fuuuj...Wolałabym być albo zupełnie płąska(serio!  :| ) albo mieć jakieś wieksze piersi, zebym nie rezygnowala z noszenia stanika bo to jest wkurzajace  :roll:
AgaŚ (i reszta) super,ale... :| :? Ja mam siostre...blizniaczke i ona ma piersi wieksze od mojej mamy (seryjnie)  :| I nie ma osoby  ktora widzialaby nas razem i nie zwracala na to uwagi  :| A potem slysze przy rodzinnym obiadku "jedz,jedz bo ci cycki nigdy nie urosna" albo "czy myslicie ze ona zawsze juz taka plaska bedzie?" (do moich rodzicow)  :roll: NIENAWIDZE,NIENAWIDZE,NIENAWIDZE!!!! :cry: :cry: :cry: ja chce byc chlooopaaaakiem  :( :cry:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #26 : 2005-05-14, 13:43 »
Karletka jak chcesz byc chlopakiem to jak masz mniejsze piersi - mniej  roboty bedzie przy zmianie plci :P Zartuje :cmok: Jestes jeszcze mloda - urosna :)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #27 : 2005-05-14, 15:39 »
Ja mam 70B (duze B raczej) i podobaja mi sie takie jakie sa :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedz #27 : 2005-05-14, 15:39 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #28 : 2005-05-14, 16:31 »
Eee Karletka nie przejmuj się ,,co nas nie zabije to zmocni"... też nie lubie swoich... chciałabym mieć większe, większe, większe! :D

A pierwszy stanik.. nie pamiętam, wiem że to był 0 i biały z attomówką. A jak dbam? Dobieram odpowiednią bielizne.. hm, i to bybyło na tyle :)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Nasze "co nieco" :)
« Odpowiedź #29 : 2005-05-14, 18:06 »
Ja jeszcze żadnych kosmetyków do biustu nie stosuję . No czasem wetrę balsam do ciała :)
Noszę 75B i mi z tym dobrze . Piersi równe, tylko głupawo zbudowane - idą jakby na zewnątrz :? Ale może kiedyś będzie normalnie :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 31 zapytaniami.