Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Zimowe Kreacje  (Przeczytany 8814 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Zimowe Kreacje
« : 2006-12-29, 13:53 »
Robi się coraz zimniej. Zaczyna padać śnieg. Zapewne zmieniliście już ciuchy na zimowe. Znam parę osób, które potrafią być owinięte w 3 szaliki, i dalej jest im zimno. Ale znam tez parę osób, które dalej chodzą w adidasach i krótkim rękawku. A jak jest z wami?
Ja noszę czarną kurtkę która zdążyła już mieć dziurę na rękawie (są na niej dwie naszywki: pacyfka i kult), arafatkę która jest luźno przewiązana w roli szalika, czerwone rękawiczki "bez palców" i czarną czapkę z napisem ZUZIA ZŁA. Do tego dochodzą glany.
Jak jest z wami?? Zapraszam do dyskusji  :D
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #1 : 2006-12-29, 14:00 »
Glany albo adidasy,czarna kurtka z której już wychodzi wata i czasami stara czapka po siostrze, z "kucotem" do pasa ;d I tyle. Szaliki lubię,ale zawsze mi przeszkadzają, rękawiczek nie noszę bo nie lubię.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #2 : 2006-12-29, 14:01 »
Jak narazie to zimowa kurtka (rozowa xD) i czarne glany. Potem dojdzie czarna czapa, szal (w paski albo czarny) i rekawiczki (tez w paski albo czarne :P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #2 : 2006-12-29, 14:01 »

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #3 : 2006-12-29, 14:14 »
adidasy (zimowe taki x) ) hmm płaszczyk z misiem.. albo krótka czarna kurtka. zalezy jak jestem ubrana czy na sportowo czy na inaczej ^^. nie lubie czapek.. a rękawiczek nie mam jak zawsze ktos mi skonfiskuje ;P
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #4 : 2006-12-29, 14:16 »
Ja zazwyczaj glany lub trapery, ew. kowbojki na nogach, czarna stara kurtka po siostrze, arafatka (biało-czarna), rękawiczki i czapka (takie jakie sa pod reka, czasem wychodzi troche smiesznie bo np. jestem ubrana cała na czarno i do tego wkładam błękitną czapeczkę i zielone rękawiczki :lol: ).
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #5 : 2006-12-29, 14:21 »
to tak..
+brązowy płaszcz z futrzanym obramowaniem kaptura
+brązowe kozaki {w tym roku ja cała na brązowo.. :p }, ale chciałabym jeszcze takie buty ni to sportowe, ni to zimowe, takie jakby zimowe adidasy xP
+dłuuugaśny szalik w paski czerwono-beżowo-brązowe - uwielbiam go, ale ostatnio nie noszę, bo jest niepkraktyczny, gdy ja ciągle coś majstruję przy mp3 ; P
+rękawiczki - tak, ale tylko jak wiem, że będę na dworze trochę dłużej, bo mnie do szału doprowadza ciągle ściąganie np. przy zakupach
+czapki nie noszę, jak mi zimno to kaptur na głowę i heja :D
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #6 : 2006-12-29, 14:40 »
Jak narazie jest w miarę ciepło i noszę:
§ długa, czarna, lekka kurtka;
§ na głoweę - taka a`la chustka ciepła / opaska / czapka / nic;
§ rękawiczek raczej niet, ew. czasami, głównie jak idę na spacer z psem;
§ szalików też niet, przynajmniej narazie;
§ glańce.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #7 : 2006-12-29, 14:52 »
Czarne kozaki, płaszcz za kolana, rękawiczki... Czasem szalik, ale teraz nie pasuje mi pod kolor płaszcza i zrezygnowałam :P bo nie chce mi się kupywać następnego. Czapek NIENAWIDZĘ więc głównie kapturek.

Tylu :D
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #8 : 2006-12-29, 15:05 »
Czarne kozaki z futerkiem u góry, błękitna, puchata kurtka, niebieskie polarowe rękawiczki, czasem zakładam niebieski, wełniany szaliczek, no i czasem czapka, za którą wręcz nieprzepadam, dlatego rzadko ją noszę xP
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #8 : 2006-12-29, 15:05 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #9 : 2006-12-29, 18:18 »
* Ciemnozielona długa kurtka (szczerze mówiąc nie podoba mi się bo jest za szeroka i odstaje),
* brązowe buty, takie jak to Alya określiła, zimowe adidasy (jeśli dobrze rozumuje),
* rękawiczki nosze bo inaczej mam zawsze spierzchnięte dlonie (nie mam dwóch takich samych rekawiczek, ale co tam :) ),
* szalik mama mi każe nosić, taki czarny, beznadziejny :P
* czapke tez musze nosić ale prędzej się chyba powieszę nim wyjde w niej na miasto... Mam tylko jedną, kompletnie bezsensowną :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #10 : 2006-12-29, 18:32 »
A ja się pochwalę (choć właściwie nie ma czym xD) swoją wściekłoczerwoną kurtką. Co prawda wyglądam w niej jak gumbas (taka szeroka). Na zmianę mam starą niebieską kurtkę w której wyglądam jak debil (sorrx :D) i do niebieskiej kurtki taka okropna czapka w paski :/ Ale wolę chodzić w czerwonej kurtce, bo tam mam taki fajny czerwony szaliczek i czerwoną czapeczkę ;P
I mama nie chce mi kupić normalnej kurtki :/ Co do butów to mam takie wysokie (ale nie na obcasie/koturnie, tylko po prostu wysoko zasuwane na zamek) czarno-białe. I w zimie dochodzą rękawiczki. Jeżeli czerwona kurtka to czerwone, a jeżeli niebieska - niebieskie.
Nie lubię zimy bo muszę w takim czymś okropnym chodzić ;/;/;/
Zapisane

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #11 : 2006-12-29, 18:52 »
Ja mam krótką kurtkę taką jakby czarną do tego rękawiczki w czarno-białe paseczki (tak fajnie śmiesznie wyglądają) i czasem jak jest bardziej zimniutko to zakładam czapeczke taką z wakroczykami na szalik nie ma miejsca bo jak sie zapne to mam za duzo pod szyją a butki to kozaczki z futrkiem (mam nadzieje ze sztucznym) :)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #12 : 2006-12-29, 18:54 »
Ja nosze juz od dawna zimowa czerwona kurtke(nie lubie jej, ale za rok sobie kupie nowa ;) ) i rękawiczki.
Jak spadnie snieg, to zapewne na spacery z psem lub na dłuzsze wypady załoze zimowe buty(kozaki, ktore musze sobie jeszcze kupic :P) do szkoly jednak caly czas adidasy- nie chce mi sie butow zmieniac. :P
Czapki generalnie nie nosze, no chyba ze na spacer z psem. Wtedy musze, bo dlugo z nim biegam, tarzam sie w sniegu itp.
W uszy mi nie zimno, bo teraz mam wiekszosc bluz z kapturem. Duzo bardziej preferuje kaptur od bluzy niz czapke ;) Dlatego nawet teraz go nosze :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #13 : 2006-12-29, 23:13 »
Ja mam na zimę czerwony płaszcz, ale noszę teraz, bo mrozów nie ma taką jesienno-zimową kurtkę błękitną, do tego czerwono-czarna arafatka, "beret" - taki kaszkiet wełniany w czarno-szare paski, rękawiczki, takie długie są, że za łokieć, ale to ja noszę takie pofałdowane - czarna dłoń a dalej czarno-różowe (taki rażący, ostry róż) paski i czerwone glany.

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #14 : 2006-12-29, 23:39 »
Ja mam czarną płaszczykowatą kurtkę. Do tego zielona czapka i szalik. Nie cierpię szalików, pod kurtką :P Rękawiczek brak, bo nie toleruję, ew. na stok.
« Ostatnia zmiana: 2007-01-27, 22:05 autor Madia »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #14 : 2006-12-29, 23:39 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #15 : 2006-12-29, 23:40 »
A więc tak:
^czarny płaszcz z kapturem z futerkiem z "mysich cipek" (made in Justy$$)
^czarną, krótką kurtke z biało-czerwonymi ściągaczami
^dużą, puchową, czerwoną kurtke
#czarne rękawiczki bez palców z czerwonym sercem (sama obramówka)
#czarne, grube rękawiczki z jednym palcem (takie jak dzieci noszą)
#czarne, cienkie rękawiczki z jednym palcem i jakimś tam wzorkiem ,nie pamiętam jakim
&czarna czapka a'la smurfy
&czarna, mała, wełniana czapa
&bordowa, wełniana pilotka
&czarne, włochate nauszniki
%czarne glany
%czarno-czerwone "trapery"- typowo sportowe
%trampki-na spacer z psami jak jest powyżej 10 stopni  :lol:

Szalików nie nawidze i nigdy nie nosze ;p
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #16 : 2006-12-30, 05:53 »
czarna kurtka z kapturem z futerkiem, podbijana polarem, czerwone lub granatowe rękawiczki, czarne glany lub brązowe buty trekingowe.
Zamiast szalika noszę zazwyczaj golfy, które uwielbiam :), w czapce wyglądam jak pół du*y zza krzaka, więc staram się nie nosić. Zakładam jedynie w największe mrozy - wtedy jest to czapka uszatka, kremowa z białym futerkiem :). Ale ostatnio przymierzałam kaszkiet i nie wyglądam w nim bardzo źle, więc może jeszcze takowy kupię :)
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #17 : 2006-12-30, 10:19 »
płaszcz łososiowy :P
czepy nie nosze bo cieplo jest na razie i nie lubuie
szalika tez
brązowe kozaczki,
rekawiczki lososiowe.
WSIO
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

thrilly

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #18 : 2006-12-30, 20:48 »
ja mam kilka kurtek to noszę je na zmianę , do tego rękawiczki najczęściej w czarno białe paski, czasem czapka/kaszkiet ,czarny szalik, wkrótce arafatka, na nogach adidasy lub czarne kozaki no i tyle
Zapisane

Aksa

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #19 : 2006-12-30, 21:51 »
Czarna kurtka z owłosionym kapturem :D tzw. Alaska, czarny szalik, czarna czapka, czarne rękawiczki, adidasy lub buty zimowe(czarne).
Albo biała kurtka, biały szalik, biała czapka(nike), buty zimowe kub adidasy oraz czarne rękawiczki :D
Zapisane

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #20 : 2006-12-31, 10:11 »
czarna kurtka taka dłuższa prawie płaszcz :P
szalik w czarne i białe paski
czarne rękawiczki z jednym palcem (ale jak jest naprawde zimno)
czapek nie używam, czasami nauszniki jak mi uszy odmarzają od żelastwa (kolczyków XD)
no i jak prawie cały rok - glany.
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #20 : 2006-12-31, 10:11 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #21 : 2006-12-31, 10:54 »
a ja poszłam wczoraj kupic sobie buty na zimę: efekt. buty kupione, ale na zimę na pewno sie nie nadają... ale nie mogłam sie oprzeć temu kolorowi :D

co do zimowych kreacji: dwa szaliki na zmianę i jedna olbrzymiasta chusta, zestaw czapek i kapeluszy w zalezności od kolorystyki, pomarańczowy płaszcz, żółta kurtka w chińskim stylu, czerwony polarek tak na zmianę, ale że zima w tym roku taka jesienna jak na razie to ganiam w granatowej lub zielonej kurteczce jesienno wiosennej :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Karoli123456789

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #22 : 2006-12-31, 15:08 »
Ja nosze czarne kozaki (przed kolana) do tego plaszcz (do kolan) czarna czapka czasami rekawiczki i szalik.
Ale na razie na zime sie nie zapowiada wiec rekawiczki szalik i czapka ida w kat. :)
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #23 : 2006-12-31, 15:27 »
zgniłozielony płąszcz do kolan, szalik/arafata, czapka zwykła lub taka, hm, "z daszkiem", stalki lub trepy jak jest duży śniegn lub jedziemy w góry.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #24 : 2006-12-31, 19:12 »
o, ja zapomniałam jeszcze, że jeszcze na zmianę z kurtką noszę czarną długą dyplomatkę, albo niezbyt często ale jednak - kurtkę - kocyk, taką ciepłą puchatą z baardzo grubego polaru, w odcieniach niebieskiego
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #25 : 2007-01-03, 16:33 »
Ja to se nosza ... :
- Czarna kurke
- białe futerko
- biała kurke
- szalik jeden biało -  zielono - zółto - niebieski z Housa a dugi czarno biały  z Cropa
- rekawiczki zalezy .. rożne kolory po prostu
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #26 : 2007-01-03, 16:35 »
aha wlasnie i jeszcze dopisze, ze nosze czerwona kurtke
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #27 : 2007-01-03, 16:48 »
- białe futerko
prawdziwe?
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #27 : 2007-01-03, 16:48 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #28 : 2007-01-05, 19:00 »
Ja w tym roku jeszcze nie chodziłam w zimowej kurtce.
Mam czarną kurtkę (szyta jak płaszcz), czarny lub bordowy szalik i odpowiednio bordową lub beżową czapkę.
Do tego czarne buty na obcasach lub trapery.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #29 : 2007-01-05, 19:28 »
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 28 zapytaniami.