Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Warkoczyki ale tylko profesionalne  (Przeczytany 5505 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Olka1992

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #60 : 2004-04-18, 17:49 »
Cytat: pat
Cytuj

aaargh, jak ja nie cierpie jak ktos pisze ..::*TaKiM SpoSobEm=-::..

a ja nienawidze tego sposobu !


No to mamy ze sobą coś wspólnego
Zapisane

Flaś

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #61 : 2004-04-18, 17:56 »
Cytat: Skarb
No ale na 3 miesiące to może warto.


No właśnie, może .... :?
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #62 : 2004-04-18, 21:48 »
Szczeże mówiąc chciała bym ale wydać 500 zł z cięszko zarobionych pieniędzy??? To nie dla mnie...
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedz #62 : 2004-04-18, 21:48 »

iwa

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #63 : 2004-08-04, 09:37 »
a ja jak miałam długie włosy (och,iwa kiedy to było),to ze swoich własnych włosów miałam takie warkoczyki jak na zdjeciu :wink: ale mi robiła koleżanka.chyba 2-3 godziny to robiła.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #64 : 2004-08-04, 12:23 »
Naprawdę Wam się to podoba? Mnie to trochę obrzydza (moze dlatego, ze kolezanka takie miała nie nie myła głowy...). Ta koleżanka przychodziła tak do szkoły, na głowie wszystko się jej plątało, włosy miała tak tłuste, ze aż "ciekło"... Takie warkoczyki się nie plączą? Ja bym nie mogła w takich chodzić, jak bym myła glowę? Eee, to nie dla mnie... Jeszcze tyle kasy? Nigdy w życiu :P
Zapisane

iwa

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #65 : 2004-08-04, 21:20 »
Sie nie plączą :wink: Ja mam dosyć mocno kręcone włosy,tzn. miałam,bo na krótkich tak nie widać i nic nie było z nimi strasznego. Zresztą ja już zaraz po zaplecieniu wszystkich musiałam myć głowę,bo mi kolega nasmarował głowę pianką do golenia ;) (to na obozie było). Potem nie pamiętam już jak myłam głowę,ale raczej nie miałam problemów :wink:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #66 : 2004-08-04, 23:33 »
Nie plączą się, a wręcz przeciwnie. Zresztą jak niby warkoczyki miałyby się plątać :mysli: Myje się je jak normalne włosy, nie ma przeciwskazań :bezsilny:
Ja sobie niedługo zrobię, bo okazało się, że moja przyjaciółka potrafi je zaplatać więc muszę tylko włosy kupić :jupi: a ja głupia gdzieś po Polsce szukałam, żeby taniej było :oops:
Zapisane

iwa

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #67 : 2004-08-05, 09:03 »
jak to włosy kupić? chcesz mieć sztuczne doczepione,a nie swoje?
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #68 : 2004-08-05, 09:37 »
Ale mi chodzi nie3 o to, że warkoczyki się plączą, tylko wyłażą z nich włosy i się kołtunią. Po jenym dniu masz już na głowie kołtun (tak miały moje koleżanki). Moze od fryzjera wychodzi lepoiej, bo ciaśniej są splątane w warkocza i nie wychodzą, nie wiem, ale u nich wyglądało to beznadziejnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedz #68 : 2004-08-05, 09:37 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #69 : 2004-08-05, 10:57 »
Cytuj

jak to włosy kupić? chcesz mieć sztuczne doczepione,a nie swoje?

No kupić, bo profesjonalne warkoczyki są robione z doczepianych włosów, w wybranym przez Ciebie kolorze i baaardzo długie. Ja mam włosy tylko do łopatek a chcę mieć warkoczyki do pasa, ciemne i kilka białych :wink:
Cytuj

Ale mi chodzi nie3 o to, że warkoczyki się plączą, tylko wyłażą z nich włosy i się kołtunią. Po jenym dniu masz już na głowie kołtun (tak miały moje koleżanki).

Na pewno koleżanki miały je źle zaplecione. Prawdziwe warkoczyki są cieniutkie i bardzo mocno splecione, starczają na ok.3 miesiące. Można też zrobić takie z 4 pasemek, wtedy wychodzą warkoczyki kwadratowe.
Zapisane

iwa

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #70 : 2004-08-05, 11:55 »
łoooo.kwadratowe warkoczyki :wink:
te,co robiła mi koleżanka były prawie,jak profesjonalne,bo nic nie wyłaziło,i były cienkie. teraz to moja siostra ma szał na warkoczyki,ale co jej się zaplecie,to rozplątuje i każe od nowa :roll:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #71 : 2004-08-28, 00:38 »
ale głupoty gadacie :P ....szkoda ze wcześniej nie przyczaiłam tego tematu....ja mam warkoczyki (zreszta nie po raz pierwszy)...z doczepianych włosów...no więc tak: takie warkoczyki nie kosztują 200 czy 300 zł (chyba ze macie koleżanke fryzierke i robi wam po znajomości) ale od 600 w góre a w większych miastach od 1000zł...moje akuret kosztowały 650 bo są sredniej długości tzn. do pasa...czym dluższe i czym więcej tym drożej...(sztuczne włosy ogólnie są dosyć drogie ,ok 50 zł. za paczke polskich 100 za niemieckich które są lepsze, na jedną osobe średnio potrzeba ok 5 paczek w zależności od tego ile ma być warkoczyków)
po 2 .warkoczyki robili mi raz przez 16 godzin (170 sztuk) a potem po ponad 12h (ok 150 sztuk), a np. 300 sztuk ok 30 h.
po3 : na poczatku rzeczywiście wyglądają super ale po pewnym czasie (ja mam obecnie ponad 3 miechy) albo trzeba je przeplatac (koszt ok 15% ceny za zrobienie) albo usunąc bo już nie wyglądają tak atrakcyjnie....luzują sie i wychodzą kosmyki, sa odrosty itp. i nie ma wtedy znaczenia jak profesjonalnie zostały zrobione.
po 4 . co do zakańczana warkoczyka to najprościej jest podpalić zapalniczką...zaznaczam że tylko w przypadku zagęszczania sztucznymi włosami (wtedy tylko one są podpalane), bo przecież naturalnych włosów nikt w ten sposób nie zakańcza....jest też specjalny klej do warkoczyków ale się wykrusza i warkoczyki moga się rozwalić...
po 5 : warkoczyki myje się tak samo często jak normalne włosy, nie wiem czemu na jakiejś stronie pisało inaczej, ja myje normalnie i nic się nie dzieje...

jeśli ktoś chce zrobić warkoczyki to chętnie mu doradze jakie ,gdzie, u kogo (mam kontakt z kilkoma osobami w polsce które robia warkoczyki)
Zapisane

Agatra

  • Gość
Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #72 : 2004-08-28, 12:55 »
Na początku wakacji ponownie zaplatałam mojej kuzynce warkoczyki...jak juz wspominałam ma straszecznie grube włosy i do tego bardzo długie...A więc warkoczyki z wplataną muliną robiłam ok 22h, bo robiłam sama. Truskawa rozwiała wszelkie wątpliwości co do mycia tej fryzury. Ada tez myje wtedy kiedy uważa to za stosowne. Prawda jest takze że im włosy maja wiecej doczynienia z wodą tym szybciej będa wychodzić ze swojego ułożenia. Kuzynka warkoczyki nosiła prawie dwa miesiace poczym postanowiłyśmy dac odpoczac włosom. Jak zdobęde zdjęcia to wam ppokaze :P
Zapisane

KaŚkerS

  • Gość
Odp: Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #73 : 2005-05-30, 10:10 »
Ja kiedys szalalam za warkoczykami .... na szczescie juz mi przeszlo..:) Ostatnio widzialam w autobusie taka dziewczyne co miala blond warkoczyki z wciekle rozowa mulina :? To byl okropny widok :?
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #74 : 2005-05-31, 18:09 »
Ja chciałam cos fajnego zrobic z włosami w czasie wakacji, myslałam tez o warkoczykach ale...jak zobrazowaliście mi cene zrobienia tych warkoczyków  to ... jakos przeszła mi na nie ochota :?. Naprawde są az tak drogie?? 600-1000zł??  :galy:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedz #74 : 2005-05-31, 18:09 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Warkoczyki ale tylko profesionalne
« Odpowiedź #75 : 2005-06-10, 18:52 »
moja cicia miała takie strasznie długie, nosiła je chyba 7 miesięcy, ale była kosmetyczką, miała własny salon, i praktycznie w każdej chwili mogły jej to jej babki poprawiać więc spoko.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 26 zapytaniami.