Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Skąd masz psa?  (Przeczytany 27844 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ola

  • Gość
Skąd masz psa?
« : 2002-07-27, 15:12 »
Masz psa? A skad?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #1 : 2002-07-27, 15:16 »
O, jak miło Cię czytać, Olu. Dawno nie zagladałaś  :wink:
A sunia - schroniskowiec. Od ponad czterech lat ze mną  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Ola

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #2 : 2002-07-27, 22:11 »
Masz moze fotke swojej suni? Ile ma lat? A ile miala jak ja przygarnelas? Masz dobre serce ;-) Nio a nie zagladalam dawno bo komputer mi sie popsul i w ogole.... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Skąd masz psa?
« Odpowiedz #2 : 2002-07-27, 22:11 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #3 : 2002-07-27, 23:10 »
Cieszę się, że już możesz być z nami  :wink:
Sunia w tej chwili ma między 11 a 13 lat. Przyszła do mnie jak miała ok.7-9. A miała mieć ok.3, jak mnie poinformowano w schronisku :(
Ale co mi tam, ważne że jest  :D
Zdjątko, jak tylko zeskanuję, napewno dam do galeryjki  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #4 : 2002-07-28, 00:46 »
Akurat tak sie przypadkowo zlozylo, ze jak narazie wszystkie cztery pieski jakie byly (i sa) w moim domu pochodza/dzily z hodowli.  Ale kotek jest przygarnietym ulicznikiem  :wink:  8)
Zapisane

rosa

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #5 : 2002-07-28, 10:01 »
A Ja zaznaczyłam inne.Wzięłam go z neta więc nie mogłam zaliczyć go ani do hodowli,ani schroniska,ani też giełdy.Pani od której go wzięłam nie jest moją znajomą,jedynie jeszcze mogłam zaznaczyć,że go znalazłam,chociarz znajduje się na ulicy.
Mimo że nie widziałam go aż do dnia w którym do mnie przyjechał,nie żałuje podjętej decyzji...
 :wink:  :wink:  :wink:  :P  :P  :P  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #6 : 2002-08-06, 16:30 »
A ja poszłam na rynek z mamą były wakacje, byłam u dziadka, no i zobaczyłam ją, zapchloną, zarobaczoną, odwodnioną, jak tylko ją zobaczyłam to oszalałam, w pudełku było jeszcze może z pięć innych psiaków, no ale ja chwyciłam ją i już, została ze mną, kiedy wzięłam ją na ręce, to bardzo się bała, zaniosłyśmy ją do domu dziadka, tam siedział tato, powiedziałam mu że nas zabije, i wysunęłam zza drzwi psiaka, powiedział tylko "no ładnie" a potem zakochał się w niej jak i cała rodzina.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

rosa

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #7 : 2002-08-07, 09:08 »
No ładnie :wink:  :co-jest:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #8 : 2002-08-07, 10:16 »
Ja mam w prawdzie z hodowli, ale kwalifikowała się jako szczeniak, na którego nie będzie chętnych bo i tak nie będzie jeździł na wystawy.
(Zdarzają się "hodowcy", którzy takie szczeniaki usypiają) A tak wogóle to niezapowiedziany prezent od męża.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Skąd masz psa?
« Odpowiedz #8 : 2002-08-07, 10:16 »

Grzesio

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #9 : 2002-08-10, 13:09 »
Sabcia jest z targu, a była prezentem od losu pod choinkę. Jesteście kochani. Zwierzątka mogą się czuć jakby w totka miały 6.  :oops:
Zapisane

Majk

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #10 : 2002-08-10, 14:08 »
Ja mam z targu  :oops:  Kupili mi a ja nic o tym nie wiedziałem. Moi rodzice są  :wink:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #11 : 2002-08-11, 15:42 »
ja mam od znajomego pokazał i go wziełam z mamą :lol:  :lol:  :lol: Chyba już każdy zna te historie :wink:  :wink:  :wink:  :lol:
Zapisane

zuza

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #12 : 2002-08-11, 17:35 »
Ale tak w ogole to sie chyba zgadzacie, ze nie nalezy kupowac zwierzakow na targu, od pseudohodowcow i rozmnazaczy? :roll:
Ja zaznaczylam, ze znalazlam... Co prawda Niunie znalazl moj tata, ale i tak sie liczy, nie?
Zapisane

Zorba

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #13 : 2002-08-11, 20:42 »
Ja będe mieć pieska dalmatyńczyka z hodowli :shock:
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #14 : 2002-08-12, 08:50 »
Zuza, a zgodzisz się chyba ze mną, że jakbyśmy nie wzieli tych piesków z targu, to czekałby ich straszny los?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Skąd masz psa?
« Odpowiedz #14 : 2002-08-12, 08:50 »

emilka_old

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #15 : 2002-11-08, 23:22 »
ja mam psiaka od znajomych..bo czekalo go uspienie..:(
Zapisane

Amelia

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #16 : 2002-11-09, 12:18 »
U mnie tak: 2 psy to psiaki od naszych psow-urodzone u nas, a 4 są z hodowli.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #17 : 2002-11-09, 15:08 »
Moja Tina z miasta Łodzi pochodzi, kupiona została na Rynku za 100 000 na tamte (10 zł), a to było 9 lat temu heheh  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

majka1

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #18 : 2002-11-09, 16:10 »
Lotka jest wielką niespodzianką od mojego TZ, który jak sam się przyznał pojechał do "hodowli" pod wpływem impulsu i kupił Lotę, niemniej jednak rozmawialiśmy o psiaku już tysiące razy wcześniej i rozważaliśmy kupno ale dopiero ja jakiś czas. Poza tym warunki PRZECHOWYWANIA - dosłownie tych 8 miesięcznych wówczas szczeniąt spowodowały nagłą i nieodwracalną decyzję o posiadaniu Loty a niewiele brakowało do tego abyśmy kupili jeszcze jej siostre, niestety nasze ówczesne warunki mieszkaniowe nie pozwalały na wychowywanie dwóch całkiem sporych psiaków.  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #19 : 2002-11-09, 17:07 »
Ja już niestety nie mam pieska ale mój dalmatynczyk był z hodowli.
Zapisane

mangushia

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #20 : 2002-11-09, 17:38 »
Heh... moja Daisy jak chyba z pół forum wie.. jest ze schroniska.
Wzięłam ją po długim namyśle z bratem.
Jest najukochańszą psiną pod słońcem :wink:  :idea:  :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Skąd masz psa?
« Odpowiedz #20 : 2002-11-09, 17:38 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #21 : 2002-11-09, 18:25 »
A ja sie będe wypowiadać za Faficzka, pieska mojej babci, oki? Fafik został znaleziony na dworcu, jego mama zginela przy porodzie a dziadek z kolegami "rozdzielili" między siebie kundelki ;)
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #22 : 2002-11-13, 11:47 »
A teraz ja... trzy tygodnie temu do Sabci doszłą suczka o imieniu Figa, tak ją nazwałem, bo zareagowała na to imię po wymienieniu chyba wszystkich możliwych przezemnie ;) A było to tak... Pewnego dnia (około trzech tyg. temu) byłem na spacerze z Sabą, to był jeden z paskudniejszych dni pod względem pogody. Jak zwykle z Sabą udaliśmy się na łąki z myślą, że spotkamy tam jakiegoś psiaczka z którym by mogła poszaleć. Nagle patrzę, a z pobliskiej szkoły jakieś gówniarze(delikatnie mówiąc) rzucają kamieniami w malego pieska wielkości sznaucerka średniego. Znacie mnie i znacie nieraz mój porywczy charakter apropo jak coś dotyczy cierpienia zwierząt... więc nie wiele myśląc pogoniłem gówniarstwo, jednego złapałem postraszyłem...ale zreszta z tym... i zawołałem ją. Saba na jej widok mało co pozytywnie nie zwariowała, zaczęła kołoniej skakać, chciała się bawić itp. zauważyłem wtedy, że ma przetrąconą łapkę a wychudzona jest tak przeokropnie że można było się na niej uczyć anatomi. Zaprowadziłem ją do domu, wykąpałem, wykonałem wszelkie zabiegi kosmetyczne, późnym popołudniem do weterynarza na szczepienia, odrobaczenie... i tak teraz śpi razem z Sabą na jednym posłaniu.
PS. Jeszcze żeby było bardziej interesująco następnego dnia po przyjściu do domu dostała cieczki :oops:  :P
Zapisane

myszka

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #23 : 2002-11-13, 13:30 »
Brawo Grzesiu :wink: czemu dopiero teraz się chwalisz, niedobry? :?:
Zapisane

majka1

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #24 : 2002-11-13, 13:37 »
:serce: Grzesiu  ucałuj obydwie pociechy ode mnie to kolejny psiak który dzięki twojemu wielkiemu serduszku znalazł domek
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #25 : 2003-08-09, 18:28 »
Ja swoje psiska, te na wsi, mam od sąsiadow.
Zapisane

Annn

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #26 : 2003-08-14, 15:39 »
Mojego psa w pewien zimowy wieczor przyniosl mi moj kolega, mialam wybor albo go zatrzymac albo trafi do schronika (znudzil sie pewnemu panstwu ktorego przygarnelo) byl u nich przez swieta a trafil by dos chroniska tylko dlatego ze pogryzl kilka kapci i tapete :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #27 : 2003-08-17, 17:54 »
Toffik [jest w mojej galerii] pochodzi z wrocławskiego schroniska. Został oddany przez właściciela, który powiedział tylko, że pies ma 7 lat. Nawet nie podał jego imienia ani powodu oddania. Pies jest super!  :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Skąd masz psa?
« Odpowiedz #27 : 2003-08-17, 17:54 »

carragan

  • Gość
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #28 : 2003-10-06, 14:08 »
Kajtek i Julka to mixy z ulicy a Cerrus to wilczarz z Czarnej Evy.
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Skąd masz psa?
« Odpowiedź #29 : 2003-10-07, 11:51 »
Umnie to przypadem...tato odkupił ją od osoby która nie mogła się nią zajmować....
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.