Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: instrukcja obslugi żony  (Przeczytany 1621 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
instrukcja obslugi żony
« : 2006-03-28, 16:09 »
Informacja ogólna

Żona - osoba przeważnie płci żeńskiej, mieszkająca razem z mężem i według pewnych danych, starająca sie ciągle utrudniać mu zycie.

Cechy charakterystyczne
- częste działania chaotyczno - histeryczne.
- reakcje łzawe, mające charakter obronny lub ofensywny.

Wyposażenie

Najczęściej podczas nabycia żony, mężczyzna nabywa również teściową, sa też przypadki, gdy w komplecie są również dzieci. Dla wspólnego dobra, radzimy teściową umieścić osobno. Najlepiej na bezpieczna odległosć.

Użycie

Użycie żony może być bardzo różnorodne. Na przykład w niektórych afrykańskich plemionach żony sa wykorzystywane do polowań na krokodyle (do wywabiania krokodyli z wody), w Australii żony sa wykorzystywane jako matki, małych, porzuconych kangurów, a w Ameryce Południowej do odstraszania małp. Najbardziej rozpowszchnione jest użycie żony jako taniej siły roboczej, w domu, ogrodzie, w polu itp.

Zasady bezpieczeństwa

Nieuzasadniona czułość, pieszczotliwosć ze strony żony, świadczy o tym, że żona ma na celu wykorzuystanie męża, albo ma coś do ukrycia. Wykorzystywać, męża nie będzie jednak tak, jakby sobie tego życzył, ale prawdopodobnie do uzupełnienia swojej garderoby.
W przypadku histerii żony, nalezy zamknąć się w bezpiecznym miejscu, albo oddalić się na bezpieczna odległość. Jeżeli jest to możliwe, nalezy zamknąc żonę w jakimś pomieszczeniu i przeprowadzic natychmiastowy remont. Niestety nie ma ustawy gwarantującej, że żona musi mieć przy sobie instrukcję obsługi, tak, że metody reperowania żony pozostawione są w rękach mężczyzn i ich wyobraźni.

Obsługa i profilaktyka

Kiedyś należało profilaktycznie zawieźć żonę do centrum handlowego i pozwolić jej wybrać jedną rzecz za wcześniej określoną cenę, albo raz w roku dać jej zieloną gałąź. W dzisiejszych czasach potrzebne sa o wiele wieksze zasoby materialne.

Zakończenie

Powyższa instrukcja nie zawiera wszystkich możliwych problemów związanych z użyciem żony. Przed nabyciem żony nalezy się powaznie zastanowic, czy jest ona rzeczywiście potrzebna w gospodarstwie, jako że nie jest to do końca zbadane i bezpieczne zjawisko przyrody.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ESIO

  • Gość
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #1 : 2006-03-28, 16:17 »
To jest tak denne jak te z mężczyznami :do-bani:
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #2 : 2006-03-28, 16:19 »
Iras dobre dobre :D
ale lepiej rozpisane było o mężczyznach ;)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedz #2 : 2006-03-28, 16:19 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #3 : 2006-03-28, 16:25 »
wiem, że lepsze było to o facetach - ale niestety strona z której to miałam, nie istnieje od dłuższego czasu... chociaż.. poszukam jeszcze - może znajdę coś lepszego :D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Orange

  • Gość
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #4 : 2006-03-28, 19:09 »
świetne :D ESIO tobie nic nie odpowiada xD
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #5 : 2006-03-29, 22:15 »
Heh... :lol:
Raz w roku dać zieloną gałąź :P .
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #6 : 2006-04-02, 13:07 »
Niezłe :P ale też uważam że lepsze z facetami :P
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #7 : 2006-04-02, 13:10 »
Fajne, nie czytałam jeszcze z mężczyznami, zaraz przeczytam :)
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedź #8 : 2006-04-02, 19:59 »
Faaaajne :D
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Forum Zwierzaki

Odp: instrukcja obslugi żony
« Odpowiedz #8 : 2006-04-02, 19:59 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 24 zapytaniami.