Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ciąża urojona po sterylizacji?  (Przeczytany 2450 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Ciąża urojona po sterylizacji?
« : 2007-12-04, 18:41 »
Jakiś czas temu zauważyłam, że moja Vega ma powiększone 2 ostatnie pary cyców (same sutki ma zawsze powiększone...). Myślałam, że zwyczajnie sie utuczyła bo moja rodzicielka nie żałuje jej jedzenia  :roll: Ale dzisiaj zauważyłam, że ma mleko... Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że 1.5 roku temu została wysterylizowana  :roll:  Nie wiedziałam, że to w ogóle możliwe...
Czym może to być spowodowane? No i jak to możliwe, że suka po sterylizacji ma pokarm? No i czy coś powinniśmy z tym robić? Boje sie żeby nie dostała jakiegoś zapalenia...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ciąża urojona po sterylizacji?
« Odpowiedź #1 : 2007-12-05, 15:21 »
hormony plciowe sa produkowane nie tylko przez jajniki - ale rowniez przez nadnercza, zas ciaza urjona to wlasnie sprawa hormonalna. I probem lezy wlasnie w nadnerczach - z jakiegos powodu pojawily sie zburzenia w wydzielaniu hormonow - nadmiar - i przydaloby sie sprawdzic gdzie lezy przyczyna (nie pytaj jak - nie wiem tego)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 24 zapytaniami.