Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11   Do dołu

Autor Wątek: Masz chłoapa lub dziewczynę?  (Przeczytany 28362 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #270 : 2008-06-16, 10:15 »
Ola14 witaj w klubie samotnych.
Zelka mamy te same problemy;p

Kuki, ja naprawdę wiem że sie czepiam, ale też masz chłopca na oku? XD

No, a ja nadal nikogo na oku nie mam, nadal mi z tym dobrze i nadal sądzę, że jakbym jednak miał (tak very miał), to bym zastrzelił albo siebie, albo jego/ją xD"
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #271 : 2008-06-16, 10:18 »
Ja nie miałam nigdy. Myślę, że to wina i tego jak wyglądam ( o losie ) i tego, że jestem nieśmiała do granic wytrzymałości. Wstyd, wstyd, wstyd. Mam chłopca na oku ale nie sądzę by mnie zechciał. Jak wszyscy.

Dokładnie.
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #272 : 2008-06-16, 10:24 »
Ta...

1) "to wina tego jak wyglądam" - o dziwo, wnioskując z obserwacji terenowych - nieprawda ^^
2) "tego, że jestem nieśmiała do granic wytrzymałości" - nie mówię, że całkiem i od razu - ale skoro Kiba, jak w miejscach publicznych typu przedszkole/szkoła 11 lat był zamkniętym w sobie gburem, tak z własnej woli troche z siebie tego zrzucił (i tak pozostał dziki) - da się zmienić ^^
A zasadniczo to, jak inni Was postrzegają, bierze się głównie z tego, jak się zachowujecie i co myślicie same o sobie - więc jakby problem nr 1 też załatwiony.

Więc nie marudzić, tylko brać się do roboty, bo z tego co widzę problemy typu nieśmiałość przeszkadzają samemu ich właścicielowi xP
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #272 : 2008-06-16, 10:24 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #273 : 2008-06-16, 10:29 »
kiba gejem nie jestem;p
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #274 : 2008-06-24, 12:09 »
a ja jestem z chlopakiem juz rok i cztery miesiace :) poznalismy sie w sklepie :D
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #275 : 2008-06-26, 16:18 »
a my jesteśmy ze sobą już rok i 8,5 miesiąca ;) poznaliśmy się przez moją kumpele, ale z widzenia znaliśmy się od 1 klasy gimnazjum i jakoś tak uczucie powoli się rozwinęło w obie strony :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #276 : 2008-07-20, 21:17 »
JESZCZE nie.
ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze ;)
Zapisane

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #277 : 2008-07-23, 22:31 »
a ja jestm sama... i chyba nawet mi z tym dobrze... skupiam się na nauce (może to i dziwne) ni chce sobie spaprać życia przez jakąś pomyłke... a miłosc jak będzie chciała, znajdzie mnie sama...!
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Tynka88

  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #278 : 2008-09-11, 00:50 »
ja z Marcinem jestem już trzy lata razem :)
Jest dla mnie wszystkim i nie dałabym go nikomu skrzywdzić :D oczywiście działa to  i w drugą stronę ;)
Przede wszystkim uwielbia Staffy tak jak ja :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #278 : 2008-09-11, 00:50 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #279 : 2008-09-11, 06:51 »
Ej, mam taką offtopicową prośbę - niech ktoś zmieni temat, bo mi na widok tego "chłoapa" zawsze sie chce śmiać XDD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #280 : 2008-09-11, 07:38 »
Kibusz, dokładnie to samo chciałam powiedzieć  :lol:
a ja doszłam do wniosku, że tak w sumie, to nigdy w  nikim nie byłam tak na serio zakochana... to normalne?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #281 : 2008-09-11, 11:32 »
Dory - to chyba lepiej że tak się dzieje, niż gdybyś zakochiwala się bez przerwy ;).. ja tak samo w życiu tak naprawde nie bylam nigdy wcześniej zakochana .. teraz doroslam do miłości i wiem że to co teraz mnie spotkało to nie jakieś banaluki, tylko coś co nie moglabym poczuć z nikim innym. Że kocham, powiedziałam dopiero pierwszy raz w wieku 19 lat ;).
A swojego Kubę poznałam 'gdzie'? :P na naszej-klasie oczywiście xD
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #282 : 2008-09-11, 16:05 »
Dory, nie przejmuj się ja nawet na niby nigdy zakochana nie byłam, a co dopiero na serio o_O
Chociaż to nie brzmi jak pocieszenie, ale co tam. ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #283 : 2008-09-11, 16:10 »
Cytuj
nikim nie byłam tak na serio zakochana... to normalne?
A kto powiedział, że zakochiwanie się jest normalne? ;)
Od braku zakochiwania się nikogo jeszcze szlag nie trafił, a od zakochiwania a i owszem, zdarzało się :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #284 : 2008-09-11, 17:54 »
A kto powiedział, że zakochiwanie się jest normalne? ;)
Od braku zakochiwania się nikogo jeszcze szlag nie trafił, a od zakochiwania a i owszem, zdarzało się :P

Dokladnie..
Ja nie mam i watpie zebym narazie miala, Hiszpanie sa nienormalni. :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #284 : 2008-09-11, 17:54 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #285 : 2008-09-11, 18:20 »
a ja doszłam do wniosku, że tak w sumie, to nigdy w  nikim nie byłam tak na serio zakochana... to normalne?
ja to samo xP ale to chyba przeze mnie, jestem nie do zniesienia ;p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #286 : 2008-09-11, 18:51 »
Ja nie mam i watpie zebym narazie miala, Hiszpanie sa nienormalni. :roll:

Tak, z kolei Polacy to złodzieje i lumpy, Ruscy pijacy, a Niemcy szwaby i faszyści.

Pażałsta, ale mnie wpienia takie coś.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #287 : 2008-09-11, 21:24 »
Kiba ja tez czegoś takiego nie lubie :/

ja z chlopakiem jestem ponad dwa lata a w sumie zbliza się do 3 roku ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #288 : 2008-09-13, 00:33 »
a przepraszam, czego nie lubisz? :lol: ze jak dla mnie prawie wiekszosc z nich nie ma mozgow? przeciez tu mieszkam i wiem lepiej od Ciebie. Poza tym to chyba zle zrozumialas a juz rzucasz jakimis pazalstami.
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #289 : 2008-09-13, 00:50 »
Poza tym to chyba zle zrozumialas a juz rzucasz jakimis pazalstami.

Pażałsta = przepraszam/wybacz. Chyba Ty mnie źle zrozumiałaś :D

ze jak dla mnie prawie wiekszosc z nich nie ma mozgow? przeciez tu mieszkam i wiem lepiej od Ciebie.

Brak mózgu to rzecz wybitnie subiektywna, nie uważasz? ;3 A co do mieszkania - współczuję, nie lubię niczego, co jest na zachód od Polski (oprócz Niemiec ^^).

a przepraszam, czego nie lubisz? :lol:

Tego, o czym mówiłam. Jeśli masz problem ze zrozumieniem czegoś, mów konkretnie o co chodzi, bo tłumaczyć sensu całego zdania mi się nie chce.

Tak jakoś od końca xD"
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #290 : 2008-09-13, 01:41 »
Co, moze mam powiedziec 'oo jacy Hiszpanie sa madrzy, uwielbiam ich za to' jak wcale tak nie jest?
Nawet nie chce mi sie dyskutowac z Toba na ten temat.
Brak mozgu to rzeczywiscie rzecz wybitnie subiektywna. Twoj opis w profilu chyba o tym swiadczy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #290 : 2008-09-13, 01:41 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #291 : 2008-09-13, 02:45 »
A co do mieszkania - współczuję, nie lubię niczego, co jest na zachód od Polski (oprócz Niemiec ^^).
A gdzie byłaś na zachód od Polski? tak, żeby powiedzieć, że nie lubisz niczego na zachód? :>
a co ze wschodem? ;)

W Hiszpanii nie byłam, ale jeśli hiszpanie są tacy jak Włosi i południowi Francuzi to współczuję. I ostatnio słyszałam, że Portugalczycy są tacy sami, jak dwa wcześniej wymienione narody. Wiem, że niektórym dziewczynom podoba się, jak faceci na nie gwiżdżą i wołają na ulicy, zaczepiają i po dwóch słowach mówią "I love you". Mnie szlag trafiał, nienawidzę takiego zachowania i nie życzę sobie zaczepiania mnie w taki sposób :>
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #292 : 2008-09-13, 14:47 »
Co, moze mam powiedziec 'oo jacy Hiszpanie sa madrzy, uwielbiam ich za to' jak wcale tak nie jest?

Wszystkich Hiszpanów nie znasz, więc nie oceniaj ogółu. I nie zmuszam Cię do mówienia czegos takiego, bo mi zasadniczo opinia czyjaś o czymś, co mnie nie dotyczy, zwisa i powiewa, wpienia mnie tylko szufladkowanie.

Nawet nie chce mi sie dyskutowac z Toba na ten temat.

Ale jednak to Ty ze mną dyskutujesz, jakbyś olała moją pierwszą wypowiedź (ew. odpisała w miare normalnie, bo ja pretensji do Ciebie nie miałam żadnej), to by tej dyskusji nie było. A że postanowiłaś mi zapewnić rozrywkę - dziękuję :D

Brak mozgu to rzeczywiscie rzecz wybitnie subiektywna. Twoj opis w profilu chyba o tym swiadczy.

Brak mózgu sie czymś od dziwnego poczucia humoru jednak różni, więc nie mieszaj pojęć z łaski swojej xD I zasadniczo mogę to samo powiedzieć o Twoim, ale się zamknęłam, bo ocenianie ludzi po podpisach jest mimo wszystko głupie.

A gdzie byłaś na zachód od Polski? tak, żeby powiedzieć, że nie lubisz niczego na zachód? :>
a co ze wschodem? ;)

W Czechach XDD ale nie wnikaj, po prostu moje dziwne uprzedzenia+fakt, że kultura nasza lub ta wschodnia (głównie Rosja i Daleki Wschód), sposób myślenia itd. o wiele bardziej mi pasuje. Co jednocześnie nie przeszkadza mi rozmawiać z kimś z zachodu.

W sumie z Hiszpanami i Włochami mam związane wspomnienia głównie z gatunku tych, o których mówiła Madziaro, ale nie oceniam ogółu, bo takie szufladkowanie jest szczerze mówiąc denne. Zresztą, w Polsce też są tacy ludzie, to czemu by nie mieli być w tej nieszczęsnej Hiszpanii?...

I co z tym chłoapem tak w ogóle? XD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #293 : 2008-09-13, 17:38 »
Mnie chodzi o szufladkowanie =] to tak jakby powiedziec ze wszyscy irladzczycy to brudasy? widze jak zyja ale nie kazdy irol jest taki sam =] takze dajcie sobie spokoj z takimi opiniami...
Kiba ma racje w Polsce wielu chlopaka takze brak kultury, wystarczy wsiac do autobusu i posluchac takich w wieku 16 lat.. az sie wlosy jeza na glowie, ale czy wszyscy sa tacy sami? :)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #294 : 2008-09-13, 18:46 »
Dokladnie Madziaro, a to 'i love you' to jeszcze nic. ;)

Jeszcze nie spotkalam sie z normalnym Hiszpanem z ktorym moglabym sie zwiazac, takze wiem co pisze. W koncu to temat czy jest sie z kims zwiazanym, a nie opisujacym chlopakow z roznych krajow.

A Ty Skarpetofilko sama szufladkujesz mowiac, ze nie tolerujesz innych panstw na zachod.
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #295 : 2008-09-13, 18:56 »
A Ty Skarpetofilko sama szufladkujesz mowiac, ze nie tolerujesz innych panstw na zachod.

Gdzie napisałam że nie toleruję, bo ja jakos czegoś takiego nie widzę? :> aha, i daruj sobie ze zwracaniem się do mnie w ten sposób, bo się robisz naprawdę śmieszna ^^

Jeszcze nie spotkalam sie z normalnym Hiszpanem z ktorym moglabym sie zwiazac, takze wiem co pisze.

Ja się jeszcze nie spotkałam z normalnym Polakiem, z którym mogłabym się związać! POLACY SĄ NIENORMALNI! I wiem co piszę!

Lol XDD to powyżej ironią, żeby nie było ^^
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #296 : 2008-09-13, 22:41 »
Skoro kogos "wpienia" szufladkowanie to wydaje mi sie, ze sam nie szufladkuje. Piszac, ze nie lubisz niczego, co jest na zachod od Polski da³as dowod na to, ze jestes hipokrytk¹. Bylas tylko w Czechach wiec skad mozesz wiedziec, ze wszystkie kraje na wschod od Polski sa takie same. Czy w³asnie to o czym piszesz nie jest dowodem na uogolnianie?
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #297 : 2008-09-13, 23:19 »
Piszac, ze nie lubisz niczego, co jest na zachod od Polski da³as dowod na to, ze jestes hipokrytk¹.

Ych... dobrze, rozpiszę się na temat mojego podejścia do życia przeto.

1) Nie mogłabym mieszkać w kraju innym niż Polska, Rosja/Ukraina albo Japonia, jednocześnie nie obraziłabym sie, gdybym miała pojechać np. do tej nieszczęsnej Hiszpanii, chociaż ZDECYDOWANIE wolałabym gdzieś na wschód. Po prostu taki wyjazd mi z deka wisi, a jako że lubie podróże, to można stwierdzić że krajów zachodnich nie lubię (w stosunku do reszty).
2) Kultura wschodnia mi pasuje, zachodnia nie xP i nie pasuje mi to, co się obecnie zwie postępem oraz jego konsekwencje.
3) Byłam tylko w Czechach, ale Zachód i tak mi wisi, BO MAM TAKĄ FANTAZJĘ. A tego nic nie zmieni w moim przypadku.
4) To się nie odnosi do ludzi, bo ludzie są różni, zawsze. I nie będę ich oceniać po jednym czy dwóch egzemplarzach xP
5) Nie mówię, że wszystkie kraje na ZACHÓD (nie wschód) od Polski są takie same, mam po prostu taki sam stosunek do nich.
6) Tak naprawdę to nie lubię tylko USA, ale to się tyczy polityki+stylu życia większości+sposobu myślenia, bo i tak podejrzewam że się tam znajdzie parę normalnych ludzi xD

Wiem że to jest dziwne i pokręcone, ale takiż jest mój sposób myślenia.

Wyjaśniłam wszystko?...
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #297 : 2008-09-13, 23:19 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #298 : 2008-09-14, 17:29 »
Czechy są fajne!
Praga to jest to ^^
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #299 : 2008-09-14, 19:13 »
Przede wszystkim w każdym kraju, który jest zlepką kulturową, czyli np. Kanada i Stany, nie można powiedzieć o jednym podejściu do życia. W Kanadzie np. obok siebie mieszkają Polacy, Ukraińcy, Kanadyjczycy, Japończycy, Chińczycy, Hindusi, itd. itd. i te kultury się przenikają niesamowicie, ale przy okazji każdy naród utrzymuje swoją niezależność.
Dlaczego pytałam w jakich krajach byłaś? Bo bez pobytu tam nie można powiedzieć, że się czegoś nie lubi. Myślę, że nawet w krajach arabskich, których podejście do kobiet mi się nie podoba, znalazłabym coś, czym mogłabym się zachwycić
A tak w ogóle w ostatnich kilku postach wyszedł taki off topic, że masakra, także proponuję jednak wrócić do tematu :)
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 28 zapytaniami.