Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.  (Przeczytany 10843 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kocham to Forum.. Poznałam przez niego swoich przyjaciół, bo jak już wiecie, poznałam się tu z Lalaith (jest moją best psiapsióła), przez nią zostałam wolontariuszką i przez to poznałam Edytę i Marikę. Gdybym nie poznała Mariki, to bym nie poznała Beaty. A gdybym nie była wolontariuszką, to pewnie bym się tak bardzo nie zapoznała z Patrykiem (na wosie mówiłam o tym wolontariacie i tak się poznaliśmy ;) ). To tacy przyjaciele z którymi sie spotykam. Ale oprócz nich, poznałam przez Forum cztery takie dziewczyny z którymi mi się świetnie gada i mogę je uznać za przyjaciółki. Są to: Crystal, Linka, kareena i Myszka.xww. Dodam, że gdyby nie ta ostatnia, to bym się zamartwiła o choma, a tak to się mam kogo zapytać. Oprócz tego, poradzić się o wszystko. Cenię też bardzo kasię oraz Izoniusza.

Dzięki.. Apophiskowi, że założył to Forum.. Lalaith, Myszce.xww, Crystal i Lince, kareenie, że tu trafiły..  8)  :kocham:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #1 : 2003-11-17, 18:30 »
Ech, w prawdzie nie znalazłam się wśród honorowych osób, ale ja musze stwoerzdzić, że też jestem do forum przywiązana. A FZ to ludzie. Więc przywiązana jestem do ludzi.
Ja też wielkie thanksiki Morpheusowi, który robi dla nas wiele bezinteresownego dobra, modom naszym kochanym, którzy dbaja o porząddek i ład. Nie poznałam się z żadną osobą z for osobiście, ale znam niektóre "przez sieć" i to nawet dobrze. Przyprowadziłam tu kilka osób, co nigdy na inne forki mi się nie zdarzyło.
Bardzo Was cenię.
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #2 : 2003-11-17, 18:48 »
Forum bardzo mnie wciągneło, często tu wpadam i ciesze się, że jest tu tylu wspaniałych ludzi  :D  Taka "rodzinka"  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedz #2 : 2003-11-17, 18:48 »

Iwona

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #3 : 2003-11-17, 21:03 »
A ja się jakoś nie mogę wciągnąć :?
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #4 : 2003-11-17, 21:06 »
;] Hyhy;] Wika eeeee...yyy...niee musiałaś;) Milutko:] Ja z tego forum najbardziej cenię Wikę-za usmiech i ogolną wesołośc oraz pełnię zycia :P, Magdaland-glownie za ambicję,Crystal-tak dobrze to jej nei znam, ale mądrze pisze ;), Harpię- za to że jest taka sympatyczna, pomaga mi przy rybkach i w ogoooole :D ;)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #5 : 2003-11-17, 23:10 »
Iwonko, jesteś jeszcze dość krótko. Parę postów więcej i będzie jak w domciu ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #6 : 2003-11-18, 07:54 »
Cytat: Lalaith
;] Hyhy;] Wika eeeee...yyy...niee musiałaś;) Milutko:] Ja z tego forum najbardziej cenię Wikę-za usmiech i ogolną wesołośc oraz pełnię zycia :P


Oto uśmiech specjalnie dla Lalaith-  :mrgreen:
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #7 : 2003-11-18, 10:16 »
Ach! Och! Jakiż zaszczyt mi przypadł w udziale  :wink:  Teraz to jeno się rumieńcem oblać  :oops:  :lol:  :lol:  :lol:  Dziękuję Wiki   :wink:  :wink:  :wink:

Cytuj
Crystal-tak dobrze to jej nei znam, ale mądrze pisze


Wow...że ja niby? No nie...serio?? Heh  :P  :lol:  :lol:  :lol:  Nawet jeśli to się z prawdą mija..gdzieś tam po drodze...to i tak baardzo dziękuję  :wink:  :wink:  :wink:


A teraz na mnie kolej! ha! :P To ja bym chciała podziękować Aphopiskowi..za najwspanialsze forum jakie widziałam  :cmok:  :wink:  wszystkim forumowiczom..za to, że są 8)  :wink:  Tia...nie będę wymieniać kogo bardziej lubię...czy raczej znam :P  Komu trza..to już podziękowałam (patrz - wyżej :idea:  nie tu! jeszcze wyżej! :P ha! i jeszcze dodam Rusty..do mej skromnej listy  :cmok: i wszystko jest git!  :lol: )
 DZIĘKUJĘ WAM  :wink:

Ps Jejku! przecież bym o moderatorkach naszych wspaniałych, cudownych..jakże profesjonalnych(wazelina, wazelina :P) ...zapomniała..ale nie! pamiętam! I dziękuje wam...za opiekę nad Forum..i nad nami  8)  :wink:  :lol:  :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

kareena

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #8 : 2003-11-18, 12:23 »
Dzieki Wiki :oops: ;) Ja tez tu mam sporo osób które b.lubie, ale pozwole se ich nie wymieniać, one i tak wiedzą o kogo chodzi :wink:

Co do Iwonki - nawet nie zauważysz jak sie wciągniesz ;) tylko przychodź czasem (no może trochę częściej niż czasem) :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedz #8 : 2003-11-18, 12:23 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #9 : 2003-11-18, 16:48 »
Ja bardzo duzo zarąbistych oóbek tu poznałam. Np. :): Manga, kareena, Wiktoria, Lalaith, Adrenalina, Mlody, Saba, Aga, _Gosia_, Emilka, zyraffka, myszki, Onka, Crystal, Rusty, Fairy z która na początku sie njie lubialam ;)).. I duuzo, duuzo innych osobek, sorrki za braki ;))


PeeS Lalaith thx, dlaczego ambitna? :D :lol:
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #10 : 2003-11-18, 17:11 »
A ja juz się zadomowilam i barrdzo sie z tego ciesze  :)  :)  :)  :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #11 : 2003-11-19, 18:18 »
Cytat: Magdaland
, Fairy z która na początku sie njie lubialam ;))..



ekhum, ekhum :lol: wielkie dzieki :lol: owszem, nie bardzo sie lubiłyśmy... :roll:
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #12 : 2003-11-19, 18:21 »
Nie znam sytuacji , ale na pewno szybko sie polubilyście , bo kto moze nie lubic Fairy ?? heheheheee  :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #13 : 2003-11-19, 18:26 »
Aniu-Panterko...znam b.dużo takich osób :lol:, co mnie nienawidzą :lol:
Przykład: "oj, weśka" oraz olunia co z Karolem czytała dzisiaj wiersz....
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #14 : 2003-11-19, 18:29 »
hehe , no moze i tak .... przeciez " oj weska ' jest zbyt wielka dama , aby nas lubic ... hehe [ i bardzo dobrze ]  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedz #14 : 2003-11-19, 18:29 »

awangarda

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #15 : 2003-11-19, 18:55 »
eee ja tam wszystkich lube i tych co mnie nielubia i tych co mnie lubia i tych co mnie nieznaja i tych co mnie znaja wszystkich ;)
Zapisane

onka

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #16 : 2003-11-19, 19:11 »
to niesamowite zjawisko jest ;)
ale to fajnie :kocham: jak tak raz po raz kogoś :tak:  nachodzi na
wyznania uwielbienia forum :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #17 : 2003-11-19, 21:52 »
No..... bardzo mi miło Wiktorio  8)

Cieszę się, że czasem sie do czegos komuś przydaję  :wink:
Zapisane

mili

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #18 : 2004-02-27, 22:53 »
ja sie za bardzo 'jak w domu' tutaj nie czuję... jakoś chyba się wgrać nie mogę w rytm tego forum, ale... jest fajnie :wink: lubie Was :D
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #19 : 2004-02-28, 08:25 »
Oj ja taam was wszyyyyyyystkich lubie ;) Oczywiscie tych co znam  :roll:  Ale chyba na wyroznienie zasluguja BEAGLEMANIACY , ktorych jest tu naprawde sporo i ktorzy tworza taka... mala rodzineczke w tej naszej wielkiej rodzince  :wink: Wymienilabym tu pare osob, ale nie bede wysmieniac  :P :impra:  :impra:  :impra:  dla wszyyystkich nie tylko beaglomaniakow  :alkoholik:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #20 : 2004-02-28, 08:55 »
Odkąd tu jestem ten miesiąc poznałem bardzo dużo ciekawych znajomości, lecz i ja sprawiałem by ciepłe chwile stawiały się piekłem...szczególnie chciałem podziękować olci ponieważ nie dawno dała mi dużo do zrozumienia i ją za to bardzo cenię, ja osobiście uważam ją za przyjaciółke, ale na stopniu koleżeństwa, nic się nie dzieje, to jest super osóbka, jak i norris... . Norris poznałem ją jako drugą osobe na forum, ciekawa twarz forum :) bardzo ją sobie cenie i lubie... . Crystal, pomocna dłoń też dażę ją sympatią. Vioaoiv, dawała dużo porad które podziałały lubie ją :). Młodego, hm.. młodego to ja za***** szanuje za jego Oldshcool i jest super gość :wink:. LFree, oczywiście miły sympatyczny owszem go też darzę sympatią... . Wielkie Tyranki takie jak, myszka.xww, myszka - dziękuję Wam za porady... są z Was mądre osoby i również Was cenie, i przepraszam za wszystkie sprzeczności... . I tych których nie wymieniłem oczywiście lubie... dosłownie wszystkich  :soczek: ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedz #20 : 2004-02-28, 08:55 »

Dalmafreciak

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #21 : 2004-02-28, 12:57 »
Witam :D !! Chcialam powiedziec ze to Forum tez bardzo cenie i szaleje za nim :lol:!!
Strasznie lubie tu przychodzic i sie zaczytywac :D !! Darze sympatia tu duzo osob, ale...jeszcze nie spotkalam takich ktore by mnie tak bardzo lubily..:roll:, no mowi sie trudno...Ja dziekuje moderatorom, ludziom, ktorzy stworzyli to Forum, bo bez nich by go nie bylo :D !!I wszystkim forumowiczom i naszym myszkom oczywiscie :D !! Pozdrowka kochani!!
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #22 : 2004-02-28, 13:35 »
A ja lubie wszystkich bez wyjątków, może dlatego że jeszcze nie zdąrzyłam nikogo tak dobrze poznać 8)  Mam nadzieje że wszystko przede mna :wink:  Buziaczki dla was :cmok:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #23 : 2004-02-28, 14:28 »
Dalma nie smutkaj się ja Cię lubie.. wszystkich :) :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #24 : 2004-02-29, 14:00 »
Cytat: Darke Elf K.
Vioaoiv, dawała dużo porad które podziałały lubie ją :). ...


Dzieki :*
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #25 : 2004-02-29, 14:30 »
O jak się fajnie zrobiło :)
Też zdążyłam polubić wszystkich. Na prawdę bardzo mi się tu podoba :;d:
 W szczególności chciałam podziękować Asiulce, która mnie tu "przywlokła"  :prosze:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #26 : 2004-02-29, 14:36 »
A ja jeszcze raz chce podziekowac, w szczegolnosci (nie liczac Lalaith :wink: ), Myszce.xww, kareence, Bjuti, kasi i Crysi ;-) (a także Xetusiowi :mrgreen: )

Bardzo tez lubie i szanuje: Zwierzomaniaczkę, Linkę, cholkę, olc!ę, Asię Evenstar, Fairy.. (...) Oczywiscie to skrocona lista ;-)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #27 : 2004-02-29, 14:41 »
O Vioaoiv jest mi szalenie miło :hyh:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedz #27 : 2004-02-29, 14:41 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #28 : 2004-02-29, 15:01 »
Darczku Elfczku, czego gałami przewracasz? :hehe:
Zapisane

pola

  • Gość
Przyjaciele,których bez tego Forum bym nie miała.
« Odpowiedź #29 : 2004-02-29, 15:48 »
Cytuj

Ale chyba na wyroznienie zasluguja BEAGLEMANIACY , ktorych jest tu naprawde sporo i ktorzy tworza taka... mala rodzineczke w tej naszej wielkiej rodzince  Wymienilabym tu pare osob, ale nie bede wysmieniac     dla wszyyystkich nie tylko beaglomaniakow
hmmm........czyżbym ja tez tu była ??? dziekuje :):):) :lol: :lol:
wiec tak ....... oczywiście wszyscy beaglomaniacy ,których UWWWIELBIAM :wink: :wink: dziekuje wam za wszystko :):)  8)
mam wymienić najfajniejsze osoby z naszej duusej rodzinki ?? a prosze bardzo : :wink:
-Taraa ;Apiska ; Tiggy ; Paolinka ;Kareena (bzium bzium ? :lol: ) ;Wowo (nie tylko stąd ;)) ;Aagata (zielonooka :P) ; Asiulek ;Alice ; Siba ;Ewelka ; no dobra wszyscy pozostali beaglomaniacy bo jest ich duso ;) ; Olc!a ;) ;myszki :lol: ; no i oczywiscie inne osoby które mnie lubią :P:P

ale najważniejsza jest moja najukoffańsza najlepsza i najcudowniejsza przyjaciółka AGA <Flaszeczka ,niech wam będzie> 8)  8)  8) Aguś koffam cie :spoko: :wink:
no to na tyle ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 29 zapytaniami.