Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wet w B-B  (Przeczytany 4181 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
wet w B-B
« : 2008-02-04, 13:25 »
chcialam napisac o tym, jak moja bokserka o wdziecznym imieniu Tekila otarla sie o smierc. Uciekla i miala wypadek. potracil ja samochod. bylismy u weterynarza ktory ja "leczyl" skasowal za to 200zeta, a potem powiedzial, ze trzeba ja uspic. moja siostra, bardzo zdesperowana, zmienila weterynarza. ten nowy wykonal operacje, po czym sunia doszla do siebie. to bylo ok. rok temu, teraz Tekilka czuje sie swietnie. POGRATULOWAC!!!
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: wet w B-B
« Odpowiedź #1 : 2008-02-04, 14:07 »
Lisa, gratulujemy Tekilce, ale z Twojego postu nie wynika, który konkretnie wet się nie sprawdził, a który stanął na wysokości zadania... Nie podałaś namiarów na żadnego z nich, ani szczegółów. Bardzo enigmatyczny post... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

zielona

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: wet w B-B
« Odpowiedź #2 : 2008-07-11, 23:06 »
Ja nie polecam w Bielsku lecznicy BADA na ul.Dojazdowej i w Kętach na osiedlu Nad Sołą ,brak kompetencji lekarzy tam pracujących powoduje,że musisz szukać innego lekarza który poprawia po nich błędy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: wet w B-B
« Odpowiedz #2 : 2008-07-11, 23:06 »

radziu24

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: wet w B-B
« Odpowiedź #3 : 2011-03-01, 18:40 »
Ja ze swojej strony mogę dodać, że serwis: http://www.lecznica24.net/  ma bogatą bazę i dużo opinii na temat gabinetów w B-B.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 24 zapytaniami.