Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dobry wet z Zabrza??  (Przeczytany 2819 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kochatka

  • Gość
Dobry wet z Zabrza??
« : 2004-03-21, 21:11 »
Czy ktoś mi może polecić jakiegoś dobrego weterynarza z Zabrza lub okolicy??
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #1 : 2004-04-08, 16:55 »
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Kochatka

  • Gość
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #2 : 2004-04-08, 22:32 »
Dziękuję ale chodziło mi o jakiegoś sprawdzonego weta, którego ktoś by polecił, no chyba, że w tym spisie są sami polecani??Jakoś mi się tak jednak nie wydaje, bo przychodni w Zabrzu na Szczęść Boże to ja bym raczej nie polecała!! :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedz #2 : 2004-04-08, 22:32 »

Johny

  • Gość
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #3 : 2004-04-09, 07:41 »
Jest jeszcze jeden powód,to jest raczej lecznica,do poważnych zabiegów potrzebna jest klinika,w lecznicy można zaszczepić psa czy kota,zbadać jego stan
Zapisane

psotka

  • Gość
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #4 : 2004-04-09, 10:12 »
Baaaaaaardzo dobry wet i od pieskow i od gryzoni a jej maz nawet od papug;)
Niestety trzeba swoje wystac w kolejce bo ludzie do nich sciagaja z roznych okolic.

Adres:

Renata Schneider
przychodnia:
Gliwice(Sośnica), ul. Bracka 19
tel 237 08 48
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #5 : 2004-05-07, 22:17 »
Bardzo dobre panie wet są w Sosnowcu na ul. Gospodarczaj, ale to troche daleko od Zabrze.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

haway

  • Gość
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #6 : 2004-07-06, 09:56 »
Cytat: kkaassiiaa
Bardzo dobre panie wet są w Sosnowcu na ul. Gospodarczaj, ale to troche daleko od Zabrze.


Nie powiedziałbym że z Zabrza do Sosowca jest daleko. Raptem 30 km. Przeliczając to na auto wystarczy ok 30 min (kiedy na chebziu i na rondzie w katosach nie ma korków wrrr). Pozdatym komunikacja miejską zejdzie przeszło 1h, a pociąg też jeździ. Więc jeśli komuś zależy na swoim zswierzaku to 30km to stracone chwile na dojazd są pestką.

A tak apropos słyszałem i byłem raz w klinice w chorzowie (chyba na ulicy batorego). Pacjenci przybywają tam również z Katowic

pozd
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Dobry wet z Zabrza??
« Odpowiedź #7 : 2004-08-14, 14:09 »
Temat już stary ale na przyszłość to mnie tez polacano Panią z Gliwic, a jeśli chodzi o Zabrze to z całym sercem moge polecić Lecznice na ulicy Wolności (koło Hali pogoń) naprawde dobra klinika i sprzęt mają byłam tam 2 tyg. poraz pierwszy i byłam mile zaskoczona, sporo ludzi tam jezdzi  :shock: i musiałam czekac w kolejce, ale P. wet nas przepuściła bo Mikuś miał tylko bółe, a własnie było przygotowanie do zabiegu...  od razu stwierdziła co to jest ;-) i trafnie... a teraz w przyszłym tygodniu też muszę się tam wybrać z pieskiem  :(
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 24 zapytaniami.