Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Tarza się w ludzkich odchodach!!!  (Przeczytany 3931 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ola

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« : 2002-10-26, 19:58 »
Ostatnio zauwazyłam że ogromną przyjemność mojemu psu sprawia tarzanie się w ludzkich odchodach!! I robi to coraz częściej.......
Dlaczego?
Zapisane

myszka

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #1 : 2002-10-26, 20:10 »
Gdzie miał okazję tarzać się w LUDZKICH odchodach???  :shock: I skąd wiesz, że były ludzkie???
Zapisane

Bona

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #2 : 2002-10-26, 20:41 »
to może zmień miejsce spacerow  ;)  ;)  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedz #2 : 2002-10-26, 20:41 »

Ola

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #3 : 2002-10-26, 22:53 »
Cytat: myszka
Gdzie miał okazję tarzać się w LUDZKICH odchodach???  :shock: I skąd wiesz, że były ludzkie???


Gdzie?? W parku... nie wiem czy podoba mu sie ten "zapach"  :?:  czy co, ale wiem ze to jest uhhh.. no wiecie :D

Skad wiem ze to ludzkie? No tak mi sie wydaje poniewaz psie tylko obwąchuje :D

Słyszałam też że niektóre psy (całe szczęście nie mój) zjadają odchody!! Dlaczego??? Jest tu jakiś expert? :)

Papapa
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #4 : 2002-10-26, 23:02 »
O rany... To musi ładnie pachnieć ;)
Zapisane

Saba

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #5 : 2002-10-26, 23:09 »
Ciekawe... Mój piesek lubuje się w tarzaniu w padlinie lub czymś zgniłym. Zawsze widać jak chce to zrobić, bo najpierw obwąchyje wybrane miejsce w charakterystyczny sposób i jak nie zdąże jej odwołać to zaraz się na tym kładzie i tarza. Zabawne jest, że jak skończy albo ja na nią krzyknę to zrywa się do szalonego biegu, jakby była baaaaardzo szczęśliwa. Ale w odchodach to się nigdy nie tarzała.
A jak twój piesek się zachowuje przed/w trakcie/po zabawie? :D
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #6 : 2002-10-27, 10:18 »
Przypomniało mi sie ;)... A ja tylko o tych psach kuzyenek pisze ;)... No ale cóz, nie mam swojego to o czyms musze stukac ;)

Tez lubią się w smieerdzących ciapach tarzać... Wiesz... Może ten zapach psom sie podoba?
Zapisane

Ola

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #7 : 2002-10-27, 11:35 »
Cytat: Saba

A jak twój piesek się zachowuje przed/w trakcie/po zabawie? :D


Hehe...... ZABAWIE..... fajna mi zabawa :D  :wink:
No ale....... :)

Jak sie zachowuje?? Idziemy sobie na spacerek, Muffi obwachuje sobie wszystko, biega itp.. A nagle nie tylko obwąchuje ale sie tarza!! No trudno to wytłumaczyć.................. To jest chwilowe.............
Zapisane

Saba

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #8 : 2002-10-27, 11:41 »
Dla niego to sama zabawa i wielka przyjemność  :lol:  :D  :lol:
Pytam, bo jak moja Mrówka planuje się wytarzać to zachowuje się w specyficzny sposób, dzięki temu (jeśli to widze) od razu ją odganiam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedz #8 : 2002-10-27, 11:41 »

Elfka Nenar

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #9 : 2002-10-27, 12:20 »
Lara się tarza w padlinie i śmierdzących rzeczach. raz nawet w smalcy wyżuconym na chodnik chciała się tazrać. A odruch tarzania psy mają po swoich przodkach którzy przed polowaniem zawsze się tarzali, zeby ich nie było czuć
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #10 : 2002-10-27, 14:51 »
Tarzanie się to pozostałość po dzikich przodkach. Ma zatrzeć własny zapach psa, żeby zwierzyna nie wyczuła drapieżnika. To tak samo jak podchody pod wiatr.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Gałgan

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #11 : 2002-10-29, 09:19 »
Na tarzanie sa dwie rady. Nie zawsze skuteczne oczywiscie.  :(
1. kiedy pies sie do tego przymierza (na ogol widac wczesniej po zachowaniu) - trzeba do niego strzelic z pistoletu na wode. Zimny strumien na ogol robi swoje i pies odskakuje (pod warunkiem, ze nie jest to srodek goracego lata i pies wlasnie nie marzy o schlodzeniu)  :P
2. powszechnie znana metoda rzucania czyms grzechoczacym (np. kluczami). Oczywiscie obok psa, nie - w niego.
Co do rozrozniania ludzkich i zwierzecych odchodow - daje sie, uwierzcie mi. Troche to obrzydliwe. Ale zapach sie rozni. Moj pies zmusil mnie do nauczenia sie, jak rozroznic tego typu przyjemnosci  :twisted:

Jesli pies zjada odchody to pomaga cos, co wydawalo mi sie przesadem, ale u nas zadzialalo:
ponoc zjadanie odchodow jest objawem bakterii gnilnych w psim organizmie. W zwiazku z tym trzeba mu dostarczyc czegos, co zawiera duzo zywych kultur bakterii - np. jogurt naturalny. Oczywiscie nie jest tak, ze jeden jogurcik i juz, ale z czasem - widac poprawe.
I nie ma sensu biec do psa z krzykiem w trakcie "posilku spacerowego". Jedyne, czego go w ten sposob nauczymy to to, ze.... to niezla zabawa, a pan/pani biega wolniej.  :grr:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #12 : 2002-10-29, 18:24 »
Muszę je wypróbować! pamiętam jak lara się kiedyś wytarza w jakiś worku to potem trzeba było ją dokładnie myć, a zapach nie zszedł
Zapisane

r@fee

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #13 : 2002-11-12, 22:52 »
O cholera az obsmarkalem monitor ze smiechu jak przeczytalem pierwszego posta :)

Kochana OLU:
Mysle, ze zamontowanie publicznych toalet dla wlascicieli psow w parku do ktorego uczeszczasz rozwiaze problem tarzania sie twojego pupilka w  odchodach :D

Sorry, ale dawno tu nie zagladalem wiec odgrzewam stare wiadomosci  ;)
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #14 : 2002-11-12, 23:05 »
Moja jak zobaczy jakąs kupke to powacha, zmarszczy sie i zwiewa. I dzieki Bogu... nie znioslabym zmywania z niej kału....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedz #14 : 2002-11-12, 23:05 »

Ola

  • Gość
Tarza się w ludzkich odchodach!!!
« Odpowiedź #15 : 2002-11-13, 18:52 »
Cytat: r@fee
O cholera az obsmarkalem monitor ze smiechu jak przeczytalem pierwszego posta :)

Kochana OLU:
Mysle, ze zamontowanie publicznych toalet dla wlascicieli psow w parku do ktorego uczeszczasz rozwiaze problem tarzania sie twojego pupilka w  odchodach :D

Sorry, ale dawno tu nie zagladalem wiec odgrzewam stare wiadomosci  ;)


Hehe........ ty sie tu nasmiewasz a ja.,....  :D
Nie, ale ostatnio przestal tak robic, dzieki BOGU!!!!  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.