Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pies boi się ciemności czy to coś innego  (Przeczytany 8277 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #30 : 2005-08-25, 10:31 »
widać że nietylko Max boi sie ciemności, max wieczorem nieziemsko się pchał do domu.  a jest coraz madzejszy wczoraj podwał tacie łapke. ja go zawsze na smakolyki brałam, a tata nic mu nie dal ale go poglaskał.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #31 : 2005-08-25, 12:23 »
u mnie smakołyki w tresurze pomogają :roll: lecz bez smakołyka psina nie zrobi (rozpieściła ją :cry: ) kiedyś to zrobiła, a teraz? Pchi... :cry:
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #32 : 2005-08-25, 13:01 »
to że boi się ciemności może być właśnie spowodowane tym wypadkiem.


widocznie nie cały czas czeba mu podawać smakolyki ja tak robilam i podaje łapke bez niczego.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Forum Zwierzaki

Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedz #32 : 2005-08-25, 13:01 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #33 : 2005-08-25, 21:44 »
Stokrotka witaj w klubie :roll: mojemu psiakowi, jaki odpowiednie miejsce do wybiegu został nasz ogród :( no bo na placu zabaw zrobili wywieszkę zakaz wprowadzania psów :cry:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #34 : 2005-08-25, 22:12 »
no może narażę się części posiadaczy psów, ale jestem za tym, żeby były zakazy wyprowadzania psów na placach zabaw, nie chciałabym, żeby dzieci bawiły się wśród psich odchodów, ja staram się chodzić z Ginem tam, gdzie dzieciaki się nie bawią...
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #35 : 2005-08-25, 22:22 »
ale ten plac zabaw jest odludkiem.... i tam jest więcej przesczeni ląkowej niż placu zabawaw, tylko to jest ogrodzone ;)  moja psina przebywała w części łąkowej, gdzie nikt nie łaził... szukam od jutra nowego miejsca :(
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #36 : 2005-08-26, 17:45 »
no moze ja tez poszukam jakiegos miejsca. tylko gdzie :(. hihi. to jest jakis klub hihi. ale mnie nie do smiechu. jest u nas plac zabaw ale dwa powody.

1. niebezpicznie nawet dla dzieci
2. zamkniete na klodke
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #37 : 2005-08-26, 17:50 »
no to ja się mogę tylko cieszyć, że niedaleko ode mnie jest teren po zlikwidowanej kopalni, trzeba tylko uważać bo czasem są wykopaliska węgla :?, także odchodzimy z psem trochę dalej, kawałek za tym są pola, przeznaczone na działki mieszkalne ale niezagospodarowane jeszcze. A jak pójdę dalej to zaczyna się las - jak ja mam fajnie :)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #38 : 2005-08-26, 17:52 »
znalazłam tylko ogrodzony terren z wysoka trawą, jest mały, ale narazie ten może jej wystarczyc i ogród, czasem ją spusczam ze smyczy na spacerze, tam fgdzie prawei nigdy auta nie jeżdzą. szukam i szukam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedz #38 : 2005-08-26, 17:52 »

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Pies boi się ciemności czy to coś innego
« Odpowiedź #39 : 2005-08-26, 18:40 »
no fajnie masz madziaro. a ja zaczne szukac bo dzis juz niegdzie nie pojde z tego co wiem.

ale robimy off'a powinnam chyba zmienic temat ale na jaki hihihi
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 26 zapytaniami.