Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!  (Przeczytany 16780 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaska9141868

  • Gość
Hej mam pieska.Wabi sie Kora.Mam kilka waznych pytanek co to psiunci.
(wzielam ja wczoraj ze schroniska)
1.Jak nauczyc pieska czystosci.(jest mlody okolo 4 miesiace)
2.Czy karma pedigree junior jest dobra???Jak nie to powiedzcie jaka firma dobra jest.
3.Ile razy dziennie dawac jej jesc????(Wydaje mi sie ze 4)
4.Umylam ja wczroaj ma upierz.Przejdzie????
6.Karcic ja mam jak nasika lub zrobi kupe???(Klapsy kilka w tylek i za drzwi na klatke,troche porzymac wpuscic z powrotem?????

http://tinypic.pl/out.php/i11731_DSC00050.jpeg
Focia mojej Korusi.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #1 : 2007-07-09, 08:01 »
Było już trochę o tym na forum, część problemów została poruszona m.in w temacie Eli:
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,31364.0.html
Zaraz po przebudzeniu,czy po zabawie lub  gdy widzisz,że się kręci brać szybko na zewnątrz i pochwalić gdy się załatwi.

Ad2. Nie jest dobra.  W temacie 'co je Wasz pies' trochę o tym mówiono. Warto zainwestować m.in w Acanę,Purinę... inne karmy niech podpowiedzą inni użytkownicy, bo u mnie tak jak Czarek zajadał jedzenie domowe, tak i u Gizmo to praktykujemy więc pomalutku tracę rozeznanie :P

Ad6. Karcić,ale tylko i wyłącznie wtedy gdy przyłapiesz ją w trakcie... Gdy nie złapiesz jej na gorącym uczynku i znajdziesz tylko kałużę,lub "klocka" to odpuść sobie wszelkie kary bo i tak to skutku nie odniesie, gdyż pies już nie będzie pamiętał o co chodzi.

Cytuj
Klapsy kilka w tylek i za drzwi na klatke,troche potrzymac wpuscic z powrotem?????
a co to za metody spartańskie :mysli: Żadnego wyrzucania psa! Najczęściej, gdy łapiesz psa na gorącym uczynku, to wystarczy skarcenie słowne( ja się na swojego drę "Nie wolno" ;) )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #2 : 2007-07-09, 08:17 »
Ale to  nic niedawalo w przypadku moich tamych psow.Musielismy je oddac bo w domu smierdzialo.E tam ja sobie poczytam o nich heh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #2 : 2007-07-09, 08:17 »

Daria12

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #3 : 2007-07-09, 08:22 »
Zazdroszczę ci ślicznego psiaka ale sama mam kochanego pieska  :tuli:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #4 : 2007-07-09, 08:25 »
Musielismy je oddac bo w domu smierdzialo.
:shock:
No to już mi tej psiny szkoda, bo mam podstawy przypuszczać(nie mylić z pewnością, co by draki nie było),że ją może czekać podobny los.
Posuwając się logiką Waszej rodziny to już dawno powinnam się mojego Gizmo pozbyć - bo zdarzyło mu się załatwić w domu.I to na łóżkach. Materac wyczyściłam,wyperfumowałam, smrodu się pozbyłam ale zasikana,cuchnąca poduszka była już nie do odratowania więc powędrowała na śmietnik. Zła byłam, no ale cóż - pies jest dla mnie ważniejszy niż rzecz materialna.

Cytuj
Ale to  nic niedawalo w przypadku moich tamych psow.
odrobina determinacji i cierpliwości a z pewnością by coś dało.  I w przypadku tej psiny naprawdę się postarajcie, a zbaczycie,że poskutkuje.
Mojemu już od tygodnia wpadka się nie zdarzyła- bo jest obserwowany ;) i po obudzeniu,albo gdy zacznie się kręcić jest błyskawicznie brany na spacer.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #5 : 2007-07-09, 08:47 »
:shock:
No to już mi tej psiny szkoda, bo mam podstawy przypuszczać(nie mylić z pewnością, co by draki nie było),że ją może czekać podobny los.
Posuwając się logiką Waszej rodziny to już dawno powinnam się mojego Gizmo pozbyć - bo zdarzyło mu się załatwić w domu.I to na łóżkach. Materac wyczyściłam,wyperfumowałam, smrodu się pozbyłam ale zasikana,cuchnąca poduszka była już nie do odratowania więc powędrowała na śmietnik. Zła byłam, no ale cóż - pies jest dla mnie ważniejszy niż rzecz materialna.
odrobina determinacji i cierpliwości a z pewnością by coś dało.  I w przypadku tej psiny naprawdę się postarajcie, a zbaczycie,że poskutkuje.
Mojemu już od tygodnia wpadka się nie zdarzyła- bo jest obserwowany ;) i po obudzeniu,albo gdy zacznie się kręcić jest błyskawicznie brany na spacer.
Nieoddamy tego psa a tamten pies mial juz 2 lata i szczal wszedzie wszystkie meble popuchly itp .Dywan to czyscilismy przez caly dzien
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #6 : 2007-07-09, 10:03 »
I co z tego że miał 2 lata? każdego psa da się nauczyć, ale Ty nie wiedziałaś jak i znów zrobiłaś ten sam błąd, wzięłaś kolejnego psa nie czytając przed tym jak należy uczyć psa.. biedna sunka...
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #7 : 2007-07-09, 10:18 »
Im starszy pies tym trudniej go nauczyć czegoś, kaska ma troche racji!
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #8 : 2007-07-09, 10:24 »
Kaska przede wszystkim nie możecie się zrażać początkowymi niepowodzeniami. ;) Na przykładzie swoich psów wiem, ze każdy uczy się czystości w innym tempie.
Smyk (też wzięty ze schroniska, był troszke starszy niż Twój psiak) na początku w ogóle nie chciał się załatwiać na dworze, na spacerze wszystko wstrzymywał i robił dopiero w domu. To zresztą był prawdopodobnie głowny powód wyrzucenia go z domu przez poprzednich właścicieli. Ale wystarczyło troche cierpliwości i właściwego podejścia i Smyk szybko załapał o co chodzi w nauce czystości. :)
Yoyo z kolei uczyła sie czystości prawie rok, troche robiła na dworze, troche w domu (szczególnie upodobała sobie do tego piwnice). W pewnym momencie konieczne było po prostu zagrodzenie jej wejscia do piwnicy. Podziałało (ale też nie od razu).
Za to Cerber był pod tym względem aniołkiem. :P Miał 9 tygodni jak go kupiliśmy, a jedyne wpadki, jakie mu się zdarzyły były spowodowane tym, że nie zawsze zauważaliśmy jak stoi pod drzwiami i czeka na wyjscie (piszczeć przy tym nauczył sie troche pozniej).

A co do metody uczenia czystości, to poczytaj sobie np. tutaj -> http://www.hauward.pl/porady.html#siku
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #8 : 2007-07-09, 10:24 »

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #9 : 2007-07-09, 10:31 »
I co z tego że miał 2 lata? każdego psa da się nauczyć, ale Ty nie wiedziałaś jak i znów zrobiłaś ten sam błąd, wzięłaś kolejnego psa nie czytając przed tym jak należy uczyć psa.. biedna sunka...
Ej ale tego psa na zaden sposob niedalo sie nauczyc a oddalismy go dla mojej cioci na wies przeciarz tam i tak ma lepiej niz w bloku.A piesek niemogl sie nauczyc.Caly dom smierdzial jak w stodole dywan caly przesiakniety sikami.trzymalabys takiego psa w domu???
I co z tego że miał 2 lata? każdego psa da się nauczyć, ale Ty nie wiedziałaś jak i znów zrobiłaś ten sam błąd, wzięłaś kolejnego psa nie czytając przed tym jak należy uczyć psa.. biedna sunka...
Tamtego pieska ktorego oddalam dla cioci to mialam 3 4 lata temu teraz moja nowa psinka piszczy jak chce na dwor.Ucze ja caly cas reaguje na ,,nie wolno,,itp. caly czas dla kory poswiecam i siedzie w wakacje w domu zeby mogla wyjsc na dwor kiedy chce.Tylko teraz niewiem czemu niechce jesc jak zje kawalek czegos to wymiotuje i zalatwia sie zatka kopą co to moze byc isc z nia do weta czy poczekac az jej przejdzie i to nic takiego???!
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #10 : 2007-07-09, 10:32 »
Oddałać ją na wieś, to całkiem zmienia postać eczy
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #11 : 2007-07-09, 10:35 »
Oddałać ją na wieś, to całkiem zmienia postać eczy
Ale nie tego mojego nowego psa.Tylko tamtego oddalismy na wies do cioci.
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #12 : 2007-07-09, 10:35 »
mój poprzedni pies był znaleziony
jako kilkulatek
miał kilka wypadków
załatwiał się TYLKO w domu przez pewien czas - na zewnątrz nic nie robił
cała wykładzina miała plamy , śmierdziało i w ogóle
po pewnym czasie zaczął lubić spacery , tylko był agresywny w stosunku do innych psów
teraz mam nie lepiej tylko że mój pies ( teraz mam szczeniaka ) powoli uczy się załatwiać na zewnątrz poprzez długie spacery na których nie ma możliwości tak bardzo wstrzymać wszystkiego i jak coś zrobi to dostaje nagrodę / pochwałę
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #13 : 2007-07-09, 10:40 »
mój poprzedni pies był znaleziony
jako kilkulatek
miał kilka wypadków
załatwiał się TYLKO w domu przez pewien czas - na zewnątrz nic nie robił
cała wykładzina miała plamy , śmierdziało i w ogóle
po pewnym czasie zaczął lubić spacery , tylko był agresywny w stosunku do innych psów
teraz mam nie lepiej tylko że mój pies ( teraz mam szczeniaka ) powoli uczy się załatwiać na zewnątrz poprzez długie spacery na których nie ma możliwości tak bardzo wstrzymać wszystkiego i jak coś zrobi to dostaje nagrodę / pochwałę
A co zrobilas z tamtym psem???
ale ten ktorego oddalam mial rok jak go wzielam i sikal caly czas w domu na dworze tez i potem po 1,5 roku go oddalismy czyli mial okolo 2,5 i nadal nieumial zalatwac swoich spraw  na podwoku.To byla fajna psinka taka malutka pinczerek albo latlerek
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #14 : 2007-07-09, 10:42 »
umarł w wieku ponad 12 lat ( wg oceny weterynarza miał ponad 12 lat , odszedł pod koniec '06 roku )
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #14 : 2007-07-09, 10:42 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #15 : 2007-07-09, 10:44 »
Cytuj
Tylko teraz niewiem czemu niechce jesc jak zje kawalek czegos to wymiotuje i zalatwia sie zatka kopą co to moze byc isc z nia do weta czy poczekac az jej przejdzie i to nic takiego???!
Opisz dokładniej, co się dzieje. ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #16 : 2007-07-09, 10:44 »
Tak kaska wiem ŻE TAMTEGO PSA oddałaś na wieś.
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #17 : 2007-07-09, 11:11 »
Opisz dokładniej, co się dzieje. ;)
nom wychodze z nim na dwor pobiega pobiega zrobi rzatka kope.Wnosze go po schodach na gore pobiega po domu nic niejje idzie spac.Spis chce na dwor i tak w kolko.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #18 : 2007-07-09, 12:09 »
Aaaaa, "zatka" ma oznaczać "rzadka", tak?
 
Jeśli ze schroniska wzięliście go niedawno, to problemy typu rozwolnienie niestety nie powinny dziwić. Ale jeśli trwa to już kilka dni (szczególnie jak pies nie chce nic jesc), to lepiej idz do weta.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #19 : 2007-07-09, 12:16 »
Aaaaa, "zatka" ma oznaczać "rzadka", tak?
 
Jeśli ze schroniska wzięliście go niedawno, to problemy typu rozwolnienie niestety nie powinny dziwić. Ale jeśli trwa to już kilka dni (szczególnie jak pies nie chce nic jesc), to lepiej idz do weta.

no co ty nietra to kilka dni tylko od wczoraj.Bo wczoraj go ze schroniska wzielismy.To poczekac do srody czy isc do weta???A co on wogle pomoze???
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #20 : 2007-07-09, 12:22 »
Hej mam pieska.Wabi sie Kora.Mam kilka waznych pytanek co to psiunci.
(wzielam ja wczoraj ze schroniska)
1.Jak nauczyc pieska czystosci.(jest mlody okolo 4 miesiace)
2.Czy karma pedigree junior jest dobra???Jak nie to powiedzcie jaka firma dobra jest.
3.Ile razy dziennie dawac jej jesc????(Wydaje mi sie ze 4)
4.Umylam ja wczroaj ma upierz.Przejdzie????
6.Karcic ja mam jak nasika lub zrobi kupe???(Klapsy kilka w tylek i za drzwi na klatke,troche porzymac wpuscic z powrotem?????

http://tinypic.pl/out.php/i11731_DSC00050.jpeg
Focia mojej Korusi.
co do uczenia: ja go w sumie nie uczylam, nie bylo zadnych gazet ani nic. poprostu co dwie godziny wychodzilam z nim na dwor, wychodzilam jak sie obudzil za kazdym razem, w nocy kilka razy wyszlam, po kazdym jedzeniu i chlapnieciu jezykiem wody. za wysiusianie na dworze smakolyk i pochwala slowna. za wysiusianie w domu nic, najwyzej w trakcie siusiania 'nie wolno' raz jak mu powiedzialam tak to zaraz przestal nie wiem jakim cudem a po wynieseieniu na dwor dokonczyl xD
2. jest niedobra karma, dobre karmy to m.in. Purina ProPlan, Eukanuba, Royal Canin, Brit [ta jest najtansza chyba ;) ]
3. ja bym dawala 3 razy dziennie ;) rano popoludniu i wieczorem o ustalonych godzinach
4. na lupiez sie nie myje, lupiez ma pewnie od stresu ;)
5. w zadnym wypadku jej nie karc, bo bedzie sie bala zalatwiac przy Tobie i bedzie siusiac jak Ciebie nie bedzie w poblizu czyli w domu jak bedziesz np w drugim pokoju...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #20 : 2007-07-09, 12:22 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #21 : 2007-07-09, 12:53 »
A czym go karmicie? Po zmianie jedzenia i w ogóle po schroniskowym jedzeniu biegunki, tak jak napisałam, są właściwie normalne. Ale jeśli nic nie chce jeść, to chyba lepiej byłoby pójsc do weta. Co pomoże? Nie wiem, o tym się przekonasz na miejscu, może chociażby dać wam jakieś porady co do żywienia psa. A w ogóle to ten pies byl w schronisku odrobaczany i szczepiony?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #22 : 2007-07-09, 13:02 »
Tarunia, narazie nic moze nie chciec jesc ze stresu ;) to normalne jest- stres, nowy dom...
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #23 : 2007-07-09, 13:10 »
Wiem. ;) Ale myślę, ze Kasi i tak by się przydała rozmowa z jakimś porządnym weterynarzem.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #24 : 2007-07-09, 14:58 »
co do uczenia: ja go w sumie nie uczylam, nie bylo zadnych gazet ani nic. poprostu co dwie godziny wychodzilam z nim na dwor, wychodzilam jak sie obudzil za kazdym razem, w nocy kilka razy wyszlam, po kazdym jedzeniu i chlapnieciu jezykiem wody. za wysiusianie na dworze smakolyk i pochwala slowna. za wysiusianie w domu nic, najwyzej w trakcie siusiania 'nie wolno' raz jak mu powiedzialam tak to zaraz przestal nie wiem jakim cudem a po wynieseieniu na dwor dokonczyl xD
2. jest niedobra karma, dobre karmy to m.in. Purina ProPlan, Eukanuba, Royal Canin, Brit [ta jest najtansza chyba ;) ]
3. ja bym dawala 3 razy dziennie ;) rano popoludniu i wieczorem o ustalonych godzinach
4. na lupiez sie nie myje, lupiez ma pewnie od stresu ;)
5. w zadnym wypadku jej nie karc, bo bedzie sie bala zalatwiac przy Tobie i bedzie siusiac jak Ciebie nie bedzie w poblizu czyli w domu jak bedziesz np w drugim pokoju...
1.moj juz troche umie zalatwiac sie na dworze.Wychodze z nim co 2 godziny i w nocy te dzisiaj bylam o 3 w nocy potem to juz o 6 rano.
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #25 : 2007-07-09, 15:21 »
Kasiu musisz mieć dużo miłości i cierpliwości dla psiaka zwłaszcza że jest ze schroniska. Z małymi pieskami często są problemy z nauczeniem ich czystości. Nie rozumiem jednak takiego postępowania że jak z psem nie można sobie poradzić to go oddać albo w najgorszym wypadku uśpić. Tak sie nie robi. Pies to żywe stworzenie i trzeba być za niego odpowiedzialnym.
A co do tego łupieżu to pierwsze słyszę że jest od stresu  :|. Ma najprawdopodobniej problemy z włosem bo w schronisku nie dbali o niego tak jak powinni.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #26 : 2007-07-09, 15:46 »
Kaśka, proszę, pisz trochę staranniej, bo niefajnie się czyta takie "niedbałe"posty :P

Jak to się stało, że mając nieciekawe doświadczenia z poprzednimi psami (co zresztą raczej nie było winą psów, tylko Waszą), bierzecie kolejnego, nie mając pojęcia o jego wychowaniu? Nie po kolei to wszystko... Ale trudno, stało się... Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak dużo czytać o wychowaniu szczeniaka. Mam nadzieję, że nie słuchasz rad typu "jak nasika, nos w tym zanurzyć i zbić"... Piszesz o wyrzucaniu za drzwi za karę, więc boję się, że masz gdzieś doradcę z bożej łaski :roll:

Kaśka, czy Ty sobie z nas żartów nie robisz czasem? Wczoraj wzięłaś psa, nie mając pojęcia, jak z nim postępować, teraz piszesz, że wychodzisz z nim co 2 godziny i że już trochę go wychowałaś... Jakoś to dziwnie wygląda :| 
Niedawno pisałaś, że Twój tata przyniósł do domu kotka, masz też królika... Czy Ty czasem nie masz zbyt wybujałej fantazji?
Zapisane
IBDG Wrocław

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #27 : 2007-07-09, 19:05 »
Chow Baby, zwroc kiedys uwage w stresujacej sytuacji dla psa jak szybko potrafi sie obsypac lupiezem ;)  moze byc ze zlego dbania, alemoze byc takze od stresu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #27 : 2007-07-09, 19:05 »

Daria12

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #28 : 2007-07-09, 19:43 »
Wydaje mi się że Kaśka coś kręci z tymi wszystkimi  :P zwierzątkami nie jestem pewna ale tak podejrzewam i jestem tego zdania co IBDG
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #29 : 2007-07-09, 20:00 »
Chow Baby, zwroc kiedys uwage w stresujacej sytuacji dla psa jak szybko potrafi sie obsypac lupiezem ;)  moze byc ze zlego dbania, alemoze byc takze od stresu.
No moje psy są wystawiane co czasem wiąże się ze stresem ale obsypane łupieżem jeszcze nie były.
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 28 zapytaniami.