Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?  (Przeczytany 188092 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #510 : 2008-05-18, 01:03 »
Cytuj
Jak w Wenecji Indi z blondyną weszli do katakumb gdzie był ropa(ropa? dlaczego?) to szli za nimi ludzie, opiekunowie grala, którzy gdy zobaczyli dziurę w murze (i o dziwo wiedzieli, ze tam jest ropa mimo iż nie sprawdzali a Indi sprawdzał, )to rzucili zapalniczkę do wody aby ich spalić.
 Nagle widzimy jak Indi z blondyną chowaja się pod trumnę i ten mówi, ze wie gdzie jest wyjście, a w następnej scenie wychodzą przez  kanały na ulice wenecji, to za nimi Ci sami meżczyźni wybiegaja z biblioteki.
Skąd wiedzieli, że oni żyją?
Skąd wiedzieli, ze sie wydostali?

Myślę,że ropa była tam od dawna i była zabezpieczeniem na wypadek,gdyby ktoś znalazł grób rycerza - czyli była to od dawna założona pułapka na śmiałków,którzy by chcieli szukać grobu - dlatego obrońcy Grala wiedzieli że to ropa i ja podpalili.
Dlaczego ich gonili i z kąt wiedzieli że żyją? - myślę,że pewnie mieli plan B i przewidywali że ktoś ich może przechytrzyć.

Cytuj
Od kiedy Junior tłumaczy sie na młodszy?
Niekieyd też lektor wyprzedzał aktorów, co jest drażniące.

Tłumaczenie było inne,niż te które znam - tam jest junior :P

Cytuj
Dalej, gdy Jonsowie uciekali wsiedli w samolot, nagle nazisci nadlecieli i ich zaatakowali. Skąd wiedzieli, ze uciekli? Z jakiej racji tak szybko dolecieli z niemiec?

Niemiec,którego Indy wywalił przez okno ze sterowca ( świetna scena - no ticet ... :lol: ) zawiadomił resztę nazistów - sterowiec leciał dalej,a w pewnym momencie zawrócił co dało samolotom czas na dogonienie ich.

Cytuj
Gdy następnie uciekali samochodem  i gonił ich samolot który w nich strzelał wjechali oni do tunelu.
Od kiedy samolotem wlatuje sie do tunelu?
Co to za pilot?
żeby tak zrobić, trzeba być totalnym idiotą! Przecież to logiczne, ze wyjechali by druga stroną, a ten idiota do niego wleciał ucinając skrzydła. Naiwne.

To była po prostu komiczna scena sytuacyjna ( gag ) - nie miała być realistyczna,tylko śmieszna. :P
Swoją drogą,świetna była mina szkopa przejeżdżającego obok nich w płonącym wraku samolotu... :lol:

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #511 : 2008-05-18, 01:09 »
Myślę,że ropa była tam od dawna i była zabezpieczeniem na wypadek,gdyby ktoś znalazł grób rycerza - czyli była to od dawna założona pułapka na śmiałków,którzy by chcieli szukać grobu - dlatego obrońcy Grala wiedzieli że to ropa i ja podpalili.
Dlaczego ich gonili i z kąt wiedzieli że żyją? - myślę,że pewnie mieli plan B i przewidywali że ktoś ich może przechytrzyć.

Tłumaczenie było inne,niż te które znam - tam jest junior :P

Niemiec,którego Indy wywalił przez okno ze sterowca ( świetna scena - no ticet ... :lol: ) zawiadomił resztę nazistów - sterowiec leciał dalej,a w pewnym momencie zawrócił co dało samolotom czas na dogonienie ich.

To była po prostu komiczna scena sytuacyjna ( gag ) - nie miała być realistyczna,tylko śmieszna. :P
Swoją drogą,świetna była mina szkopa przejeżdżającego obok nich w płonącym wraku samolotu... :lol:



Z ropą.Możliwe.
Z ucieczka. Wątpię.

Ale sterowiec nagle zawrócił, wiec całkiem możliwe,  było to ze Indi tego nie zauważy i z powrotem wylądują w niemczech, więc po co wysyłali by samoloty?
Musieli by dostać cynk, ze uciekli.

Moze i miała być śmieszna, ale dla mnie jest naiwna.
Takie sceny można robić gdy np. samolot leci nisko i jest rozpędzony, a w tym przypadku tak nie było.
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #512 : 2008-05-18, 14:05 »
Co do ropy.... tam z tej ich pochodni kawałki palącego się materiału wpadały :P I coś się nie chciało zapalić :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #512 : 2008-05-18, 14:05 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #513 : 2008-05-18, 14:23 »
O,tego nie zauważyłem... :lol:
Dużo jest bugów w filmach - w " Panu Wołodyjowskim " ponoć w którymś momencie widać ciężarówkę...:lol:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #514 : 2008-05-18, 14:36 »
heh - nie tylkko takie "smaczki" bywaja, jak ciezarowka w nieodpowiednim wieku, czy tenisowki w westernach - zauwazylam, ze w praktycznie kazdym filmie, gdzie wystepuje walka mieczem popelniaja zawsze jeden blad - miecz poltorareczny wazy  5-7 kg, dwureczny - 10 - 15. W obu przypadkach podczas parowania ciosow istnieje jedna zasada - NIGDY nie krzyzowac rak - z tego wzgledu, ze ciezar miecza trzymanego + ciezar miecza przeciwnika + sila ciosu gwarantuja polamanie rak... tymczasemw  filmach zawsze paruja krzyzujac lapy...

Innym nagminnym bledem (szczegolnie w starszych filmach) jest brak krwi na mieczu/nozu - zaleznie od tego co posluzylo do ciachniecia :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #515 : 2008-05-18, 15:16 »
Albo gdy mikrofon widać, albo w odbiciu szyby kamerzystę.
A najbardziej drażni mnie to, jak kamera sie trzęsie. Typowe w polskich serialach.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #516 : 2008-05-18, 15:21 »
O,brak krwi na mieczach - w ogóle brak brutalności w filmach batalistycznych - np.we " Władcy Pierścieni ",żeby film był dozwolony dla jak największej liczby widzów... :roll:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #517 : 2008-05-18, 15:30 »
Cytuj
np.we " Władcy Pierścieni ",żeby film był dozwolony dla jak największej liczby widzów... :roll:

ooo tak... we wladcy pierscieni krew powinna lac sie litrami, splywac po murach itp. - a tu co? co najwyzej leciutko mieczyk zabarwiony... kurde to sciany u mnie bywaja bardziej zakrwawione...

Wiecie co mnie jeszcze wkurza? w amerykankich produkcjach - wplatanie WSZEDZIE watku milosnego, rowniez tam gdzie jest totalnie nie na miejscu.. Czy tez sceny, ktore wrecz raza swja durnota...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #518 : 2008-05-18, 15:47 »
Ech,filmowy Władca - brak ciemności na Polach Pelennoru i ta armia Umarłych wyglądająca jak pasta do zębów... :x
Zabierają się za " Hobbita " - reżyserem nie będzie już Peter Jackson ( będzie producentem ),a  Guillermo del Toro ( reżyser Hellboya i Labiryntu Fauna ) - wiadomo już,ze zagra Ian McKalen ( Gandalf ) - najgorsze jest to,że chcą zrobić dwa filmy: Hobbita i coś co ma połączyć Hobbita z Władcą... :roll:

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #518 : 2008-05-18, 15:47 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #519 : 2008-05-18, 16:00 »
z wladcy pierscieni ogladalam tylko druzyne i dwie wieze -  na trzecia czesc zabraklo mi cierpliwosci... i wkurzalo mnie tez filmowe odzwierciedlenie saurona...  co do filmownia hobbita i tego czegos "pomiedzy" - dziekuje, nie zamierzam ogladac - chyba, ze bedzie w tv w jakis dzien, gdy NIC innego poza tym nie bedzie... wladce  i tak juz dostatecznie sprofanowali...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #520 : 2008-05-18, 16:10 »
Hmmm..." Powrót Króla " nie jest zły - zwłaszcza wersja reżyserska,ale sceny batalistyczne są takie nieangażujące - widowiskowe,ale nie wciągające ( chociaż olifanty są świetne ).
Najbardziej spartolili Demethora,zrobili z niego taką beksę - i śmierć Sarumana w wersji reżyserskiej ... :lol:
Legolas zabija go z łuku,a ten spada z Orthanku i nabija się na koło młyńskie... :lol: ( wtedy z rękawa wypada mu palantir ).
Ja byłem w kinie na całej trylogii i mam na DVD wersje reżyserskie - nie Widziałaś PK nawet w tv? - parę razy już leciał...
Co do Hobbita,to Del Toro jest niezły,więc może będzie nieźle.:P

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #521 : 2008-05-18, 16:17 »
nie widzialam nawet w tv - albo udaje mi sie go przegapic, niezauwazyc, czy tez akurat tego dnia nie mam jak obejrzec (przez dluzszy czas mialam "okazje" pracowac po nocach, a potem po nocach prace konczyc - wiec minimum dwa razy mi po prostu uciekly) innym razem wiedzialam, ze jest, chcialam obejrzec i zdazylabym na film gdyby nie jeden szkopul - paskudny wypadek na drodze... Czy tez ktoregos pieknego wieczoru - tez wiedzialam, ze jest, tez chcialam obejrzec - ale akurat gdy film sie zaczynal jechalam do poznania... co i raz mam takie akcje, ze chce cos obejrzec i los mi na to nie pozwala...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #522 : 2008-05-18, 16:35 »
Polecam wersje reżyserskie całej trylogii - są o wiele lepsze od wersji kinowych ( w sumie ponad 2 h materiału więcej ) i lepiej zmontowane - w Drużynie jest więcej Morji,jest moment gdy Galadriela obdarowuje członków drużyny,płynący za łódkami Gollum,śpiewający Aragorn :P
W Dwóch Wieżach jest więcej jeźdźców Rohanu,więcej Eomera,Drzewca,Golluma,są drzewa po bitwie o Helmowy Jar.
Powrót Króla ma inny początek,są fajne sceny na ścieżce umarłych ( spadające czaszki ),jest posąg królów na rozstaju dróg i sceny w domu uzdrowień ( nadal nie ma sceny leczenia Faramira :roll: ).

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #523 : 2008-05-22, 17:05 »
"Gwiezdne Wrota: Arka prawdy"
Chyba najlepszy film jaki widziałam. Muzyka fajnie dobrana, bardzo dobre efekty specjalne. Te wspaniałe kłótnie Vali i Daniela. Nie mogę się doczekać, kolejnego filmu o GW, "Stargate: Continuum", w końcu dorzuca jeszcze O'Neill'a.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #524 : 2008-05-22, 18:17 »
"Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa". Kocham <3

Polecam wersje reżyserskie całej trylogii - są o wiele lepsze od wersji kinowych ( w sumie ponad 2 h materiału więcej ) i lepiej zmontowane - w Drużynie jest więcej Morji,jest moment gdy Galadriela obdarowuje członków drużyny,płynący za łódkami Gollum,śpiewający Aragorn :P
W Dwóch Wieżach jest więcej jeźdźców Rohanu,więcej Eomera,Drzewca,Golluma,są drzewa po bitwie o Helmowy Jar.
Powrót Króla ma inny początek,są fajne sceny na ścieżce umarłych ( spadające czaszki ),jest posąg królów na rozstaju dróg i sceny w domu uzdrowień ( nadal nie ma sceny leczenia Faramira :roll: ).

o.. to dlatego moja wersja WP 3 ma dobre 4 godziny.. xD" Ale jest faktycznie dużo lepsza niż wersja kinowa.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #524 : 2008-05-22, 18:17 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #525 : 2008-05-22, 19:12 »
"Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa". Kocham <3

o.. to dlatego moja wersja WP 3 ma dobre 4 godziny.. xD" Ale jest faktycznie dużo lepsza niż wersja kinowa.

Tak,w wersji reżyserskiej " Powrót Króla " trwa 4 godziny,ale wydaje mi się,że o wiele więcej zyskują w tej wersji dwie poprzednie części trylogii.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #526 : 2008-05-25, 12:03 »
"Piękna i Bestia" i obydwie części Króla Lwa <333 Uwielbiam, kocham xd
Zapisane
Why so serious?

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #527 : 2008-05-27, 20:17 »
Park Grizzly. Super film  ;p. Horror a myślałam że pęknę ze śmiechu  :lol:.

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #528 : 2008-05-29, 13:25 »
"silent hill"- kapitalny horror :wink:, i jeszcze "poznaj moich spartan"- parodia filmu "300"- myślałam że umrę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #529 : 2008-05-30, 17:04 »
ja teraz czekam na "Zaklinacza Koni" ma być w niedziele, postanowiłam oglądnąć sobie jeszcze raz ponieważ film moim  zdaniem jest super.

a ostatnio oglądałam "Katakumby" moim zdaniem za dużo biegała po tych korytarza ileż można, alem zaskoczyło mnie zakończenie

no i jeszcze wczoraj "Taxi 4" jest dobre, ale nie pobije 3, która podobała mi się chyba najbardziej
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #530 : 2008-05-30, 21:53 »
"Magiczny miecz" Piękna, pięęęękna bajka :)
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #530 : 2008-05-30, 21:53 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #531 : 2008-05-30, 23:09 »
"Indiana Jones i Królestwo kryształowej czaszki"
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #532 : 2008-05-31, 19:04 »
Kill Bill II chociaż pierwszej części nie widziałam ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #533 : 2008-05-31, 19:26 »
Tomb Rider i tajemnica jakiejśtam kolebki;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #534 : 2008-05-31, 19:42 »
Tomb Rider i tajemnica jakiejśtam kolebki;p

...  :lol: :lol: :lol: ...nie ma takiego filmu,jest " Tomb Raider i Kolebka Życia " - swoją drogą marny film,choć o wiele lepszy od dziadowskiej jedynki. :roll:

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #535 : 2008-05-31, 20:11 »
Dzisiaj oglądałam w telewizji film "Kadet Kelly" z Hilary Duff. ;d
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #536 : 2008-05-31, 20:32 »
"Pogromcy duchów 2" - stare, ale jare  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #537 : 2008-05-31, 22:44 »
hm, a to nie 1 była?
też oglądałam

EDIT: a nie, dwójka :D
« Ostatnia zmiana: 2008-06-01, 01:53 autor Kola »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedz #537 : 2008-05-31, 22:44 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #538 : 2008-06-01, 14:12 »
Wlasnie w tej chwili ogladam 101 dalmatynczykow... niestety mam przy tym swiadomosc, iz zaraz po filmie bedzie od chuchu sytuacji "mamusiu kup mi pieska w kropki".... :/
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jaki fim ostatnio widziałeś?
« Odpowiedź #539 : 2008-06-01, 14:23 »
"Naruto Shippuuden the movie"... jaka polewa, zwłaszcza na końcu... :lol:
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.149 sekund z 27 zapytaniami.