Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?  (Przeczytany 188139 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1170 : 2009-03-07, 22:19 »
"Za szybcy, za wściekli"
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1171 : 2009-03-07, 22:41 »

se sama poszukaj :P
http://chlopaki.nie.placza.filmweb.pl/


no własnie nie mogę znaleźć, google też odmawia ;p
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1172 : 2009-03-08, 07:50 »
"Asterx na Olimpiadzie" i "Alvin i wiewiórki" ;P
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1172 : 2009-03-08, 07:50 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1173 : 2009-03-08, 21:21 »
"Slumdog. Milioner z ulicy"  9/10

"Kochaj i tańcz"  6/10
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1174 : 2009-03-08, 22:37 »
" Patrol " z Costnerem.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1175 : 2009-03-14, 14:24 »
" Superman powrót ".

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1176 : 2009-03-14, 17:55 »
"Przeżyć z wilkami"
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1177 : 2009-03-14, 22:42 »
" Superman powrót " nuda
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1178 : 2009-03-14, 22:45 »
" Gladiator " - znowu ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1178 : 2009-03-14, 22:45 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1179 : 2009-03-15, 12:39 »
hm, ostatnio na Popiełuszce byłam w kinie, podobał się.
Zapisane
emocjonalne kanapki

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1180 : 2009-03-15, 12:42 »
też widziałam popiełuszkę. szliśmy w sumie z nastawieniem 'zrobię wszystko żeby nie było sprawdzianu z niemca', a jednak większość z nas 'załapała' straszną melancholię.. mi też się podobał, polecam.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1181 : 2009-03-16, 13:13 »
Yobi, pięcioogoniasty lis - cudne anime, po prostu cudne :) popłakałam się straszliwie
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1182 : 2009-03-16, 13:24 »
Oo ... może to coś dla mnie? - Pao - napisz coś więcej :P

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1183 : 2009-03-16, 16:55 »
to koreańskie anime pełnometrażowe.
oryginalny tytuł: Cheonnyeon-yeowoo Yeowoobi
angielski: The Five Tailed Fox, Yobi

kłania się mitologia i symbolika. Główną bohaterka jest przeurocza dziewczynka-lisiczka imieniem Yobi. czasy współczesne. ogólnie film cudny. nie fajny, nie ładny, nie miły ale cudny właśnie. żadne inne słowo nie jest w stanie tego określić. zaryczałam się jak bóbr, a potem jak pokazałam przyjaciołom to poduszki miałam zaryczane przez nich. by nie było wątpliwości, film kończy się dobrze i  jest piękny, ale i tak jest nad czym płakać.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1184 : 2009-03-18, 14:14 »
HP i Zakon Feniksa

EDIT (19.02):
"Slumdog. Milioner z ulicy"
sczerze mówiąc spodziewałam się go torchę bardziej... dramatycznego?
« Ostatnia zmiana: 2009-03-19, 13:47 autor anas »
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1184 : 2009-03-18, 14:14 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1185 : 2009-03-20, 23:11 »
"Spider-man 2", w sumie kątem oka, bo siostra oglądała, a ja na kompie - to samo z "Wściekłymi Psami".
Zapisane
Podpis bez przekazu.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1186 : 2009-03-20, 23:56 »
" Ostatni samuraj " - znowu ;)
i " Miłość ma dwie twarze ",fajny film obyczajowy :D

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1187 : 2009-03-22, 02:13 »
Yobi, pięcioogoniasty lis - cudne anime, po prostu cudne :) popłakałam się straszliwie
bookzaplacDobraKobieto-bede sie trzymac z daleka bo tez bym ryczala jak mops :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1188 : 2009-03-28, 14:39 »
perfect blue - fajny thriller, dość klasyczny, choć są momenty gdzie widz się ładnie gubi. ładna kreska, ciekawie budowana atmosfera. oglądało się fajnie, ale w kolekcji nie zostaje ;) zaraz wystawiam na allegro :D

blood the last vampire - tez idzie na allegro, ale tego nie polecam w przeciwieństwie do wcześniejszego. kreska może i adekwatna do klimatu, ale opowieść płytka i właściwie nijaka. nadaje się na wstęp do większej serii a nie na film
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1189 : 2009-03-28, 14:59 »
Pao - może to Cię zainteresuje?:

Cytuj

Twórcy "Slumdoga" wspólnie zaadaptują Trylogię Nomów Pratchetta?

Czyżby oscarowy team odpowiedzialny za sukces "Slumdog. Milioner z ulicy" miał znów pracować razem? Jest na to spora szansa, gdyż DreamWorks Animation chce, by Simon Beaufoy napisał scenariusz "Truckers" – animacji na podstawie "Nomów księgi wyjścia" Terry'ego Pratchetta.

Przypomnijmy, iż na festiwalu w Toronto Danny Boyle stwierdził, że jest zainteresowany wyreżyserowaniem filmu, który DreamWorks próbuje zrealizować już od wielu lat. Film miał początkowo trafić do kin w 2001 roku, a jego reżyserem był wtedy Andrew Adamson twórca "Shreka". Potem jednak zajął się on pracami nad sequelem, a "Truckers" poszło w odstawkę. Od roku jednak DWA ponownie drąży temat. 

"Nomów księga wyjścia" to pierwszy tom Trylogii Nomów. Nomy to małe istotki żyjące wśród ludzi całkowicie przez nich niezauważenie. Nom Masklin wraz z resztą swojej grupy opuszcza dawną kryjówkę wśród pól i wyrusza na poszukiwanie nowego domu. Docierają do Sklepu, a tam trafiają na inne nomy. Tymczasem tajemnicza Rzecz przechowywana przez przodków Masklina niespodziewanie ożywa i odkrywa przed nomami prawdę o ich pochodzeniu.

http://www.filmweb.pl/Tw%C3%B3rcy+%22Slumdoga%22+wsp%C3%B3lnie+zaadaptuj%C4%85+Trylogi%C4%99+Nom%C3%B3w+Pratchetta,News,id=50329

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1190 : 2009-03-28, 15:55 »
niewątpliwie interesuje, ale Pratchett to specyficzny klimat i mam obawy co do sfilmowania ;) no ale zobaczymy, ocenimy ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1190 : 2009-03-28, 15:55 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1191 : 2009-03-28, 16:44 »
Pao - a Widziałaś może taki amerykański serial animowany,zaliczany ponoć do anime,pt. " Avatar the last airbrender "? - u nas to leci jako " Avatar legenda Aanga " - akcja dzieje się w krainie podzielonej na cztery narody: wody,powietrza,ziemi i ognia,w każdym z narodów są,tzw.brenderzy,czyli magowie władający przypisanymi do ich kraju żywiołami,a raz na sto lat w jednym z narodów rodzi się Avatar - mistrz wszystkich czterech żywiołów - niestety,nowy Avatar zaginął ok.sto lat temu,co skwapliwie wykorzystał władca kraju ognia i wypowiedział wojnę innym narodom.
Pewnego dnia młode rodzeństwo z kraju wody odnajduje zamrożonego 12-sto latka imieniem Aang,który okazuje się być zaginionym Avatarem i zarazem ostatnim magiem / brenderem powietrza - opowieść jest przesiąknięta filozofią Buddyzmu,a sam Avatar przypomina Dalajlamę - jest reinkarnacją poprzednich Avatarów.

http://www.filmweb.pl/f194037/Awatar+Legenda+Aanga,2005

Piszę o tym,gdyż wytwórnia Paranount postanowiła nakręcić filmową trylogię na podstawie serialu i będą to filmy,tzw. " live action ",czyli po prostu filmy fabularne z aktorami - postawiłbym na tym krzyżyk gdyby nie to,że reżyserem tego przedsięwzięcia został niejaki M. Night Shyamalan,czyli reżyser takich filmów,jak " Szósty zmysł "," Osada "," Znaki ",więc moze być ciekawie - do tego w filmie zagrają,ponoć aktorzy z nagrodzonego oscarem Slumdoga ;) - pożyjemy,zobaczymy.

... Zaczynam się,jednak bać ;;; film będzie powstawał szybko / premiera pierwszej części opartej na pierwszej księdze wody już w lipcu 2010,a jeszcze nie rozpoczęto zdjęć /,prawdopodobnie na film przeznaczono mało kasy,a na dodatek,chyba fabuła uległa zmianie o 180 stopni - za filmweb:
" Bohaterem filmu jest dzielny wojownik Nacji Ognia, który musi powstrzymać swój naród przed kolonizatorskimi zapędami i ocalić wolność sąsiednich Nacji Wody, Ziemi i Powietrza." - a to nie prawda ...  :roll:

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1192 : 2009-03-28, 17:27 »
Avatar nie jest czymś imponującym, ale w przypadku braku wyboru można było czas poświęcić. ale live action z natury są kiepskie. chyba jedyne dobre jakie widziałam to GTO.

generalnie to nawet jeśli są dobre (bo zdarzają się takie) to i tak nie umywają się do oryginału. Po LA sięgam właściwie tylko wtedy, gdy oryginał był naprawdę świetny. Ale jak na razie tylko GTO zachowałam sobie, reszta po obejrzeniu idzie out.

a co do avatara: kilka przyjemnych gier spotkałam na tym filmie opartych :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1193 : 2009-03-28, 17:48 »
Avatar nie jest czymś imponującym, ale w przypadku braku wyboru można było czas poświęcić.

Ja obejrzałem już wszystkie,61 odcinków w oryginale - cała historia jest ciekawa,są fajne,interesujące postaci,ładna,dopracowana animacja i ten,wschodni klimat - choć przyznam,że nie wszystkie odcinki są interesujące i trzymają poziom.

ale live action z natury są kiepskie. chyba jedyne dobre jakie widziałam to GTO.


A co to,jest? :P

He,he - Pao - odnoszę wrażenie,że bardzo trudno jest Cię zadowolić w kwestii filmowej ;)

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1194 : 2009-03-28, 19:51 »
zaraz tam trudno :)
ostatnio oglądałam "Pusty dom" i byłam zachwycona :D  ale to specyficzne kino. ciężko ten film polecić :D


GTO - great teacher Onizuka - anime trudne do strawienia, manga fajna ale LA genialny choć Onizukę ugrzecznili straszliwie ;)


61 odcinków... nieliczne anime powyżej 26 epów skłonna jestem obejrzeć :D (wyjątki death note, saiunkoku monogatari czy higurashi naku no koro jednak istnieją :D )
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1195 : 2009-03-28, 20:57 »
zaraz tam trudno :)
ostatnio oglądałam "Pusty dom" i byłam zachwycona :D  ale to specyficzne kino. ciężko ten film polecić :D


Trudno,trudno,bo Ty lubisz takie właśnie specyficzne kino :P,a ja zadowolę się zwykłym,efektownym amerykańskim kinem ;) - bule tylko nie głupim.


61 odcinków... nieliczne anime powyżej 26 epów skłonna jestem obejrzeć :D (wyjątki death note, saiunkoku monogatari czy higurashi naku no koro jednak istnieją :D )

He,he - Popatrz sobie ile już się ciągnie Naruto ( 220 + 102 ),a i tak nadal się to miło ogląda,choć fillery trochę wkurzają ...

Pao - Lubisz tylko anime,czy zwyczajna animacja / np.Disneyowska / też Cię interesuje? - czy to,jednak zbyt komercyjne produkcje? ;)

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1196 : 2009-03-28, 21:10 »
nie każde anime jest dobre i nie każda amerykańska produkcja musi być do bani ;)

naruto  można oglądać jak jest sie na bieżąco, potem nie chce sie nadrabiać
 a z filerami przeginają :P


ja po prostu lubię dobry obraz. ale przyznaję, wymagania mam niemałe. dobra realizacja, właściwe kadrowanie, obraz, kolory, adekwatna oprawa dźwiękowa wszystko w równowadze, w harmonii i ze smakiem a do tego oczywiście opowieść.

nie musi być nowatorska, czasem stare schematy  na nowo podane są dużo smaczniejsze niż sztuka na siłę.

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1197 : 2009-03-28, 21:23 »
nie każde anime jest dobre i nie każda amerykańska produkcja musi być do bani


Zgadzam się :P



naruto  można oglądać jak jest sie na bieżąco, potem nie chce sie nadrabiać
 a z filerami przeginają :P


Gdybym miał czekać na anime,to chyba bym zarósł ...  :lol:  całe szczęście,że czytam co tydzień nowe chaptery :P

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1197 : 2009-03-28, 21:23 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1198 : 2009-03-28, 21:26 »
bosz...moje dziecie oglada Naruto :roll:
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1199 : 2009-03-28, 21:32 »
bosz...moje dziecie oglada Naruto :roll:

... :lol: ... Nefra - czyżbym był już za stary? ... ;) :P :lol:
Ja mam 31 lat na karku,a i tak wybieram się zimą na nowy,pierwszy od pięciu lat animowany film Disneya :P
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 28 zapytaniami.