Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: wisiorki,łańcuszki  (Przeczytany 8397 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« : 2004-05-07, 14:34 »
no właśnie nosicie coś na szyjkach?macie łańcuszki,wisiorki???co jest na tych łańcuszkach waszych???piszcie!!! :)
ja mam ostatnio 2 łańcuszki.na jednym krzyżyk, a na drugim żółwik :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #1 : 2004-05-07, 14:39 »
ja nie noszę ani wisiorków/łańcuszków, ani kolczyków, ani bransoletek, ani pierścionków... nie bawi mnie to wszystko :roll:...
Zapisane

kareena

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #2 : 2004-05-07, 14:42 »
ja tak samo jak Ty, Norris :)  no czasem robie wyjatek: zeby sprawic mamie przyjemnosc to zakladam bransopletke ktora od niej dostałem..ale lata toto po rece i mnie strasznie tym wkurza  :lol:  

no ok, czasem z własnej woli zaloze łańcuszek :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedz #2 : 2004-05-07, 14:42 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #3 : 2004-05-07, 15:01 »
Nie lubię żadnej biżuterii, jedyne co mam na rękach to czarne rzemyki :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #4 : 2004-05-07, 15:43 »
Ja czasami...  :roll:  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

kasja

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #5 : 2004-05-07, 15:44 »
Ja noszę łańcusze z literką, od mojego faceta.  :)
Zapisane

golden

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #6 : 2004-05-07, 15:44 »
jedynie czarny metalowy krzyzyk na czarnym rzemyczku ;) zawsze i wszedzie
Zapisane

olc!a

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #7 : 2004-05-07, 15:51 »
Na szyi mam taki ładny dopasowany, drewniany 'łańcuszek', na palcach (kciuku i obu środkowych) srebrne obrączki i na lewej ręce pojedynczą bransoletkę z czarnych koralików, też dopasowaną, zrobioną własnoręcznie :) Jestem do tego wszystkiego tak przyzwyczajona, że źle się czuję, jak nie mogę założyć ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #8 : 2004-05-07, 15:55 »
ja ostatnio na szyjce nic nie nosze :d: jak juz to kolczyki albo jakis pierscionek ale to drugie tez bardzi żadko a branzoletki mnie ostatnio denerwuja jak tak po rece lataja :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedz #8 : 2004-05-07, 15:55 »

olc!a

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #9 : 2004-05-07, 15:56 »
Moja nie 'lata' po ręce, jest dopasowana :P Aha, a kolczyków nie noszę :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #10 : 2004-05-07, 17:14 »
Nosze łancuszek na ktorym mam konika oczywiscie :wink: Moja najwieksza milosc :) Nie rozstaje sie za tym łancuszkiem. Bransoletek raczej nie nosze chociaz czasem. :)  Kolczyki tez z konikami i tez sie z nimi nie rozstaje :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #11 : 2004-05-07, 17:33 »
Na szyi noszę śliczny (trzy kolorowy :wink: ) złoty łańcuszek z serduszkiem, prezent od mojego lubego :kocham: Do tego dostałam i noszę jeszcze bransoletkę. Na palcach mam obrączkę mojej mamy (na kciuku dokładnie) a na serdecznym pierścionek od też od TZ-ta :D
Zapisane

Apiska

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #12 : 2004-05-07, 17:48 »
łańcuszek srebrny :)
Zapisane

pola

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #13 : 2004-05-07, 17:50 »
jasne że mam :;d: bez biżuterii czuje sie goła ;)
na szyjce mam rybkę na rzemyczku (słodka :kocham: ) i taki czarną wstążeczkę (obie rzeczy dopasowane do szyjki -nic nie zwisa ;) nie lubie tego)
na kciuku mam gruby, srebrny pierścionek a na łapkach 3 drewniane bransoletki :wink: czasem dochodzi do tego pare czarnych rzemyczków na szyjce albo łapkach ;)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #14 : 2004-05-07, 18:03 »
ja rowniez noszę srebrny łańcuszek ale osotatnio cos mi się go nosic nie cche :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedz #14 : 2004-05-07, 18:03 »

NaNcY

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #15 : 2004-05-07, 18:45 »
ja od niedawna zaczelam nosic moj lancuszek ktory dostalam na chrzest  :) ale nic na nim nie ma  sawieszonego :(  Jest srebrny i nie rozstaje sie teraz z nim :D teraz go juz nie czuje... poprostu jest i dobrze mi z nim
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #16 : 2004-05-07, 21:14 »
Ja od niepamiętnych czasów mam na szyji złoty łańcuszek z wisiorkiem w kształcie jamnika. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Wiedźma

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #17 : 2004-05-07, 22:15 »
Ja nosze lancuszki (a jak bylam mlodsza, nosilam koraliki), ale nie jest tak, ze sie bez nich obyc nie moge. Nie zakladam na pewno wtedy, kiedy mogla by sie im stac krzywda lub nie pasuja do stroju.
A najczesciej zakladam srebrny lancuszek z wisiorkiem w ksztalcie konika  :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #18 : 2004-05-07, 22:51 »
Kiedys nosiłam wiele różnych wisiorków. Od pewnego czasu noszę srebrny szkaplerz. Do wszystkiego. Nigdy go nie zdejmuję (ostatni raz zdjęłam chyba we wrześńiu).

Za to jestem uzalezniona od pierościonków (przynajmniej jeden nmusze mieć ;)), a ostatnio wzieło mnie na własnoręcznie robion bransoletki z koralików   :wink:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #19 : 2004-05-07, 22:57 »
Cytuj

srebrny szkaplerz

może to zabrzmi głupio, ale co to jest?  :oops:  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Ciapka

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #20 : 2004-05-08, 09:03 »
hym ja czams jaki fajny l;ancuszk z wizorkiem  fajnym to tak.. ale ja ammt ka ze jak zaloze to chdoz kilk michów..a jak zdjeme to napsen kilka nie.o
Zapisane

Forum Zwierzaki

wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedz #20 : 2004-05-08, 09:03 »

awangarda

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #21 : 2004-05-08, 09:34 »
ja raczej nie chyba ze mnie3 cos najdize:P
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #22 : 2004-05-08, 10:01 »
aga konik
Cytuj

Kolczyki tez z konikami i tez sie z nimi nie rozstaje


no to mozeby sobie podac reke bo ja mam 2 pary kolczykow jedne z konikiem drugie z podkowami i nosze je na zmaine i tylko CZASAMI zakladam inne  ;)
Zapisane

pola

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #23 : 2004-05-08, 12:29 »
hyhy a teraz poluje na taki czarny troche większy krzyżyk bo chcę go zamiast rybki powiesić ;) poluje na niego i poluje i nigdzie nie moge znaleźć takiego jak mi sie podoba :P
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #24 : 2004-05-08, 14:03 »
Jedyna bizuteria jaka nosze to kolczyki :wink: Nawet obraczki nie nosze,bo mi przeszkadza ;)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

NaNcY

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #25 : 2004-05-08, 18:05 »
eh ja jeszcze mam pierscionki i duzo kolczykow... oczywiscie stebrne  :) bo zlota nie znosze no mam niektore kolczyki kolorowe np z biedronkami  Tak ogolnie to kolczyki to mój swiat i mam ich chyba z 13 par :D ale nie zawsze mam jakies Na noc zawsze zdejmuje bo mi przeszkadzaja :P noi chcialabym wiecej dziurek bo mam tylko dwie :( tak rodzice mi nie pozwalaja na kolejne :cry:  Bronzoletek nie nosze azloto na szczególne okazje (dostalam na I komunie)
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #26 : 2004-05-08, 19:55 »
Oj...ma się tego trochu na szyjce  :lol:
Jeden łańcuszek z krzyżykiem i wizerunkiem Maryi  :roll: oraz ok pięciu drewnianych 'łańcuszków', których w ogóle nie zdejmuję :P:P  :lol:
I oczywiście rzemyki i bransoletki z muliny na rękach  :P ale to już nie ten temat ;)
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #27 : 2004-05-13, 19:55 »
ja tam nic nie nosze na szyji
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Forum Zwierzaki

wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedz #27 : 2004-05-13, 19:55 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #28 : 2004-05-14, 13:57 »
NA SZYI: ALBO metalowy, dość duży krzyżyk z napisem "pax et bonum" na czarnym żemyku uwiązany tuż przy szyi, ALBO na tak samo krótkim żemyku ceramikowy, malowany koralik (teraz mam), albo, ale to rzadko, bo te dwa to moje ulubione, coś innego na szyi. Ale TUŻ POD SZYJĄ, bo nie lubie takich wszących po sam biust :P

NA ŁAPKACH: NA JEDNEJ: MNÓSTWO kolorowych bransoletek z malutkich, tych najmniejszych koralików. tak grubo, by w szerokość jak się da jedną przy drugiej była taka, jak długość. Ale UWAGA! kupuję koraliki i saama robię bransoletrki :P :) NA DRUGIEJ: jedna, dwie, może trzy bransoletki z muliny w paski. Aktualnie mam fioletową i różowo-błękitną :P A jak nie takie bransoletki, to czarne żemyki albo ciemnobrązowe. :) Zrobić zdjęcie moim łapkom i Wam pokazać? :P tutaj macie sklejke: http://jojoxik.w.interia.pl/gunia.JPG   fajne, co? :P  trochę się namęczyłam, więc nie marudzić :P A tę branzoletkę z napisem "GUNIA" zrobiłam sama. Oceńcie. Może być? :) Uwielbiam takie branzoletki, naszyjniki i w ogóle... Ohh... :P Tak samo, jak ciuchy :P
Zapisane

mili

  • Gość
wisiorki,łańcuszki
« Odpowiedź #29 : 2004-05-14, 18:31 »
na szyi noszę pacyfkę i koraliki. w uszach od pół roku mam srebre koła. na lewej ręce pieszczoszkę, na prawej czarną chustę. czasem jakieś pierścionki na paluchach
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.196 sekund z 28 zapytaniami.