Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu

Autor Wątek: Przyjaźń damsko-męska.  (Przeczytany 16022 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #120 : 2005-09-04, 15:01 »
Ja szczerze mówiąc mam kilku przyjaciół płci przeciwnej, ale ci, którzy są mi najbliżsi.. No cóż, z nimi kiedyś byłam w związkach. Dzięki temu dużo wiedzą o mnie i potrafią patrząc mi w oczy powiedzieć jaki mam humor i czy mogą mnie zabrać na jakąś zabawę. Z jednym jestem tak blisko, że biorą nas za parę, jak do niego przychodze kładziemy się na łóżku, przytulamy, gadamy. Ale ja tego potrzebuję. Obydwoje ustaliliśmy, że między nami jest już teraz tylko przyjaźń, i od tamtego czasu po prostu się uwielbiamy. Jest też z nami panna P. (pseudonimy policyjne normalnie :P), która zna go dłużej, ale nie jest z nim tak blisko jak ja. Gdy siedzimy we trójkę potrafimy godzinami śmiać się i płakać, zależy od nastroju. Kiedyś oglądaliśmy "Szkołę uczuć" u niego w pokoju na DVD - wszyscy się popłakaliśmy. Mam z nimi piękne wspomnienia, ale życie nie pozwoli nam już długo być we trójkę. P. w grudniu wyjeżdża na stałę do Szwecji. Bardzo mnie to boli, dlatego staram się nie tracić czasu, codziennie się widujemy. Jesteśmy z nią do siebie bardzo podobne, obydwie mamy bardzo podobne przeżycia z chłopakami, wiemy o sobie wszystko, są sprawy które prawdopodobnie do końca życia zostaną tylko między nami, i także pozostaną pięknymi wspomnieniami. Ja po prostu tej dwójki potrzebuję, i choćby nie wiem co, wiem, że zawsze mogę na nich liczyć.
Od przedszkola miałam też bardzo dobrą przyjaciółkę, świetnie się rozumiałyśmy i wogóle.. Ale nasze drogi się rozeszły gdy wyprowadziłam się praktycznie na drugi koniec Warszawy.. Czasami za nią tęsknie, ale spójrzmy prawdzie oczy - gdybyśmy dziś się spotkały, praktycznie byśmy się nie poznały, minęły trzy lata od naszej ostatniej rozmowy, żyjemy w różnych środowiskach. Szczerze mówiąc moje przyjaźnie są zawsze niszczone przez los i niezależne ode mnie czynniki, i to mnie dobija..

Hmm.. Znowu się rozpisałam :P

Ale tak podsumowując - nie wierzę w taką przyjaźń damsko-męską, która byłaby taka sama od początku do końca. WSZYSTKIE osoby które znam, a mają przyjaciół osobnej płci, były kiedyś z nimi w związku, a jak nie były to widać po nich że coś się szykuje.. albo przyjaźń się niszczy. Ogólnie stosunki międzyludzkie są bardzo skomplikowane i czasem nie da się ich wytłumaczyć :P

A, i jeszcze jedno:
Cytuj
chłopak nigdy nie rzuci focha, nie pokłóci się (no są przypadki) a dziewczyny to by się kłóciły, obrażały, nadawały  jak jędze

Chłopak nie rzuci focha? No chyba sobie żartujesz, oni jak się obrażą to już poruszenie nieba i ziemi nie pomoże :P A tak serio, to nie wszystkie dziewczyny takie są, jak sama zresztą stwierdziłaś. My z P. jesteśmy zżyte, nigdy się nie pokłóciłyśmy.. nawet jak na jej oczach w środku nocy robiłam jej półnagiemu facetowi masaż, a to już coś znaczy :P Po prostu zależy na jaką dziewczynę trafisz, może akurat Ty jeszcze nie znalazłaś odpowiedniej ;)
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #121 : 2005-10-09, 22:50 »
Może nie mam przyjaciela-chłopaka, ale napewno jednego moge go uważac za bardzo dobrego kumpla ;). Jest starszy dwa lata, ale i tak świetnie się dogadujemy ;). Mówię mu wszystko, on mnie zawsze pocieszy, a gdy jemu źle to ja go pocieszam ;)
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #122 : 2005-10-10, 07:48 »
Ja wierzę :) jakieś 4 miesiące temu zaczęła się nasza porzyjaźń przez całkiem dziwną sytuację... wysyłałyśmy całej klasie sms-ki w których głównym wątkiem był wybór- kogo wolicie, mnie czy Paulę.... Artuś odpisał: Nie mogę ci powiedzieć- bardzo was lubie, można powiedzieć że jak siostry. Jeżeli chcesz Olka to mozemy zostaźć przyjaciółmi... Matko jak mnie zatkało jak ja to przeczytałam... Zaczęłam się tak chichrać... 12-letni chłopak takie coś napisał. Nie no lol po prostu. No i tak się zaczęło... Teraz jesteśmy taką zgraną paczką, jest zawsze wesoło, tylko szkoda że inne dziewczyny mi zazdroszczą tej przyjaźni ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #122 : 2005-10-10, 07:48 »

Elven

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #123 : 2005-10-10, 09:39 »
Ja z moją byłą dziewczyną...
Ech...
Jesteśmy jak rodzeństwo, bardzo się kochamy, przyjaźnimy się i jest super.
Wiadomo, że ja chciałbym powtórke.
Bo teraz dziewczyna by była okiem w głowie.
A wtedy?
Można powiedzieć, że jeszcze większy gówniarz 11 lat.

pzdr.
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #124 : 2005-10-12, 14:11 »
teraz jestem skazana na wiare w taka przyjazn, bo... moja siostra przyjazni się z moim chłopakiem :P :P.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #125 : 2005-10-12, 21:16 »
Ja z moj&plusmn; był&plusmn; dziewczyn&plusmn;...
Ech...
Jeste&para;my jak rodzeństwo, bardzo się kochamy, przyjaĽnimy się i jest super.
Wiadomo, że ja chciałbym powtórke.
Bo teraz dziewczyna by była okiem w głowie.
A wtedy?
Można powiedzieć, że jeszcze większy gówniarz 11 lat.

pzdr.

Elven, nie do końca zrozumiałam, ale powiem to co uważam mniej więcej.
Nadal uważam że z chłopakiem jest mniej kłótni, mimo że on często popisuje się przed kumplami. a dziewczynki kochane plotkują na swój temat, kłócą sie o byle co...

Pozdro dla wszzyyyyystkich moich kumpli przede wszystkim, ale i dla kumpelek też:D:D
Zapisane
Why so serious?

Death

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #126 : 2005-10-18, 16:15 »
Moim zdaniem przyjaźnić można się zarówno z tą dziewczynami, jak i z osobnikamio płci męskiej...
Elven, nie przejmuj się aż tak, masz jeszcze czas... a poza tym takich miłości będziesz miał tyle, że za parę lat nie zliczysz:]

Jutro będzie świetny dzień... :******* dla wszystkich:]
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #127 : 2005-10-19, 22:02 »
Przyjaźń damsko męska - istnieje ! :P Z tym, że często prowadzi do czegoś więcej, ale wiem ze nie zawsze - więskszość moich przyjaciół to panowie ;)
Zapisane

Werona

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #128 : 2006-03-13, 22:32 »
No jasne że istanieje ;) Potwierdzam to bo wiem. Przyjaźnię się z takim Krzyśkiem. Co prawda jest starszy ale to nie szkodzi, bo przecież wiek nie jest wazny( jak dla mnie). Moje przyjaciolki tez go lubia.. Jedna za nim nawet za bardzo przepada :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #128 : 2006-03-13, 22:32 »

Adam

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #129 : 2006-04-06, 16:25 »
Zależy jaki wiek.  :)   
Bo na przykład 15-18 lat według mnie w tym wieku miłość nie trwa długo.  :tuli:
Pary bardzo często się kłócą.
A 11-14 Chłopaki mają "obrzyd" do dziewczyn i odwrotnie. :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #130 : 2006-04-06, 17:17 »
Cytuj
A 11-14 Chłopaki mają "obrzyd" do dziewczyn i odwrotnie.
ooo, już coraz rzadziej,coraz rzadziej :lol: widok 12 latków idących za rączke zaczyna mnie coraz mniej dziwić ;)

I po raz kolejny stwierdzam,ze przyjazn DM istnieje.. no bo w końcu z kim pogadam sobie tak na luzie, z kim sobie mogę poprzeklinać, z kim mogę pluć na odległość ? z facetem właśnie :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Adam

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #131 : 2006-04-06, 19:59 »
Istnieje ale rzadko takie rzeczy teraz się widuje
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #132 : 2006-04-06, 20:11 »
Fatty dolkladnie...osttanio widzialam na rynku u nas taka "parke" raczki, buziaczek i wogole..ja wiem..moze oni mieli 12 lat?
a 15 latki teraz wlasnie sa tacy wstydliwi bardziej :P widze po kolegach w klasie :P znaczy ogolnie nie chca sie "pokazywac" ale jak jestesmy w mniejszym gronie to im ten wstyd nagle przechodzi :P
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #133 : 2006-04-06, 20:17 »
Nie zauważyłem tego tematu wczesniej...
Co do tematu:
Przyjaźń damsko-męska uważam, że istnieje, mam grupkę dziewczyn z którymi nic po za przyjaznią mnie nie łączy, możemy gadać , gadać i gadać i jeszcz, jeszcze i nie przestawać, czasami są chwiele ciszy, ale nie ma jak iść taką gromadką przez miasto, chodniki stają się puste, wiadomo głośne zachowanie jest tego przyczną, co my na to poradzimy  ;) ...
« Ostatnia zmiana: 2006-04-07, 15:02 autor ESIO »
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #134 : 2006-04-06, 20:29 »
Esio widzisz jak ja ide taka gromadka to ludzie sie z drogi usuwaja :lol: jutro po lekcjach zas taki wypad z kolegami :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #134 : 2006-04-06, 20:29 »

Adam

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #135 : 2006-04-07, 07:41 »
Fatty dolkladnie...osttanio widzialam na rynku u nas taka "parke" raczki, buziaczek i wogole..ja wiem..moze oni mieli 12 lat?
a 15 latki teraz wlasnie sa tacy wstydliwi bardziej :P widze po kolegach w klasie :P znaczy ogolnie nie chca sie "pokazywac" ale jak jestesmy w mniejszym gronie to im ten wstyd nagle przechodzi :P
Nie zauważyłem tego tematu wczesniej...
Co do tematu:
Przyjaźń damsko-męska uważam, że istnieje, mam grupkę dziewczyn z którymi nic po za przyjaznią mnie nie łączy, możemy gadać , gadać i gadać i jeszcz, jeszcze i nie przestawać, czasami są chwiele ciszy, ale nie ma jak iść taką gromadką przez miasto, chodniki stają się puste...

A dla mnie w sensie w mojej szkole jest dokładnie na odwrót :)  .
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #136 : 2006-04-07, 11:01 »
Ale w sumie, teraz to jest tak że większość chłopaków siętrzyma z dala od dziewczyn dla zassady :P Mój chłopak ma przyjaciółkę, z którą i ja się kumpluję, tyle że oni się znają od małego :P Ale teraz nieczęsto spotyka się prawdziwą przyjaźń między jedną płcią a drugą.
Zapisane
Why so serious?

Adam

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #137 : 2006-04-07, 15:59 »
Masz rację Blackie.
W mojej klasie to jest taka jedna para (chłopak i dziewczyna) niby że są razem a
wstydzą się ze sobą rozmawiać.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #138 : 2006-04-11, 12:01 »
No właśnie... I to samo jest z moim chłopakiem, który ze mną w szkole nie gada, więc... Uważam, że albo on albo ja nie dorosłam do związku
Żeby nie offtopować, w starej szkole miałam 3 przyjaciół - chłopaków, ale... Niestety, nie widziałam się z nimi prawie od roku... :(
Zapisane
Why so serious?

ESIO

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #139 : 2006-04-11, 16:40 »
Adam to jest już denerwujące, co Twja wypowidz wnosi do tematu

Właśnie

Po to żeby nabić sobie tego posta :lol:
Gdyby to się bardzo żadko zdarzało to można przemilczyć, ale Ty już przesdzasz :hmmm:

Niestety, nie widziałam się z nimi prawie od roku... :(

Pozwole się wtrąić sobie:
To wypadało by się zobaczyć...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #140 : 2006-04-11, 20:18 »
Może i tak, jakbym miała z nimi kontakt :P
Teraz przydałby mi się taki przyjaciel, co to mu się na ramieniu można wypłakać... Bo dziewczyny to jak nic rozniosą po szkole i wszyscy już wiedzą...
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #140 : 2006-04-11, 20:18 »

Adam

  • Gość
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #141 : 2006-04-11, 20:40 »
Dokładnie, teraz takich nie ma :( .
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #142 : 2006-04-21, 16:01 »
U mnie w szkole dziewczyny ,owszem roznosza sekrety po szkole , ale chłopcy roznosza je jeszcze bardziej...Ja wierze w przyjazn damsko-meska , bo jest to na pewno cos zupelnie innego poniewaz plec przeciwna  czesto ma inny punkt widzenia...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #143 : 2006-04-21, 19:26 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-26, 15:53 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #144 : 2006-04-21, 19:33 »
Ja również przejechałam sie na zdradzaniu sekretów"przyjaciółkom" ale to była dla mnie nauczka...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #145 : 2006-04-22, 13:09 »
Mam 2 przyjaciół (chłopaków) i 3 dobre kumpelki! Ja z chłopakami lepiej się dogaduję, nie kłócę się tak, oni nie plotkują, powiedzą prawdę, a nie schlebiają nie wiadomo po co...  Niedawno jeden się śmiał, żebym sobie płeć zmieniła, na co ja, że nie nadaję się na chłopaka i tyle. Jednego z moich przyjaciół i mnie biorą za parę, ale to tylko przyjaźń...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #146 : 2006-04-22, 15:38 »
Od zawsze, duzo lepiej dogadywałam sie z chłopakami. Na dzien dzisiejszy mam jedna przyjaciolke, a reszta to sami chłopacy. Wiem, ze przyjazn damsko-meska jest jak najbardziej mozliwa ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #147 : 2006-04-23, 11:36 »
Ostatnio również lepiej dogaduję się  z facetami. Z babiszonami klasowymi dogadać się nie potrafię zupełnie. Ba! Wręcz czasami mnie drażnią -jestem uczulona na 'mizdrzenie się', sztuczne uśmiechy, i wszelkie inne wystudiowane gesty mające na celu ujęcie chłopaka, tak bardzo,że czasami jestem do takiej panny uprzedzina już na samym początku.
A tak, to z facetami mogę bez problemu opowiadać swińskie kawały(które u większosci dziewczyn powodują przewracanie oczami i skrzywione miny :P ),  no i ogólnie, przy facetach czuję się 'luzniej'  i mam więcej tematów do rozmowy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedz #147 : 2006-04-23, 11:36 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #148 : 2006-04-23, 22:26 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-26, 15:53 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Przyjaźń damsko-męska.
« Odpowiedź #149 : 2006-05-04, 14:14 »
Jasne że istnieje przyjaźń damsko-męska!!!I jest najlepsza i najwspanialsza.To moje skromne zdanie.
Mój najlepszy przyjaciel to właśnie chłopak!!!Z Maćkiem znamy się od 8 lat,przyjaźnimy się od 2.Coprawda podobał mi się przez krótki czas,ale to było tylko głupie zauroczenie,pomyłka.On o tym wiedział i nic między nami sie nie zmieniło.Oboje mamy swoje miłości a dla siebie jesteśmy jak rodzeństwo...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.398 sekund z 28 zapytaniami.