Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Karmy Orijen  (Przeczytany 13570 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Karmy Orijen
« Odpowiedź #30 : 2007-03-29, 18:53 »
Biedny:( może faktycznie coś twardego ugryzł i wypadły
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Katie Blackss

  • Gość
Odp: Karmy Orijen
« Odpowiedź #31 : 2007-03-30, 18:24 »
Katie a nie ma zaczerwienionych dziąseł po Kitekat i Whiskas? bo moj miał straszne stany zapalne po tych chrupkach.Akane teraz  je, jest zdrowsza i dziąsełka ładniejsze

Nie. Ma bardzo ładne dziąsła. W ogóle nie ma żadnych problemów przez to jedzenie.

katie, sylwik, tutaj jest rozmowa o porządnej karmie dla kotów a nie pomyjach...

przeszukajcie tematy na kocim wątku a znajdziecie tysiące argumentów by takich świństwem jak KK i W pupili nie karmić...

Wiesz, czytałam je ( co prawda już po napisaniu mojego tamtego posta ale nie ważne). I uważam, że one może nie są nie wiem jak świetne, możliwe że mokra karma tych firm też nie reprezentuje wysokiego poziomu, ale ja nie mogę na suche marudzić. I pomyjami bym jej nie nazwała. Wiesz mnie nie stać by 5 zwierzakom kupować np z puriny wszystko. A do tych produktów nie mam zastrzeżeń.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Karmy Orijen
« Odpowiedź #32 : 2007-04-01, 11:40 »
jeśli byś zakupiła dobra karmę to byś dojrzała różnicę. niestety ale karmisz koty jedzeniem kompletnie nie zbilansowanym dzięki któremu choro0by i kłopoty zdrowotne sie tylko rozwijają.

zdaję sobie sprawę z tego, ze lepsze karmy są droższe, ale i mniej ich potrzeba by zwierze sie najadło. koty tez lepiej sie czuja, mniej chorują i na weta sie nie wydaje. generalnie niegdyś koty też takim czymś karmiłam ale gdy zdrowie sie Tequili drastycznie posypało wykosztowałam sie na porządne karmy. teraz widzę różnice i wiem że wcale nie są aż tak drogie jak początkowo myślałam, ale na pewno o 1000 nieb lepsze.

rozumiem że canin czy orijen zdają sie drogie, ale wbrew pozorom dużo taniej wychodzą. bowiem jest dużo innych korzyści. z resztą purina cat chow jest stosunkowo tania a dużo lepsza od KK i W. to najlepsza wśród najtańszych karm. pomyśl czy nie warto zadbać o zdrowie zwierzaków a dobre jedzenie to pierwszy krok do zdrowia. Pierwszy i najważniejszy.

zobacz na skład tego czym koty karmisz i zobacz jak to sie ma do zaleceń żywieniowych dla kotów. niestety ale na zdrowie taka karma im nie wyjdzie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Karmy Orijen
« Odpowiedz #32 : 2007-04-01, 11:40 »

hamster84

  • Gość
Odp: Karmy Orijen
« Odpowiedź #33 : 2007-04-11, 10:06 »
Widze ze moj watek przerodzil sie w dyskusje:)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 25 zapytaniami.