Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: TRĄDZIK  (Przeczytany 2061 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
TRĄDZIK
« : 2004-11-23, 20:15 »
Nie jestem pewna czy był już taki temat, ale go nie znlazłam więc założyłam nowy. Czy macie problem z cerą ?? Ja miałam do niedawna(no nawet troche mam teraz), mija mi ponieważ używam nowego preparatu (Zineryt-jest super). A Wy czego używacie?? Pomaga??
Zapisane

pola

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #1 : 2004-11-23, 20:21 »
ja byłam z trądzikiem najpierw u kosmetyczki (bede chodziła co miesiąc) na "czyszczenie twarzy" :D
wczoraj byłam u dermatologa  8) dostałam emulsję (antybiotyk jakiś? :>) no na receptę w aptece ;) i na noc jakąś "papkę" (też na receptę i w dodatku zamówienie ;P).
za miesiąc znowu idę... uułaaa
heh... mam nadzieję że stan mojej buźki po jakimś czasie się poprawi  :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
TRĄDZIK
« Odpowiedź #2 : 2004-11-23, 21:10 »
a ja nigdy nie mialam problemu z tradzikiem :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

TRĄDZIK
« Odpowiedz #2 : 2004-11-23, 21:10 »

Jaśka

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #3 : 2004-11-23, 21:15 »
Oj Tobie to dobrze :)
Zapisane

Trinity...

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #4 : 2004-11-23, 21:36 »
ja mam trądzik jak przeciętny człowiek.... 3-4 chrostki i koniec :P
Zapisane

Lalaith

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #5 : 2004-11-23, 21:42 »
Ja też nie mam najmniejszego problemu z cerą - trądziki i inne pryszcze mnie nie dotyczą :chytry: ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #6 : 2004-11-23, 21:44 »
I co pomagają drożdże?? a Jak się je stosuje??  :oops:  Ja bym chciała iść do kosmetyczki na oczyszczenie twarzy ale słyszałam że nie można na mróz potem wychodzić (więc chyba zzzimę musze przeczekac :? ). nie wiecie moze czy to prawda??
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
TRĄDZIK
« Odpowiedź #7 : 2004-11-23, 21:50 »
Ja tez nie mam problemów z cerą ;) Choc wszyscy mi wróżyli, że będe miała bo brat miał ;) A ja jakos się narazie trzymam. Miałam do tej pory jakieś 4 syfki i żyję :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

myszka

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #8 : 2004-11-23, 21:53 »
Ja miałam w życiu krótki okres problemów z cerą, zakończyło go regularne picie na czczo ziela bratka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

TRĄDZIK
« Odpowiedz #8 : 2004-11-23, 21:53 »

Jaśka

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #9 : 2004-11-23, 22:00 »
Tak ja też to ziele piłam ale szczerze to mi nic nie pomogło (no może troszeczkę). A używacie jakiś takich kosmowyków np. z kolastyny albo z nivea?? Ja używam jeszcze to tego antybiotyku (Zynerytu() żel z 20 ,,w dól'' (nie da sie strzalki napisac :P ) i tez jest nawet spoko...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #10 : 2004-11-24, 13:53 »
Mialam problemy z tradzikiem, a stosujac powszechnie dostepne srodki - mlodziezowe kosmetyki typu Clerasil i Oxy tylko pogorszylam sytuacje i przesuszylam skore. Jak sie zorientowalam, natychmiast je odstwilam.
Pomogly sporo wizyty u kosmetyczki (ale pola - chodzenie co miesiac to zdecydowanie za czesto!!!) i polecone przez nia: krem Biodermine (w aptece, bez recepty) i punktowo antybiotyk Dalacin T. Nie pomagaly mi natomiast nigdy zadne ziolka.
Z czasem skora sama zaczela sie uspokajac, a ja sie nauczylam, ze przede wszystkim nie moge jej podrazniac i przesuszac.
No a ostateczne uzdrowienie przyniosly pigulki antykoncepcyjne.
Zapisane

aleb

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #11 : 2004-11-24, 15:07 »
Nie miałam z tym problemu... no może jedynie wyskoczyły tam jakieś 2-3 krostki i nic... od razu znika  :wink:
Zapisane

Apiska

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #12 : 2004-11-24, 22:10 »
Ja mam z tym taki minimalny problem, ale kosmetyki z Avonu najbardziej mi pomagają.
Żadnych antybiotyków nie brałam i narazie nie biorę :D A do kosmetyczki jakos boję się iśc, bo nie zawsze kosmetyczka dobrze Ci doradzi, oczyści skóre i mozna miec jeszcze większe problemy. Ale doświadczone zawsze dobrze zrobią :)
Zapisane

Flaś

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #13 : 2004-11-25, 14:24 »
Nigdy. Pryszcze? A co to jest? ;)

Codziennie stosuję komplecik z Avonu ( żel do buźki, tonik i kremik ) oraz raz w tygodniu peeling rózwnież z Avonu :mrblue:
Właśnie najlepiej jest używać wszystkiego z jednej serii bo wtedy lepiej działa ( tak dermatolog mówił ) :wink:

BTW - dermatologa odwiedzam co jakiś czas bo mam baaaaaaaardzo suchą skórę ( ale wszedzie tylko nie na ryjku :P ) :(
Zapisane

Apiska

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #14 : 2004-11-25, 14:46 »
Flashq dokładnie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

TRĄDZIK
« Odpowiedz #14 : 2004-11-25, 14:46 »

Agata:)

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #15 : 2004-11-26, 07:42 »
Mam... Ale nie za duzo. Uzywam Nivea i pomaga  :wink:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
TRĄDZIK
« Odpowiedź #16 : 2004-11-26, 20:44 »
ja niestety mam i to b. duże problemy :cry:  :cry:  :cry: ... bylam u dermatologa, ktory i tak mi nic nie pomogl :/... przypisala mi jakis zel juz z 3 miechy (:/) uzywam i nic  :cry: .... normalnie sie powiesze niedlugo chyba  :(... A mam te problemy z cera juz dluuuuuugo... :/ :evill:
Zapisane

Flaś

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #17 : 2004-11-26, 21:23 »
Nie wieszaj się ;)


:?
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #18 : 2004-11-26, 21:29 »
Idz jeszcze raz do lekarza, nie kazdemu pomaga to samo, powinien przepisac Ci inna kuracje. Leczenie tradziku to nie taka prosta sprawa.
Zapisane

k_lap

  • Gość
TRĄDZIK
« Odpowiedź #19 : 2004-12-20, 11:29 »
Jesli chodzi o problemy z tradzikiem to je mialam, ale nie byly bardzo uciazliwe. Pomagaly oczywiscie wizyty u kosmetyczki (oczyszczanie) oraz kosmetyki do cery miesznanej (nie do cery tlustej !!!). Kosmetyki do cery tlustej wysuszaja strasznie skore, pogorszaja przez to sytuacje: najczestszy efekt: jeszcze wiekszy tradzik. Dlatego jesli juz jakies kosmetyki to do cery miesznej i raczej dobrej, sprawdzonej firmy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 26 zapytaniami.