Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Naszywki  (Przeczytany 26124 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #60 : 2005-04-11, 13:24 »
Myślę, że Norris miała na myśli ogólne nastawienie ludzi do wyglądu punków, a nie jej własne przemyślenia... Pozatym odpowiedziała ona na cytat i to był tylko komentarz.
PRAWDA?  :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #61 : 2005-04-11, 19:36 »
Uważam, że jednak Norris wygłosiła swoje własne zdanie na ten temat...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Naszywki
« Odpowiedź #62 : 2005-04-11, 21:30 »
Cytuj
Norris miała na myśli ogólne nastawienie ludzi do wyglądu punków, a nie jej własne przemyślenia... Pozatym odpowiedziała ona na cytat i to był tylko komentarz.

dokładnie tak

w dalszym ciągu nie zgadzam się z Tobą Agato na temat tego, kto jest punkiem, a kto nie... ale to nasze osobiste zdania i nie musimy się zgadzać...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Naszywki
« Odpowiedz #62 : 2005-04-11, 21:30 »

Flaś

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #63 : 2005-04-11, 21:41 »
Cytat: norris
Cytuj
Gdybyśmy chcieli wyglądać jak prawdziwe punki, to raczej by nas rodzinka wydziedziczyła i ze szkoły wylali

dokładnie...


Hmm... nie wygląda na to, że chcieliby mie ze szkoły wywalić... :hmmm:
No ale może moja szkoła jest inna.

A zresztą "prawdziwe punki" to kto? :?
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #64 : 2005-04-11, 21:51 »
Prawdziwy punk, to ktoś, kto i ma poglądy jak punk i wygląda jak punk. Już to pisałam.

Ty może najwyzej masz poglądy punka... Bo to, że się słucha punku, nie oznacza, że się punkiem jest.  Ja też słucham zespołów punkowych, ale punkiem bym sie w życiu nie nazwała i jakby ktoś mnie tak nazwał to bym go szybko wyprowadziła z błędu.
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #65 : 2005-04-11, 21:52 »
nie wiem jak Wy, ale ja podejrzewam że Punki, tak jak każda inna subkultura, opiera się na poglądach..i ich głoszeniu..a wygląd zewnętrzny to tylko dodatek, który wyłącznie ma podkreślać ich oryginalność...może się mylę, ale takie właśnie jest moje zdanie...
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Naszywki
« Odpowiedź #66 : 2005-04-11, 21:57 »
Cytuj

Hmm... nie wygląda na to, że chcieliby mie ze szkoły wywalić...

Flaś, masz irokeza na głowie, ćwieki na całym ciele i tym podobne? Nie sądzę, szczególnie wywnioskowując to z fotek :hmmm: /bez urazy/
Zapisane

Flaś

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #67 : 2005-04-11, 22:06 »
Ćwieki - owszem, przy plecaku, bluzach.
Łańcuchy - także.
Pieszczochy - też.

Wyglądam inaczej? Też.

Zresztą... co Wy o mnie wiecie, żeby osądzać kim ja jestem?! :hmmm:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #68 : 2005-04-11, 22:21 »
Denerwują mnie poglądy niektórych na temat stylów innych ludzi... Ostatnio dostałam od koleżanki liścik pt "Nie wiem jak bardzo się będziesz starała dla mnie i tak będziesz przesłodzona, a twoje zachowanie i pokazywanie jaka ty niby teraz jesteś jest conajmniej infantylne"
Rzecz w tym, że ja się wcale nie starałam, samo jakoś tak wyszło, że zmieniłam swój styl ubierania się i muzykę... Poglądy inne zawsze miałam. Nie muszę się przed nikim usprawiedliwiać z tego w czym chodzę lub co myślę na dany temat. Ludzie się zmieniają... Czuję sie dobrze z tym jaka jestem i mimo, że wyglądam inaczej niż wcześniej to nie robiłam tego, bo jakaś subkutura mi tak "każe".
Skoro Flaś czuje się punkiem, to ma prawo tak mówić. Nikt nie wie co się dzieje w sercu człowieka, więc nie należy osądzać go powierzchownie, wymieniać jaki "musi byc" by się "zakwalifikować" do danego stylu, sposobu myślenia itp.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Naszywki
« Odpowiedz #68 : 2005-04-11, 22:21 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Naszywki
« Odpowiedź #69 : 2005-04-11, 22:30 »
Kiedys wczytalam na topicu o glanach, ze niekotorym z Was przeszkadza jak dziewczyny , ktore ubieraja sie "slodko" (tj. rozowe ciuszki itp) i nosza glany.
A wiec czy taka dziewczyna, zalozmy, ze slucha metalu, ubiera sie na rozowo i w takie inne rozne kolorki jest odrazu metalem , bo slucha takiej muzyki, i sie czuje metalem?
Bo moim zdaniem nie.
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #70 : 2005-04-11, 22:34 »
Może się czuć punkiem, ale nim raczej nie jest. Nie wiem, od ilu lat Flaś słuchasz punku i zachowujesz się jak punk, ale np. Basieq z tego co wiem, to do niedawna jeszcze słuchała hip-hopu.... Cudowna odmiana? Nie wierze. A czemu nie broni ona swoich poglądów? TYlko chce, żeby pisać na PW. To raczej świadczy o braku poglądów. Albo nieumiejętności ich przedstawienia. A może po prostu kieruje sie większością? Dużo osób na forum ostatnio zaczęło słuchać ostrzejszej muzyki i może nie chciała się wyróżniać? Dla mnie to bez sensu. Ja, rejestrując się na tym forum, słuchałam rocka i punku, pisząc tu dalej tego słucham i nawet jesli cały świat zaczął słuchać hip hopu czy techno, ja od swoich poglądów i gustów nie odstąpie. I pozerstwa nie strawie.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #71 : 2005-04-11, 22:46 »
Cytat: Agata:)
I pozerstwa nie strawie.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Naszywki
« Odpowiedź #72 : 2005-04-12, 09:24 »
Niezależnie od tego, czy punk, metal czy cokolwiek innego, nie można się nim stać z dnia na dzień. Ot tak, nagle się rano przebudzisz, powiesz sobie: Od dzisiaj będę punkiem. Idziesz do sklepu, wykupujesz wszystkie płyty punkowe, ubrania, gadżety. No paranoja :roll: Przecież to przychodzi z biegiem czasu, wszyscy jak byliśmy dzieciakami w podstawówce chodziliśmy w dżinsowych spódniczkach i getrach w teletubisie. Więc ja nie rozumiem o co tu kłótnia :roll:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #73 : 2005-04-12, 13:55 »
O co kłótnia? W sumie zaczęło się od tego, że Basieq nazwał się punkiem :] Tez uważam, że nie można stać się punkiem, ani nikim innym z dnia na dzień. Dlatego dziwi mi podejście Basieq, która na początku pisania na forum słuchała hh, a przecież forum nie ma zbyt wielu lat.  I nie wierze w cudowną odmiane. Może i zmieniła sie, ale to za krótki okres, żeby sie kimkolwiek nazywać.

Flaś, ja Ciebie akurat o nic nie osądzam, więc nie wiem, skąd pretensje.

Ps. Ja nie chodziłam w getrach w teletubisie :lol:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #74 : 2005-04-12, 14:04 »
Przecież dorastamy  :roll: zmieniamy się, jak każdy człowiek. Skoro się zmieniła i czuje się z tym dobrze, to ocb? Chyba nie wymagacie od kogoś, że jeśli jest taki a taki to już musi zawsze taki być?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Naszywki
« Odpowiedz #74 : 2005-04-12, 14:04 »

Kamaq

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #75 : 2005-04-12, 14:07 »
moje 3 grosze:
jesli ktos mowi ze jest punkiem, nie jest punkiem. tego sie nie rozglasza tylko czuje. nie trzeba do niemozliwosci sie zacwiekowac (chociaz nie protestuje  ;) ) ale ogolne wrazenie tez daje jakas wiedze o pogladach danego czlowieka. o nie.... sama nie moge sie doczytac o co mi chodzilo.... ale mysle, ze sens zlapiecie  ;)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #76 : 2005-04-12, 14:58 »
No właśnie... dobrze gadasz Kamaq :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #77 : 2005-04-12, 15:06 »
Beauty, ale czy ja napisałam, że to źle? :roll: I czy napisałam, żę skoro zawsze słuchała hh to teraz też tego ma słuchać? Nie. Rozumiem, że ludzie się zmieniają, ja też nie słuchałam od niemowlaka tego, czego teraz słucham, ale w nagłe odmiany, takie jak np. u Basieq nie wierze.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Naszywki
« Odpowiedź #78 : 2005-04-12, 16:51 »
A ja zadam pytanie z innej beczki:
Jak w/g Was powinien wyglądać punk? Poproszę o szczegółowy opis zaczynając od butów, poprzez ubrania a kończąc na gadżetach.
Cytuj

Ps. Ja nie chodziłam w getrach w teletubisie

Wybacz :lol:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #79 : 2005-04-12, 17:18 »
Jak ma wyglądać punk? Tu nie tylko o wygląd chodzi, ale ok.. Powiem, jak sobie wyobrażam...
Punk na pewno wygląda inaczej niż wszyscy. Cechuje się własnym stylem, ale najczęściej nosi glany, czasem kostkę, podarte spodnie. Może mieć irokeza, ale to nie reguła. Tak to sobie wyobrażam.
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Naszywki
« Odpowiedź #80 : 2005-04-12, 17:37 »
Cytat: basieq
Cytat: Agata:)
Jak ma wyglądać punk? Tu nie tylko o wygląd chodzi, ale ok.. Powiem, jak sobie wyobrażam...
(...)

O prosze! Jaka cudowna przemiana Agato, jakieś kilka postów wczesniej twierdziłaś że podstawą jest wygląd..

Agata nigdzie nie napisala, ze podstawa jest wyglad  :?
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

Naszywki
« Odpowiedz #80 : 2005-04-12, 17:37 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Naszywki
« Odpowiedź #81 : 2005-04-12, 17:50 »
jaaa ludzie, nie mozecie po prostu uszanowac czyjegos odmiennego zdania?? o gustach sie nie dyskutuje, jeden powie ze punk znaczy kolorowe ciuchy, drugi ze podarte spodnie, trzeci ze irokez i cwieki..podstawa nie jest wyglad, a swiatopoglad i bardzo nie podoba mi sie stwierdzenie 'jesli chcesz byc punkiem to musisz sie ubierac identycznie jak reszta punkow'.. swiat by byl strasznie nudny, gdyby wszyscy sie do tego stopnia szufladkowali..
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #82 : 2005-04-12, 18:22 »
Vio ja nie chce nikogo szufladkowac. A forum jest po to, by dyskutowac, nawet jak sie ma odmienne zdanie. Nikt nikogo tu przeciez nie zmusza do zmiany poglądów.

Basieq też wyskoczyłaś :roll: Bardzo Cię prosze, pokaż mi mój post, w którym napisałam, że chodzi tylko o wygląd :roll:
Prędzej bym się czepiała Twoich wypowiedzi, bo kilka postów wcześniej na pytanie "czy jesteś punkiem" odpowiedziałaś "czemu nie?", a teraz zapierasz się, że nim nie jesteś
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #83 : 2005-04-12, 18:40 »
Nie napisałam, że muszą mieć, jak to stwierdziłaś "formułkowo podarte spodnie", tylko że ja to sobie tak wyobrażam, a to różnica.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #84 : 2005-04-12, 18:58 »
Jaaaa.... Basieq ja nie chce od Ciebie żadnych przeprosin.... Forum jest po to, by wyrażac swoje zdanie.. I nikt nikogo nie przeprasza za to, że ma je odmienne
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Naszywki
« Odpowiedź #85 : 2005-04-12, 20:50 »
A ja dalej oczekuję na definicję punka....
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #86 : 2005-04-12, 21:03 »
Definicja punka na 3 stronie :roll:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Naszywki
« Odpowiedź #87 : 2005-04-13, 09:05 »
To jest TWOJA definicja punk'a. Chciałabym usłyszeć jeszcze innych..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Naszywki
« Odpowiedz #87 : 2005-04-13, 09:05 »

Flaś

  • Gość
Naszywki
« Odpowiedź #88 : 2005-04-13, 21:17 »
Punka zdefiniować się nie da.

Zaczęła się zażarta dyskusja a ja zapytałam tylko, czy Baś jest punkiem... :roll:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Naszywki
« Odpowiedź #89 : 2005-04-13, 21:21 »
Mnie naszywki się nie podobają ale tylko na spodniach itp. Po prostu wygląda to jak dla mnie z lekka fajensiarsko :P Ale na torbach owszem ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 27 zapytaniami.