Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Makijaż  (Przeczytany 12294 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #30 : 2003-10-19, 17:41 »
no pewnie, że tego typu laski nie znajdą sobie starszych niż o rok chłopaków, bo ci o 4 lata to się po prostu z nich śmieją, takie pokazywanie, co to nie ja, niczemu nie służy, no chyba, że ktoś chce być w centrum zainteresowania cały czas :( ale naprawdę, malowanie się ostrymi cieniami, niebieskimi tuszami, nic nie daje, a raczej odstrasza :P. Ciapka, a powiedz mi czy tylko ty się w szkole malujesz tak jaskrawo itp ??? Jeśli nie, to po prostu przyznaj się przed sobą, że robisz tak bo inni tak robią, nie chcesz po prostu pozycji w swojej grupie stracić i tyle  :roll: , a takie pokazówki przed dyrektorką naprawdę, źle świadczą o Tobie, a co za tym idzie o twoich rodzicach  ;) i to co tutaj napisałam nie jest złośliwe, jest tylko szczerą prawdą :)
ja jak już powiedziałam praktycznie jeśli się czasem maluję, to tylko tuszem czarnym do rzęs i ewentualnie błyszczykiem, a jestem w I klasie szkoły średniej i nie muszę swoim wyglądem przyciągać spojrzenia innych, bo mnie takie zwracanie na siebie uwagi nie rajcuje :wink:
a więc bądź sobą i nie pozwól, żeby trendy panujące w twojej szkole zmieniały cię w całkiem inną postać :P pozdrawiam trzymaj się
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #31 : 2003-10-19, 17:51 »
Gerda, zgadzam się, tylko sie spóźiłam bo chodziłam po Epulsie... Ja postepuję w taki sposób, żeby trendy mnie nie zeżarły, owszem, czasem nowości są fajne, ale bez przesady!!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #32 : 2003-10-19, 18:27 »
a ja sie nie maluje jaskrawoo...
a i wszkole tez nikt tego nie robi......
a to z jetsem profarboiwana i mam jakistam makijarz ktym czuje sie dobze to chyba normalnie
i jak ktos ma ochote miec rózowe wloasy to dla mnie moze miec..skkoro dobrz sie wtedy czuje i wogole...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #32 : 2003-10-19, 18:27 »

Tiggy

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #33 : 2003-10-19, 19:38 »
Cytuj
no pewnie, że tego typu laski nie znajdą sobie starszych niż o rok chłopaków, bo ci o 4 lata to się po prostu z nich śmieją, takie pokazywanie, co to nie ja, niczemu nie służy, no chyba, że ktoś chce być w centrum zainteresowania cały czas


Gerda- w 100% zgadzam sie. Mam starszych kolegow, i wiem jakie jest ich zdanie na temat takich dziewczyn. One sie podobaja chlopakom w ich, moze troszke starszym, wieku.

Ciapka- OK, kazdy ma prawo wygladac jak chce, i w tej chwili moje slowa nie sa zwrocone przeciwko Tobie. Tylko mowie do czego przesadne malowanie sie prowadzi, a to w sumie inna sprawa ;)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #34 : 2003-10-19, 20:00 »
Heh, jasne że można wyglądać jak się chce, ale same pomyślcie jak, społeczeństwo odbierze dziewczyne, która ma ostre różowe włos, mini i ostry makijaż????? A takie wymalowane laski, najczęściej padają ofiarami gwałtów itp...
  Ja nie farbuje włosów, bo podobają mi się naturalne kolory :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #35 : 2003-10-20, 18:51 »
ciapkuś te wszystkie różowe, fioletowe włosy były naprawdę modne w Ameryce dobre kilka lat temu ;) aj tam gadka szmatka widzę, że do ciebie nic i tak nie dociera :roll:, ale rób ze sobą co chcesz, to nie moja sprawa w sumie ;) i niech tak zostanie  :wink:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Makijaż
« Odpowiedź #36 : 2003-10-21, 19:20 »
Dla mnie kobieta z czerwonymi lub fioletowymi włosami nie ma za grosz wdzięku. Wygląda jak wypacykowana lala. Takie kobiety po prostu mnie odpychają.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #37 : 2003-10-21, 20:38 »
nie no jak fajnye odcenein czerwieni i pasuje to fajnie wyglda...rozn toz eczywiscie jakos   nijak bo oglne ruz jets oblesny..ale ale kto jak lubi.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Makijaż
« Odpowiedź #38 : 2003-10-22, 13:53 »
Ja nie lubię się malować... czuję się wtedy jak jakaś sztuczna lalka... bleh...
Nie dam rady tak codziennie niszczyć sobie włosów i rzęs, wysuszać ust szminkami. Wolę po prostu naturę niż chemię ;) To, co naturalne, jest dla mnie bardziej właściwe, zgodnie z moimi przekonaniami :wink: .
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #38 : 2003-10-22, 13:53 »

Gopi

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #39 : 2003-10-22, 16:56 »
Ja się zwykle nie maluję, ale na jutro wychowawczyni kazała nam zrobić sobie lekki makijaż na wieczornicę. Ciekawe jak mi to wyjdzie, nie za wiele mam doświadczenia :P
Zapisane

kareena

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #40 : 2003-10-22, 18:11 »
Gopi powodzenia ;)

a co do mnie to sie nie maluje w ogóle :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #41 : 2003-10-22, 20:11 »
hyh tez kidys   sie nie malowalam.. móiwlam ze lubie  nature..ale nature nalezy poprawiac...teras jusz to wim:)
Zapisane

carragan

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #42 : 2003-10-24, 12:58 »
ja sie nie maluje i jakos mnie do tego nie ciagnie........Wyobraza sobie ktos np.wolontariusza w schronisku z tapeta ?Przeciez to by po mnie splynelo i wygladalabym jak ten z "Maski";)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #43 : 2003-10-24, 14:13 »
Kareena dzięki, ale wszystko w porządku - umalowała mnie koleżanka ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #44 : 2003-10-24, 19:40 »
eeee no to tapeta nie zawsze ale  tusz czy blyszczyk..zrstz nie sadz zeby ci puder splynol..ja to takie zecyz odpieprzm i jakos niggdy nie wygldam jak ten z maski..a na zawodach jezdziekcich jak wopadne w blodot kon mnie zdebcz epotem   wpadne  do jakeigos jeziora a potem bede sie bila z koelgmsai w blocie.i o 4 nad renam wrucie i spujrze w lutro to  moze nie wyglda ładnie ale  to nei rpzez spływjaca tapete:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #44 : 2003-10-24, 19:40 »

Emilka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #45 : 2003-10-24, 19:58 »
A ja jestem młoda :P :) I nie cierpie cieni do powiek... :/ na dodatek nieumiejetnie uzywanych przez malolaty. Uzywam blyszczykow...czasami troche nosek trzeba przypudrowac ale delikatnie..no i na spacjalne okazje troche podkrecic rzesy ale nic pozatym :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #46 : 2003-10-24, 20:16 »
czemu neic eirpisz cieni do powiek.?
 ja w sumei tez nie lubie ale łądnie wygldja wiec na jaks dyeks ecyz cos::p
Zapisane

Emilka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #47 : 2003-10-24, 20:26 »
no tak..ale trzeba tez umiec sie obslugiwac tego typu kosmetykami..ja nie umiem dlatego sie nie maluje.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #48 : 2003-10-24, 20:29 »
sorrry masz dopiero 15 lat, mówisz, że kiedyś też się nie malowałaś, nie rób z siebie starej maleńkiej, bo to naprawdę jest śmieszne, malujesz się po to, żeby kolesi poderwać ??? no to wyszła tu prawda, że robisz to dla innych, a nie dla siebie, dla swojego lepszego samopoczucia itp. heh ale dla ciebie to ja pewnie znowu przynudzam heh, ale ja tego ne zmienię, bo nie zmieniam się dla innych, cały czas jestem asertywna ;)
Zapisane

awia

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #49 : 2003-10-24, 20:57 »
ciekawe pytanie....
rano mam troszke czasu-10 minut wiec po kolei-korektor pod oczy-mam wieczne wory pod oczami ktore nie wygladaja za ciekawie.
potem puder matujacy-tlusta,swiecaca sie cera.
roz do policzkow dla wyostrzenia konturow twarzy-mam pyzy,i w ogole dosc owalna twarz.
cienie-kolorki jasny braz,czasem pastelowy roz,fiolet.
na usta blyszczyk czy jakas lekka szminka,polprzejrzysta.
jak juz wspomnialam kiedys jestem konsultantka AVONu,mam troche tych kosmetykow,jestm po szkoleniach wiec no coz,w moim przypadku makijaz dodaje uroku.wloski-nie moglam sie oprzec i w lato zrobilam sobie kolorek zloty kasztan,bardzo naturalny i siczny.
dodam ze za 5 miesiecy skoncze 18 lat.
ale w mojej klasie "pudernic" nie brakuje.
blondynka ktora ufarbowala wlosy na czarno,robi grube czarne krechy wokol oczu-to jest sliczny widok.a slucha...nie nie metalu,co jesczez by ja jakos usprawiedliwilo.slucha muzyki zwanej pop...
twarz pomaranczowa od podkladu,wlosy juz tak zniszczone..to jest dopiero straszne.
osobiscie zawsze bylam zwolennikiem delikatego,niewidocznego makijarzu.i dalej jestem,aczkolwiek wraz z coraz lepszym makijarzem wlasnym(trening czyni mistrza)coraz bardziej podoba mi sie ten toche odwazniejszy makijarz tez
o ile oczywiscie dodaje uroku.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #50 : 2003-10-24, 21:02 »
wiesz awia prawie 18 lat to nie jest 15 lat :P przyznaj mi to sama ;) ja nie mogę z tych lasek usiłujących zwrócić na siebie uwagę :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #50 : 2003-10-24, 21:02 »

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #51 : 2003-10-24, 21:44 »
heh troboe to po to zeby lądnei wygldac..bo wtdey mam lepsze samopoczucie..robie to zeby poderwac kolesi bo wtedy mam lepesz samopoczucie..
 calkiem niednwo sie nie malowalam rok temu..no poltora i mysląam z enie ebd ebo sie balam jak kolznki mi tuszcm chaly to wydwalo mi sie ze mam posklejane i zie wygldam conejmniej dziwnie.a potem  jakos sama doslżm do tego ze lepiej..:PP
ona ma prawei 18 ja mam prawie 16 i nie widze akurat wruznicy akurat w makijarzu..mozna miec 30 i sie nie malowac..zalazy jescz kto jaka ma urode i co potrzeba..ja jetsem bldynka wiec nie amm zes i brwi mam blada cere i piegi..  to wrzysko jaezli sie poprwi wyglda lepiej..bo wogole wygldada,, tarz bez rzes brwi jest popetu nbez wyrazu.. jelzi ktos ma ciemne dlugie rzesy to wiadomo ze nie ywmgaja one poprawki..jezli ktos ma brwi to wymagja one tykko regulacji...jezli ktos ma ladna cere to wiadomo ze nie ebdiz nakladal pudru czy czegos innego..poprtu trzba wiedziec jak i co kiedy i gdzie
Zapisane

Talagia

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #52 : 2003-10-25, 00:23 »
Co do tych brwi to mam sama z nimi kłopoty :P Musze je często rgulować bo rozrastają się na tki gąszcz, ale przynajmniej mam te długie ciemne rzęsy...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #53 : 2003-10-25, 08:05 »
no wlasnie kardzy ma inna urode i kardz uroda potrzbuje czgos innego,innych popraweck..wikrzych mniejszych..poptu trzba umiec nie przesadzic..
Zapisane

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #54 : 2003-10-25, 09:10 »
oki niech ci będzie ciapku :lol:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Makijaż
« Odpowiedź #55 : 2003-10-25, 14:03 »
Ja się maluje i zaczynałam się pudrować już w piątej klasie :P Nie ldatego że się sobie nie podobałam, tylko dlatego żeby sprawdzić jak to jest i poczuć się bardziej dorosła...od tamtej pory różne fazy przechodziłam, raz malowałam się codziennie, ale delikatnie, inny mocno, czasami wcale, od dłuższego czasu na codzień makijaż mam delikatny, prawie niezauważalny, a na wieczór się maluje mocnniej :)
Na bal klas 3 malował mnie profesjonalny wizażysta, ale stwierdziłam że ładniej bym się sama pomalowała :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

mili

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #56 : 2003-10-26, 09:31 »
Ja sie nie maluje raczej. No tylko korektor albo fluid pod oczy bo mam hmm... since pod oczkami i trzeba to jakos ukryc. Moze czasami pomadka ochronna bezbarwna albo z jakims delikatnym odcieniem, ale to żadko. Na wakacjach czasami się maluję, ale zwykle wyglądam jak z pod latarni i mama karze zmywać :P Z resztą źle się czuję kiedy myślę tylko o tym czy nie rozmazał się tusz. Aha, i lubie mieć paznokcie pomalowane na czarno :P i ksiądz się ich czepia  :roll: i mama nie pozwala wiec zadko maluje pazurki.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #57 : 2003-10-26, 10:17 »
ja paznokcie obgryzam, dlatego ich nie maluję :P za to moja sis ma szpony normalnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż
« Odpowiedz #57 : 2003-10-26, 10:17 »

Gopi

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #58 : 2003-10-26, 10:52 »
Ja kocham mieć pomalowane pazurki Mmm :D Właściwie to jedyne co sobie maluję z prawdziwą przyjemnością :) Ale robie to żadko, bo nowy regulamin szkoły nie pozwala, a ja chcę mieć wzora na świadectwie :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Makijaż
« Odpowiedź #59 : 2003-10-26, 16:40 »
jao bgryzlam kidys i mam brzdkie pozatym ląmliwe i neietety malowac sie nie da:( a ja bym chIL FRNACUSKI meniciur..
bo anc zrrowny czrno czy różowo to nie..ale jakies  motyw kwiatka na takiej  dleiktanij  takiej bieli..matowej..o ta..marenia:P
agnes ja to podbodbnie rak ty..ras tak potem inaczej:Pale toanio podłapalam:P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 28 zapytaniami.