Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: czy te ryby moga byc razem?  (Przeczytany 2584 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BLUE012

  • *
  • Wiadomości: 2
czy te ryby moga byc razem?
« : 2010-02-07, 16:12 »
mam ryby w akwa 75 litrow. sa w niim 4 gupiki pawie oczko 4 duze welonki 4 mieczyki 10 neonkow 1 krewetke i 4 danio pregowany.czy moga sie rozmnazac?
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: czy te ryby moga byc razem?
« Odpowiedź #1 : 2010-02-09, 15:19 »
ja to powiem tak: PRZERYBIENIE! 4 welonki w 75l? i to z tyloma innymi rybami? welon (1 szt) potrzebuje przynajmniej 60l... więc przed rozmnażaniem zajmij się przede wszystkim tym problemem...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: czy te ryby moga byc razem?
« Odpowiedź #2 : 2010-02-10, 09:45 »
4 welony w 75 l są ok, ale na czas krótki: dopóki są w wersji mini, dopóki nie podrosną, potem zaczyna się problem, poza tym te rybki wolą chłodniejszą wodę niż reszta towarzystwa(może, oprócz danio). Istnieje całkiem realna, czarna wizja, że jak welony podrosną to zlikwidują danio, gupiki i neony ;p - byleby tylko same karasie podrosły na tyle aby je do pyska chapnąć.

Nawet jeżeli któraś z żyworódek wyda na świat potomstwo, to reszta towarzystwa wnet sobie z tego wyżerkę urządzi.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: czy te ryby moga byc razem?
« Odpowiedz #2 : 2010-02-10, 09:45 »

MaTi21holla

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: czy te ryby moga byc razem?
« Odpowiedź #3 : 2010-07-17, 09:45 »
mieczniki nie mogą być z gupikami mówie z własnego doświadczenia ja na początku miałem gupiki i mieczniki bo tak powiedział sprzedawca a dwa dni póżniej żadnego gupika tylko mieczniki bardzo gróbe wywal mieczniki!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 25 zapytaniami.