Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem z window.dll  (Przeczytany 13290 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kala3000

  • Gość
Problem z window.dll
« : 2007-10-07, 20:09 »
Hej mam problem bo jak próbuję zagrac w grę pottera 2 albo 3 albo shreka to mi pisze ze brakuje pliku window.dll, jak juz znalazlam ten plik i wrzucialm tam gdzie trzeba to znów blad i pisze ze nie mozna zlesc punktu wejścia procedury. Ma ktos pojecie co się dzieje?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #1 : 2007-10-17, 12:55 »
pytanie pierwsze - gra to orginal? jesli nie - to nie ma sie co dziwic. Procz tego: kiedy byl ostatni format? kiedy defragmentacja? jakiego masz antywira, jaka zapore, jakie sa wymagania gry i jaki masz sprzet (szczegolnie system wazny w tym przypadku)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

GaryMc

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #2 : 2008-08-23, 17:33 »
Mam ten sam problem co kala3000 z window.dll. Gra to raczej nie oryginał, ostatnio był przeinstalowywany system z powodu licznych wirusów, antywir (myślę że to to) to  avast. Wymagania gry :Minimalne:

   Procesor PII 266 MHz
   32 MB pamięci RAM
   4 MB karta graficzna
   500 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane:

   Procesor 400 MHz lub szybszy
   64 MB pamięci RAM
   16 MB karta graficzna 3D obsługująca DirectX
   500 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagany system operacyjny:

   Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME,
   lub Windows XP

   Gra nie działa w środowisku Windows NT 3.x, 4.0.
Sprzęt: laptop, windows xp
Da się coś z tym zrobić ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedz #2 : 2008-08-23, 17:33 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #3 : 2008-08-23, 17:49 »

a jakies dokladniejse parametry laptopa?

tak czy inaczej - nie. przede wszystkim jest to blad wystepujacy bardzo popularnie prz  piratach (rada? nie okradac tworcow i kupic orginal) druga sprawa - malo ktora gra potrafi strawic zintegrowana karte graficzna z laptopa (choc to nie ten problem).
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #4 : 2008-08-23, 23:27 »
Napiszę tu,żeby nie zakłada nowego wątku: mam problem z grą " Gears of war " pod systemem vista 64 bit - po instalacji,która nie dochodzi do końca wychodzi mi coś takiego:

Cytuj
" To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

   + Update to Windows Vista to resolve graphics virtual address problems (KB940105)


If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost."

" To run Gears of War for Windows with your current hardware setup, a software update or updates to Windows Vista are required.

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.

To install this software, go to the www.gearsofwar.com/about/qfe1 website."

i:

Cytuj
Assertion failed: GEngine && GEngine->Client && Abs(GEngine->Client->DisplayGamma) > 0.0f [File:.\Src\UnClient.cpp] [line: 306]

Stack:

RaiseException() Address = 0x77503843 (filename not found) [in C:\Windows\syswow64\kernel32.dll]
CxxThrowException() Address = 0x715c8e69 (filename not found) [in C:\Windows\WinSxS\x86_microsoft.vc80.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_8.0.50727.762_none_10b2f55f9bffb8f8\MSVCR80.dll]
Address = 0xfb7c62   (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Gears of War\binaries\wargame-g4wlive.exe]
Address = 0xe871624c (filename not found)
Address = 0xe871624c (filename not found)
RaiseException() Address = 0x77503843 (filename not found) [in C:\Windows\syswow64\kernel32.dll]
CxxThrowException() Address = 0x715c8e69 (filename not found) [in C:\Windows\WinSxS\x86_microsoft.vc80.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_8.0.50727.762_none_10b2f55f9bffb8f8\MSVCR80.dll]
Address = 0xfb7c62   (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Gears of War\binaries\wargame-g4wlive.exe]
Address = 0xe871624c (filename not found)
Address = 0xe871624c (filename not found)

O co tu,biega? ... :mysli:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #5 : 2008-08-24, 11:37 »
w gornym cytacie masz podany adres strony z ktorej musisz sciagnac aktualizacje bez ktorej grafika bedzie sie krzaczyc (wywalanie z gry i inne problemy)

to drugie wyglada jakby nie moglo znalezc jakis tam plikow - niewykluczone, ze jest to spowodowane tym pierwszym problemem
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #6 : 2008-08-24, 12:01 »
Dzieki,ale to juz bez znaczenia,bo ogolnie komp mi nawala...
Komp jest nowy:
płyta: ASUS M3A78-EH - niestety,bez możliwosci podkręcenia procka
procesor: AMD Phenom X3 8650 2,3 Ghz
pamięc: Patriot 2x2GB RAM 800 Mhz
Dyski twarde: Segate 500GB I 2X Samsung 250GB
grafika: ASUS RADEON HD4870 512 MB
zasilacz: Cheftec 750 vat
wentylator + radiator na procesor: KATANA II

Są dwa,świeże systemy: XP Profesional 32 bity i Vista ultimate 64 bity,wszystkie sterowniki ( najnowsze ) i ....
...Vista padla po dwóch,trzech godzinach po instalacju,da się załączyć,ale po chwili wyskakuje niebieski ekran z błędami i jest restart kompa.
XP jako tako działa,ale wystarczy drobny błąd i jest restart - nawet 7 restartów pod rząd - nie działają przeglądarki internetowe ( szczegolnie firefox ),wieszają się programy,gry instalują sie nawet do dwóch godzin ... pograć można przez ok.5 minut ...
Co to,może być? - pamięć była sprawdzana,więc powinna być ok,gdyby to był nowy dysk twardy to sypał by się tylko jeden system ( xp ),bo vista jest na osobnej 250-tce ...
Ponoć może to być wina zasilacza,bo informatyk mówił,że do takich kompów instalują conasjmniej 850 vat ...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #7 : 2008-08-24, 12:17 »
nie pomoge ci tu bo nie wiem co to moze byc - przy zbyt slabym zasilaczu dochodzi do restartow - ale nie pojawiaja sie bledy,  mmoze zlapales jakas kolekcje wirusow?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #8 : 2008-08-24, 12:46 »
Hmmm...tak szybko? - yista była instalowana wczoraj i jest antywirus ... :mysli:
Na xp są antywirusy od początku,czyli od poniedziałku ...

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedz #8 : 2008-08-24, 12:46 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #9 : 2008-08-24, 13:13 »
hmmmm... a moze jakies sterowniki sie z czyms "gryza" ?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #10 : 2008-08-24, 13:27 »
Informatyk mi napisał,że to na 99% jesat walnięta pamięć - znikające dane - może być,jeszcze płyta główna i zasilacz,mogą być,nawet dwie rzeczy naraz,np.uszkodzona pamięć ( znikanie danych,niedziałające przeglądarki,brak plików w oryginalnych grach ) i za słaby zasilacz ( wywalanie systemu ).

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #11 : 2008-08-24, 13:34 »
skoro komp jest nowy to gwarancje pewnie masz?

niestety tak to bywa z elektronika - mi na drugi dzien po kupieniu kmpa zasilacz calkowicie padl...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Problem z window.dll
« Odpowiedź #12 : 2008-08-24, 14:40 »
Tak,mam gwarancję - komp ma 10 dni,dopiero.:P
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 25 zapytaniami.