Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Roswell  (Przeczytany 5024 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dunieczka19

  • Gość
Roswell
« : 2004-02-27, 17:59 »
Czy ktoś może zerkał czasami na polsat aby zobaczyć co tam u Maxa, Liz i grupki :lol:  Ja jestem fanką tego serialu i robie nawet napisy do odcinków zciągniętych z netu :wink:  :?:  :?:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Roswell
« Odpowiedź #1 : 2004-02-27, 21:43 »
ja oglądałam kiedyś... nawet fajne było ;). Ale wolałam "Asy z klasy" które puszczali przed "Roswell" :lol: :lol:.
Zapisane

kasia

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #2 : 2004-02-27, 21:49 »
Ja nigdy nie chciałam oglądać... potem się załapałam na ostatni odcinek i bardzo żałowałam, że wczesniej się nie pokusiłam. Podobało mi się  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Roswell
« Odpowiedz #2 : 2004-02-27, 21:49 »

Dunieczka19

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #3 : 2004-02-27, 22:55 »
Jest jeszcze cień sznsy że powtórzą serial na polsacie. Są jakieś petycje. Nie oglądałam "Asy z klasy" ale słyszałam że dobry serial. Teraz oglądam Carnivale na HBO. Niestety to nie to samo co Roswell :cry:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Roswell
« Odpowiedź #4 : 2004-02-28, 13:59 »
Ja ogladalem wszyskie odcinki Roswell, robilem tez napisy, szkoda ze serial juz nie jest krecony w USA :( Zakonczyli go 2 lata temu na 18 odcinku 3 serii z powodu slabej ogladalnosci...
Zapisane

hexe

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #5 : 2004-02-28, 14:03 »
wiesz ja sie im nie dziwie ze zakonczyli bo pomysly sie juz wyczerpaly i te koncowe odcinki nie byly juz takie klimatyczne jak poprzednie......
serial bardzo lubilam :)
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #6 : 2004-02-28, 14:41 »
No właśnie mieli słabą oglądalność już pod koniec, ale z tego co słyszałam to w USA powstała seria fanowska, która krązy po internecie.
Xeite wysyłałaś może napisy na stronke www.napisy.info??  :)  8)

[/img]
Zapisane

kraksa

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #7 : 2004-02-28, 15:37 »
ja czasami oglądałąm... ale potem przestałam...
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Roswell
« Odpowiedź #8 : 2004-02-28, 15:44 »
ja kiedys ogladalam, ale nagle przestalam, nie wiem czemu.... :(
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

Roswell
« Odpowiedz #8 : 2004-02-28, 15:44 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Roswell
« Odpowiedź #9 : 2004-02-28, 15:54 »
Cytat: Dunieczka19
No właśnie mieli słabą oglądalność już pod koniec, ale z tego co słyszałam to w USA powstała seria fanowska, która krązy po internecie.
Xeite wysyłałaś może napisy na stronke www.napisy.info??  :)  8)


Seria fanowska owszem, ale tylko po angielsku i jest to sam text, czyli takie jakby same skrypty do czytania, bo tego nikt nie nakrecil :)

Tak chyba tam dawalem napisy, napisy.info.
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #10 : 2004-02-28, 16:10 »
Xeite sorki, nie kuknęłam że jesteś facetem :oops: Ja też tam dawałam :)  Pozdroowka ;)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Roswell
« Odpowiedź #11 : 2004-02-28, 16:39 »
Ano jestem facetem :] heh nawet nie zauwazylem ze do mnie pisalas jak do kobitki.

Osobiscie szkoda ze Roswella juz nie kreca, bo mi sie bardzo podobal, szczegolnie trzeci sezon sie super rozkrecil. Natomiast niespodobaly mi sie zmiany, czyli pojawienie sie Jessiego (tego latynosa), niezbyt mi pasowal. W ogole wiecie ze Majandra Delfino i Brendan Fehr wysmiewali sie ze swoich fanow, mowili ze nienawidza tego serialu, i maja wszystkich w szanownym powazaniu... (to tak w skrocie mowie, bo wywiad byl dluzszy i dokladniejszy), od tego czasu zaczalem patrzec na tych aktorow troche inaczej. Niespodobalo mi sie to w jaki sposob usuneli z serialu Emilie de Ravin :/ tzn. to co stalo sie jej bohaterce w serialu :>

W ogole skarbnica wiedzy http://www.crashdown.com :)
Zapisane

navel

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #12 : 2004-02-28, 17:26 »
ja kiedyś obejżałam chyba 2 odcinki ale potem nie oglądałam...
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #13 : 2004-06-23, 14:37 »
Ha!! Roswell wraca do Polsatu, we wtorki i czwartki o 12:15 i może w soboty i niedizele o 17:30. Niestety tylko 3 seria, ale ja skacze z radości bo tylko tej nie oglądałam :oops: .
A więc kto nie miał okazji kukać wcześniej to polecam.... :)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Roswell
« Odpowiedź #14 : 2004-06-23, 15:30 »
o może obejrze kiedyś, fajnie ze to leci akurat w wakacje (od kiedy dokłądnie bedzie?) no bo ja normalnie o tej porze jestem w szkole  ;) nigdy nie widzialam, ale to jest chyba serial fantastyczny, prawda? ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Roswell
« Odpowiedz #14 : 2004-06-23, 15:30 »

Dunieczka19

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #15 : 2004-06-24, 19:06 »
W sumie to serial jest fantastyczny ale możesz znaleść tam wszystko. Dokładnie zaczyna się we wtorek, chyba macie już wtedy zakończenie no nie?? Więc może Ci się uda :)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Roswell
« Odpowiedź #16 : 2004-06-24, 19:22 »
No zakonczenie mamy jutro  :) pewnie sobie obejrzę  :D
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Aluniek

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #17 : 2004-08-03, 23:16 »
Pozwole sobie lekko odswiezyc temat.
Z tego wzgledu, ze zabralam sie za czytanie ksiazki Roswell: w kregu tajemnic. Az dziwnie sie to czyta znajac serial. W ksiazce nie ma Liz Parker - jest Liz Ortecho  :roll: Najwieksza jednak niespodzianka jest to, ze w ksiazce Max jest blondynem  :shock: Michel ma ciemne wlosy, zas Alex ma rude... Szeryf Valenti jest postacia wybitnie negatywna /przynajmniej w tym tomie/ - jest agentem organizacji Plan Wyczyszczenia Bazy Danych.
W kazdym razie chyba wole serial...  :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Roswell
« Odpowiedź #18 : 2004-08-04, 09:14 »
Cytat: norris
ja oglądałam kiedyś... nawet fajne było ;). Ale wolałam "Asy z klasy" które puszczali przed "Roswell" :lol: :lol:.


Norris to ja podobnie :P
Ja nie ogladalam, bo zawsze wolałam "Asy z klasy". A teraz to czasem ogladam bo chyba jakies powtorki leca :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Alii

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #19 : 2004-08-04, 10:49 »
Ja obejrzałam cały serial :) Teraz tych powtórek nie oglądam, bo jakoś zawsze w tym czasie mam coś do roboty  :oops: Ale polecam wszystkim :)
Zapisane

Aluniek

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #20 : 2004-08-04, 11:24 »
Fajny serial... szkoda, ze sie tak skonczyl - lekko niedopowiedziany.
Ha, na poczatku stwierdzilam, ze to jakas kolejna kupa i nie ogladalam. Pozniej przypadkiem zobaczylam jeden odcinek i mnie wciagnelo...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Roswell
« Odpowiedz #20 : 2004-08-04, 11:24 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Roswell
« Odpowiedź #21 : 2004-08-06, 13:57 »
Szkoda ze sie skonczyl, niestety w hameryce liczy sie ogladalnosc, jak jej nie ma to serial natychmiastowo laduje w koszu. Chociaz Roswell poruszal temat scifi dosyc luznie, to bardzo podobobali mocno zarysowani glowni bohaterowie, no i super muzyka. Niektore odcinki mialy sporo humoru, np. w jednym jak Isabel wyobrazala sobie co sie stanie kiedy jej latynoski chlopak dowie sie ze jest kosmitka :)

Od pewnego czasu leci u nas serial [Miasteczko] Smallville, fakt kolejny supermanowy serial ale milo mnie zaskoczyl bo klimat ma bardzo podobny do Roswell. Podoba mi sie w nim postac Lexa, oraz te prawie namacalne emocje pomiedzy Laną a Klarkiem :) Kto oglada to wie o co chodzi :) Ja to wszystko ogladam zaraz jak pojawia sie w stanach, nawet tez tlumaczylem na polski pare odcinkow.
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #22 : 2004-08-06, 15:15 »
A ja tego na paczątku nie lubiłam i tylko jak usłyszałam piosenkę to wyłączałam, albo jak się zaczynał to klik pilotem na inny program.
A potem obejrzałam (nie wiem jakim cudem) jeden odcinek i mi się spodobało.

To samo miałam z "Jeziorem marzeń".  ;)
Zapisane

Aluniek

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #23 : 2004-08-07, 09:21 »
dokladnie - hameryka... ;)
Co do Smallviell to powiem szczerze, ze ogladalam to na poczatku. Podobalo mi sie, ze nie jest to kolejny "przeslodzony" serial. Postacie moze i lekko lukierkowe sa, ale film nie jest dla dziciakow. Ostatnio zapominam o nim :( zmienili godzine, a 22 bardziej mi pasowala...

A powracajac do Roswell wlasnie czytam juz 2 tom pt Dziki i ten chyba nawet nie byl sfilmowany... chyba, ze mi cos umknelo. Wczoraj go zaczelam czytac i na razie wiem, ze Izzy jest cheelearderka i na meczu zaczepiala ja irytujaca maskotka druzyny przeciwnej. Ktos uzyl mocy /wyczula to cala trojka/ by maskotke wrzucic do pojemnika na lody, przy czym wygladalo to, ze Izabel jej uzyla...  

Po serii beznadziejnych seriali typu "PowerRangers", fajnie, ze zaczeli robic ciekawsze seriale. Jesli chodzi o wspomniane Asy z Klasy, to... ogladalam to tez, ale czasami bylo to tak durne, ze az "ała"...
Zapisane

Alii

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #24 : 2004-08-07, 11:16 »
Smallville to ja oglądam non stop :) Uwielbiam ten serial. Jeszcze nie opuściłam żadnego odcinka (nie no kilka opuściłam) Srasznie go lubię i też najbardziej interesuje mnie postać Lex'a  :wink:
Zapisane

Aluniek

  • Gość
Roswell
« Odpowiedź #25 : 2004-09-23, 14:06 »
Chyba sie moda na seriale "nie z tej ziemi" zrobila  
zbaczajac z temu, to ciekawa jestem czy /a zapewne tak/ istnieje zycie poza ziemia, jak ow istoty wygladaja i jesli nas odwiedzaja, to jak nas postrzegaja.

Update:
Przeczytalam wszystkie dotychczas dostepne mi (5) czesci ksiazkowe Roswell  i jedynie pierwsza byla podobna do serialu. Pozoastale juz nie. Z czego tylko 3cz. - Pierscien, byla... nudna. Jak na razie Akino i Intruz najbardziej mi sie podobal.
Widzialam, ze ksiazki sa na allegro, ale powiem szczerze, ze nie oplaca sie tam kupowac. Sprzedawane sa w poszczegolnych czesciach za 9,90 i w 5-paku /chwilowo nie ma aukcji/, a ja je kupowalam w ksiegarni za 7,30 :)
W kazdym razie tresci zdradzac nie bede, ale procz Maxa, Michaela i Izzy spotykaja rowniez innych kosmitow, tj. Nickolas, Ray, Adam...

1- Obcy; 2- Dziki, 3- Pierścień, 4- Akino, 5- Intruz -> czekam na 6- Uciekinier
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 27 zapytaniami.