Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ***Śliczna, przerażona i zalękniona Olinka błaga o dom***  (Przeczytany 1186 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

evita

  • Gość
Olinkę zobaczyłam, a właściwie najpierw usłyszałam przeraźliwe wołanie, wołanie do człowieka, żeby podszedł, pogłaskał i wreszcie zabrał z tego okropnego boksu. Zabrał tam, gdzie jest jej miejsce - DO DOMU.”- tak o tej ślicznej suni napisała wolontariuszka Ola.
Niestety ludzie podchodzą i odchodzą i tak w kółko, a smutek w jej oczach coraz większy
Olinka w schronisku jest od stycznia tego roku, jeszcze pewnie ma nadzieję, że jej ukochany właściciel wróci i ją zabierze, ale on ją oddał na zawsze i już nie wróci, a ona nadal będzie czekała...
Olinka jest jeszcze młodziutka, ma zaledwie 1,5 roku. Ludzie to jej najwięksi przyjaciele, kocha ich bezgranicznie. W boksie jest przeganiana przez psie koleżanki, ale nie zwraca na nie uwagi. Jak widzi człowieka to nic się już dla niej nie liczy, nawet powarkiwania innych nie mają znaczenia.
Olinka jest bardzo chuda, jej ogonek jest obcięty, ale nie bardzo krótko. Dziewczynka ma śmieszny krzywy zgryz, dolna szczęka jest dłuższa od górnej i to bardzo słodko wygląda. Olinka ma coś ze skórą na łapkach, niestety nie wiem co.
Bardzo mi zależy na domku dla niej, nie ma szans w schronisku, bo jest za łagodna, za dobra. Olinka jest sunią, która ma w kłębie ok. 40 cm. Jest zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.

Olinka przebywa obecnie w schronisku w Pawłowie k. Ciechanowa, woj. mazowieckie.

Oto Olinka:







W sprawie adopcji proszę kontaktować się z Olą:
tel. 0 602 676 760;  e-mail: mycha107@o2.pl
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 21 zapytaniami.