Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!  (Przeczytany 14488 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #150 : 2005-10-18, 15:32 »
Ja goniłam do mamy już w 5 klasie, i wtedy też ją przerosłam. Teraz słyszę tylko 'znowu ta żyrafa przyszła', ale ja to przyjmuję ze smiechem. Jaka jest odpowiedź? "No masz, odezwał się krasnal" ;)

Mam ok. 1.75, ale stopę mam dość małą (38? :mysli:) Mam długie nogi, często zwyczajnie nie mam co z nimi zrobić jak np. siedzę przy stole :lol: Ale szczerze mówiąc nigdy nie zwracam uwagi na wzrost innych, nie zdarzyło mi się też kogoś dotkliwie skrytykować ze względu na wzrost, co najwyżej żartobliwie do wyższej czy niższej koleżanki ;)
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #151 : 2005-10-23, 22:05 »
U mnie mama 168 cm, tata 164... "ratuje" mnie tylko wujek- brat mamy, mający 185 cm wzrostu...
Myślę, że gdybym w przeszłości ciężko nie chorowała, miałabym z metr 80... :?
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #152 : 2005-10-24, 21:55 »
Fatty, własnie 168-172 to jest fajny wzrost, bo jesteś wysoka, ale nie masz takiego problemu jak ja - nie jesteś wyższa albo równa połowiei facetów :lol: Ja na szczęście nie mam problemów ze znalezieniem sobie wysoich gosci, ale wkurzające jest, jak spodobasz sie gościowi, który sięga Ci do ramion i próbuje Cie poderwać :lol:Co do butów na obcasie - z moim wzrostem 176cm wyglądam w nich po prostu śmiesznie, a szczególnie w spodnicy - wyglądam jak bym miała dwa razy za długie nogi, które zaraz się pode mną załamią :lol: Ale takie dłuuugie nogi sie przydają w życiu ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #152 : 2005-10-24, 21:55 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #153 : 2005-10-24, 22:27 »
 wczoraj w szkole było mierzenie i ważenie i wiecie ile mam?  :| 179  :cry: (no chyba ze pielęgniarka zle zmierzyla, bo stala na palcach) ja sie chyba załamie... mam nadzieje ze nie urosne nawet milimetra...
Co do długich nog, to nie wiem czy tak przydaja sie w życiu. bo niby poco?
a co do spodnic i wysokich butów to nigdy bym nie założyla zadnych z tych rzeczy...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #154 : 2005-10-24, 22:40 »
Ja pamiętam jak dzień przed bierzmowaniem mama mi dała pieniądze i miałam sobie kupic jakies buty na tą uroczystość. Jak na złośc nie mogłam znaleśc żadnych odpowiednich, no i w akcie desperacji kupiłam takie naprawdę fajne tyle że na 8cm obcasie... nie dośc że na bierzmowaniu niemilosienie bolały mnie nogi to jeszcze czułam sie jak na szczudłach, tak smiesznie sie z grupy wyrózniałam....
...i od tego czasu obcasy- nigdy więcej.... :roll:
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #155 : 2005-10-25, 20:57 »
wczoraj w szkole było mierzenie i ważenie i wiecie ile mam? :| 179 :cry: (no chyba ze pielęgniarka zle zmierzyla, bo stala na palcach) ja sie chyba załamie... mam nadzieje ze nie urosne nawet milimetra...
Co do długich nog, to nie wiem czy tak przydaja sie w życiu. bo niby poco?
a co do spodnic i wysokich butów to nigdy bym nie założyla zadnych z tych rzeczy...
Ola, nie martw się, tylko 3cm wyższa ode mnie jesteś ;) Po co długie nogi? Bo długie nogi są ładniejsze niż krótkie, nie musimy sobie ich jeszcze wydłużać wysokimi obcasami, bo to i nie wygodne i nie zdrowe ;)
Zapisane

KikerS

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #156 : 2005-10-26, 09:40 »
a ja mam 164 :(
a chce mieć 175cm
i co teraz? :(
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #157 : 2005-10-26, 19:14 »
I nic. Raczej nie ma szans, jak masz 14 lat to już chyba tyle nie urośniesz.
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #158 : 2005-10-26, 19:21 »
ja bym to chciała tak do 171 urosnąć a mam 168  :roll:
u mnie w klasie dziewczyny mają ok. 157-166  :D czyli z dziewczyn jestem najwyzsza :P
ale juz o rocznik mniejszy sa takie 170 i więcej  :shock:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Forum Zwierzaki

Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #158 : 2005-10-26, 19:21 »

Wega

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #159 : 2005-10-26, 22:23 »
ja rosłam do 19 roku życia, może te co chcą byc jeszcze wyższe też będą miały takie szczęście? :)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #160 : 2005-10-28, 13:36 »
Ha, ja mam 173 cm i nie rosnę :;p: W końcu... mam nadzieję że nie dojdę nigdy do wzrostu powyżej 175, bo teraz głupio się czuję jak idę z koleżankami o wzroście 167-169 :lol:
Co do obcasów nie noszę bo; nie wygodnie mi, jestem wyższa i wyglądam jak... &*%%^&* , a po za tym to nie mój styl... ;)

Pomińmy to że teraz rosnę wszerz... :lol:
Zapisane

miętka

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #161 : 2005-11-04, 22:44 »
BOSHE!!!! DZIEWCZYNY ! JA NIE MOGE JAK CZYTALAM TE WASZE SMETNA WPISY!! :lol: :shock: PO PROSTU KAZDY JEST NIEPOWTARZALNY I CO Z TEGO ZE JESTESMY PONAD PRZECIETNA WZROSTU!!{JA MAM 182} KURDE JA TEZ WIEKSZOSC KUMPEL MAM PO 160-170 ALE SIE JUZ PRZYZWYCZAILAM ZE NA WIEKSZOASC PATRZE Z TROCHE WYZSZEJ PERSPEKTYWY!! MAM TERAZ 16 LATEK ALE W SUMIE JAK BYLAM W 1 GIM. TOP TEZ PRZEZYWALI MNI ZYRAFA,JORDANEM.. :? ALE TERAZ JAK COS TAKIEGO SIE SPORADYCZNIE ZDARZY TO OLEWKA TOTALNA :)
A CO DO CIUCHOW TO JA PRZEWAZNIE NIE MAM PROBLEMU..TYLKO CZASEM Z BLUZKAMI Z DLUGIM REKAWEM ALE ZEBY Z BLUZAMI CZY COS TO NIE ....PROBLEM W TYM, ZE MOGE JEDYNIE UBOLEWAC NAD MALA LICZBA SPODNI Z LONG NOGAWKAMI ALE WIEKSZOSC UDALO MI SIE ZNALEZC W BIG STARZE CZY ZARZE.. :P A NIE WIEM JAK Z BAZAROWYMI CIUCHAMI ..BO NIE KUPUJE TAM..WOLE FIRMOWKI :P
Zapisane

k4la

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #162 : 2005-11-05, 11:37 »
No dokładnie ciuchy to tylko firmówki się dostanie. Ja mam 176cm wzrostu i mam bardzo długie nogi przez co wszystkie spodnie mi są za krótkie a tylko w Big Starze dostaję długość spodni 36... a i tak żadko się zdarza żeby rozmiar spodni (dżinsów) był 29/36 przeważnie długośc 36 zaczyna się od rozmiaru 30... Wzrost pewnie odziedziczyłam po tacie który ma 190cm wzrostu a do tego trenowałam wyczynowo koszykówkę to też mnie wyciągło:)
Na szczęście z facetem  nie mam problemu bo ma 191cm wzrostu :)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #163 : 2005-11-05, 18:26 »
U mnie w klasie ejst taka mała dziwczyna lubie ja. Zawsze do mnie gda mała a ja do niej duża tak na pzrekur.
Ja mma tylko 163 cm nie wiem ile dokąłdnie bo sie ni mieszyłam. Jakoś wsirpniu mieżyłam się.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Princessa

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #164 : 2005-11-05, 19:18 »
ja mam 14 lat i tylko 154 wzrostu :/ moi rodzice sa wysocy ale ja juz strailam nadzieje ze cos urosne :( na szczescie nie jestem najmniejsza bo w klasie jest wiele dziewczyn i chlopcow tez kilku, ktorzy sa mniejsi ode mnie rowni badz kilka centow wyzsi....nie jest najgorzej ale ja chce byc wieksza!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedz #164 : 2005-11-05, 19:18 »

Wega

  • Gość
Odp: wysokie dziewczyny nie mają łatwo!
« Odpowiedź #165 : 2005-12-08, 00:51 »
Pociesz się, że moja dobra koleżanka, rok ode mnie młodsza ma 148 cm i się tym nie przejmuje :)
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 25 zapytaniami.