Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: ładne dziewczyny mają łatwiej???  (Przeczytany 6948 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #30 : 2004-08-15, 22:51 »
no cóz widze, że tutaj trzeba zrobić jeszcze jeden podział. nie chodziło mi o panny spod latarni, tylko takie zwykłe ąłdne dziewczyny, ładnie normalnie ubrane... :) a nie o lale, które są brzydkie, ale jak nawalą na pysk pół kilo tapety wydają się łądne.. o to mi chodzi,lo...
Zapisane

wisienka15

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #31 : 2005-07-14, 14:57 »
oj mają łatwiej.... :mrgreen:
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #32 : 2005-07-14, 16:34 »
Cytuj
Mają łatwiej, w pracy, domu wszędzie, niestety.......
A faceci za nimi biegają i nie muszą się martwić, że nie znajdą drugiej połowy.
zgadzam sie z tym w pelni :roll:
Takie dzieczyny to maja szczescie...
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedz #32 : 2005-07-14, 16:34 »

Zorba

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #33 : 2005-07-14, 16:42 »
żadko zdarzają się dziewczyny ładne i inteligentne. Ostatnio sobie uświadoiłam czemu faceci biegają za barbi. Od jest prosta-markowe ciuchy,pink górą,push upy,najcześciej są to dziewczyne mające okolo 160 cm ,kręcą pupcia jak kierownicą,i na twarzy maxymalna tapeta,no ale z taką laska mozan sie pokazać w towarzystwie,aa no oczywiscie pali jakzeby to inaczej eh..co z tego że jest pusta jak pień,jest zagrozona z 5 przedmiotow eh...
Z drugiej strony takie lalki wiedzą jak sie pokazać zakrywając swoje wady.
Zauważcie dziewczyny,gdyby nam było łatwiej z chłopakami to bysmy mieli kupe adoratorów.Bo w sumie umiemy napisac cos sensownego na foruum,jestesmy inteligentne,nieczego sobie zwygladu a jednak jestesmy same (skromnosc ale cichoo :P).Zazdroszcze dziewczyną ktore spotkają fajnego faceta i nie jest to facet kttory ugania sie za barbi,nie pali,mozna z nim pogadać.Takcih facetow jest na pewno mało w dzisiejszym swiecie.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #34 : 2005-07-14, 17:47 »
Mają łatwiej, zdecydowanie :roll:
Tylko czemu faceci wolą właśnie puste barbie? Żeby szpanopwać na ulicy nimi jak rzeczą?? :?
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #35 : 2005-07-14, 18:19 »
Zazwyczaj ludzi osenia sie "na oko" czyli najpierw liczy sie wygląd zewnętrzny. Więc jeśli dziewczyna sie odpicuje na barbie to jest zauważana na ulicy i wszyscy na nią zwracają uwage. No więc chłopaki wolą takie popularne:| tylko ze takie często są puste w środku... no ale zdażają sie też fajne :)
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #36 : 2005-07-15, 10:55 »
Na poczatku ktos moze patrzec na to co sie jawi ocza
ale póniej poznaje sie wnentrze czlowieka
co jest wazniejsze niz wyglad zewnentrzny ;)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #37 : 2005-07-15, 11:37 »
U nas w szkole dziewczyny "ładne" to dla mnie "dajcidupy". Chyba wiecie o co chodzi. Dziewczyny ładne z inteligencją, nie łatwe dla facetów juz nie uchodzą za ładne bo nie sa z kim popadnie i nie są tak łatwe dlatego maja mniejsze powodzenie.
Zapisane

joanka

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #38 : 2005-07-15, 14:59 »
Czy ładne dziewczyny mają w życiu łatwiej? Hmm... To zależy co komu pasuje - jeśli ktoś lubi być zauważanym, rzucającym się w oczy - to oczywiście, że jest łatwiej. A jeśli ktoś jest takim typem szarej myszki i chce, żeby wszyscy dali mu święty spokój - to uroda może przeszkadzać...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedz #38 : 2005-07-15, 14:59 »

DeeDee13

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #39 : 2005-07-15, 16:50 »
U nas w szkole dziewczyny "ładne" to dla mnie "dajcidupy".

No wiesz... mi niektórzy mówią że jestem ładna (ale ja tak wcale o sobie nie mysle :roll: )  nie uważam sie za "dajcidupy" No i trzeba powiedzieć ze na brak zainteresowanych chłopaków nie nazekam :roll: (żeby nie było, to nie jestem z kim popadnie) czasem to troche męczące :(:(
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #40 : 2005-07-15, 18:11 »
Moim zdaniem dziewczyny 'ładne' i z makijarzem na twarzach mają latwiej i chłopaki za nimi latają normalnie :/ i co najgorsze, dziewczyny to wykorzystują a pozniej... załamka, a ona sie cieszy i wykorzystuje potem kolejnego chłopaka itd. :/ ale oczywiscie są wyjątki, ja osobiscie bardzo cenie dziewczyny tzw. 'naturalne' bez tony makijazu na twarzy i tez 'delikantych' i oczyweiscie z poczuciem humoru :P Ja patrze z obrzydzeniem na dziewczyny z makijazami, oblesne normalnie są :/
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #41 : 2005-07-15, 18:13 »
Raff nie przesazaj - tusz do rzęs i pomadka ochronna są obleśne? :roll:
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #42 : 2005-07-15, 18:17 »
nieee, nie o to mi chodzi :) taki lekki makijaz jest ok ale mi chodzi o pomadki na rozne kolory i dość widoczne, tusze ciemnego koloru i rzucajace sie w oczy i tonę puder i cos tam w ogole jeszcze :/
Zapisane

Kleo

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #43 : 2005-07-15, 18:40 »
Dużo moich znajomych uważa, że wygląd jest najważniejszy. Ja tak nie myślę. :)
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #44 : 2005-07-15, 19:20 »
ja tez nie lubie jak dziewczyna ma na sobie niewiadomo jaka warstwe tapety :P
to jest takie nie naturalne :P
nie ma nic zlego w makijazu, przeciwnie, ale nie zaduzo,
taki delikatny makijazyk jest ok ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedz #44 : 2005-07-15, 19:20 »

golden

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #45 : 2005-07-15, 19:59 »
no tapeciary na pewno nie uchodzą za ładne w torzystwie normalnych kolesi :P Niestety wiekszośc moich kolegów śliniła się do dziewuch, które nosiły mini podobne szerokością do pasków do spodni... Do maksymalna ilośc markowych ciuchów w kolorkach będących teraz na topie (róże, błekity, itepe :lol: ), podwójna porcja tapety na twarz :roll: masakra...

a kto za kim lata... to chyba zalezy od gustów, upodobań, panującej mody i tego, czy ktos chce gonic za "znamiennitymi" kolegami z paczki, będącymi autorytetami dla reszty... wkońcu znajomi kształtują człowieka.
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #46 : 2005-07-16, 00:45 »
dla mnie noszenie takich spódniczek ze tak powiem 'majtki widac'
jest chore! :stupid:
dla mnie zalozenie czegos takiego bylo by poprosu ponizajace,
w zyciu bym takiego czegos nie zalozyla :?

Moim zdaniem chca tym pokazac swoja nie zaleznosc a tak na prawde ubiorem
pkazuja 'Jestem latwa'.

nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale takie jest moje zdanie ;)
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #47 : 2005-07-16, 09:06 »
Ładne dziewczyny maja łatwiej ;) Co prawda nie liczy sie tylko ich wyglad ale ma on znaczenie.

Np. W znalezieniu pracy. Nie zatruydnicie chyba jakiejs brzyduli w musztarduwach tylko raczej jakaś fajna "laske".

Ładnym kobietom wszystko chyba łatwiej załatwic ( sam nieraz widzialem takie przykłady)

Nie mówie o teori tylko raczej o praktyce :D Bo takie życie

Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #48 : 2005-07-16, 15:26 »
nooo,
wydaje mi sie za kazda dziewczyna jak chce to potrafi być ładna, nie mówie tu o tapetowaniu sobie twarzy tylko o jakimś delikatnym makijazu, fajnef fryzurce i ciuszkach :D Nie koniecznie drogich bo jest dużo sklepów z tańszą odziezą a też fajną.
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #49 : 2005-07-16, 23:18 »
powiem ze strony faceta-> maja latwiej... ale ja nie parze tylko na wyglad... dla mne lczy sie tez charakter... jesli ma jaks wade... to odpada.... np. jest super zarabista wogoel z wygladu i z harakteru ale np. jak pali to juz odpada... wie wiele zalezy od charakteru,...
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #50 : 2005-07-16, 23:33 »
no wlasnie, bo co z tego jak dziewczyna nie wiadomo jaka ladna
a charakter nie psauje? :?

mysle ze wyglad to takie pierwsze wrazenie, ale pózniej on sie juz tak bardo
nie liczy, ale liczy sie charakterek ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedz #50 : 2005-07-16, 23:33 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #51 : 2005-07-16, 23:43 »
jesli ma jaks wade... to odpada....
Szukasz dziewczyny bez wad? :|
Powodzenia życze :|
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #52 : 2005-07-17, 10:50 »
nie ma człowieka bez wad :P to juz by byl robot a nie normalny człowiek :P
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #53 : 2005-07-17, 12:34 »
roboty tez maja wady... moga się zepsuć :P :lol:

Dopowiem tylko jedno: faceci to wzrokowcy (w większości) i może dlatego ładne dziewczyny zawsze mają większe wzięcie niż te, które są przesymaptyczne ;)
Weźmy pod lupę taką Paris Hilton - niby to takie piękne (oceniaja gazety), podrywa wszystkich sławnych typu wokalista Maroon5, czy Freda Dursta z Limp Bizkit... A głupie... A puste... Gdyby nie kasa, Pariska byłaby nikim. I taki sam schemat panuje przy większości dziewczyn, które maja maxymalne powodzenie u płci brzydkiej :P Nie ma się co przejmowac, trzeba byc po prostu sobą ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #54 : 2005-07-17, 14:23 »
wiesz, Golden...trochę mądrze mówisz, ale trochę się mylisz. Znam wiele "lasek", które są bardzo fajne i do tego mądre. Oczywiście spotkałam też wiele takich, które wyglądają jak Barbie i w głowie mają to samo co ona. Więc myślę, że zarówno wśród ładnych jak i wśród brzydkich sa mądre i głupie , po prostu średnia krajowa. A to że mężczyźni są wzrokowcami, rzeczywiście powoduje ,że laski mają łatwiej. Ale dziewczyny, bez kompleksów! pracodawca, który zorientuje się po paru dniach, ze dziewczyna nadaje się tylko na okładkę, a w głowie ma siano na pewno jej nie zatrzyma...
A z tym łatwiej, to różnie bywa...niekiedy to problem, jak się wszyscy faceci czepiają i patrzą na Ciebie jak na mięso...
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #55 : 2005-07-17, 17:12 »
przyznam się szczerze, że nie czytałam dokładnie wszystkich postów :P ale mam coś do powiedzenia na ten temat..w/g mnie ładne dziewczyny mają o tyle łatwiej, że ładnym ludziom z reguły przypisuje się dobre cechy charakteru..i tak, np ładna dziewczyna jest inteligentna, dowcipna, sympatyczna...dlatego jeśli mamy do wyboru brzydką dziewczynę z charakterem anioła i ładną jędzę, to zawsze wybierzemy tę drugą...dopiero po czasei okaże się jaka ona była, ale wtedy może być już za późno na tę drugą znajomość..i nie mówię tutaj wcale o kontaktach damsko-męskich, ale ogólnie...tak już jest...
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #56 : 2005-07-17, 17:18 »
Zgadzam sie z Małren ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #57 : 2005-07-17, 19:34 »
a ja nie. Nigdy nie oceniam ludzi po wyglądzie....no chyba że widzę śmierdzącego petami, pijanego brudasa....ale zawsze można poczekać jak wytrzeźwieje, może jest jednak wartościowym osobnikiem, tylko miał chwilę załamania?
I nigdy "ładność" nie miała dla mnie znaczenia w ocenie ludzi, tylko inteligencja, wiedza, podejście do życia, kultura osobista i ta odrobina szaleństwa, która powinna tkwić w każdym z nas. Więc u mnie ładne nie mają łatwiej...
A ładne i puste raczej tępię...nienawidzę głupoty...
« Ostatnia zmiana: 2005-07-17, 19:50 autor Nefra »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedz #57 : 2005-07-17, 19:34 »

golden

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #58 : 2005-07-18, 09:57 »
Cytuj
Znam wiele "lasek", które są bardzo fajne i do tego mądre. Oczywiście spotkałam też wiele takich, które wyglądają jak Barbie i w głowie mają to samo co ona. Więc myślę, że zarówno wśród ładnych jak i wśród brzydkich sa mądre i głupie , po prostu średnia krajowa.
dokładnie ;) nie ma co precyzowac :lol: po prostu nie dopisałem paru słów.
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odp: ładne dziewczyny mają łatwiej???
« Odpowiedź #59 : 2005-07-18, 10:34 »
nie maielm tego na mysli ze szukam dziwczyny bez wad.. chodizlo mi o to ze jak poprostu jest cos nie tak z charakterem... a nie wiadomo kazdy ma jakies wady... i nie ma idealu... tak jak napsial staffcia... wyglad pierwsze wrazaqeni ale pozneij charakter wchodiz w gre...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 28 zapytaniami.