Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: kochasz siebie?  (Przeczytany 8208 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
kochasz siebie?
« : 2004-09-06, 21:29 »
Czy lubicie swoje ciało?
Akceptujecie siebie w pełni?(ciało, charakter i całą resztę)

ja z charakteru niechce sie zmieniac, choc bez wad nie jestem ;)
z wygladu mogla bym odciac sobie kawalek brzucha-mam "lekko" wystajacy, czasami twarz mnie dobija ;) , czasami grube nogi,  choc zdaniem wiekszosci moich znajomych nogi mam perfect-dlugie i zgrabne-nie patyki, ale co oni tam wiedza  :lol:
chciała bym też mieć mniejsze-krotsze stopy...nosze buty rozmiaru 43(mam 180 cm wzrostu), a jestem dziewczyna...w wiekszosci sklepow damskie buty sa do 41  :cry:
Zapisane

mili

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #1 : 2004-09-06, 21:36 »
powiem krótko... nienawidzę siebie =)
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #2 : 2004-09-06, 21:43 »
mi tez mój chrakterek odpowiada .. gożej z resztą - morda mnie dobija :P reszte cialko moze byc tylko jeszcze jedno - za duyza dupa :P nic wiecej nie chce mi siem pisac ide siem pakowac :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

kochasz siebie?
« Odpowiedz #2 : 2004-09-06, 21:43 »

kasia

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #3 : 2004-09-06, 21:48 »
Ja jakos nie potrafie siebie zaakceptować. :mysli:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
kochasz siebie?
« Odpowiedź #4 : 2004-09-06, 21:54 »
ja tez sie średnio akceptuje wlasciwie to tylko charakter jest W MIARE w porządku ale moglby byc lepszy :roll:  a no i twarz mi sie nawet podoba a reszta - do wymiany :lol:
Zapisane

sarah

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #5 : 2004-09-06, 22:21 »
ja sie tam lubie, gdybym mogla moze bym to i owo zmienila, ale sie lubie
wiem ze mam ciezki charakter :ogien:  :tazz: a co do wygladu to daleko mi do idealu :silly: , ale sie akceptuje
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #6 : 2004-09-06, 22:32 »
Mozna by zmienic pare rzeczy, ale ogolnie jestem zadowolona  :wink:
Zapisane

anneri

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #7 : 2004-09-06, 22:35 »
Troche do wymiany...ale ogolnie sie nadaje do zycia... :P
Zapisane

Agatra

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #8 : 2004-09-06, 22:49 »
Bedzie good..troche wiecej mięśni i wyszczuplić twarz :P Poza tym  lubie swój wybuchowy charakter i pewnosć siebie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

kochasz siebie?
« Odpowiedz #8 : 2004-09-06, 22:49 »

Arwen

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #9 : 2004-09-06, 22:54 »
Charakter...średnio...

Wygląd...Nienawidzę mojego ciała...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
kochasz siebie?
« Odpowiedź #10 : 2004-09-06, 23:18 »
Cytuj

reszte cialko moze byc tylko jeszcze jedno - za duyza dupa  


Monia, moja większa... :wink: Wszystko fajnie, fajnie tlko tyłek... twarz... hm... ładna nawet, ale jakby była "chudsza" to by było super... :wink: nos nawet przeżyję...

Charakter, to najbardziej skąplikowana sprawa... zmienny jest... kiedyś byłam otwarta... a teraz... hm... w sumie też... ale coś jest inaczej... nie umiem się otworzyć na ludzi...
Zapisane

ina

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #11 : 2004-09-07, 06:54 »
ja nie lubie swojego charakteru. wygląd oki.. ale charakter :( nuby podobno jestem fajna i w ogóle, ale mam mnostwo wad... kryją się gdzieś. i ja je widze :( i nienawidze ich....
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
kochasz siebie?
« Odpowiedź #12 : 2004-09-07, 06:56 »
A ja lubie swoj charakter co do wygladu to wedlug mnie powinno sie bardzo duzo zmienic :/
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tika

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #13 : 2004-09-07, 08:26 »
Cytuj

Ja jakos nie potrafie siebie zaakceptować.

Na dodatek od około 6 miesięcy próbuję się odchudzać i nic mi z tego nie wychodzi :cry:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
kochasz siebie?
« Odpowiedź #14 : 2004-09-07, 09:07 »
co do charakteru- duzo wad, ale raczej nie chce nic zmieniac.. co do wygladu- troche twarz... no i nozki moglyby byc zgrabne :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

kochasz siebie?
« Odpowiedz #14 : 2004-09-07, 09:07 »

Tiggy

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #15 : 2004-09-07, 16:22 »
Ja siebie akceptuje... ;)
Nie to,zebym sie uwielbiala i czciła ( :lol: ) ale uwazam, ze jest ok  :lol:
Wyglad- hmm ja to mysle tak- jak komus sie podobam-to dobrze, jak nie- to trudno, plakac nie bede ;)
Do wzrostu (178) przywyklam, choc na poczatku (tzN jak taka wyroslam  :P ) mialam z tym spore problemy...Ale jest Good, widze zalety takiego wzrostu ;) np lubie szokowac zalozeniem supermini  :lol: Ale to tak na marginesie.
CHarakter- no, jest troche niedociagniec, ale nad tym sie da popracowac  :wink: (przyznam sie bez bicia- juz dawno bym to zmienila, ale jestem za leniwa :P ) no wiec- ejstem ZBYT LENIWA, i popadam ze skrajnosci w skrajnosc..  :roll:
Zapisane

Puppy

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #16 : 2004-09-07, 16:40 »
Ja akceptuje i toleruje to co mam. Staram się zmieniać m.in. charatker i wygląd na lepsze, ale wiecie, nie zawsze działa. ALe jakoś strasznie nie narzekam. Staram się do tego ok podchodzić.

Mam 163-5 cm wzrostu i już raczje nie urosnę.. ale to dobry wzrost- i do szpilek i na płasko, i do chłopaka ok. Ciało...chyba w normie, cośtam zawsze można zmienic... np wydaje mi sie że mam odrobinkę krzywe nogi.. ale która dsziewczyna tak o swoich nie myśli. Twarz... ehhh mam nadzieję że w rzeczywistości wyglądam lepiej niż na zdjęciach, a przynajmniej tak to sobie tłumaczę... Jeden kompleks to m.in, wielkość stopy- 40-42 (w zależności od numeracji, więc tak 41) no ale tego nie zmenię, więc się nie zamartwiam.

Z charakteru pewnie troche trzeba by zmienić. Też jestem leniwa, ale poza tym staram się być ok i mam nadzieję że tak jest choć odrobinke.

Wiem, że są ładniejsze i z lepszym charakterem, ale cieszę się że ja jestem właśnie TAka...
Zapisane

awia

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #17 : 2004-09-07, 17:09 »
ja siebie nie lubie w calosc.
psyche mam "zjebana", charakter ciezki,trudno ze mna wytrzymac,o fizycznosci nie wspomne.
w sumie to ciekawe jest tak nie lubic sie w calosci :) zwlaszcza jesli ma sie ludziktorzy cie lubia i ktorzy widza w tobie wiecej zalet niz ty sama ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
kochasz siebie?
« Odpowiedź #18 : 2004-09-07, 17:10 »
Ja jestem leniwa, złośliwa, nieśmiała, wrażliwa, wiecznie rozmarzona i rozkojarzona, nie umiem dążyć do celu, nie mam samozaparcia, uparta jestem wtedy kiedy nie trzeba, nie mam żadnych talentów,
w wyglądzie to lubię tylko swoje nogi i włosy a reszta do wymiany :P

ale wiem że inni mają gorzej i jakoś tak żyję
ale nie , nie kocham siebie, nawet nie lubię

Cytuj
Charakter, to najbardziej skąplikowana sprawa... zmienny jest... kiedyś byłam otwarta... a teraz... hm... w sumie też... ale coś jest inaczej... nie umiem się otworzyć na ludzi...


dokładnie jak ja  :roll:  wolę cały dzień spędzić z psem albo koniem niż iść z kumpelami na imprezę albo nad rzekę (żeby świecić tyłkiem na chłopaków? jeszcze czego), zdecydowanie wolę towarzystwo zwierząt :) (to wada czy zaleta?)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #19 : 2004-09-07, 18:48 »
Ja tak. Z charakteru to ze mna wytrzymuja nawet ludzie :) Nie wiem jakim cudem, bo mam zjechany na maksa :) Ale taka jestem, nie zmienie sie. A jestem: uparciuch, obrazalska i lubie sie klocic nawet :) Eh, ale za to jestem wiecznie (prawie) wesola, usmiechnieta i skora do pomocy ;)

Co do wygladu... Wiele bym zmienila... Jestem stanowczo za gruba, 70 kg przy 173 cm wzrostu to o wieeeeeele za duzo... Eh, te faldki na brzuchu... No ale tak to nawet nawet.
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
kochasz siebie?
« Odpowiedź #20 : 2004-09-07, 21:22 »
Cytat: Arwen
Charakter...średnio...

Wygląd...Nienawidzę mojego ciała...

dokładnie :roll:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

kochasz siebie?
« Odpowiedz #20 : 2004-09-07, 21:22 »

myszka

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #21 : 2004-09-07, 22:10 »
A ja jestem mała, tłusta i dziwna, ale kocham siebie, bo mój TŻ mnie uwielbia :lol:
Zapisane

Brifka

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #22 : 2004-09-07, 23:09 »
ktos mi kiedys powiedzial,ze kto nie kocha siebie,nie kocha innych.
kochac to moze nie,ale akceptuje siebie taka jaka jestem.Nikt nie jest idealny,kazdy ma jakies wady ,ale nie wszystkie mozna zmienic,moze wyglad tak ale ze zmiana charakteru jest ciezko ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #23 : 2004-09-08, 08:26 »
"Co to jest miłość?
Doprawdy nie wiem
Chcę być kochana
Chcę kochać... ciebie"

A ja się kocham i akceptuję, mimo że widzę masę niedociągnięć w urodzie i charakterze. Ale ideały są nudne.  :P
Nad charakterem pracuję, o ciało dbam, a tego co się nie da skorygować maskuję ciuchem.

Wolę być zdrowa niż piękna i głupia.  :wink:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #24 : 2004-09-08, 08:28 »
Kazdy tak o sobie mysli, trzeba poczuc wlasne dowartosciowanie, i ze ten "ktos" cie dowartowywuje...
Zapisane

Puppy

  • Gość
kochasz siebie?
« Odpowiedź #25 : 2004-09-08, 15:38 »
Cytuj

Ja jestem [...] nieśmiała, wrażliwa, wiecznie rozmarzona [...] uparta [...]

a przepraszam to są wady? Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Te cechy jak nieśmiałość, wrażliwość, wyobraźnia, upór nie są złe, często to są wielkie zalety!

[qoute] nie mam żadnych talentów,
[/quote]
W to akurat nie uwierzę. Nie ma na świecie człowieka bez talentów. Być może jeszcze nie odkryłaś, bo niestety rzadko nasz polski system edukacji pozwala młodzieży poznać siebie i odnaleźć się w "TYM CZYMŚ", jeśli to nie jest coś związane z matematyką, polskim, historią... Wszystko poza programu jest "zbędne"... Dlatego szukaj! Wiedz, że ktoś w ciebie wierzy.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
kochasz siebie?
« Odpowiedź #26 : 2004-09-08, 16:29 »
Tak ogólnie to akceptuję siebie taką, jaka jestem, ale gdybym mogła coś zmienić to na pewno kilka rzeczy się znajdzie.  :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
kochasz siebie?
« Odpowiedź #27 : 2004-09-08, 18:02 »
Cytuj
Te cechy jak nieśmiałość, wrażliwość, wyobraźnia, upór nie są złe, często to są wielkie zalety!


w dzisiejszych czasach są raczej postrzegane jako wady, wiesz, wyścig szczurów - słabsi (wrażliwsi) odpadają

Cytuj
Wiedz, że ktoś w ciebie wierzy.


dziękuję :* szkoda że ja sama w siebie nie wierzę  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

kochasz siebie?
« Odpowiedz #27 : 2004-09-08, 18:02 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
kochasz siebie?
« Odpowiedź #28 : 2004-09-08, 22:58 »
Ja tak siebie lubie.. Charakter.. hmmm.. zalezy odemnie i jestjaki jest (jak dla mnie spoko :P, chociaz niekeidy mam nizle odchyly... ojoj :P i konczy sie an tym ze kumpela wybucha smiechem.. :P)..  Z wygladu jestem za chuda, twarz troche kanciasta, alemzoe byc, narazie walcze z tymi wszystjkimi paskudztwami na twarzy ;]] ale i tak ejst ok ;).
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
kochasz siebie?
« Odpowiedź #29 : 2004-09-10, 20:13 »
Cytuj

Mozna by zmienic pare rzeczy, ale ogolnie jestem zadowolona


wlasnie :>

a ogolnie..
jak bylam mniejsza zawsze chcialam miec przyjaciolke ktora by miala identyczne cechy charakteru jak ja. mysle ze dobrze bym sie z nia rozumiala..
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.