Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: kochasz siebie?  (Przeczytany 8207 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #90 : 2005-09-26, 08:54 »
Jaśka :tuli: dziękuj przestworzom,że tak jak ja nie wyglądasz :lol: moja twarz wygląda jak pomieszanie neandertalczyka z koniem i cocker spanielem :lol: o tego mam pełno małych szram i mnóstwo ranek związanych z tym,że ja po prostu sama sobie to robię pazurami :? (już nie wspominam jak bardzo w bliznach jest mój kark :? )
Ehhh czasami myśle,że chciałabym być kimś zupełnie innym, i wszystko zacząć od nowa


Data wysłania: 2005-09-26, 08:47
no i dodam,że moja twarz(ponure spojrzenie :P ) lekko trąci chow chowem + to,że jestem przy kości więc ja i mój pies jesteśmy do siebie podobni :lol: Już nieraz  na spacerach usłyszałam coś takiego - patrz jakie 2 miśki idą :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #91 : 2005-09-26, 08:59 »
a moja jest polaczeniem bulldoga i shar pei, suuuper.... :(
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #92 : 2005-09-27, 21:17 »
Hmm, na wygląd nawet nie narzekam, ale przydało by sie odciąć mi kawał nosa :P :lol: Jestem dłuuuga (175cm), nogi mam też baardzo długie i fajne ( co uswiadomiły mi dopiero reakcje panów- którzy mało skrętu karku nie dostawali przejeżdzając koło mnie w autach na ulicy, jak chodziłam w lecie w mojej  <o wiele> za krótkiej spódniczce :P ). A więc moje włosy - troche za puchate :lol: - ale do rock'n'rollowej laski pasują :P Hmm co tam jeszcze :P ... A - oczy - najlepszy element - mam naprawde ładne oczy (cuż za skromność :lol: ale wszyscy mi to mówią :lol: ). I poważna wada - nie mam prawie biustu :lol: Ale nie przejmuje sie tym :P
Charakter - ahh, i u sie zaczynają problemy.
- leniwiec :lol:  - uparta ( zwykle w głupich sprawach :D ) - traktująca facetów jak niewolników (aaah, spróbujcie, aaale zabawa :lol: a oni są bardziej posłuszni niż owczarki :lol: ) - bywam złośliwa i jak sie wkurze to bardzo niemiła :P
Znalazłabym jeszcze wiele ciekawych cech ale nie chce mi sie już pisać :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedz #92 : 2005-09-27, 21:17 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #93 : 2005-10-12, 18:08 »
no więc... zacznijmy może od
wyglądu: twarz troche pryszczy(jak narazie troche),brak jednolitej(nawet nie mniej wiecej)cery,noś,który na zdjęciach wychodzi czasem koloru pleśniowato(zielono0-żóltego(bleeeh),brzydkie brwi niedające się ładnie wyregulować,twarz ogólnie bleeee,ciało-niiiiska,za niska,brzydkie nogi,stpoy ,dlonie,obrzydliwy wypukły pępek,zbytnie owlosienie,zbyt wystajace żebra,brzuch troche zabardzo wystający(troszke jak u dziecka afrykańskiego) chciaż grupa to nie jestem wcaaale,..oj duzo by wymieniać,czyli wyglad ogólnie do banii!

Charakterr....nie lepiej:zbyt nieśmiała wobec mniej i bardziej obcych,czasem zbyt awanturnicza,kpiąca,czasem przy znajomych,przyjaciołach zbyt puszcze sobie na luz lub powiem coś czego nie powinnam powiedziec,nigdy się niewyrabiam,zawalam "stosunki rodzinne",gdy tylko drobne spięcie między mną i rodzinką będzie to odrazu moj ryyyk(nie umiem tego zwaaalczyć :-( ),często niewyrażnie mówie,czasem brakuje mi asertywności .... na myśl jakich kolwiek wystepow itp. robi mi się niedobrze.....


OGÓŁEM MÓWIĄC -    NIECIERPE SIĘ
« Ostatnia zmiana: 2005-10-12, 18:11 autor aankaa93 »
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #94 : 2005-10-12, 19:18 »
Ej no Anka przestań... :roll:
módl się żebyś nigdy nie wiedziała co znaczy ~mieć pryszcze~ a już tymbardziej nie takie jak ja.
W ogóle ładna jesteś więc czego chcesz:/
Z charakterq bym troche pozmieniała   :;p:
A ja tam stwierdziłam że lubie siebie ale nie w całości.Ciało mimo miliona niedoskonałości lubię,nawet mi ono odpowiada(chociaz mogłobybyć z 6 cm wzwyż,pare w biodrach,dłuższe nogi i o rozmiar większy biust)ale twarz nadaje się tylko! i wyłącznie! do przeszczepu niestety.Zna ktoś może klinike gdzie można sobie zrobić przeszczep twarzy?? : :| smutne ale prawdziwe...
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #95 : 2005-10-15, 14:01 »
a ja gębę to mam nawet nawet... tylk o ten gruuuubyyyyyy tyłek i wiiiiieeeeeeeeeelkiee uda:/ Kurcze mam dopiero 12 lat i się do mnie na pani zwracaja... ogólnie staro trochę wyglądam tak jakoś na 16 lat ale... no figurę lepszą to moja mam ma:/
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #96 : 2005-10-15, 14:18 »
Ja siebie nawet lubie, ale jestem nieco za niska i za chuda, jednak da sie z tym zyc. Draznia mnie moje wlosy, bo ukladaja sie w rozne strony. Bardziej zalezaloby mi na zmianie charakteru niz wygladu... jestem strasznie niesmiala i mam problemy z mowieniem "nie". Chcialabym tez wiecej gadac, udzielac sie w dyskusjach. To zalezy tylko ode mnie, wiem, ale ja nie umiem sobie pomoc :(
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #97 : 2005-10-15, 14:43 »
Mi się podoba we mnie:
-że jestem wysoka (nie chciałabym być niska), że wreście mam długie włosy (za łopatki) i to chyba wszystko..-reszte dalabym do remontu

agrrr

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #98 : 2006-01-08, 14:04 »
nenawidze siebie ; /
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedz #98 : 2006-01-08, 14:04 »

AltF4

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #99 : 2006-01-08, 15:32 »
...ow... w moim przypadku to ,jak wszyscy wiedzą pytanie retoryczne = P
Zapisane

Arya

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #100 : 2006-01-08, 15:52 »
Wyglad: Mimo, ze jestem szczupla, posrdku lydki mam jakies 33-34 cm -.-' Uda w porzadku.. Stopy moglyby byc o rozmiar mniejsze ;) Glowa.. Boze. Oczy w porzadku, aczkolwiek ta upiorna wada wzroku.. ale jak bede plenoletnia robie sobie operacje^^ nos troszke bym zmnieszyla. Wlosy - chcialabym proste, bo badziwnie mi się układają i stale nosze je w 'kucyku' x_x dłonie - MUSZE skonczyc z obtegowywaniem skorek --'
Charakter: Uhh. Czasem  nawet zbyt stanowczo potrafie powiedziec 'nie' xD, czasem [musze przyznac :P ] potrafie byc zlosliwa, chociaz na ogol jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, tylko niesmiala [a przy okazji konfliktowa, lol xD] :P Eh, no i mam słaba wole :(

Podsumowując.. Włosy moga mi się jeszcze kiedyś układac inaczej, z łydkami może też da się coś zrobić :P Natomiast dlonie.. Musze z tym skonczyc :/ Charakter.. Uhm, ma ndzieje, że mi się z czasem ukształtuje ;)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #101 : 2006-01-08, 17:49 »
Czy się kocham? Powiem tak, zacznę żywić do siebie odrobinkę cieplejsze uczucie jak znajde jakiegoś kupca na moje 20 (tak naprawdę prawie 30, ale i 20 mniej będzie fajnie)) zbednych kilogramów. A wiec komu tłuszczyku? :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #102 : 2006-01-08, 18:02 »
Tak średnio siebie lubię. Mam mnóstwo pryszczy i ostatnio przybywa... Niestety to mam po mamuśce... Ona mówiła, że miała najwiecej w 7-8 klasie, co mnie dopiero czeka, więc pa chłopakom w gimnazjum, jak jeszcze tak wielu nie mam, a juz się ze mnie śmieją. Cieszę się, że nie jestem ani za niska ani za wysoka, w sam raz (mam 13 lat i 159 cm, są wyższe dziewczyny) i, że jestem szczupła, wiem, szczupła to za słabe określenie, może lepiej potwornie chuda - ważę 36 kg. Zadowolona jestem też z włosów... Jestem blondynką, a tak mi się podoba, chcoiaż włosy mogłyby być jeszcze jaśniejsze. Charakter: leniwa... uparta... czasem zbyt szczera. Ogólnie lubię siebię!

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #103 : 2006-01-09, 21:49 »
Nienawidze siebie, swojego wzrostu i nochala :/
Nochal za szeroki, jak kartofel :/ traaagiczne ;( wolałabym nos po tacie :( bleee :cry:
Mam białe łapy, najjaśniejszą skóre z dziewczyn w klasie (tylko nogi mam "opalone"). Rzęsy są ok, tylko że przy powiekach są jasne :/ ale mogą być. Brwi są blee bo są jasne. Włosy też ok, troche za rzadkie. Długość po pas i jasny blond (taak inteligentna blondynka :/) oczy zielone, mi sie tam podobają :P
Usta w sam raz i krzywe zębiska, narazie mam ściągany aparat...
Do tego troche tłusta cera, cokolwiek użyje (tonik, krem) wyłażą na świat wspaniali koledzy :?
Mam za duży brzuch, mimo że mam 15kg niedowagi! Taki wywalony bebech jak u afrykańczyków...dziecko kambodży :lol: . Stopy o 2 rozmiary za małe, krzye nogi (podobno przez tą anemie). O wadze nie wspomne...
Wzrost krytyczny, 20cm za niska :( i twarz za gruba... ehh same minusy :P chociaż waga mi się podoba :wink:
Charakter mam tragiczny, moje poczucie humoru przyprawia niektóre osoby o dreszcze :lol: do tego wredna, upierdliwa jak komar...
W skali 10p. dałabym sobie może z 6 :P nienawidze wzrostuu i nochala :( miło słyszeć pry tablicy "a dosięgniesz chociaż?"
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Emilka

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #104 : 2006-01-09, 22:15 »
Ja siebie lubie :) Owszem sa kryzysy jak w zyciu kazdego....jednak codziennie dziekuje Bogu ze jestem tym kim jestem bo zdaje sobie sprawe z tego ze mam wiele wartosciowych cech.
Wady zarowno fizyczne jak i zwiazane z osobowoscia rowneiz sie znajda nawte w duzych ilosciach ;)
Ale ogolnie lubie siebie,swoj wyglad,charakter.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedz #104 : 2006-01-09, 22:15 »

ESIO

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #105 : 2006-01-09, 22:22 »
Co dużo pisać: kocham :kocham:
Zapisane

zip

  • Gość
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #106 : 2006-01-11, 19:38 »
Of Course ze siebie kocham ;] ;] ;]
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: kochasz siebie?
« Odpowiedź #107 : 2006-01-11, 20:54 »
"Nikt tego nie wie, jak ja kocham siebie
O sobie tylko śnie!
Nieważne dziewczyny, nieważne przyczyny
Ja po prostu kocham się
Na nikogo nie czekam, tylko sobie przyrzekam
Z sobą tylko być

Nigdy się nie pokłócę, nigdy się nie porzucę
Nie rozdzieli mnie nic
Nigdy z sobą się nie kłócę, nigdy siebie nie porzucę

Całe noce, całe dnie, ja po prostu kocham się
Całe noce, całe dnie, ja po prostu, ja po prostu kocham się"

:lol: oooł jeee... ja tez chcę Siebie pokochać :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 25 zapytaniami.