Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dojrzewanie  (Przeczytany 2236 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Dojrzewanie
« : 2004-09-09, 14:02 »
Witajcie :)
Czy w okresie dojrzewania mieliście jakieś niemiłe objawy? ;)
Były Wam słabo, szybciej się męczyłyście/liście (głównie u młodych dziewczyn), mieliście bóle wzrostowe itp.?

Wypowiedzcie się :D

Dalma
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #1 : 2004-09-09, 18:26 »
Bole wzrostowe mialam, ale nie w okresie dojrzewania, tylko wczesniej.
A w czasie dojrzewania nie mialam chyba zadnych niemilych objawow. Nie bylo mi slabo, nie meczylam sie, nic z tych rzeczy. Tylko czasem klucie w sercu, ale to do tej pory potrafi mi sie przytrafic.
Zapisane

golden

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #2 : 2004-09-09, 18:35 »
jeden z niemilych objawow - mutacja glosu :lol: a bole wzrostowe mnie nie dotycza, niski jestem :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dojrzewanie
« Odpowiedz #2 : 2004-09-09, 18:35 »

misiunia

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #3 : 2004-09-09, 20:25 »
Ja sie szybko meczylam,ale to nie przez dojrzewanie, tylko przez za wczesne palenie papierosow...Chociaz uroslam do 174 cm, wiec zle nie jest ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #4 : 2004-09-09, 20:32 »
Dzięki za odpowiedzi :)
Mam nadzieję, że doczekam się ich znacznie więcej ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #5 : 2004-09-09, 20:59 »
Ja nie mam jakichs duzych problemow ;)
Problemy z cera, przetluszczajace sie wlosy --> to dosc typowe, nie? ;)
No chyba zeby moje tempo wzrostu uznac jako problem, juz w wieku 13 lat mialam tyle wzrostu co teraz, czyli 178...  :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #6 : 2004-09-09, 21:06 »
Cytuj

Problemy z cera, przetluszczajace sie wlosy --> to dosc typowe, nie?
oł yees :roll: ja mam problemy z cerą i kiedyś miałam przetłuszczające się włosy- niedawno zwalczyłam ten problem wraz z łupieżem :roll: (znaczy nie ja zwalczyłam... samo sie zwalczyło- ja tylko trochę pomogłam jakimiś szamponami itp)
co do wzrostu- to jakoś nie ma żadnych bólów itp ;) może to jeszccze nie czas... eee... hehe :lol:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Dojrzewanie
« Odpowiedź #7 : 2004-09-09, 21:28 »
ja jedynie miałam problem z cerą, ale niestety nadal mam, choć już w dużo mniejszym stopniu.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Dalmafreciak

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #8 : 2004-09-09, 21:54 »
Chodziło mi o 'bardziej niepokojące' objawy ;)
Chociażby szybkie męczenie się, 'zadyszki', pocenie się, osłabienie, nawet omdlenia.. :roll:
Problem z cerą to nic takiego ;) chociaż potrafi człowieka zdenerwować...

Dalma
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dojrzewanie
« Odpowiedz #8 : 2004-09-09, 21:54 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Dojrzewanie
« Odpowiedź #9 : 2004-09-10, 08:56 »
Cytuj

 mieliście bóle wzrostowe

tzn to jest ból np nóg?? jesli tak to ja mam to do tej pory a wcale nie rosnę- ale mnie to tak boli ze muszę tabletki łykać. Myślicie ze to może być... reumatyzm??
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #10 : 2004-09-10, 14:52 »
Mnie raczjej nic nie boli  :D a jesli chodzi o cere - no to jak każdy :P ale za to wlosy mi siem nie przetluszczają :P
Zapisane

Puppy

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #11 : 2004-09-10, 15:36 »
ja miałam od czasu do czasu odrobinkę kłucie w łokciach czy kolanach, ale przeszło. Czasem też w serduszko, ale też już podpukać dawno nie miałam.

Natomiast pocenie- straszne. Jeden z moich (na szczęście byłych) kompleksów. Na szczęście już minęło.... Antidral :) (tzn pod pachami  przestało, ale "wychodzi" innymi drogami, ale tam już tak strasznie nie przeszkadza)

Włosy mi się odpukać mało przetłuszczają, z cerą też tragicznie nie jest. To chyba tyle.. Ciężko mi powiedzieć czy się szybko męczę.. może.. ale nie wiem. zadyszki miewam, ale jak już się zmęczę :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #12 : 2004-09-11, 20:10 »
Dzięki :mrgreen:
Widzę, że na szczęście mieliście tylko malutkie problemy w okresie dojrzewania ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #13 : 2004-09-11, 21:26 »
ja też szybko rosłam, już w zerówce miałam 36 rozmiar buta :lol: ale nie miałam żadnych bóli dorastania (choć od kilku lat mierzę 180cm) :P na szczęście nie mam problemów z cerą hmm nie wiem, może czasami serce mnie kłuje i kręgosłup siada :?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Dojrzewanie
« Odpowiedź #14 : 2004-09-17, 22:31 »
nie mam jakiś wiekszych problemów. Bóli wzrostowych nie mam, tylko przetłuszczanie sie włosów  :roll:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Forum Zwierzaki

Dojrzewanie
« Odpowiedz #14 : 2004-09-17, 22:31 »

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Dojrzewanie
« Odpowiedź #15 : 2004-09-18, 09:17 »
włosy mi się przetłuszczają dosyć szybko, ale to nic ;) a bóle wzrostowe .. no to mnie właśnie męczy :|
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Dojrzewanie
« Odpowiedź #16 : 2004-09-25, 09:40 »
Ojeeeej.... mi tam jesce nnic ,ale czasam kłuje mnie baaardzo serce ..... ja jush tego nie mogę wytrzymać! :(
ałeee :cry:
Zapisane
-

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #17 : 2004-09-25, 10:06 »
Huh :bezsilny:. Ja jeszcze nic, ale to juz 12 rok zycia  :shock: . to moze byc w kazdej chwili *przelyka sline*
Zapisane

Krówka

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #18 : 2004-09-25, 12:16 »
ja tez raczej takie typowe obiawy mialam, nic strasznego  ;)
czasami mnie kolana bola ale to chyba reumatyzm  :cry:
tez juz od jakiegos czasu mierze 180, o numerze buta wole sie niewypowiadac  :roll:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #19 : 2004-09-25, 14:35 »
hehe mów, ja mam rozmiar 42-43 :lol: - i trudno mi znaleźć buty, no może w Deichmanie coś się znajdzie :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #20 : 2004-09-25, 21:44 »
Basieq mam podobnie od niedawna (3-4 tyg)... niby juz mialam rok temu "wysyp", w wieku 15 lat (wtedy to takie czerwoone :P ) I rok cisza... a teraz znow, tylko ze taka KASZKA... musze isc do dermatologa  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dojrzewanie
« Odpowiedz #20 : 2004-09-25, 21:44 »

Zwierzomaniaczka

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #21 : 2004-10-02, 12:25 »
a mi sie kreci w glowie na basenie prawie sie utopilam a jak mialam kawalek przejsc brzegiem basenu to myslalam ze nie dojde I te cholerne pryszcze ale od czego sa zele?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dojrzewanie
« Odpowiedź #22 : 2004-10-06, 15:37 »
Zwierzomaniaczka, ja też jestem osłabiona i zrobiłam sobie badanie krwi, wszystko dobrze.
Teraz jeszcze muszę zbadać się u kardiologa...
Może Ty też powinnaś jednak sprawdzić czy te objawy to tylko z powodu dojrzewania? :)
Ja coprawda mam 16 lat, ale w tym wieku też się dojrzewa...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 26 zapytaniami.