Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 55   Do dołu

Autor Wątek: Ubrania:)))))))))))  (Przeczytany 105930 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julia_mrm

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« : 2004-11-06, 14:00 »
A wiec jak sie ubieracie? Macie własny styl czy gnacie za moda?
 Ja mam własny styl ( oczywiście nie odbiegajacy sporo od mody ) :roll: najbardziej lubie zkładac spódniczke dzinsowa, bluzke i na to bluze :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1 : 2004-11-06, 15:43 »
Był już taki temat, albo raczej baaaaaaaaaardzo podobny. :? :roll:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #2 : 2004-11-06, 16:36 »
Julia- radze Ci poswiec te chwilke czasu i poszukaj. Tematow o stylu/ modzie napewno było kilka.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #2 : 2004-11-06, 16:36 »

Gerda

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #3 : 2004-11-06, 17:43 »
mi sie nie kojarzy, ze byl taki temat, no ale trudno ...

ja to zazwyczaj noszę yeansy (mam 3 pary), katanę yeansową i bluzki przeróżne, a czasami jak jest chłodniej to pod katanę grube wełniane golfy albo bluzy z kapturem :) a po domu chodzę w dresach mam takie czarne i czerwone :) do tego bluza i jest ok, wygodnie, ciepło :wink: - popoludniu i wieczorem wychodze w nich z psem :P
Zapisane

Willie

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #4 : 2004-11-06, 18:28 »
Ja się ubieram w to, co mi się podoba. Nie gonię za modą, bo to co modne nie zawsze jest ładne. Ale na dół - jak długie spodnie to TYLKO jeansy. krótkie, to wiadomo, że różne, a spódnice, też przeważnie jeansowe :lol:
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #5 : 2004-11-06, 18:31 »
Cytuj

modne nie zawsze jest ładne

  no zgadzam sie.........
Cytuj

po domu chodzę w dresach mam takie czarne i czerwone

   ja mam po domku dresy czerawone :roll:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #6 : 2004-11-06, 18:56 »
Spódnic,sukienek i spódniczek nie noszę.
Glany,dżinsy i koszulka i bluza albo golf :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #7 : 2004-11-06, 19:52 »
Ja tam normalnie, jak jest cos modnego i mi sie podoba to niekiedy sobie kupie :). Noszę zawsze jeansy (szwedy albo dzwony), katanke a pod katanką jeansowa jakąs bluzeczke z krotkim rękawkiem albo z dlugim. Czasami gruby golf w paski ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #8 : 2004-11-06, 20:02 »
dzinsy rzerokie wygodne

Forum Zwierzaki

Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #8 : 2004-11-06, 20:02 »

julia_mrm

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #9 : 2004-11-07, 13:58 »
Cytuj

Spódnic,sukienek i spódniczek nie noszę

  a ja nosze i bardzo sa wygodne ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #10 : 2004-11-07, 14:12 »
akurat panująca obecnie moda nie podoba mi się ani trochę - kolory, krój ubrań i... osoby, które to noszą :roll:. Ubieram się raczej w ubrania luźne, głównie czarne, szare, beżowe, granatowe i czerwone (znacznie odbiegających od tych kolorów raczej w mojej szafie nie znajdziecie ;)). Taka mieszanka styli rock-punk... i w tym mi najwygodniej :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #11 : 2004-11-08, 07:01 »
Ja ubieram sie w to, co lubie. Mam moje kochane bojowki i ich nie oddam za nic!! :) A ze spodni to z jeansow tylko dzwony. Bluzki - stonowane kolory, dopasowane
Zapisane

Sal

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #12 : 2004-11-09, 15:19 »
Uwielbiam:
- golfy
- spodnie (rozkloszowane)
- okulary przeciwsłoneczne
- kolor czarny
- peleryny, szale, chusty
- rzeczy długie i otulające
- dawać ciuchy do szycia
- kupować w ciucheksach

Pojęcie "mody" jest mi raczej obce.
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #13 : 2004-11-09, 16:28 »
jeansy & bluzka i sweterek. Tak najczęsciej, a spódnice to ostateczność  :P
Ja nie lubie tych oczojebnych kolorków na ubrankach i wogóle takie rzezcy jakie nosza na sobie nastolatki nie podobają mi sie :/
Zapisane

Zorba

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #14 : 2004-11-09, 17:05 »
A ja staram się ubierać modnie i na topie ale oczywiscie to co mi sie nie podoba odżucam.Osttnio zrobilo na mnie wielką forore taki fajny gol wrozpisany na boku ja pojutrze jade na zakupy i sobie kupuje dwie bluzy:)
Uwielbiam golfy,bluzy z kapturem(rozpisane) z jakimis napisami,ciasne bluzki tez napisami,paski do dzwonow (jeansow) tak tak:) w spodniczkach i wszelkich tego typu rzeczach nie chodze pogobno mam ladne nogi ale to mnie krepuje(schycis sie norrlalnie nie mozna:P).Mi sie podobaja no coz wszystkie kolory ale nie za jasne,kremowy,niebieski(taki jasny),zielen rowniez jasna,czarny(ale ten to juz ciemny) nie chodze w bialych rzeczach:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #14 : 2004-11-09, 17:05 »

julia_mrm

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #15 : 2004-11-09, 17:16 »
Cytuj

bluzy z kapturem(rozpisane

  ja nosze spódniczki ( nawet krótkie ) i jest spoko:))) a co do spodni to jeansy proste ale nie zweężane :lol: a co do bluzek to lubie kolor czerwony :roll:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #16 : 2004-11-09, 19:59 »
Tylko spodnie. Spódnice noszę TYLKO w wyjątkowych okolicznościach albo kiedy ktoś lub coś mnie zmusza (rozpoczęcie roku na przykład).
Spodnie jeansowe lub sztruksowe. Kupiłam sobie kilka dni temu fajne czarne jeansy. Tylko mają jedną wadę: brak kieszeni.
Cytuj
ja mam po domku dresy czerawone


Ja tak samo :) .

Z bluzek to głównie jakieś w miarę stonowane kolory. Czarny, granatowy, zielony, biały, ewentualnie czerwony. Noszę swetry, bluzy, golfy (mój ukochany czarny golf - najlepszy na zimno).
Nie za bardzo podobają mi się te wszystkie "oczojebne" kolory. Na przykład różowy....fujjjjjjjjj. Nie cierpię takiego ostrego różowego. Taki delikatny to może, może, ale inne nigdy w życiu. Zresztą podejrzewam, że źle bym w różowym wyglądała ;) . Oczywiście glany lub sportowe buty, a w szkole trampeczki. Uwielbiam nosić najróżniejsze koszule (w paski, w kratkę, jednolite).
Wkurzają mnie czasami osoby, które myślą tylko o tym, jak się ubrać, żeby wyglądać modnie (mam takie osobniki w klasie) :roll: .
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #17 : 2004-11-09, 20:19 »
Ja raczej nie patrze zbyrtnio na mode gdyz nie podobają m isię jak kilku poprzedniczkom oczojebne kolorki :lol: a w klasie mam kilka odludkow (dziewczyny tolerujące te kolory)
na dól tylko i wyłącznie spodnie (ale nigdy leginsy :roll: ) najlepiej jeansy albo mam tez takie swoje ukochane 2 pary bojowek :D i wlasciwie to tylko w tych 3 parach chodze najczęsciej ;) na góre no to jakis podkoszulek zwykly a na to zawsze bluza rozpinana lub sweterek  :wink:  
kolorki no to czarny brąz ciemna zieleń niebieski biały czerwony granat i raczej w innych nie chodze ale nienawidze po prostu nienawidze różowego zwłaszca tego dzikiego  :roll:  aż mnie o mdłości przyprawia jak to widze
tych wszystkich blyskotek na bluzkach tez raczej staram sie omijac ;)
spódnice wkladam tylko  iwyłącznie w sytuacjach awaryjnych jak szkolny występ zakonczenie/rozpoczęcie roku szkolnego i tego typu sytuacje ;) nawet na jakies swięta rodzinne zawsze mam spodenki ;)
no a buty to najlpeiej adidaski :D
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #18 : 2004-11-12, 12:15 »
lubię

białe jeansy
beżową bluzę (ale nigdy jej nie zapinam)
czarny kolor
czerwony kolor (łączony z czarnym i białym)
trampki
swetrzyska
płaszcze
długaśne szaliki
bokserki
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #19 : 2004-11-12, 14:43 »
A ja kocham czerń ;) Glany to najwygodniejsze buty świata, a jeansy to najwygodniejsze spodnie świata ;) Obcisłe, a na dole rozszerzane :) I jakaś czarna bluzka, moze być opięta, ważne, by ciemna. Kocham swetry. Kocham dłuuugie szaliki. Czasem kocham rzeczy kolorowe :P Aaa, no i baaardzo lubię kaptury :D :] Wprost nienawidze koloru różowego, to taki popeliniarski i obleśny kolor. Mama często zatrzymuje się w sklepie przy różopwych rzeczach i mówi: "patrz, ale ładne, podoba Ci sie?", a wtedy ja, ubrana na czarno, patrzę na nią głupio się usmiechając i odchodze od półki. A mama sie smieje :P Oprócz czarnego lubię zielony :) Czerwony i niebieski też są adnymi kolorkami :> :]
Zapisane

golden

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #20 : 2004-11-12, 15:04 »
moda, ktora panuje w danej  chwili mnie nie obchodzi :krzywy: w mojej szafie panuje czern i powycierane jeansy :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #20 : 2004-11-12, 15:04 »

pacuszka7

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #21 : 2004-11-12, 15:07 »
zakładam coś przyzwoitego i wygodnego :P  :wink:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #22 : 2004-11-12, 15:31 »
ja jeansy nosze (najwygodniejsze i najlepsze wg mnie są :]) i jakieś bluzki, golfy, bluzy itp. :P... Co do butów... w lato adasie, ew sandały a w zime martensy i tyle :)... Co do mody- mało mnie obchodzi co jest modne w danym momencie  :wink:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #23 : 2004-11-12, 16:57 »
Cytuj

taki fajny gol wrozpisany na boku

Ruska, a mogę wiedzieć gdzie go kupujesz?? Czyżby w reserved?? Bo ja mam właśnie taki golf jak w Twoim opisie, tylko ze on jest z materiałau (nie włóczkowy) i ma napis pomarańczowy hellrace ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #24 : 2004-11-12, 18:58 »
Cytuj
Glany to najwygodniejsze buty świata, a jeansy to najwygodniejsze spodnie świata


Dokładnie!!!  8)

Cytuj
Kocham dłuuugie szaliki.


Ja też. Najlepiej takie ze dwa metry :kocham: Koniecznie z grubej włóczki (tylko nie takiej drapiącej ;) ) Kolorowe czy jednolite?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #25 : 2004-11-12, 19:13 »
Ja lubie ubierac sie na granatowo, czarno, bordowo.. czasami cos bialego (bluzki). Dawniej podobała mi sie moda BRASIL.. teraz strasznie sie przejadlo.. i ehhh.. jakos sie wstydze lazic w tych rzeczach :/
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #26 : 2004-11-12, 22:11 »
może najpierw napisze jak wyglądam dziś :P więc: czarne skarpetki, czarne bojówki, czarna podkoszulka, czarny golf. ( o bieliźnie nie pisze ale można sie domyślać jaka jest :P ) włosy też mam czarne :P

kocham czerwony sweterek który zrobiła mi mama. kocham biały sweterek z długimi rozszerzanymi rękawami ze wzorem kwiatowym zrobionym na szydełku-wyrób w całości mojej mamy :) kocham swoje jasne jeansy, któe są bardoz obcisłe a poniżej kolan delikatnie sie rozszerzają :) kocham swoje wsyztskie czarne podkoszulki :) kocham czarną koronkową bluzkę :)

bardzo podobają mi sie gotyckie sukienki.
Lubie spódnice, ale w nich nie chcodze i nie będe chodzić do czasu aż kupie sobie nowe glany :P
chodze w czarnym plaszczu w zimę i oczywiśce w glanach
w lato dominują krótkie jeansowe spodenki, bądz takie spódnico-spodnie bojówkowe leciutkie krótkie i obcisłe bluzeczki. no i do tego sandałki bądz glany. Latem lubie też chodzić w jeansach z podwiniętymi nogawkami i rozplątanymi glanami :)
do ubioru to sie nie zalicza ale teraz jestem strasznie napalona na kolczykowanie i mam zamier mieć biżuterie w różnych częsciach ciała.
Do spodni lubie dodawać paek z ćwiekami, a do krótkich rękawków pieszczochy. Ale nie zawsze często wole delikatną biżuterie. Jednym słowem to jak wyglądam w dużej mierze zależy od mego humoru :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #27 : 2004-11-13, 18:39 »
Cytat: agnes211
( o bieliźnie nie pisze ale można sie domyślać jaka jest :P )


yyy różowa?  :lol:

Tera ja:
Spodnie tylko dżinsy; dzwony. Lubie chodzić w luznych(=wygodnych) rzeczach. Zazwyczaj są to ciemne bluzy z kapturem. Kocham też koszule flanelowe  :kocham:
Na nogi trampki lub adidasy.
Na ramię plecak lub torba.
Na szyję jakiś wisior.
Na rękę rzemyki, koraliki, bransoletki z muliny albo coś ze srebra.
W spódnicy już rok nie założyłam. Nienawidzę tych wszystkich głupich komentarzy i pogwizdów  :?
A, nienawidze też golfów bo mnie cisną w szyję.  Nie lubię też czapek bo mnie cisną w oczy i głowa mi boli.
Kolorystycznie to w szafie mam tylko ciuchy: czarne, szare i niebieskie.

Pewno o połowie co chciałam napisać zapomniałam.  :P

Dziękuję, do widzenia(do napisania)  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #27 : 2004-11-13, 18:39 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #28 : 2004-11-13, 19:45 »
golden
mnie rowniez. raz chcialam "isc za moda" i bardzo tego zaluje:P mianowicie 7 godzin latalam po sklepach typu big star, reporter, house (...) i mierzylam spodnie. probowalam sobie wmowic, ze te spodnie nosi duzo ludzi i uwazaja je za fajne. ale ja NIC nie potrafilam w nich znalezc fajnego:P nie cierpie spodni prostych do dolu. MUSZA byc rozszerzane ;) w koncu po kilku dniach pobieglam do gildii i kupilam spodnie "imperial"- przecierane dzwonki :hehe: mniami.. ;) nie wiem co ludzie widza w takich bs czy innych houseach. przeciez one sa okropne;P i do glanow nie pasuja:P bo glan (szczegolnie taka moja czterdziestka) wyglada w nich jak kajak. no tylko wiosel brak.
 
lubie:
na glowe- wczoraj kupiony kaszkiet, koloru ciemnozielonego:P
na szyjce nosilam rzemyk z moim kochanym serduszkiem z niebieskiego kamienia, ale niestety rzemien w koncu sie zerwal a nie chce juz nosic zadnego zwierzaczka na sobie., szukam czego innego do zawieszenia go.
na "gore"- sweterki, bluzy (nie szerokie)- ostatnio odkrylam swietna firme, bodajze cos na v.. nie pamietam :P pod spod bluzki przeroznego pochodzenia- znaczy od big starow do "na straganie" :P wczoraj dorwalam tez swietna bluzke z FISHBONE w ciucheksie, szukajac bryczesoiw- biala z czerwonym kotem. kupilam za 12 zl ;)
spodnie- juz o tym wyzej pisalam:P MUSZA byc dzwonki, nie szerokie w udach, ciemne.
buty- glanki, trampy converse
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #29 : 2004-11-13, 19:57 »
Cytuj

nie wiem co ludzie widza w takich bs czy innych houseach. przeciez one sa okropne;P i do glanow nie pasuja:P

To stwierdzenie Vio jest chyba troszkę nie trafione :roll:  Ja co prawda w wyżej wynionych sklepach się nie ubieram, ale należy tolerować inne gusta i guściki też ;)  Tobie nie podoba się mój styl, mi nie podoba się Twój i to jest OK :wink:  ważne żebyśmy akceptowali się wzajemnie a nie zastanawiali co kogo skłoniło do kupienia akurat takich butów czy takich spodni. Nie to ładne co się komu podoba.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 55   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.274 sekund z 27 zapytaniami.