Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zwichnięcie :/  (Przeczytany 1342 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nanami

  • Gość
Zwichnięcie :/
« : 2005-01-13, 21:54 »
No wiec byłam dzisiaj na łyzwach, no i jacyś nienormalni chłopacy zamiast rozgladac sie czy na kogos nie wpadną albo nie zajadą drogi, bawili sie w łapanie na wyscigi krazka hokejowego. No i jeden z nich zajechał mi droge gdy jechałam dosyc szybko na łyzwach, nawet nie dazyłam wykrecic, tylko raz sie wywaliłam a tu pech  :?  No i tak feralnie upadłam jakos na kostke, ze mi z leksza ją wykreciło. Chłopak miał szczescie ze chociaz zapytał, czy nic mi nie jest, na co jak zwykle odparlam ze nic, nic. No ale wstac sama próbowałam, a nie mogłam, musialy mi kumpele pomóc. No i bolała mnie ta noga, ale po 15 min znowu sobie jezdziłam na lodowisku, no ale bolała mnie z leksza ta noga. Jak schodzilismy z lodowiska, to juz zaczeło mnie dopiero bolec  :(  Kustykałam całą droge do autobusu.
Po powrocie do domu ogladnełam kostke, jest cała spuchnieta i boli. Robie sobie ciepłe okłady z altacetu oraz wody z octem. Znacie moze jeszcze jakies mascie lub okłady? Napuchła mi jak bania z dwóch stron tej kosci co normalnie przy kostce jest. No i boli, ruszam z trudem.
Obawiam sie ze sobie skreciłam ja - a nigdy jeszcze nic skreconego nie miałam  :roll:  Czy skrecenia dają w gips czy jak leczą?
Prosze, poinformujcie mnie troche, ja nie chce w gips  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #1 : 2005-01-13, 22:09 »
obejdzie sie bez gipsu ale o łyżwach na razie zapomnij. lepiej nie wyrężaj teraz nogi, niech poodpoczywa. jeśli została jakaś kość została wybita przyda sie pomoc w nastawieniu, a jeśli nie to przede wszystkim odpoczynek. okłady na zmniejszenie opuchlizny.
ostatni raz jek skręciłam kostkę (około 5 lat temu) potrzebowałamm jednego dnia by zaczęła funkcjonować ale jedyne co robiłam to spałam jadłam i czytałam książki a jedyny ruch to do toalety.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nanami

  • Gość
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #2 : 2005-01-14, 13:55 »
No to ja dzisiaj ledwo kustykałam do toalety pare metrów  :lol:  I pojechała do szpitalka na badanie. Mam całą spuchnietą kostke i olbrzmi krawiak. Po zdjeciu RTG okazało sie, ze mam zwichniety staw skokowy :/ No i wsadzili mi w szyne. Mam nadzieje ze nie bede musiała tego długo nosic  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwichnięcie :/
« Odpowiedz #2 : 2005-01-14, 13:55 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #3 : 2005-01-14, 14:56 »
spójrz na to z innej strony, siedząc w domu i odpoczywajac możesz nadrobic zaległości w książkach (zakładam, że lubisz ;) ) czy posiedzieć trochę na forum :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Gerda

  • Gość
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #4 : 2005-01-14, 18:35 »
ojj biedactwo, trzymaj sie ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #5 : 2005-01-14, 18:39 »
skrecenie posmaruj maścia witaminkową i w bandaż :P nio i szybko do zdroofka :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #6 : 2005-01-15, 18:22 »
jak zwykle masz racje Wiedźmo :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Flaś

  • Gość
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #7 : 2005-01-15, 19:31 »
A ja 2lata temu poszłam pierwszy raz na łyzwy i złamałam rękę. :?
0,5 cm wyżej i miałabym krótszą rękę ( złamałam kawałeczek od ramienia ) :szok:
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #8 : 2005-01-16, 09:06 »
FlashQ gratuluje :P ja na łyzwach oierwszy raz tez byklam 2 lata temu ale nic mi s ie nie stało.. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwichnięcie :/
« Odpowiedz #8 : 2005-01-16, 09:06 »

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Zwichnięcie :/
« Odpowiedź #9 : 2005-01-16, 11:34 »
4 lata temu bylam pierwszy raz na lyzwach ;] pierwszy i ostatni ;P ale mnie korci, zeby pojechac z kuzynka po raz drugi ;)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 24 zapytaniami.