Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: brwi  (Przeczytany 31032 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
brwi
« : 2005-05-08, 09:52 »
Podobają się Wam naturalne brwi, lekko wymodelowane czy wyskubane tak, że zostaje jedynie cienka kreseczka? To pytanie kieruję też do chłopaków... Co podoba się im u dziewczyny... :mrgreen:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: brwi
« Odpowiedź #1 : 2005-05-08, 09:57 »
mi się najbardziej podobają tak delikatnie wyskubane... :mrgreen:
naturalne też, ale to zależy jakimi kto jest obdarzony ;]
a takie mocno wyskubane to...   :|
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: brwi
« Odpowiedź #2 : 2005-05-08, 10:31 »
kurde,ja sobie zaczęłam w zeszłym roku delikatnie wyskubywac,było ładnie,ale teraz coraz częśij mi odrastają i wydaje mi się ze za szybko i za duzo :| to chyba dlatego ze jestem za bardzo owłosiona(po moim tacie)  :roll: :? nie wiem czy lepiej regulowac czy zostawic w spokoju
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: brwi
« Odpowiedz #2 : 2005-05-08, 10:31 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: brwi
« Odpowiedź #3 : 2005-05-08, 10:43 »
Wydaje mi się, że lepiej regulowac, bo potem brzydko zarosną...
Zapisane

Leloo

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #4 : 2005-05-08, 11:13 »
Mnie sie podbaja wlasnie tak lekko wymodelowane tak im blizej ycha tym ciensze mniejw iecej o to mi chodzi;P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #5 : 2005-05-08, 15:42 »
Cienkie kreseczki wygladaja obrzydliwie i sa niemodne ;)

Natomiast nawet, jesli ktos lubi naturalnie wygladajace brwi, to warto pozbywac sie tych wloskow, ktore szpeca (rosna poza linia brwi) - mam nadzieje, ze rozumiecie, o co mi chodzi ;)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: brwi
« Odpowiedź #6 : 2005-05-08, 18:40 »
Cienkie brwi są nienaturalne. Przerażająco wyglądają starsze kobiety z wyrysowanymi [nad naturalną linią brwi], czarną kredką łukami. Widziałam takie coś kilka razy i nie rozumiem, jak można się tak oszpecić. Im bardziej naturalny wygląd, tym lepiej.
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: brwi
« Odpowiedź #7 : 2005-05-08, 20:38 »
Lekko wymodelowane są bardzo ładne, ale ja mam nauralne i jestem zadowolona.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: brwi
« Odpowiedź #8 : 2005-05-08, 21:00 »
lekko wymodelowane to podstawa :) tym bardziej że mi sie brwi zrastają tak pośrodku :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Odp: brwi
« Odpowiedz #8 : 2005-05-08, 21:00 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: brwi
« Odpowiedź #9 : 2005-05-08, 21:10 »
Cienkie brwi s± nienaturalne. Przerażaj±co wygl±daj± starsze kobiety z wyrysowanymi [nad naturaln± lini± brwi], czarn± kredk± łukami. Widziałam takie co¶ kilka razy i nie rozumiem, jak można się tak oszpecić. Im bardziej naturalny wygl±d, tym lepiej.
]

Widziałam dziś takie panie w kosciele... Wygląda to naprawdę paskudnie...
Wyglądają tak, jakby sie non stop dziwiły z takimi 'uniesionymi brwiami' :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: brwi
« Odpowiedź #10 : 2005-05-08, 21:32 »
 :lol:

Ja mam lekko wymodelowane, tzn. usunięty nadmiar kudełków, i tak aby był jakiś kształt... ale się załamałam jak koleżanka mi powiedziała, że powinnam sobie przeżedzić brwi, niedługo po tym jak to zrobiłam... -_-" tak samo z odchudzaniem... ja tu się silę a ona wychodzi z założenia, że wyglądam wciąż tak samo... :cry:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #11 : 2005-05-08, 22:17 »
Ja sobie "wyrywam", bo moje brwii lubia sie zrastac :D Tzn nie jakos bardzo, ale troche mi wloskow pomiedzy wyrasta.. poza tym lubie swoje brwi raczej ;) A fotki nie mam zadnej raczej, mam jakies stare z niewyregulowanymi :P zrobie ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: brwi
« Odpowiedź #12 : 2005-05-08, 22:31 »
Ja nie lubie moich brwi, są proste... ja podciągam końce do góry żeby to jakoś wyglądało ,ale du... :cry: Okropnie to wygląda...
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #13 : 2005-05-08, 22:52 »
Ja mam dziwne brwi :( zwrócie uwage :
http://img57.echo.cx/my.php?image=mojatwarz2zc.jpg
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #14 : 2005-05-08, 23:09 »
Brwi powinny byc jak najbardziej naturalne, lekko wymodelowane, jesli ktoś ma nieregularne lub krzaczaste. Żadnych kresek, a tym bardziej golenia i malowania brwi kredką :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: brwi
« Odpowiedz #14 : 2005-05-08, 23:09 »

Agysz

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #15 : 2005-05-08, 23:10 »
Ja mam brwi jak mały diabeł :(
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: brwi
« Odpowiedź #16 : 2005-05-09, 11:13 »
To słodkie! :wink:
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: brwi
« Odpowiedź #17 : 2005-05-09, 11:58 »
ja moich nie mam aż tak bardzo wyskubanych ale też nie mam niewiadomo jakich krzaków.... :;d:.... sama sobie modeluje i mi sie tak podoba. Kiedys byłam u kosmetyczki to tak mi oskubała że przez kilka tygodni mi odrastały i to nierównomiernie :/ teraz jest już si.
Podobają mi sie brwi, których kształt jest delikatnie zaznaczony. Nie podobaja mi sie brwi, których w ogóle nie ma lub zamiast nich jest jedna kreska zrobiona kredką  :roll: okropieństwo !!
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

xara

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #18 : 2005-05-09, 14:09 »
lekko wymodelowane, można im wtedy nadać odpowiedni kształt :wink:
naturalne mogą być byleby nie były krzaczaste,
o tych kreskowych "brwiach" juz nie wspomnę, bo to w ogóle jakieś koszmarne nieporozumienie,
zwłaszcza u starszych pań, albo "polskich rumunek", czyli kobiet, które przesadzają z solarium :lol:
no i starsze panie lubią też swoje naturalnie już siwe brwi traktować henną, koszmar :lol:
poza tym całkowite wyskubywanie brwi jest nienaturalne i sprzeczne z ich funkcją, dla której zostały 'stworzone'
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: brwi
« Odpowiedź #19 : 2005-05-09, 14:25 »
ja jakos w wakacje poszlam do kosmetyczki, zeby lekko mi wyskubala te niepotrzebna, zeby zakreslic ich ladny sztalt... a potem to juz do teraz wyrywam te, ktore mi odrastaja   :mrgreen:
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #20 : 2005-05-09, 14:26 »
Uważam, że najładniejsze brwi są naturalne, byle nie krzaczaste :) Jeśli ktoś ma zbyt gęste brwi, może je delikatnie podskubać, by wyglądały na delikatne i naturalne brwi.
Ale nie cierpię panienek, które zostawiają sobie takie tandete kreski z brwi nad oczami, po co zostawiać jeden rządek włosków, nie lepiej wyskubać całkiem i dorysować sobie kreskę kredką do oczu :lol: przecież tu i tak nie widać by było różnicy :hahaha:

Na szczęście ja mam takie brwi, z którymi nigdy nie musiałam nic robić, a wyglądają bardzo delikatnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: brwi
« Odpowiedz #20 : 2005-05-09, 14:26 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: brwi
« Odpowiedź #21 : 2005-05-09, 16:00 »
Agysz, jak Ci się nie podobają, to wyskub te "zakręcenia" na górze i juz ;]
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #22 : 2005-05-09, 16:19 »
Ale to wszystko zalezy od osoby bo u niektorych naturlane wygladaja jak moje regulowane :) A takie cienkie kreseczki booosh tragedia :P Ostatnio sobie moja kol. tak zrobila ;p smiac mi sie z niej chcialo ;) Moje sa takie hmm.. w miare ladne same z siebie, ale maja tendencje do takiego dziwnego wykrecania sie niektorych wloskow :P I jesli sie ich nie usunie to dziwnie bardzo wyglada ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #23 : 2005-05-09, 16:23 »
Mi sie podobaja jedynie lekko podmodelowane ;) Nie za bardzo, tak akurat :) Żeby wyglądało naturalnie, a nie jak jakaś lalunia z okładki gazety :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #24 : 2005-05-09, 16:42 »
nie lepiej wyskubać całkiem i dorysować sobie kreskę kredką do oczu :lol:
Smiej się, ale sporo dziewczyn tak robi, szczeólnie w gimnazjach.... :lol:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #25 : 2005-05-09, 16:49 »
Smiej się, ale sporo dziewczyn tak robi, szczeólnie w gimnazjach.... :lol:

Gash :P :lol:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #26 : 2005-05-09, 16:54 »
Ja mam naturalna,nie wymodelowane,bo nie muszę :P Nie zarastają mi i wyglądaja w porządku :P ;)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: brwi
« Odpowiedź #27 : 2005-05-09, 17:25 »
w gimnazjach? Hmmm... spotkałam się w mojej szkole z takim przypadkiem raz czy dwa... a mamy takie lalunie, ze normalnie przesada... najczęściej skubią je w takie cieniutkie kreski,ale nie malują :P... Ja miałam kiedys takie brzydkie krzaki a teraz zostawiłam sobie takie lekko wyskubane brwi- wszyscy mówią mi, ze wyglądam poważniej tak i ładniej. A te kreski są obrzydliwe, chociaż naturalne (nie malowane) cieniutkie kreski bardzo mi sie podobają.
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: brwi
« Odpowiedz #27 : 2005-05-09, 17:25 »

Qaś

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #28 : 2005-05-09, 17:33 »
U nas w szkole jest jedna z wyskubanymi całymi.Więcej nie wedzialam,na sczescie :P
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: brwi
« Odpowiedź #29 : 2005-05-09, 18:15 »
a wie ktoś ile kosztuje wizyta u kosmetyczki ktora by odpowiednio wymodelowała brwi?był ktoś?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.201 sekund z 28 zapytaniami.