Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: (: StópkI :)  (Przeczytany 2360 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
(: StópkI :)
« : 2005-05-14, 13:16 »
Takie tematu nike znalazłam... :chytry:
Stopy są przecież bardzo ważne. To one całezycie noszą ciężar naszego ciałą na sobie, więc my powinniśmy o nie pożądnie dbać :wink: :;d:

Jak dbacie o stópki?
Jakich kremów używacie?
Co ile pedicure?
A może do kosmetyczki?
Malujecie pazurki?

Czekm na odp :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #1 : 2005-05-14, 13:23 »
Martwy naskorek zszorowuje się specjalną szczotką, a czasem, jak jestem zmęczona, robie sobie masaz taką rękawicą :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #2 : 2005-05-14, 13:43 »
EEE...Nie wiem czemu ale dla mnie widok cudzych stop jest oblesny :P Ta reklama butów mnie przeraża :p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedz #2 : 2005-05-14, 13:43 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #3 : 2005-05-14, 14:26 »
hmm... :P
Myję je przede wszystkim :)
1-2 razy w  tygodniu robie sobie peeling :)
jak ejst krem do stop w domu to kremuje wieczorem
rano psikam sobie takim dezodorantem do stóp, żeby czuć się świeżo  :mrgreen: albo talkiem robię ;]

paznokcie obcinam często, czyszczę codziennie
a czy maluję?? hmm... jak się ma paznokcie od małego palca na 2mm ( :roll:) to srednio wygladaja pomalowane :P chyba, że jasnym lakierem... ale to w lato, jak sandałki noszę albo klapki  :mrgreen:


ja nie lubie swoich stóp :P są małe, mają malutkie paluszki i paznokcie i w ogóle :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #4 : 2005-05-14, 15:02 »
Karletka, mnie te obrzydza :P chyba ze są wyjątkowo zadbane.... moje stopy tez są brzydkie.... ogólnie nie lubię stóp :D
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #5 : 2005-05-14, 15:13 »
Karletka, mnie te obrzydza :P chyba ze są wyjątkowo zadbane.... moje stopy tez są brzydkie.... ogólnie nie lubię stóp :D
o właśnie o to mi chodziło :]. Mam dokładnie tak samo :D .
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #6 : 2005-05-14, 15:26 »
ogólnie nie lubię stóp
Ja tez nie lubię :P Obrzydzają mnie..
Moje stopy też mi sie nie podobaja :;p:
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #7 : 2005-05-14, 18:59 »
Ja tez nie lubie stop... :P Ja mam jeszcze na dodatek brzydki ksztalt paznokcia :(
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #8 : 2005-05-14, 19:32 »
Czyjeś jak widze to takie troche ... dziwne wrażenie :P
Właśnie muszę sobie kupić dobry krem do stóp :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedz #8 : 2005-05-14, 19:32 »

KikerS

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #9 : 2005-05-14, 19:37 »
obrzydza mnie widok stóp... a w szczególności męskich :P

a ja moim tylko ścieram martwy naskórek
i kremuje..

pedicure robie kiedy jest to potrzebne..
nie maluje..
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #10 : 2005-05-14, 19:43 »
Nigdy w zyciu nie bylam u kosmetyczki i jakos nie bardzo sie mi do niej spieszy :P
Maluje w lecie, zazwyczaj jakies kolorowe wzorki a potem pociagniete bezbarnym lakierem :)
Uzywam calej serii do pielegnacji stop z avonu. W sklad wchodzi: Krem z lupinkami orzechow i pumeksem, ktory bardzo fajnie zdziera martwy naskorek, potem zel chlodzacy, mietowo jakis tam :P I na koniec talk do butow i skarpetek, antypocący sie :P Bajeranckie to szystko :hehe:
A męskie stopy mają wlosy na palcach. Ohyda :P
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #11 : 2005-05-14, 19:51 »
ja się tam nie brzydzę stóp...no, chyba że jakiś wyjątkowo paskudnych...moje stopy są ładne w miarę, zadbane i nie ma z nimi problemów za nadto(zapachniało mi tu troszkę samozachwytem :P )...peeling, zdzieranie martwego naskórka..najgorzej jest po zimie...kilka miesięcy grubych skarpet i butów wystarczy żeby spaskudzić stopkii...latem maluje paznokietki, wcieram jakieś kremiki i jest git :P tylko problem jest z paznokciami bo są strasznie twarde(jak u rąk) i grube...niestety muszę je malować latem, żeby nie było to widoczne..
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #12 : 2005-05-14, 19:53 »
A ja lubię moje stopy ;)
Latem maluję jakoś delikatnie pazurki, a tak ogólnie to czasem jakis kremik.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #13 : 2005-05-14, 22:43 »
Widok zadbanych stop nie jest dla mnie obrzydliwy, ale w tv reklamy preparatow na grzybice sa faktycznie malo apetyczne ;)

Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #14 : 2005-05-14, 23:12 »
mi się takie stopy z drugim palem dluzszym od tego najwiekszrgo nie podobaja... ;) ale no na np basenie zwracam uwagę na stopy. Ja powiem szczerze, ze o swoje w ogole ie dbam :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedz #14 : 2005-05-14, 23:12 »

kasja

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #15 : 2005-05-15, 00:45 »
Męskie stopy są ładne, ale tylko zadbane, widok popękanych pięt i brudnych paluchów nie jest miły...
Ja też robię pilingi stóp, usuwam skórki i takie tam, ale jakoś dziwnie mi się kojarzy używanie dezodorantów i talków do stóp, czyżby połowie ludzi śmierdziały nogi??? Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam...
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #16 : 2005-05-15, 11:35 »
Jezooo te reklamy kremow przeciw grzybicy- matkoooo jak ja to widze to przełączam program. Tak samo obrzydliwa jest ostatnia reklama nike, co pokazuja pelno stóp bez butów, a na końcu jakichś murzynów w butach Nike :lol: relama rodem z błota bleeeee :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Tiggy

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #17 : 2005-05-15, 21:14 »
A ja mam strasznie dlugie palce u nog :mrblue: :roll:
Smaruje kremikiem, latem maluje pazurki ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #18 : 2005-05-15, 21:21 »
Reklamy bleeee
Meskie stopy jeszcze gorsze.

Najgorsze to że musze chodzic teraz w rajstopach i zakrytych butach - takie wymogi w pracy i nogi totalnie wysiadają echhhh

A co myslicie o niebieskim lakierze na paznokciach nóg? Bordowy i biały sie mi znudził.
Zapisane
BC + koci podrostek

Agysz

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #19 : 2005-05-15, 21:53 »
A co myslicie o niebieskim lakierze na paznokciach nóg?

Według mnie może być :;d:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #20 : 2005-05-15, 23:51 »

A co myslicie o niebieskim lakierze na paznokciach nóg? Bordowy i biały sie mi znudził.
Zależy do jakich butów... W ogóle kolor lakieru powinien zawsze być dopasowany do butów. Mam bzika na pounkcie klapków i paznokietków zadbanych ;)

Co do reklam - ładne są te stópki w reklamie wody mineralnej, co tak machają paluszkami :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedz #20 : 2005-05-15, 23:51 »

Apiska

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #21 : 2005-05-16, 16:19 »
Nie cierpię swoich stóp, są po prostu paskudne :!!!:
Obsesji nie mam napewno :;d:
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #22 : 2005-05-18, 15:16 »
Cytuj
A ja mam strasznie dlugie palce u nog

ja też, i mam ohydnego największego palca, taki 6 centymetowy :P a poza tym ładne zadbane stopy, nie są dla mnie obrzydzeniem... no ale niestety nie wszyscy  o nie dbają :|

mafinia

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #23 : 2005-05-18, 16:53 »
ja mam za to obsesje na punkcie swoich stop i szczerze wstydze sie ich chociaz nie wiem dlaczego..... sa zadbane codziennie je kremuje martwy naskorek szoruje pumeksem do tego daje zmiekczajacy krme do piet z avonu...
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #24 : 2005-05-24, 17:48 »
HA kupiłam sobie krem do stóp :P Odzywczo-zmiękczająco-dezedorantująco-bakteriobójczy :P Nieźle, prawda ? Powiem Wam za parę dni, jakie efekty :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #25 : 2005-05-24, 19:41 »
moja pielęgnacja stop ogranicza się do mycia ich, obcinania paznokci, czasem spryskam dezodorantem jak go znajdę w mojej przepastnej szafie i to chyba tyle. powiem wam szczerze, że uwielbiam chodzić boso. mokra trawa, plaża, ścieżki a nawet błotko :P ale musi byc takie fajne ;) i po chodzeniu pio trawie zwłaszcza świeżo skoszonej ciężko jest je domyć, ale przynajmniej jest to jakis masaż.

miałam wrastające paznokcie, zoperowali mi je, ale chyba im coś nie poszło bo dakej mam takie jakby gulki po wewn. stronie dużych palców, mam dziurki po zszwie przy paznokciu, i jak np jest barfdzo gorąco albo mam nieodpowiednie buty to bolą. poza tym mam dość ciemną skórę dłoni i stóp, nic tego zmienić nie chce, i wyglądają jak wiecznie brudne. może dlatego ich nie lubię.
Zapisane

Agatra

  • Gość
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #26 : 2005-05-25, 16:33 »
A ja moich nie myje :P :P :P :P
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedź #27 : 2005-05-25, 16:58 »
A ja twierdzę , że stopy i dłonie to wizytowka  .Dbam , jak o inne częsci ciała. Maluje na french i nie ma mocnych..mogę wszedzie łazić, bez wstydu
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: (: StópkI :)
« Odpowiedz #27 : 2005-05-25, 16:58 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.