Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ohydny łupież  (Przeczytany 1473 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pustułka

  • Gość
ohydny łupież
« : 2005-10-13, 21:37 »
Czy ktoś z was ma duży łupież?? Ja mam tłuste płaty. Jakich szamponów używacie i jak sobie radzicie?
Pomyślałam, czy by nie iść do dermatologa. Nie mogę się zdecydować. Łupież bardzo się trzyma, już dzień po umyciu się pojawia, a po czasie staje się tłusty, nie sypie się. Nie mam zbyt krótkich włosów (około 50 cm). Używałam nizorala. Nie pomogło. Macie jakieś swoje techniki zwalczania łupieżu? On dosłownie doprowadza mnie do szału. Czasami bezwiednie się zadrapę. :? :roll:
Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za zawracanie głowy.
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #1 : 2005-10-13, 21:38 »
A może źle spłukujesz? Ja tak niedawno miałam, ale jak poszłam do fryzjera i mi porządnie umyła to łupieżu ani śladu. No i nauczyłam sie dokładnie spłukiwać :;d:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #2 : 2005-10-14, 11:22 »
Moze masz taki okres ze masz łupież. Może musisz  codzienie włosy my c.
Ja mma szampon Przeciwłupiezowy i do pzretuszcających się włosów jest to Loear Elser czy jakoś tak. Sa do róznych włosow ale wszyskie sa pzreciwłupieżowe.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: ohydny łupież
« Odpowiedz #2 : 2005-10-14, 11:22 »

awangarda

  • Gość
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #3 : 2005-10-14, 21:40 »
ja jak mialam lupiez...choc z tym co ty opisuje to to byl lupiezyk bo nie doprowadzilam do stanu platow lupiezu mialam tylko taki jakby pylek... i jak tylko to zobaczylam to kupilam w aptece takie szampon z kotkiem na buteleczce jak tak powiesz to farmaceutka cie zrozumie... choc nie wiem czy on pomoze na taki stan lupiezu.... pozatym z tego co piszesz to moze nie byc lupiez a luszczyca.... najlepiej idz do dermatologa....
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #4 : 2005-10-14, 21:53 »
Oj szampon z kotiem jest swietny! ma czerowna zakretke, biale opakowanie z czarnym kotiem i nazywa sie CATZY . polecam!
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #5 : 2005-10-14, 22:03 »
noo kucyk dokladnie o ten szampon mi chodzi:]
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #6 : 2005-10-15, 14:55 »
A ja miałam Catzy i nie pomogło. Polecam goooorąco szampon Selsun Blue, mała buteleczka kosztuje ok. 25 zł ale warto, pomaga, nie tylko mi. Tylko dokładnie po niej spłukujcie bo zostają niebieskie plamy ;)

A tak w ogóle to marze o jakimś naturalnym szamponie, bez tych wszystkich świństw ale jeszcze takiego nie wymyśliłam :)
Zapisane

Pustułka

  • Gość
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #7 : 2005-10-15, 21:34 »
Ja nie zaniedbywałam głowy. Po prostu w pewnym momencie od razu pojawiły się płaty. Co do szamponów, pomyślę i spróbuję.
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #8 : 2005-10-15, 21:55 »
Cytuj
Polecam goooorąco szampon Selsun Blue

ja tez go goraco polecam tylko ten szampon mi na lupiez pomaga
Zapisane
;)

Forum Zwierzaki

Odp: ohydny łupież
« Odpowiedz #8 : 2005-10-15, 21:55 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #9 : 2005-10-18, 16:39 »
Ja używam nizoralu i mi pomaga.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #10 : 2005-10-18, 20:02 »
Ja lubię Herbal Essences (czy jakoś tak :P), ale on na łupież jest kiepski.. Pamiętam, że zawsze mi pomagał Schwarzkopf (tak to się pisze..? :mysli:) przeciwłupieżowy...
Zapisane

Pustułka

  • Gość
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #11 : 2005-10-21, 14:46 »
kupiłam szampon catzy. Dzisiaj pranie włosów. Ciekawe, jak wyjdzie. Ten łupież bardzo mnie denerwuje. Nie widać go, ale za to swędzi. Jest tłusty. Szczęście, że włosy mam długie i związane, bo strąki by były. Jak umyję, podzielę się z wami moimi odczuciami, czy pomogło, czy nie.
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #12 : 2005-10-21, 16:35 »
Pustułka, a co ile myjesz włosy? Może powinnaś myć je codziennie, czasem nawet dwa razy w ciagu 24 godzin?
No i może po prostu źle to robisz? Trzeba pamiętać, że przy takich problemach musisz porządnie 'wetrzeć' szampon we włosy, dobrze spłukać, i potem znów to powtórzyć. Efekt jest lepszy ;)
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #13 : 2005-10-24, 19:40 »
tak ten Selsun Blue jest dobry tylko ze smierdzi :P

ja teraz caly czas myje wlosy head&schoulders, mi pomaga ale wlosy sa jakies 5takie matowe :?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #14 : 2005-10-24, 20:57 »
Selsun Blue jest bardzo dobry,ale ja przestałam go używać, bo kiedyś nie mogłam go kupić wiec kupiłam Nizoral.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: ohydny łupież
« Odpowiedz #14 : 2005-10-24, 20:57 »

Pustułka

  • Gość
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #15 : 2005-10-25, 21:45 »
Po umyciu efekt jako taki (to pierwsze umycie, więc nie ma co oczekiwać cudów...), łupież jest wyschnięty, skóra nie przetłuszczona i nie swędzi. Po head & shoulders po 1, 2 dniach już włosy tłuściły się. Co do mycia zawsze 2 razy wcieram (czasami 3) i spłukuję, później w ruch idzie odżywka (żeby nie mieć szczoty- moje włosy są dość podatne na elektryzowanie). Włosy pachną całkiem całkiem. Szamponem Catzy myłam tylko górną część włosów (łupież nie spaceruje po całych :) ), reszta została umyta H&S sensitive.
Dziękuję wam wam wszystkim za ospowiedzi i porady.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #16 : 2005-10-27, 14:47 »
Jeśli uzywasz odrzywki, to nakładaj ją tylko na końcówki włosów, a nie na całą głowę. Odżywka przyspiesza przetłuszczanie się włosów.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: ohydny łupież
« Odpowiedź #17 : 2005-10-27, 15:00 »
Ja używałam szamponu "Advance Technique" czy jakoś tak, z Avonu. Świetny, po 2 tygodniach nie miałam łupieżu... i nie mam go nadal :)
Zapisane
Why so serious?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.