Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 53 54 [55]   Do dołu

Autor Wątek: Ubrania:)))))))))))  (Przeczytany 105931 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1620 : 2006-03-09, 20:48 »
Natalia, glanki jaknajbardziej ladne.. tyle ze wlasnie z tym wiazaniem bym fiola dostala :D. Z 10 dziorkami mnie juz czasem bierze ;>. A widzialam keidys dziewczyne w bialych glanach do kolan i spodniczce. Wygladala taaaaaakkk genialnie, ze szczena na chodniku.

A jutro wybieram sie na zakup wypatrzonej dzis koszuli na guziczki ;-). Tylko mysle sobie czy czarną czy ciemnozielonkawą.. ;]
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1621 : 2006-03-09, 23:54 »
A ja właśnie typowy czarnuch jestem, glany 20stki, wszystko czarne niestety..... teraz mi przyjdzie zmieniać styl prawdopodobnie- bo mama "szatanistka" przyciągnie zastępy rydzykowo-giertychowe................ i będzie moher...............
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1622 : 2006-03-11, 17:21 »
Neirdilka, i jak Ci się wiąże takie długie glany? Zaczęłam się na poważnie zastanawiać, czy sobie nie kupić ;) . Walcz z moherem! :P
Kupiłam sobie spódniczkę dżinsową. Taka jest mocno "dziewczęca". I tak zapoluję na coś czarnego jeszcze :evil: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #1622 : 2006-03-11, 17:21 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1623 : 2006-03-11, 17:35 »
Mnie zawiązanie zajmuje jakieś 3 minutki ;) bardzo szybko się dochodzi do wprawy- ale ostrzegam. Kiedy próbujesz takie cholerstwo rozchodzić, to straszne rany się robią, odciski, straszny ból. Przy 20stkach najgorszy. Ale ogólnie to moje ulubione glaniki ;) i ekstra wyglądają do sukienek/spódnic. ważą baaaardzo dużo, nie ma mowy o bieganiu ;)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1624 : 2006-03-11, 18:02 »
Neirdilka - :P tyle ci powiem

* mi się zrobiły pęcherzyki na achillesie, ale to dlatego, że musiałam sszybkim marszem lecieć bardzo daleko a miałam niedowiązane buty bo się śpieszyłam -sama się nie dziwię, bo nawet trochę rozchodzone nie były :P ale to tylko należy je przekłuć igłą, delikatnie spuścić płyn i zostawić na noc niech to trochę podeschnie, rano zakleić plastrem i święty spokój :) (jak pierwszy raz przpuszczałam to polałam wódką <n\ic innego nie było > i już prawie csałkiem suche było rano) potem nie trzeba nawet plastra, bo ta zaschnięta k\skórka daje wystarczającą ochrobnę. Tylko że inteligentne dziewcko jako że lubi zdrapywaćtego typu rzeczy zerwałam to, i poszłam na długio spacer w cienkich rajstopkach, to też mi się bąbelek zrobił, ale powtórzyłam całą operację i jest ok.

* może i głupia jestem albo doświadczyłam znieczulicy społecznej, ale ja ich wagi nie czuję kompletnie

* a biega mi sie w nich idealnie :lo: serio. nawet nie przypuszczałam że to może być takie wygodne. tylko muszę tą metczkę chować do buta, bo ,mnie łaskocze w kolana jak chdzię :P

ale zgodzę się z tobą w stu procentach, że wyglądają bosko. nawet miałam sobie zrobić fotkę i wkleić na forum w wyżej wymienionym zestawie ale jak zwykle aparatu nie miałam. nusdzi mi się to zaraz je porozwiązuję i zmierzę czas :P podczad\s ostatniwego pomiaru wyszło mi niecałe 6 minut, ale to dlatego że sznurówki musiałam rozplątać bo były piekielnie poplątane, rozwiązać, i zacząć zakladaćź. nie śpieszyłam się zbytnio bo zapomniałam o stoperze :P i przez długą dosyć chwilę przyglądałam się a to noskowi który mi się obi l, a to zmarszczkom jakie się pojawiły... mówię, to trzeba być mną :lol:
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1625 : 2006-03-14, 19:47 »
No te 20stki to też moja wielka miłość ;) nic nie poradzę, że mam do nich taki sentyment ;) no i jednak przyciągają uwagę ;) szczególnie ze spódniczką :D:D:D dla mnie bomba- niestety też mi sie troszeczkę już noski obdarły. Ale glaniki już prawie 1,5 roczku mają. A ja niezbyt ostrożnie chodzę ;)
Teraz to mi w nich ciężko- więc często rezygnuję.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1626 : 2006-03-14, 20:54 »
Cytuj
mama "szatanistka" przyciągnie zastępy rydzykowo-giertychowe................ i będzie moher...............
cycki opadaja -text przyjaciela, smiechowo mi przez ciebie hahaha :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1627 : 2006-03-15, 15:52 »
Bo ja tych moherów nie znoszę ;) straszne wojny prowadzę z kółkiem różańcowym, co je mijam jak wracam do domu ;)
Zapisane

korcia

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1628 : 2006-03-15, 19:15 »
ja wolę jeansy oraz fajne bluzeczki. w lecie chodzę tylko w spódniczce
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #1628 : 2006-03-15, 19:15 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1629 : 2006-03-15, 19:20 »
ja tak sobie mysle. chciałambym sobie jakąs bluzke sobie kupic ale nie wiem jaką . poradzcie mi ?? :help:
Zapisane
..... infde...

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1630 : 2006-03-15, 19:52 »
Ciężko poradzić, bo każdy ma całkiem inny styl ;)
ja nie mogę nic znaleść- wszystkie sweterki kończą sie przeważnie na wysokości pępka.... a ciążowe ciuchy mi sie naprawdę nie podobają- w każdym razie te górne partie- bo spodnie są super ;)
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1631 : 2006-03-15, 22:29 »
(Ciężko poradzić, bo każdy ma całkiem inny styl )
moze i masz racje . . ale ja mam ochote na cos nowego :D ...i zrazem modnego a nie wiem co teraz jest modne dla 13 latki .  :)
Zapisane
..... infde...

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1632 : 2006-03-16, 21:40 »
a ja byłam we wtorek na zakupach iii... jeden sweterek mi się w housie zabójczo spodobał, ale to pewnie dlatego że wyglądał trochę jak z lumpeksu ;) ogólnie taki fajny ceglasty z kapturkiem, "jak po przejściach" ;) ale niestety cena nie na moją kieszeń, zwłaszcza jeśli to ma być taka jakaś pierdółka. potrzebuję jakiejś najlepiej bluzy, czegoś w czyum mogłabym sobie na wiosnę do szkoły chodzić. chociaż w sumie nie musi być aż takie ciepłe jak myślałam wcześniej bo jeszcze na to kurtkę jeansową założe i będzie super.

co do zakupów - załamka. wiem, że jestem niewymiarowa, ale żeby aż tak ?? nie było na mnie nic, chociażby w części na mnie dobrego, a jeśli już było dobre, to ani trochę nie pasowało do mnie. za jakie grzechy ??
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1633 : 2006-03-17, 18:58 »
u mnie narazie bida.... ale pod koniec miesiaca ulegnie to zmianie.. zabojczo podoba mi sie nowa kolekcja trolla.... spodnie dlugie i 3/4 niebiosa... cena tez niezla.... wpadla mi w oko jedna bluzka milky kosztuje niecale 35 zl wiec jeszcze przezyje to :P
wole miec mniej rzeczy a pozadnych
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1634 : 2006-03-18, 15:58 »
Ananas- ja to jestem niewymiarowa dopiero :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedz #1634 : 2006-03-18, 15:58 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1635 : 2006-03-19, 15:36 »
ale ty jesteś też w odmiennym stanie, a ja taka jestem na codzień :P
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1636 : 2006-03-19, 17:15 »
Ale jaka ja potem będę :D :D:D:D:D a tak poważnie to tez mi zawze było ciężko cokolwiek kupić, najgorzej spodnie, bo jak były dobre w biodrach (a mam dość wąskie biodra) to były za krótkie... a jak długością dobre, to sie w nich topiłam :P generalnie teraz przytyłam troche ponad 3 kg dopiero :P ale i tak w nic nie wchodzę z mojej szafy :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1637 : 2006-03-19, 18:14 »
A ja sobie upolowałam świetna spódniczkę z cherokee. Turkusowa, do kolan. Chodze w niej 24h na dobę :lol:
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1638 : 2006-03-19, 20:05 »
a ja poluje teraz na jakies fajne rybaczki jeansy :D
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Ubrania:)))))))))))
« Odpowiedź #1639 : 2006-03-19, 22:14 »
A ja jestem w rozterce :P Kupić sobie spodnie, czy nie kupić ? Zaznaczam,że jestem niepoprawną sknerą, jak coś wydaje to z cieżkim sercem, potem przez miesiąc tego żałuję i dopiero po upływie tego miesiaca dana rzecz zaczyna mi sie podobać, albo i utwierdzam się w przekonaniu,że ten zakup to był błąd . ;) I wtedy kolejny miesiac chodzę biadoląc jak ciężko potłuczona :P
No i kupowanie spodni to dla mnie czynnik bardzo dołujący... :lol: te za małe, te za ciasne ... no i ten tragiczny widok mojego monstrualnego tyłka w lustrze w przebieralni :lol:
oooo nie...w obecnym stanie ducha , lustrzanego odbicia mojego dupersztyka nie zniosę -jednak nie kupuję! :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 53 54 [55]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 26 zapytaniami.