Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wymioty :/ !!  (Przeczytany 2304 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Wymioty :/ !!
« : 2006-03-29, 13:22 »
Czy Wy też często wymiotujecie??
Ja dziś znowu żygałam i to w szkole i byłam zwolniona to juz 5 raz :(
W ciagu dnia potrafie nawet 7 razy zwymiotowac i to jest okropne!!

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #1 : 2006-03-29, 13:24 »
kora, może coś jest nie tak? Może powinnaś pójść do lekarza, albo cohciaż porozmawiać o tym z mamą, może to ma jakieś podłoże psychiczne, stres, itp.? Na pewno trzeba coś z tym zrobić, bo ciągłe wymiotowanie jest bardzo nie zdrowe, wyniszcza organizm, mało przyswajasz z tego co jesz, wszystko w górę Ci przemywa sok żołądkowy... :(
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #2 : 2006-03-29, 13:45 »
Bylam u lekarza i powiedział on że coś mi zaszkodziła(taaa jasne tyle razy)
Mama myśli że w ciązy jestem bo okres mi sie spoznia 3 miesiace ale to jest 2 okres itd :/

Forum Zwierzaki

Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedz #2 : 2006-03-29, 13:45 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #3 : 2006-03-29, 13:51 »
moze idz jeszcze raz do lekarza? albo do innego? A moze jestes w ciazy? (o tym juz sama musisz wiedziec ;))
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #4 : 2006-03-29, 14:04 »
Idź do innego lekarza. Na miłość boską, tylko w serialach wymioty i spuźniający się okres to zawsze ciąża. Lepiej jak najszybiej pójść do dobrego lekarza, zamiast się męczyć, no i w razie czego zapobiec rozwinięciu się jakiegoś chorubska.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #5 : 2006-03-29, 14:09 »
Julias mam 13 lat nie miałam prawdziwego chłopaka a co dopiero mieć z jakimś dziecko, zgwałcona nie byłam  więc niewiem.
Do lekarza idę chyba jutro :)

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #6 : 2006-03-29, 15:11 »
Jak miałam ok. 11 lat to przynajmiej raz na miesiac wymiotowałam... to jagody zaszkodziły, to to to tamto... i to po 3 dni + gorączka. Teraz zmieniłam diete i jest ok ;) nie chce straszyc ale też mozesz mieć coś z żołądkiem, albo nie daj Boże pasozyty w układzie pokarmowym. Badania to podstawa, bo skoro tak czesto Ci sie to zdarza to nie wróży dobrze, a lepiej zapobiegać niz leczyć.

PS. Mi pomaga cola :lol: :P
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

joanka

  • Gość
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #7 : 2006-03-29, 15:31 »
Ja też często wymiotuję, tak jakoś raz na miesiąc, ale nigdy tyle razy w ciągu dnia! Tak funkcjonuje po prostu mój organizm - raz na jakiś czas się oczyszcza bez wyraźnego powodu. Ale jeśli zdarza Ci się to tyle razy w ciągu dnia, to - nie chcę Cię straszyć - ale to może być jakaś choroba żołądka, np. wrzody, chociaż w tym wieku rzadko się to zdarza...
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #8 : 2006-03-29, 15:41 »
Nienawidzę wymiotować. :?
A ty lepiej idź do lekarza, to na pewno nie jest nic normalnego.
Bo chyba bulimiczką nie jesteś? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedz #8 : 2006-03-29, 15:41 »

Princessa

  • Gość
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #9 : 2006-03-29, 16:42 »
Malka no na to wyglada :lol: odchudzasz sie i teraz zwalasz na to ze samo sie robi...wiesz co kora nie ladnie...oj nie ladnie.... :lol:
niew no zartuje....w ciazy nie jestes to bybylo niemozliwe :) ja mysle ze za duzo stresu itp.
a to ze ci sie okres spoznia to normalne..teraz mam okres juz normalnie ale nieregularny jest, wiadomo ale na poczatku tez bylo ciezko....dostalam w maju a drugi raz mialam dopiero w listopadzie :P
a do lekarza musisz isc :)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #10 : 2006-03-29, 18:17 »
Malkaaa :lol:
Ja też wymiotowac nie lubie, najgorzej jak w miejscu publicznym cie bierze tak jak mnie dzis na ulicy, no i zwymiotowalam i patrze za mna gropka ludzi i jedna starsza pani sie pyta czy pogotowie wezwać ja od razy NIEEEEE I ucieklam

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #11 : 2006-03-29, 18:20 »
O tak... raz wymiotowałam na przystanku tramwajowym... Jak faceci mogą na co kolwiek narzekać? My mamy kobiece sprawy... :P I to już 1000 razy gorsze od ich problemów...
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #12 : 2006-03-29, 19:28 »
Ja tez rzygalam na przystanku, ale to byl srodek nocy i sylwester, wiec zrozumiale to bylo w sumie... :lol:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #13 : 2006-03-29, 20:20 »
ja żygłam tylko kilka razy w zyciu...zawsze w domu :P nie miałam przebojóe ani przystankowych ani innych :P

a tobie też radze sie przebadać...moze trzeba zmienić dietę ??
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #14 : 2006-03-29, 21:21 »
PS. Mi pomaga cola :lol: :P

Nas na kiedyś pewna n-lka straszyła, że Cola to odrdzewiacz do samochodów :lol: Ale to prawda, że Cola ma takie działanie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedz #14 : 2006-03-29, 21:21 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #15 : 2006-03-29, 21:38 »
dieta mojej lekarki na czas zatrucia - słone paluszki i cola. z tym że paluszki koniecznie słone, a cola najlepiej odgaszowana. Niestety nigdy nie opuszczałam szkoły na więcej niż 1-2 dni z powodu zatrucia :P chyba, że wiązało sięto z jakąś poważniejszaą chorobą.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #16 : 2006-03-30, 13:30 »
Ja rzygam tylko i wylacznie po imprezach ( :lol: ) i przy anginie lub grypie.
W innych okolicznosciach mi sie nie zdarzylo ;d
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #17 : 2006-03-30, 14:27 »
hmmm ja heftam ... żadko ... tylko ostatnio mi się zdrowie pogorszyło i coraz częściej mam temperaturę i heftam ...
co do coli ... Jak ostatnim razem miałam grypę żołądkową, to jadłam tylko słone paluszki (aby te mineralne cusie uzupełnić ) i colę wygazowaną (coś tam robi z kwasami) i działa :D

co do odrdzewiacza ... ess i ja kupiłyśmy sobei zardzewiałe podkowy (interes życia :lol:) ona odrdzewiła sobie ją colą a ja przeterminowanym kwaskiem cytrynowym (taki w żółtych buteleczkach)
i inny przypadek:
Moja koleżanka jak była na biwaku i nie było zmywacza do paznokci, to zmyła go sobie colą i potem już nikt coli nie pił :lol:
jak ktoś nie wierzy to proszę sprawdzić ;) ja próbowałam i faktycznie zszedł :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #18 : 2006-03-30, 15:02 »
Ja teraz od kilku lat już wogóle nie wymiotuję ;) Ostatni raz żygałam co 5 minut, ale wtedy miałam zatrucie po czipsach ;) Ale tak to wogóle, jakoś nigdy mi się tak niedzieje, co najwyżej po obżarstwie CHCE mi sie żygać [np. imieniny u koleżanek, mieszanie coli czipsów itp.] ale nie żygam, albo jeszcze lepiej, boli mnie żołądek, wątroba i trzustka ;)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #19 : 2006-03-30, 17:01 »
kora, i co? :)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #20 : 2006-03-30, 19:40 »
Byłam u lekarza, tego samego bo tamten był na urlopie macierzenskim ona dokladnie mnie zbadala i powiedziała że miałam jakiś wirus

Forum Zwierzaki

Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedz #20 : 2006-03-30, 19:40 »

awangarda

  • Gość
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #21 : 2006-03-30, 21:19 »
mialam tak w podstawowce... wymiotowalam codziennie rano czasem nawet po 2 razy... ale  to chyba bylo od tego ze nie jadlam...
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #22 : 2006-04-01, 14:26 »
Wymiotuję z bólu spowodowanym comiesięcznymi dolegliwościami. Lekarz powiedział,że to normalna reakcja organizmu na ból przynosząca jakąśtam ulgę. W sumie wolę wymiotowac niż się męczyc kilka godzin. Najgorszej jest jak chcę,  a nie mogę...
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #23 : 2006-04-01, 15:06 »
O tak. To jest okropne karletka. Ja mam chory żołądek i mam tak dzień w dzień od ponad roku :/ ech. A wymiotowałam ostatni raz jakies 5 lat temu jak zatrułam sie słowackimi czipsami :/ chyba były jakies przeterminowane, nie wiem. No cóz, zdarza się. Kora, czyli wszystko się dobrze skończyło?

Cytuj
co do odrdzewiacza ... ess i ja kupiłyśmy sobei zardzewiałe podkowy (interes życia Laughing) ona odrdzewiła sobie ją colą

Taa, od tego czasu nie pije coli :lol:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wymioty :/ !!
« Odpowiedź #24 : 2006-04-01, 17:05 »
Szczerze mowiac to ja nie pamietam kiedy ostatni raz wymiotowałam... hmm z 5,6 lat temu? czy moze jeszcze pozniej? :P

o tak, cola ma cudowne wlasciciwosci, mimo to pije prawie codziennie ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 26 zapytaniami.