Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: zlamania, pekniecia &co  (Przeczytany 5631 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #60 : 2005-09-20, 14:37 »
Ja miałam wyrwaną pięte, z kawałkiem kości. Wkręciłam w szprychy w wieku 7 lat. Gips 1 miesiąc, bo zanim odrosła mi skóra :roll: Blee nie miałam pięty :lol:
Zapewniam, miło nie było ;)
Jeszcze innym razem miałam pękniętą kość na brodzie + rozcięcie do kości, a to już w wieku 5 lat :P Pozatym jeszcze wiele innych zdarzeń, ale jak dla mnie to wyrwanie pięty było najbardziej blee ;p mogłam pozyczyć kule, naszczęście radziłam robie bez nich. Pozatym ćwiczenia, zmiana opatrunku co 2 dni + gips (przez miesiąc).Pamiętam jak ściągneli mi gips... odrazu biegałam z radochy :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 14:40 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #61 : 2005-09-20, 17:39 »
Mona , aż mi słabo się zrobiło.. pamiętam , jak sama w zębatke wsadziąlm palec , oczywiście ze pół palce mi wyrwało, ale chirurdzy pozszywali,poklepali i jets prawie gicior!! tyle ze mogli mnie wycisnąć taka mokrAA  byłam..
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #62 : 2005-09-20, 18:01 »
a to jesczcze przypomniałyscie mi jak przyjaciele postanowili wyciągnąć nas na kulig. doczepili sanki do samochodu wsiedli... i nie dojechali.

Koleżanka, która siedziała na sankach postanowiła dobrze przyblokować sie nogami pod spodem sanek aby nie dać sie zrzucic.. nie dała...złamanie otwarte obydwu kosci powyżej kostki.

I napisałam to ku przestrodze...pamietajcie...nogi pod sanki  są ...passe !  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedz #62 : 2005-09-20, 18:01 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #63 : 2005-09-20, 21:00 »
marioka - moja mama też sie boi i tak długo to odwleka, zwłaszcza że nikt jej nie moze powiedzieć co z tym jest, i że wszystko się okaże jak otworzą :? ale matula była u takiego czarodzieja we wrocławiu to powiedział żeby to jak najszybciej wyciągała i już nie ma oporów :P tylko że znowu okoliczności nie bardzo pozwalają :?
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #64 : 2005-09-20, 21:23 »
hihi :P A mnie jak stopa będzie tak dalej potwornie bolałą do soboty, to idę do ortopedy ... sugerowałam rendgen ale nasz szpital nie jest zbyt nowoczesny i trudno cokolwiek przez to wykryć :) Na razie mama złatwi mi zwolnienie z WF (taaa nie ma to jak mama internistka :P )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ssgosiass

  • Gość
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #65 : 2005-09-20, 21:23 »
Dwa złamania.- Lewa ręka oraz prawa.

Myślalam, ze ja to mam pecha, a tutaj cyztam o takich rzeczach! I to w jakiej ilosci! :shock:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #66 : 2005-09-20, 21:42 »
Ja kiedyś dostałam w plecy z deski z dwoma duzy gwozdzimi wies zjak miło to było wyciaganie tych gwozdzi w mięsem po prostu sama przyjemnośc
Albo dostałam  z kija bejzbolowego w buzie z caej siły  nie wiem jakim cudem nic mi się nie złamało , inny by zaraz miał złamana czaszke a ja nie miałam , wszyscy się dziwili ze miałam tylko spuchniete i żadne złamanie.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #67 : 2005-09-22, 20:28 »
Wyrwany palec Marioka  :shock: blee :/ u mnie nie było czego zbierać, wszystko w mak. Więc tylko czekać na odrośnięcie :roll: Opowiem tą historyjke cała, bo mnie natchnienie złapało :P
No to siostrę wzięło aby pojechać na źródełka z koleżanką. Ja chciałam z nimi jechać, siora wzięła mnie na ramę. No i oto noga wleciała mi w szprychy, A siora niezorientowana dopiero po kilku sekundach zatrzymała się. Było to na chodniku, ludzi się zleciało :lol: nie mogli mi nogi wyciągnąć. Na przeciwko byli robotnicy i rozwalili koło. Jakiś facet sie zatrzymał i wziął nas do szpitala. Na wózku inwalidzkim ( :lol:) zawieźli mniena stół, gdzie odkazili i zagipsowali nogę. Pamiętam jak lekarz powiedział:
-Podać coś na e...(nie pamietam) jak tym polał :shock: piekło niesamowicie, ale to już było na koniec :mrgreen: potem zmieny opatrunków, i 1 miesiąc gipsu :D świat jest wtedy piekny, jak się rozczulają, wszystko podają :lol:
Jeszcze kiedy indziej siora jak zwykle biła się z bratem. On biegł na górę, ona za nim. Byliśmy sami i jeszcze koleżanka Ewki. Mama na jakimś zebraniu, tato w pracy. No więc brat wbiegł do pokoju. Ewka rozpędzona wwaliła się w szybę w drzwiach. 2 cm od żyły głównej na nadgarstu, miala szczęście w nieszczęsciu :| ok. 10 szwów, do tej pory wielki szram...
To chyba tyle nieszczęść, napewno jeszcze było ich wiele jak coś to dopiszę ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #68 : 2005-09-24, 20:02 »
Moj brat miał na jezyku 12 szwów bo miał na poł pzregryziony.
I miał jeszce noge zwichnieta bo zbiegał ze schodów. Albo kiedys jak padało to biegł i szkło wbił sobie w piete i tak mu zostło ale sam sobie ja wyciagnoł. Moj kolega wczoraj sobie tez wbił szkło w noge byłam przy tym.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedz #68 : 2005-09-24, 20:02 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #69 : 2005-09-25, 12:46 »
Fretka, to co Twój brat robił tym jęzorem? :P
Zapisane
IBDG Wrocław

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #70 : 2005-09-25, 13:46 »
ja pamiętam, że kiedyś skakałam po łóżku, zeskoczyłam na ziemię, i nagle wrzask :P okazało się ze skoczyłam a taką 1,5 cm śrubkę, którą trzeba bylo WYKRĘCIĆ ze stopy :lol:

a mój kuzyn w wieku lat chyba 7 mieszkający w bloku, zjechał na bmx'ie (moim zresztą), a raczej chciał zjechać z klatki schodowej. mieszka na 2 albo 3p. , a rozwalił się na pierwszym półpiętrze :P mial tak samo zrąbany łokieć jak ja, tylko że jemu z tym nic nie zrbili, i nie może wykręcić ręki, przez co zegarek nosi na prawej, bo nawet nie mógłby sprawdzić ktora godzina :P zegarki są ZŁE !
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #71 : 2005-10-05, 20:13 »
ja na szczescie nie mialam nic zlamane, ale kilka kosci mialam peknietych - kosc w stopie, kosc ogonowa i lokiec.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #72 : 2005-10-05, 21:12 »
WieKiedys udeżył go jakis koles i zebami sobie rozwalił jezor.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #73 : 2005-10-06, 13:03 »
Ja kiedyś skręciłam nogę(jechałam na siodełku dziecinntm z tatą na rowerze,jak miałam ok.5 lat)no i włożyłam nogę do szprychy.Zatrzymaliśmy się w jakimś domu,tam mnie położyli na łóżku i wezwali pogotowie.Potem pojechaliśmy na pogotowie.Pamiętam do dziś,jak uczyłam się chodzić w gipsie  :lol: :lol:
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #74 : 2005-11-13, 08:52 »
Nic połamanego jak na razie, ale za to raz przytrzasnęłam łapkę drzwiami  :bigcry: i 3 razy pazury mi schodziły (bez przerwy waliłam nimi o coś :P)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedz #74 : 2005-11-13, 08:52 »

wesciara

  • Gość
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #75 : 2005-11-13, 12:38 »
Ja mialam skręcone kolano w maju i miałam je w gipsie trzy tygodnie, potem oczywiście ćwiczenia...Ale nic mnie nie bolało już w połowie lipca. Tylko niestety na treningu siatki w październiku znowu sie to odnowiło  :| I oczywiście powtórka - noga w gipsie i dopiero mi pare dni temu zdjeli. Teraz musze od nowa ćwiczyć zginanie  :?
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #76 : 2005-11-21, 22:34 »
Mialem bardzo poważne złamanie ręki w łokciu i niestety nie moge jej wyprostować do normalnej pozycji :( :bigcry:
Zapisane

SteFFan

  • Gość
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #77 : 2005-12-07, 15:34 »
ludzie to ja kiedys jakies 5 lat grałem w piłke i kłożyłem noge do zaru po ognisku o ludzie :lol:
a tak to nic nie złamałem i nie skręciłem tylko palce 100 razy powybijane
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #78 : 2005-12-07, 17:12 »
ja tylko zlamalam kiedys alego palca u lewej reki :P :lol: smieszne to bylo.....taki maly a lamliwy ;) ale stalo sie to bo mnie kolega z pilki do nogi walnal.....celowal do bramki a ja stalam 4 metry obok niej :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #79 : 2005-12-07, 19:10 »
Ja dostałam wczoraj 180zł odszkodowania za złamaną nogę :P :)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Jamniczka

  • Gość
Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedź #80 : 2005-12-07, 19:19 »
Jestem całą kupka nieszczęść. :lol: Przy waszych urazach to nic, ale mi zawsze coś musi się stać w NAJWAŻNIEJSZYM momęcie :| POnieważ lubię siatkówkę mam problemy z palcami i kolanami :(
Miałam złamany kciuk (trzy tygodnie gipsu i 2 "rehabilitacji" - ja mialam mniej) i jeszcze jak byłam malutka złamałam ręke w nadgarstku. Teraz czasem jeszcze boli jak nie zachamuje na sali i uderze w ścianę :lol:
A z kolanami to nic nie robie, tylko czasem boli jak klękam, jak wchodze po schodach :P
« Ostatnia zmiana: 2005-12-07, 19:23 autor Jamniczka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zlamania, pekniecia &co
« Odpowiedz #80 : 2005-12-07, 19:19 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 27 zapytaniami.