Zwierzęta > Co piszą inni...

Psy = zabójcy

<< < (5/5)

Visenna:
Cytat: zolly1>>>>
-chwila (namiętnego )patrzenie sobie w oczka
-chwila trwa
-nagle zaczyna się lekkie machanie końcem ogona..
-dalej patrz..
-zaczyna się czaić..
-iii...
- skacze..i oblizuje mi całą twarz...   tosz to brutal najprawdziwszy... <<<<

Ten  opis jest The best

emilka_old:
No wlasnie..bylam taka ciekawa i sprobowalam. Chcialam zobaczyc jak zareaguje moj Gucio. Zawolalam go i spojrzalam mu gleboko w oczy...
patrzyl, patrzyl...polozyl uszka.....znizyl leb..i zaczal machac ogonkiem..tulil sie..wygladal jak by myslal ze zrobil cos zle..:( kochaniutki jest..teraz juz mu w oczy tak srogo nie patrze  :)  bo sie biedak mnie boi.. :o

zolly1:
Adrenalinko,

nio tak.. to jest straszne.. ;)  ...ona się nawet na obcych ludzi z tym jęzorem żuca :P .. ja się ją boję po domach prowadzać.. ja już nie wiem co robić..chyba kaganiec jej kupić trzeba.. :lol:

 raz przyszła.. jakaś babka po jakieś papiery do mojego taty .. Sara zaraz za nią pobiegła...a kiedy ona siadła w fotelu i zaczeła się na nią patrzyć..i mówić jaka to piękna psinka ..tak nagle zaczeła ją po ręce lizać.. że  biedna ze strachu krzykneła.. :lol:  ..a Sara z taką miłością na nią patrzyła ..  :kocham:    :lol:  :lol:

CHI:
Cytat: adrenalina>>>>Cytat: zolly1>>>>
-chwila (namiętnego )patrzenie sobie w oczka
-chwila trwa
-nagle zaczyna się lekkie machanie końcem ogona..
-dalej patrz..
-zaczyna się czaić..
-iii...
- skacze..i oblizuje mi całą twarz...   tosz to brutal najprawdziwszy... <<<<

Ten  opis jest The best<<<<
Fakt nawet The best x 7!!!!!
A teraz wyobraź sobie sytuację, że byłaś u mnie pierwszy raz. Wykonujesz powyższy scenariusz do 1 z 3 (przed 17.11.2002) bokserów (w tym 2 po PO), zamiast machania ogonem (obcięli :cry:  :cry: !!!) widzisz dziwne ruchy ciała i nagle rusza jeden i druga i trzecia (a czasem dołaczają się ze dwa bulle) i ruszają.........
Jak Ci się zabawa znudzi to dostajesz ode mnie ręcznik do wytarcia, bo wylizana jesteś dokumentnie............
Tylko jedna uwaga można ten numer wykonywać tylko przy mnie. Moje zoo uważa, że skoro ja (lub mój) kogoś wpóściłam do domu to trzeba go kochać = możesz im  patrzeć w oczy = nie jesteś zagrożeniem dla hierarchi  stada. Dziwne, ale prawdziwe.
No i moja banda w całości (nawet małe ogoniaste) lubią  8) Po kim one to mają ;)  ;)

Monik@:
Ho, hoooo:
Cytuj>>>>Rasy psów uznawane za najbardziej niebezpieczne:

rottweiler, pitt bull terier, bull terier, japanase tosas, dogo argentino, fila brazilliero, staffordshire bull terier, amerykański staffordshire terier. <<<<
Czego to można się z mediów dowiedzieć - wariacje na temat listy psów niebezpiecznych!! 8)
A do tego nie ma rasy buldog amerykański. Ho hooooooo
A Majce proponuję kaganiec dla suni - nawet w domciu - bo dojdzie do nieszczęścia. A propos Majka, Lotka ma kubraczek?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona