Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Do dołu

Autor Wątek: Paznokcie  (Przeczytany 90176 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #60 : 2004-12-29, 09:24 »
hm.. a ja zawsze mam paznokcie za opuszki :P tak wyszło..  jakoś tak mam. i w sumie wcale o nie nie dbam, tylko piłuje.. od czasu do czasu skórki wytnę... i tyle. są ładne.

a poza tym, to ja do takich zabaw :P nie mam cierpliwości
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Paznokcie
« Odpowiedź #61 : 2004-12-29, 11:07 »
paznokcie mam raczej długie, lecz ostatnio bardzo rozdwajające się...

jeśli maluje je bezbarwnym lakierem/odrzywką to nakładam białą kredkę od spodu, jesli ide na impreze-opaznokcie są czarne, lub czerwone, czasami francuski manicure
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Dalmafreciak

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #62 : 2004-12-29, 15:43 »
Nie obgryzam, ale mi się co jakiś czas łamią. Maluję na różne kolory, czasem też robię french. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Paznokcie
« Odpowiedz #62 : 2004-12-29, 15:43 »

Agata:)

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #63 : 2004-12-29, 20:04 »
Ja pociagam tylko bezbarwnym.  Łamia mi sie bardzo i rozdwajaja :/  Na szczescie mam odzywke i pomaga ;) Ze skrzypu polnego
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Paznokcie
« Odpowiedź #64 : 2004-12-29, 20:25 »
Cytat: mangushia
ina-> nie łamią się ? a stosujesz cos aby  je wzmocnic? jesli tak, to co to jest ?

ja jadlam jakies drożdżowe tabletki, SKRZYPO VITĘ tez i jakos niwiele dało :roll:


drożdże maja tę paskudną cechę, że okradają organizm z minerałów i dzieki temu bardzo dużo ich zawierają. pamietać jednak warto, że nie dzielą się tym co mają. to dlatego drożdżyca jest bardzo groźną choć wciąż ignorowana chorobą :(
co do skrzypovity to ważna są nie tylko zioła ale też jak się je zbiera (pora czas itp), przechowuje i przetwarza. niestety tylko jedna firma na świecie wykorzystuje technologie umozliwiającą zachowanie naturalnego biopola i wiązań molekularnych w późniejszym preparacie. tradycyjne metody stosują obróbke termiczną, która zabija substancje aktywne. niestety ich działanie będzie dużo słabsze ale i tak lepsze od syntetyków.
poza tym jest idiotyczne prawo, które pozwala na napisanie na etykietce 100% naturalne gdy tego co powinno być naturalne jest minimum 10%. w stanach jest to prawo obowiązujące prawnie u nas nieformalnie ale jest :grr:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nicka

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #65 : 2004-12-31, 14:46 »
Heh czarny jest śliczny, ale wg mnie od ciemniejszej karnacji... no nie?? Ja niestety obgryzam, a jak na jakis czas przestaję, łamią mi się, i nie pomagają żadne odżywki ;(
Zapisane

kasia

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #66 : 2004-12-31, 21:54 »
Nigdy nie obgryzałam paznokci. (za to z nerwów mi żółądek szwankuje, serce kołacze itd - ale pazokcie nietknięte pozostały ;) ).

Jak jeszcze chodziłam do muzycznejk to moja profesorka się wściekała, że mam za długie pazokcie i bębnie po klawiszach. Zawsze miałam króciutkie. Moze po prostu nie było co obgryzać  :lol:
Zapisane

Willie

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #67 : 2005-01-01, 16:39 »
Ja nie obgryzam, chyba, że sobie zadrę, to wyrównuję ząbkami  :oops: . Ale muszę mieć króciutkie, bo jak mam dłuższe, to sobie krzywdę mogę zrobić  :lol:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #68 : 2005-01-04, 09:53 »
ehh... pozazdrościć :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Paznokcie
« Odpowiedz #68 : 2005-01-04, 09:53 »

Flaś

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #69 : 2005-01-04, 13:52 »
A ja mam czarne mimo, że wcalej ciemnej nie mam karnacji :chytry:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Paznokcie
« Odpowiedź #70 : 2005-01-04, 19:39 »
Ja ostatnio zaczęłam malować paznokcie, taki fajny mam zrobiony wzorek.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

kasia

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #71 : 2005-01-04, 22:18 »
Cytat: kkaassiiaa
Ja ostatnio zaczęłam malować paznokcie, taki fajny mam zrobiony wzorek.  :wink:

Ja mam malutkie diamenciki w rogach paznokci (ale tylko na kciukach). I bezbarwny lakier na to. Innego już nie stosuję ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Paznokcie
« Odpowiedź #72 : 2005-01-05, 17:25 »
Ja maluję dwie warstwy, pierwszą obojętnie jaki kolor, najczęściej jasno różpwy (perłowy), druga warstwa - lakier biały (cienki pasek na paznokciu). Następnie na białym lakierze robie zygzaki pilniczkiem.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Paznokcie
« Odpowiedź #73 : 2005-01-05, 17:28 »
A ja zaraz wszystko pazurki poobgyrzam :oops:
a zawsze maluję taki czarnawy

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Paznokcie
« Odpowiedź #74 : 2005-01-05, 17:40 »
ja mam złote ukośne paski :P dziwne ze nauczyciele nic nie mówią :P lol
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Paznokcie
« Odpowiedz #74 : 2005-01-05, 17:40 »

Apiska

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #75 : 2005-01-05, 21:28 »
Jak narazie nie obgryzam i jestem z tego zadowolona bo moge mieć swój piękny, różowy wzorek*

*Dla niewtajemniczonych-to żart :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #76 : 2005-01-07, 15:30 »
Api nie jarzę :P
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Paznokcie
« Odpowiedź #77 : 2005-01-07, 20:55 »
Co to jest do niejarzenia :P
ja niestety obgryzam....nawet jak przestaje to się łamią i zabawa zaczyna się od nowa....takie błędne koło. Ale juz niedługo to sie zmieni...Jakie odżywki najbardziej polecacie? nie za drogie ;) ?
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Flaś

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #78 : 2005-01-07, 21:46 »
Killy's - Odżywka wapniowa - 9.90 zł ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #79 : 2005-01-07, 22:51 »
Flasz hehehehehehe to taka moja faza z Beguelle :lol: :lol:
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #80 : 2005-01-07, 23:10 »
8)  8)  8) Apis wiesz, mysle ze musimy zmienic wzorki na bardziej swinkowaty (nie obrazajac swinek :swinia: ) roz........... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Paznokcie
« Odpowiedz #80 : 2005-01-07, 23:10 »

Apiska

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #81 : 2005-01-07, 23:23 »
Hmmmmmmmmmmmm.................tez tak sądzę :P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #82 : 2005-01-22, 00:20 »
A co myślicie o frenchu? Ładne to-to czy brzydkie? :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-01, 22:29 autor Flaś »
Zapisane

Apiska

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #83 : 2005-01-22, 09:31 »
A ładne :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Paznokcie
« Odpowiedź #84 : 2005-01-22, 10:04 »
a ja mam krótkie i naturalne. pozwalam i im troszeczkę urosnąć i sięgam po lakiery latem. ale wtedy rzeczywiście lakiery ida w ruch i robie sobie małe dzieła sztuki na paznokciach.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KikerS

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #85 : 2005-01-24, 17:25 »
A ja mam właśnie proble... mianowicie.. nigdy ich nie obgryzałam.. mialam ładne takie "normalne" ale ostatnio wyglądają jak bym je obgryzała  :roll:  nie wiem dlaczego?! :chytry:  są beznadziejne.. nie wiem co mam zrobic zeby powróciły do tamtego stanu :(
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #86 : 2005-01-25, 17:09 »
Moje też są beznadziejne. Mam chyba nejbrzydsze paznokcie na całym swiecie. Staram się o nie dbac, ale tego chyba nie mozna zlikwidować. Pierwsza sprawa to to że mam krzywą płytke paznokciową (są na niej podłuzne rowki), a druga to to że mi się rozdwajają i łamią. No i co ja mam zrobić??????????? Byłam u dermatologa i babka kazała mi brać skrzypovite i capiwit a+e (chyba tak to się pisze). Wziełam juz jedna kuracje i było troche lepiej (mniej się łamały) ale jak przestałam brać to powróciły do poprzedniego stanu :( tragedia.............
Bardzo bym chciała miec długie paznokcie, ale jak to wyblada gdy są rozdwojone.... ...no koments!!!!!!!!!!
Zapisane

natii

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #87 : 2005-01-25, 19:53 »
Ja mam takie średnie, zazwyczaj obcinałam dość krótko, ale teraz chcę mieć dłuższe. Maluję na pastelowe kolory, jakieś z brokatem albo bezbarwne.  DeeDee to pewnie powinnać brać tą skrzypowitę i capiwitprzez cały czas, żeby mieć ładne
Zapisane

Forum Zwierzaki

Paznokcie
« Odpowiedz #87 : 2005-01-25, 19:53 »

Nicka

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #88 : 2005-02-01, 19:00 »
Flaś, prześliczna łapka... no pazurki zanczy sie :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #89 : 2005-02-01, 19:31 »
Ja ostatnio chciałam sobie kupić takie ładne, delikatne wzorki do naklejania na paznokietki...  Ale w końcu stanęło na nowych cieniach do powiek ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 28 zapytaniami.