Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 98   Do dołu

Autor Wątek: Kolczyki  (Przeczytany 265189 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #30 : 2004-07-25, 22:27 »
moja koleżanka miała chrząstkę przebijaną pisotelem, i ostatnio stwieddziła, ze jak ajkas kosmetyczka będzie chciała mi tak przbieć, to mam ją szczelić w pysk i wyjść :/
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #31 : 2004-07-25, 22:32 »
chrazstki sie nie prozbija pistoletem !!!!
Zapisane
To piekło nie raj :)

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #32 : 2004-07-26, 10:11 »
już mi namieszałyście równo :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: Kolczyki
« Odpowiedz #32 : 2004-07-26, 10:11 »

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #33 : 2004-07-26, 14:42 »
heh ale strzelilam gafe :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

ina

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #34 : 2004-07-27, 11:15 »
Cytat: magia
heh ale strzelilam gafe :)

czemu?
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #35 : 2004-07-27, 11:21 »
Ja mam przebite uszy "tam gdzie każda dziewczyna". Poza tym chcę sobie zrobić drugą dziurkę w lewym uchu, gdzieś tak mniej więcej w połowie małżowiny. Bardzo mi się podoba kolczyk u dziewczyn w pępku, ale nawet nie myślę o zrobieniu sobie takiego, bo rodzice się nie zgodzą...  :(  
Mam kolegę, który ma przebity łuk brwiowy i nosi tak kolczyka. Naprawdę bardzo fajnie i ładnie to wygląda ;)
Zapisane

ewa89

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #36 : 2004-07-27, 19:27 »
Ja chce narazie w uchu miec jeszcze jeden, ale i tak rodzice mi nie pozwalaja :( , a o pempku czy o nosie to moge sobie tylko pomazyc eh..
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #37 : 2004-07-27, 21:02 »
Ewa, nie przejmuj się. Ja mam dokładnie to samo
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #38 : 2004-08-06, 20:11 »
Cytuj

muszę mieć kolczyki srebrne, jak założę co innego, to mnie pieką i się paprają  


nie martw sie, ja tez to mam- po prostu masz uczulenie na nieszlachetne metale w uszach ;)

ja mam w lewym usiu 3 dziury, w prawym dwie. Chcialabym miec w sumie w lewym 5 plus 2 w chrzastce, a w prawym 4+ 1 w chrzastce, w pepku 2, w nosie i ewentualnie w jezyku ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kolczyki
« Odpowiedz #38 : 2004-08-06, 20:11 »

AnUSiA

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #39 : 2004-08-09, 00:03 »
a ja sobie w nosie sama zrobiłam.Mama zauważyła po tygodniu....i to jeszcze jak jej już sama powiedziałam.....a w uchu moge robić co chce i tak by nie było widać bo nosze rozpuszczone włosny...Mój chłopak chce kolczyk w języku....stwierdził że to jest praktyczne w niektórych sprawach :P  :P  :P  :P  :lol: Może być całkiem fajnie:D:D:D
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #40 : 2004-08-09, 14:14 »
A ja juz mam wystarczająco.
Dwie w lewym uchu, jedną w prawym. I już nigdzie nie chcę mieć.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #41 : 2004-08-09, 14:21 »
ja juz nie chcę mieć więcej kolczyków- w lewym mam jednego, w prawym 2 + 1 w chrząstce

Mam pytanie do mających kolczyki w chrząstce: ile musieliscie czekać na zagojenie?? Bo ja przebiłam sobie w lutym tego roku (czyli mam juz 6 miesięcy) a do tej pory mi się nie zagoiło tzn. noszę np. przez tydzień ale po tym czasie zaczyna mnie boleć (czasem nawet ropa się leje  :( ) musze wtedy kolczyka wyciągnąć na ok 2 tyg, potym czasie dziurka mi się troszkę zarasta i wkładając kolczyka musze tak jakby przebić się jeszcze raz  :(  Nie wiem czy takie długie gojenie jest normalne. Jakie Wy macie doświadczenia?
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #42 : 2004-08-09, 14:37 »
Moje uszy tak reagowały na każde przekłucie (dawno temu -  igłą w gabinecie, niedawno - pistoletem). Wspominam gojenie jak koszmar...  :?
Musisz po prostu bardzo dbać o higienę - przemywać ranki wodą utlenioną albo spirytusem salicylowym. Może nałożyc pantenol? Ładnie goi.

Raczej nie wyjmuj kolczyka na długo, bo potem ranisz ucho kolejnym zakładaniem... Przemywaj, przemywaj, przemywaj...
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #43 : 2004-08-09, 14:52 »
Ja przemywam i przmywam od 6 miesięcy  :(  najchetniej bym go nie wyciągała ale ucho tak mi puchnie że kolczyk prawie sam wypada (srubka). A co to jest ten penatol??  :wink:
Zapisane

Blackall

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #44 : 2004-08-09, 15:30 »
ja nie am nigdzie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kolczyki
« Odpowiedz #44 : 2004-08-09, 15:30 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #45 : 2004-08-09, 20:06 »
Cytat: AnUSiA
a ja sobie w nosie sama zrobiłam.Mama zauważyła po tygodniu....i to jeszcze jak jej już sama powiedziałam.....a w uchu moge robić co chce i tak by nie było widać bo nosze rozpuszczone włosny...Mój chłopak chce kolczyk w pępku....stwierdził że to jest praktyczne w niektórych sprawach :P  :P  :P  :P  :lol: Może być całkiem fajnie:D:D:D



Żebym dobrze zrozumiała, Twoj chłopak chce mieć kolczyk w pępku czy chce zebys Ty miała? :P Bo jeżeli on, to ja raczej proponowałabym gdzie indziej  :lol:  :lol:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Sal

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #46 : 2004-08-10, 08:42 »
Panthenol.
To lek bez recepty, na gojenie ran. W spraju.

Wymień kolczyk na wkręt na taki zwykły.  :o  Wtedy będzie ci łatwiej oczyszczać rankę. Woda utleniona, jak poruszysz kolczykiem, dostanie się po pręciku do dziurki i ładnie ją oczyści. Kolczyki na wkręt są mniej higieniczne niż takie zwisające. Póki ci sie uszy nie zagoją, noś zwykłe kolczyki.
Ja noszę tylko wkręty, ale codziennie je ściągam, mimo że mam zagojone dziurki. Gdy się myjesz (twarz, włosy) zanieczyszczenia dostają sie i do dziurki. Dlatego takie masz problemy.

Wiem, co mówię, bo to przerabiałam na własnej skórze... niestety...
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #47 : 2004-08-10, 10:22 »
Dzięki Salamandro.
Spróbuję dziś włożyć zwykłego al;e bedzie trudno bo nic w uchu nie miałam od 3 tygodni  :(  Zaczynam załowac tego całego przebijania
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #48 : 2004-08-10, 10:40 »
Wierzę Ci...  :uscisk:
Przeszłam przez to dwukrotnie... (bo drugą dziurkę w uchu zafundowałam sobie kilka lat temu i mimo, że robiona była pistoletem, miałam takie same problemy z gojeniem jak przed wielu laty, gdy kosmetyczka przebijała mi pierwsze dziurki).
Popróbuj z innymi kolczykami.
Pamiętam, jak mi kosmetyczka teraz radziła, żeby po 2 tyg. wyjąc wkręty i założyć normalne, co przyspieszy gojenie. I tak zrobiłam. Tylko muszą być złote, albo srebrne, pamiętaj...  :wink:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #49 : 2004-08-10, 11:07 »
Szkoda ze tak późno sie zorientowałam  :oops:  Za chwilkę idę na "operację" wkładanie kolczyka- brrrrrr  :grr:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #50 : 2004-08-10, 22:29 »
Jaaa? Teraz mam w uchu: jeden w chrząstce(pierścień) trzy niżej, i na drugim uchu jeden :) A chciałabym mieć(ooj baardzo) w wardze :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kolczyki
« Odpowiedz #50 : 2004-08-10, 22:29 »

Wiedźma

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #51 : 2004-08-13, 17:16 »
Odpowiadajac na pytanie tytulowe: nigdzie :P
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #52 : 2004-08-13, 17:27 »
Uwazam, ze glupstwem jest "wkladanie" kolczykow w swoje części ciała. Pępek? Język? Nos? Brew? CHOLERA niech to wezmie!!!!!!! Ja mialam przeklute uszy jak miałam 4 latka pistoletem - nic nie bolalo  :D , troche nosilam i przestalam i mi zaroslo, teraz chce jeszcze raz i zrobie to, ale pozniej :)
Zapisane

Agatra

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #53 : 2004-08-13, 23:18 »
Brewka i jęzor...w języku strasznie mi sie podoba...takie zarabiście sexy...tylko słyszałam ze na początku straszna męka jak język puchnie...możecie mi wytłumaczyć dlaczego sie szkliwo psuje??
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #54 : 2004-08-14, 10:14 »
Bo jest uszkadzane mechanicznie przez kolczyk...
Zapisane

Agatra

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #55 : 2004-08-14, 20:45 »
No ale skoro kolczyk nie ma kontaktu bezpośredniego z zębami to jak moze je uszkadzać??
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #56 : 2004-08-14, 23:39 »
jets kontak kolczyka z zebami
Zapisane
To piekło nie raj :)

Agatra

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #57 : 2004-08-15, 21:31 »
Jeżeli jest na języku to dotyka chyba języka i podniebienia wyłącznie (jezli nie to mnie oświećcie)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kolczyki
« Odpowiedz #57 : 2004-08-15, 21:31 »

Wiedźma

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #58 : 2004-08-16, 11:54 »
Wlasnie Cie oswiecamy.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Kolczyki
« Odpowiedź #59 : 2004-08-16, 12:54 »
A ja mam jednego kolczyka - w chrzastce. I go bardzo lubie ;) Wszystko mi sie dobrze goilo, tylko ze jak pierwszy raz wyciagalam to mi ropka poleciala... Ale jest juz dobrze.

A poza tym to mi sie podobaja kolczyki w jezyku i w wardze. Moj kolega ma w jezyku i jest po prostu zarabisty. I podobno fajne uczucie przy calowaniu ;)

Moja kolezanka ma w luku brwiowym... Nie polecam... Jej kolczyk zsunal sie prawie na oko, a do tego byl obrzydliwie brzydki.......

A moja znajoma inna miala w uszach chyba 15 kolczykow lacznie. 9 w jednym uchu a 6 w drugim. Fajnie to nawet wygladalo, ale za gesto :-/
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 98   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.179 sekund z 28 zapytaniami.