Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o ciucheksach?  (Przeczytany 58648 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #30 : 2004-03-18, 13:59 »
Salamandro to chyba czarny kolor lubisz :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Sal

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #31 : 2004-03-18, 14:35 »
Owszem, owszem.
Inne też lubie (np. pomarańczowy, w którym bardzo dobrze wyglądam - nie mam na myśli wściekłego, oczywiście  :wink: ), ale czerni nic nie jest w stanie pobić.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #32 : 2005-04-14, 15:40 »
Odświeżam  :P

Jakim cudem znajdujecie tam jakieś fajne ciuchy ?! Ja byłam kilka razy(z dobrymi chęciami), rozejrzałam się... wszystko to jakieś stare, wyblakłe i nie ciekawe. Może macie jakiś sposób? :hehe:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #32 : 2005-04-14, 15:40 »

Wiedźma

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #33 : 2005-04-14, 16:43 »
Sklep sklepowi nierowny, niektore sa kiepskie, musisz znalezc wlasciwy ;)
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #34 : 2005-04-14, 16:53 »
dobrze ze podniesiony  ;) ja uwielbiam tzw lumpy mam z nich np. spodnicze czarna do kostek, koszulki, koszule (w granicach 15 zl), podkoszulki, chustki, rzemyki, sznorowki, paski, czapki..........no w kazdym razie wymieniac mozna dlugo  ;) super sprawa  :wink:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #35 : 2005-04-14, 17:01 »
Cytat: Wiedźma
Sklep sklepowi nierowny, niektore sa kiepskie, musisz znalezc wlasciwy ;)


Ale kiedy u nas w miasteczku są 2, chyba dobre, moja siostra cioteczna znajduje tam super ciuchy, ostatnio kupiła sobie spodnie z metką  :shock:  (nowiutkie). Jutro idę z nią na zakupy, może pomoże mi coś wynaleźć... pokaże jakiś system przewalania góry ciuchów  ;)

Cytat: Kamaq
spodnicze czarna do kostek, koszulki, koszule (w granicach 15 zl), podkoszulki, chustki, rzemyki, sznorowki, paski, czapki..........no w kazdym razie wymieniac mozna dlugo  ;)


A jak ja tam znajdę to widzę tylko jakieś stare, wyblakłe, sweterki albo ciuszki dla dzieci  :lol:

No ale nic, zobaczymy jak to będzie jutro.. muszę kombinować bo naprawdę szkoda mi 60 zł na ZWYKŁĄ bluzkę z krótkim rękawkiem, a na jakąś lepszą 100, a na sweterek 120 ... itp. itd... Przecież za tą kasę można kupić 100 innych fajnych rzeczy  :D
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #36 : 2005-04-14, 17:51 »
Jeszcze nigdy nie bylam, ale mnie niezle zachecilyscie :D wybiore sie jutro, mam w bloku obok  :wink:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #37 : 2005-04-14, 18:16 »
u ans są same lipne. a najgorsze jest to, że jeśli są jakieś fajne ciuchy, to na wystawie. a to tak trochgę nie teges, przynajmniej wg mnie. cóż, jeśli ma się taką szkołę to trochę ciężko by było.

zwłaszcza że zostałam dzisiaj bardzo okropnie potraktowana przez taką jedną idiotkę. na temat ciuchów i mojego wyglądu./ że miałam rozwiazane i rozbebeszone trampki bo własni wróciłam ze sklepiku, że mam zwykłe majtki a nie stringi, że muszą się złożyć zebny mi kupić bluzkę ( ciekawe, bo akurat nmiałam dość porządną sportową koszulke- nie wiem o co im chodziło), i na koniec jak wychodziłam, to tekst " i jeszce zrzutka na odsysanie tłuszczu"... normalnie maasakzra. nie byłam zła tylko rozkojarzona, nbo nie wiedziałam co zrobić żeby jej się zaraz nie odwinąć.
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #38 : 2005-04-14, 18:34 »
Hehehe- powiedz jej, ze ladnie o sobie mowi ;]
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #38 : 2005-04-14, 18:34 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #39 : 2005-04-14, 18:47 »
Ja się nie ubieram w takich sklepach ;)
U nas jest wiele hurtowni z ciuchami (nie używanymi:P) i są one nieraz tańsze niż w szmateksach :P
Jedynie co kupuję w takich sklepach to koce dla psów, albo jakiś materiał żeby sobie uszyć "gadżety" do jezdziectwa :P
Ja nie mam nic przeciwko takim sklepika ale raczej nie kupuję używanych ciuchów :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #40 : 2005-04-14, 19:21 »
Jejjuu byłam przed chwilą u siostry, pokazała mi spódnicę którą kupiła za 10 zł. Świetna jest  :shock:  Czarna, do kolan, kończy się takim trójkącikiem, na dole ma kolorową taśmę , a na górze takie rzemyki z piórkami i koralikami. Taka w stylu indiańskim. Bardzo mi się podoba. Mam nadzieję że jutro znajdę coś równie fajnego :)

Ananas, olej ich, Ty i tak jesteś od nich fajniejsza  :wink:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #41 : 2005-04-14, 19:40 »
Lubię takie sklepy bardzo :wink: . Co prawda w Szczytnie trudno o naprawdę dobry ciucheks, ale czasem się znajdzie jakieś fajne wdzianko. Naszła mnie ochota na pogrzebanie w ciuchach, idę jutro w miasto :) .
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #42 : 2005-04-14, 20:23 »
ja często ciuchbudy odwiedzam :)
tam znajduję najciekawsze rzeczy :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nanami

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #43 : 2005-04-14, 20:34 »
Wiekszosc moich ciuszków jest z takich sklepów, a to za sprawą babci z lublina, wiec ona zna dobre sklepy w duzym miescie, ją w limpexach znają, wiec fajne rzeczy odkładają. A od babci zaraziła sie moja mama i tez lubi latac... Ja wpadam raczej rzadko  ;)
Zapisane

Arwen

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #44 : 2005-04-14, 20:48 »
Jestem za ;)
To co obecnie jest w sklepach kompletnie mi sie nie podoba, a poza tym wszystko jest przesadnie drogie.
Przyznam, ze mam kilka ciuchow z lumpeksow i o dziwo, wiele osob pyta mnie, skąd mam takie świetne ubrania :mrblue: :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #44 : 2005-04-14, 20:48 »

myszka

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #45 : 2005-04-14, 21:16 »
Ja też kupuję i mam stamtąd masy ubrań :P Często markowych, świeżych i ładnych. Ostatnio kupiłam dwa piękne płaszcze, zapłaciłam w sumie 30 zł :P + 4 zł za ażurową czarną bluzeczkę...
Zapisane

Essey

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #46 : 2005-04-14, 21:28 »
O tak, czasem można tam znaleźć coś ładnego i nowego :)
A nazw znam wiele ciucheks, dziadoland, dziadolandia, lumpeks, szmateks, szmatolandia itp. itd.  :lol:
Kiedyś kupowałam tam ubranka dla lalek i różne takie, jeszcze za czasów dzieciństwa. Ale też znalazłam tam dużo fajnych ubrań dla siebie. Mimo wszystko jak dla mnie skarpetki, majtki, stroje kąpielowe i biustonosze to mała przesada :P  :lol:
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #47 : 2005-04-14, 21:39 »
Tak jak napisała Pao, najciekawsze i przy tym bardzo oryginalne rzeczy znajduje zawsze w takich miejscach. Zawsze też od niej dowiaduje sie do którego sklepu warto zaglądać. Dzięki niej i takim sklepom stałam sie równiez posiadaczką niesamowicie modnych i oryginalnych spodni (prezent od Pao), a nawet kilku par.
Jest cos takiego jak ,,instynkt łowcy" a Pao to ma i zawsze cos wyszpera i wynajdzie ze stosu lub pomiędzy wieszakami. A to jakis kolor zwróci jej uwage, a to deseń lub struktura materiału.
Jej szafa (a ostatnio i moja) pełna jest takich cudeniek. Musielibyscie to zobaczyć.  :wink:
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #48 : 2005-04-14, 22:02 »
Cytuj

,,instynkt łowcy"

 :lol:  :lol: u wege ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #49 : 2005-04-14, 22:13 »
Mam z lumpeksu świetną firmową (!) bluzkę... Kosztowała 12 zł  :) Upolowałam też kamizelkę jeździecka - 15 zł, również firmowa :)
Właśnie mi przypomniałyście, że muszę sie wybrać do lumpeksu na zakupy  :D
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #50 : 2005-04-14, 22:18 »
Zawsze wydawało mi sie to obciachem.. Ale dziś mam kupiła mi super kamizelke za 12 zł i... dziwne, ale podoba mi się ;)  i nie wygląda jak z ciucheksu ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #50 : 2005-04-14, 22:18 »

myszka

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #51 : 2005-04-14, 22:57 »
Na świecie to jest norma i nawet styl, chodzenie do sklepów "second hand", no alemy jesteśmy tak przewrażliwieni niekiedy na punkcie markowości i pokazywania bardziej na co nas stać niż na własny styl :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #52 : 2005-04-14, 23:06 »
W lumpeksie można dostać cudowne firmowe ciuchy :wink:  Ja stosunkowo niedawno nauczyłam się polowań w takich sklepach i ogromniue się ucieszyłam, że otworzyli mi taki sklep pod blokiem :)  Tearz się tam obkupuje głównie w dodatki, apaszki,k paski, chusty, krawaty, zwykle na takie rzeczy szkoda mi kasy bo w sklepie za apaszkę zapłacę 40 zł, a tutaj 2 :wink:  Tym sposobem mam już apaszek we wszystkich kolorach tęczy i jeszcze zbieram :lol:
Zapisane

Elfi

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #53 : 2005-04-14, 23:07 »
U nas na te sklepu mówi sie lumpex...albo ciuchbuda. ja w takich sklepach nie kupuje,  nie lubie rzeczy uzywanych. Omijam je "szerokim łukiem". Fakt pare razy weszłam do takich sklepów, ale szybciej wyszłam niz weszłam. Może poprostu nie byłam w takim powiedzmy porzadnym, ale jakos nie interesowałam sie tym poprostu.
Zapisane

KikerS

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #54 : 2005-04-15, 08:41 »
ja kiedyś latałam po tych sklepach w poszukiwaniu bundeswerki.. oczywiście nie znalazłam..
moja ciocia kupuje tam mase rzeczy..  kupiła mi chyba z 3 pary spodni narciarskich w tym jedne oryginalne, nieużywane i tanie!
Często przynosi mi jakieś bluzki.. kupiła kiedyś takie super sztruksy, ale sie nie zmieściłam  :(
Ja z regóły nie chodze do takich sklepów, ale musze porozdlądać sie za bryczesami :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #55 : 2005-04-15, 10:44 »
Cytuj

alemy jesteśmy tak przewrażliwieni niekiedy na punkcie markowości i pokazywania bardziej na co nas stać niż na własny styl  

taaak, i dlatego większość nosi tanie bazarowe podróbki ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #56 : 2005-04-15, 11:18 »
Byłam.
Siostry (cioteczne) stwierdziły że też mam ,,instynkt łowcy" (wege  :lol:  ). Kupiłam świetne, czarne spodnie dzwony, czerwoną spódnicę w stylu indyjskim, 2 oryginalne bluzeczki i 2 takie zwykłe. I za to wszystko 30 zł... Był też chlebaczek, też świetny, ale wymazany różową szminką... nie wzięłam.
Siostry kupiły sobię masę ciuchów, nowiutkie. I jeszcze jedna kupiła dla swojej córeczki śliczne sukieneczki. Kiedy wyszłyśmy stamtąd ... z tymi torbami.. na przeciwko naszego samochodu stali chłopacy z mojej szkoły..., ciekawe co o nas pomyśleli  :lol:  
Ogólnie jestem baaardzo zadowolona. Kupiłam super oryginalne ciuchy prawie za darmo.

edit: usunełam większość buziek bo mnie denerwowały.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #57 : 2005-04-15, 12:48 »
A widzisz ;)
Warto sie tez dowiedziec, kiedy sa w sklepie dostawy, bo przed dostawa towar jest juz mocno przebrany (choc z reguly tanszy), lepiej trafic swiezo po dostawie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #57 : 2005-04-15, 12:48 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #58 : 2005-04-15, 13:41 »
z ta dostawą to róznie...
ja tam na dostawy chodzic nie lubię, bo nie lubie tłumu... podobnie pierwsze przeceny i wszystkie te sytuacje gdzie ludzie wala drzwiami i oknami... ja zazwyczaj ide dzień po dostawie, bo ludzi mniej, a ja i tak sięgam zazwyczaj po rzeczy których inni nie ruszą ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #59 : 2005-04-15, 14:00 »
A dość często jest możliwe trafić na rzeczy nowe i nieużywane (z metkami)
Tak jak wcześniej ktoś zauważył że sklep sklepowi nierówny, to i towary w nich w róznym stanie. Bywają też markowe ciuszki.
Unikam miejsc gdzie ciuchy są wyblakłe i sprane a szukam przewaznie w takich gdzie są wyprane i wyprasowane, porozwieszane na wieszakach.
Największe gwiazdy na świecie cieszą się, gdy upolują w ,,second-handzie" za niewielkie pieniądze, jakiś markowy ciuszek. Często podkreślały to w wywiadach.
Kiedyś, chyba w ,,Claudii" był artkuł o takich sklepach w Europie i podano adresy m.in. w Berlinie, oraz podano kto z gwiazd muzyki i TV sie w nim zaopatruje.
 :wink:
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 28 zapytaniami.