Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu

Autor Wątek: "Ekologiczny" terroryzm  (Przeczytany 61508 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #60 : 2008-07-31, 20:32 »
Całość czytałem,ale już dawniej...w styczniu,lutym?...chyba - jedna z uczestniczek rozmowy nadal twierdzi,ze wilków jest mało.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #61 : 2008-07-31, 21:35 »
widzę że nie ma co prać!
Oj, Ptica, gdybyś był bardziej krytyczny wobec siebie, mniej wobec innych, fajniej by się rozmawiało... Twoje poglądy to tylko część problemu, w końcu masz do nich prawo, ale czemu jesteś tak przemądrzały? Nie umiesz inaczej? :/
Cytat: PTICA
POZA TYM to nie o wilkach tylko o oszołomach mamy tu dyskutować!
A wiesz, że sam sprawiasz wrazenie z lekka oszołomionego?
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #62 : 2008-07-31, 22:30 »
ja też potrafie być przemądrzała :lol:

aaaa! zrobiliście mi pranie mózgu! Jestem terrorystką! Idę podpalić sklep z futrami! :lol:

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #62 : 2008-07-31, 22:30 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #63 : 2008-07-31, 22:43 »
Oj, Ptica, gdybyś był bardziej krytyczny wobec siebie, mniej wobec innych, fajniej by się rozmawiało... Twoje poglądy to tylko część problemu, w końcu masz do nich prawo, ale czemu jesteś tak przemądrzały?
Wymagasz takich rzeczy od prawdziwego faceta....wstydź się :)
Zapisane
Darz Bór!!!

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #64 : 2008-07-31, 22:49 »
Ehh... Ptica masz legalnie broń, to już odrazu twierdzisz, że z Ciebie ''prawdziwy facet'',
chcesz tu o oszołomach pisać niby? Nazywaj rzeczy po imieniu jak już coś, zastanawiałeś się może, że dla nas oszołom to ktoś inny, niż dla Ciebie?
;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #65 : 2008-07-31, 23:03 »
broń się nie liczy...
ważny jestem ja...
pewnie że dla was jestem oszołomem ....to naturalne,przecież nie rozumiecie mnie,działa to także w drugą stronę.
Różnica jest taka że ja Was starałem się poznać przed wysnuciem wniosków,poznać Wasze opinie ,charaktery ,zainteresowania i upodobania...
jednym słowem "otropić"
Wiem już dużo i w sumie nie jest tak tragicznie jak myślałem na początku.Macie co prawda "swój świat" ale kto go nie ma.
Problem tkwi w tym że dajecie się sterować i nie macie własnej osobowości..anarchizm i brak jakiś zasad to to droga do zagłady cywilizacji z której korzystacie..droga do samounicestwienia !
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #66 : 2008-07-31, 23:08 »
ptica ale przez ten czas co spedziłes na forum tez cie poznalismy, i przez czytanie twoich postów na innym forum i tu jak odpisywałes i prowadzilismy tzw dyskusje

ja lubie swój świat xD który jest bardoz rozbudowany (wiele zainteresowan i rózne srodowiska)

co do osobowosci to krzywdzace stwierdzenie napisałes, nie uwazam ze jestem jej pozbawiona, przeciwnie, mam swoje zdanie w wielu tematach, nie tylko o tematyce zwierzecej, wiec wolałabym gdybys po paru moich postach nie stwierdzał że nie mam własnej osobowosci

co do samounicestwienia... kuszaca propozycja :D
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #67 : 2008-07-31, 23:15 »
co do samounicestwienia... kuszaca propozycja :D
:lol:


No oczywiste Ptica, że się nie zrozumiemy całkowicie, ale może jednak udowodnisz, że masz te lepsze strony życia ... ?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #68 : 2008-07-31, 23:29 »
Cytuj
Różnica jest taka że ja Was starałem się poznać przed wysnuciem wniosków,poznać Wasze opinie ,charaktery ,zainteresowania i upodobania...
jednym słowem "otropić"

Ja tez starałem się was poznać - od ok.trzech lat czytam regularnie myśliwskie fora i przez ten czas wyrobiłem sobie o was zdanie,na podstawie waszych wypowiedzi - zapewne nie jest to pewna wiedza ale jakaś jest - przecież u siebie czujecie sie swobodnie i raczej " nie ściemniacie ". ;p

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #68 : 2008-07-31, 23:29 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #69 : 2008-07-31, 23:46 »
no na razie nie moge brać udziału w zadnych akcjach czy przemarszach, ale mam nadziej ze jak bede starsza i bede miała an tyle wolnego czasu i srodki to pomoge jakies organizacji, moze to cos da w uswiadamianiu ludzi?


przyszłość :D
Tylko nie zasłaniaj twarzy aby policja mogła cię rozpoznać...
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #70 : 2008-07-31, 23:48 »
ale ja nie mówie o nielegalnych akcjach, chyba rozdawnie ulotek nie jest przez ciebie potepiane? no chybaz e nawet z tym sie nie zgadzasz.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #71 : 2008-07-31, 23:53 »
Gdyby to były ulotki popierające myślistwo to według Pticy napewno nie było by to złe :/
Zapisane
Podpis bez przekazu.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #72 : 2008-07-31, 23:56 »
Wymagasz takich rzeczy od prawdziwego faceta....wstydź się :)
Nie od prawdziwego faceta, tylko od Ciebie :P
Cytat: PTICA
pewnie że dla was jestem oszołomem ....to naturalne,przecież nie rozumiecie mnie,działa to także w drugą stronę.
To nie ma z sobą nic wspolnego. Spotkałam się już z osobami, których postępowania nie rozumiałam, a mimo to nie przyszło mi na myśl, ze są oszołomami. Twoje oszołomstwo (w mojej ocenie), polega na tym, że w kółko powtarzasz te same kwestie, zadajesz te same pytania, uparcie nam wmawiasz niestworzone historie... W dodatku żegnasz się i wracasz, stwierdzasz, że nie będziesz się odzywał, a za chwilę międlisz na nowo te same kwestie... To ma być postępowanie prawdziwego faceta? Nieeee :lol: Raczej kogoś, kto z maniackim uporem próbuje wcisnąć swój kiepski kit...
Cytat: PTICA
Różnica jest taka że ja Was starałem się poznać przed wysnuciem wniosków,poznać Wasze opinie ,charaktery ,zainteresowania i upodobania...
jednym słowem "otropić"
My też potrafimy wyrobić sobie zdanie o Tobie.
Cytat: PTICA
Wiem już dużo i w sumie nie jest tak tragicznie jak myślałem na początku.
Ja Ciebie oceniam odwrotnie: początkowo miałam o Tobie lepsze zdanie, niż teraz. Ale krótko kryłeś swoją prawdziwą twarz głupawo rechocącego, nietaktownego prowokatora...
Cytat: PTICA
Problem tkwi w tym że dajecie się sterować i nie macie własnej osobowości..
Ja jestem sterowana, czy sterująca? ;)
Cytat: PTICA
anarchizm i brak jakiś zasad to to droga do zagłady cywilizacji z której korzystacie..droga do samounicestwienia !
Jakich zasad? Co próbujesz nam wmówić? I znowu ta anarchia... :roll: Czy my próbujemy wprowadzić chaos to życia społecznego? Chcemy mądrego prawa i mądrych ustawodawców, co to ma wspólnego z anarchią? :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #73 : 2008-08-01, 00:24 »
PTICA - wszystkie ruchy na rzecz zwierząt i ich dobra,Uważa za czyny anarchistyczne ...  przecież to wszystko robią " ekooszołomy ::roll:
Tak jak z krową,która uciekła z rzeźni i została wykupiona przez obrońców zwierząt - myśliwi się nabijają,że krowa cierpi na chorobę wściekłych krów ... :roll:

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #74 : 2008-08-01, 09:29 »
Anaaaaarchiaaa! :lol:

śmiać się czy płakać?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #74 : 2008-08-01, 09:29 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #75 : 2008-08-01, 10:49 »
Śmiać! :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #76 : 2008-08-01, 11:02 »
wiecie, wysmarowałam dłuższego posta, ale po przeczytaniu całości stwierdzam, że szkoda mojego czasu...

a lepiej sie śmiać, to jednak zdrowsze ;)


a co do tematu, bo odbiegliście, ekoterroryzm jest mniejszością niestety klimaty anty eko i anty zwierzęce promyśliwskie itp (nie wszystkie na szczęście, zna kilka chlubnych wyjątków) wykorzystują tę mniejszość eksponując ją jako punkt docelowy każdego ekologa. Krzywdzące, niesprawiedliwe i przede wszystkim dalekie od prawdy.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #77 : 2008-08-01, 11:31 »
Przecież w każdym srodowisku zdarzają się jednostki extremalne, fanatycznie oddane własnym przekonaniom i chętne "ogniem i mieczem" wprowadzać swoje porządki... Są muzułmanie, marzący o zabiciu jak największej liczby "niewiernych", katolicy, którzy z rozkoszą zatłukliby innowiercę Biblią, są i ekolodzy, którzy sądzą, że przemocą zwojują więcej, niż przekonywaniem i propagowaniem swojego stylu życia. A może niektórzy z nich po prostu szukają okazji do rozróby, i w guncie rzeczy nie ma dla nich większego znaczenia, pod jakim szyldem to robią? Tak czy siak, szukanie ich przez Pticę na naszym forum uważam za rozpaczliwą próbę wykazania wyższości przelotnego ptaszka nad nami :P Szamoczesz się i wpadasz we własne sieci, bo wypisując wyssane z palca bzdury o rzekomym praniu mózgów, szerzeniu anarchii i wychowywaniu terrorystów na FZ, pokazujesz swoje prawdziwe oblicze faceta, który woli się ośmieszyć, niż przyznać do porażki. Poległeś na FZ, lepiej się z tym pogódź i nie kompromituj więcej.
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #78 : 2008-08-01, 11:44 »
Hmmm...oczywiście,są różne ruchy i organizacje anty myśliwskie ( bo chyba przeważnie o te PTICY,Chodzi ) - większości z nich / tych stosujących przemoc i radykalne środki / nie popieram,ale są też takie,które starają / starały / się pomagać zwierzętom,np. w W.B były i są organizacje sabotujące polowania par force na lisy - polegało to na płoszeniu psów i koni,przy użyciu różnych dźwięków,gwizdków,zapachów - oraz na złapaniu ściganego lisa i wywiezieniu go z miejsca akcji - niestety,tam też często dochodziło do pyskówek i rękoczynów pomiędzy nagonką,a obrońcami zwierząt...
Myślę,ze zniżanie się do używania przemocy,metod myśliwskich jest niegodne - trzeba wszystko robić w sposób przemyślany i nie prowokować drugiej strony - ortodoks jest niebezpieczny i nie wolno popadać w skrajność,przesadę.
Smutne jest tylko to,ze dla drugiej strony każda forma sprzeciwu,każdy akcja anty myśliwska,w obronie zwierząt,przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt,jest przejawem anarchii,że dajemy się sterować innym,że wszystko jest robione tylko dla kasy,dla rozgłosu,reklamy ... że nie ma w tym nic więcej,tylko zakłamanie,fałsz i obłuda i że to wy,i tylko wy głosicie jedyną i słuszną prawdę ...
A przecież ruch anty myśliwski nie jest taki b.młody - był już na zachodzie rozwinięty,gdy u nas wychodziła książka " Rzecz o myślistwie - za i przeciw ",czyli na początku lat 80-tych.
Wy,myśliwi oburzacie się,że nazywamy was mordercami,zabójcami i że wrzucamy was do jednego worka,ale nie próbujecie nawet zrozumieć,dlaczego tak jest - piszecie,ze czarne owce są wszędzie,w każdym zawodzie i ze reszta myśliwych jest etyczna,ale my nie wierzymy w etycznego myśliwego,bo nawet najlepszy myśliwy odbiera życie,czyli robi coś na co my się nie godzimy - i nie chodzi tu o sam fakt zabijania,śmierci - ona jest obecna w przyrodzie od początku świata - chodzi o śmierć bezsensowna,niepotrzebną,nieuzasadnioną,śmierć dla rozrywki,dla adrenaliny,dla trofeum,satysfakcji - nie z głodu - to właśnie piętnujemy we współczesnym myślistwie.
Wy tez uogólniacie,pisząc że każdy ekolog i obrońca zwierząt to anarchista i przyszły bojówkarz,więc nie powinniście się obrażać za nasz stosunek do was i do waszego hobby.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #79 : 2008-08-01, 11:49 »
dobrze napisane...

ludzie was piętnują bo zabijacie zwierzęta tylko i wyłącznie dla waszej rozrywki.
Zapisane

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #80 : 2008-08-01, 18:30 »
To jest wątek o WAS...nam myśliwym poświęcony jest inny :)
Zapisane
Darz Bór!!!

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #80 : 2008-08-01, 18:30 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #81 : 2008-08-01, 18:49 »
To nie jest wątek o NAS,bo My nie jesteśmy " ekologicznymi terrorystami ". :P
A myśliwych ten temat także dotyczy.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #82 : 2008-08-01, 18:55 »
mylisz się....
Wy jeszcze nie jesteście ale macie ku temu wszelkie przesłanki.
Myśliwi to najbardziej praworządna część społeczeństwa i nie chce mieć z podobnymi osobnikami nic wspólnego.
Wy jednak szukacie konfrontacji i pakujecie się w nasze łowiska.Sam o tym piszesz!
To jest nielegalne,zagraża zdrowiu i życiu .
Powinno być karane z całą surowością!
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #83 : 2008-08-01, 19:05 »

Myśliwi to najbardziej praworządna część społeczeństwa


...  :lol: No to żeś mi Zabił ćwieka ... nie wiem,kiedy się przestanę śmiać ...
Praworządni...kiedy nawet część myśliwych twierdzi,ze z 80% myśliwych,to mięsiarze i kłusole,a większa korupcja i kolesiostwo niż w PZŁ panuje,chyba tylko w PZPN.


Wy jednak szukacie konfrontacji i pakujecie się w nasze łowiska.Sam o tym piszesz!
To jest nielegalne,zagraża zdrowiu i życiu .
Powinno być karane z całą surowością!


Gdzie piszę,że ja zagrażam waszemu życiu i zdrowiu? ... :mysli:
...Pchamy sie w WASZE łowiska? - od kiedy to pola,łąki i lasy należą do WAS i kto się pcha na czyją ziemię,co?.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #84 : 2008-08-01, 19:09 »
mylisz się....
Wy jeszcze nie jesteście ale macie ku temu wszelkie przesłanki.
Powinnam spytać, jakie, ale znów zaczniesz pleść o anarchii :roll:
Myśliwi to najbardziej praworządna część społeczeństwa
Nie ma takiej emotki, która w pełni wyraziłaby moje uczucia na widok tej prawdy objawionej...
i nie chce mieć z podobnymi osobnikami nic wspólnego.
To pewnie i na tym samym forum nie chce pisać, co? ;p
Wy jednak szukacie konfrontacji i pakujecie się w nasze łowiska.Sam o tym piszesz!
Macie prawo własności lasów, czy co?
To jest nielegalne,zagraża zdrowiu i życiu .
Powinno być karane z całą surowością!
Czytanie Twoich postów też zagraża życiu, bo można się zakrztusić ze śmiechu albo spaść z fotela...
Pamiętajcie, zanim zaczniecie czytać posty Pticy, odstawcie wszelkie jedzenie i picie i trzymajcie się poręczy!
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #85 : 2008-08-01, 19:21 »
...Albo oparcia fotela ... :lol:

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #86 : 2008-08-01, 19:29 »
żadnych konkretów(jak zwykle) , powtarzacie stereotypy wpojone Wam przez "zwierzchników" :D
brzmi znajomo...tylko że to jest prawda a to o czym piszecie fałsz.
Aby zostać myśliwym nie można być karanym,aby dostać pozwolenie ...tak samo...
Jesteśmy elitą pod tym względem...
Mało któremu z nas można cokolwiek zarzucić a tym bardziej udowodnić...
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #87 : 2008-08-01, 19:43 »

Aby zostać myśliwym nie można być karanym,aby dostać pozwolenie ...tak samo...
Jesteśmy elitą pod tym względem...
Mało któremu z nas można cokolwiek zarzucić a tym bardziej udowodnić...

Aby zostać myśliwym,tak ale gdy się już nim jest ...
...No właśnie,udowodnić ... w zacieraniu śladów niektórzy z was,są dobrzy - jak pewien myśliwy,który zastrzelił lisa w okresie ochronnym / niby po to,aby go oddać na badania na skuteczność szczepionki - lisa jednak zakopał,a wet wydał zaświadczenie że lisa mu oddał...
Było o tym głośno na portalu myśliwskim - takich przypadków,jest sporo.

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #87 : 2008-08-01, 19:43 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #88 : 2008-08-01, 19:48 »
żadnych konkretów(jak zwykle)
To chyba o swoich postach piszesz?
powtarzacie stereotypy wpojone Wam przez "zwierzchników" :D
Możesz nas oświecić, kto konkretnie (skoro konkretów pragniesz), jest naszym zwierzchnikiem?
brzmi znajomo...tylko że to jest prawda a to o czym piszecie fałsz.
Co konkretnie jest fałszem?
Aby zostać myśliwym nie można być karanym,aby dostać pozwolenie ...tak samo...
Jesteśmy elitą pod tym względem...
Mało któremu z nas można cokolwiek zarzucić a tym bardziej udowodnić...
No, zarzucić to Wam można dużo. Znikąd kiepska opinia na Wasz temat się nie wzięła. Na mysliwskim forum sami zastanawiacie się, jak poprawić swój wizerunek, bo marnie wyglądacie w oczach społeczeństwa... Jak to możliwe, taka elita, a ludzie Wami gardzą? Skąd tyle opowieści o psach, zastrzelonych przez mysliwego na oczach właścicieli? A, już wiem! :pomysl: To my przebieramy się za Was i psujemy Wam opinię... :lol: Podstępni terroryści, psują opinię elicie ludzkości...
Jak napisał Lis, nic dziwnego, że niełatwo Wam cokolwiek udowodnić... Wiadomo, jeden drugiego kryje... Normalka w kazdym srodowisku...
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #89 : 2008-08-01, 19:55 »
opinie mają jaką mają i jej na pewno nie poprawią. społeczeństwu da się wmówić wszystko, ale się nie wmówi, że zabijanie zwierząt dla hobby jest dobre. tym bardziej że ludzie się zachwycają na widok sarny, jelenia, wilka, itp. - są to piękne zwierzęta, a przez was ich ubywa.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 29 zapytaniami.