Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Eurowizja ;)  (Przeczytany 9706 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #30 : 2004-05-16, 00:35 »
Eee.. nie wciagnęło mnie to. Tatiana źle zaspiewała, inaczej niz zawsze.. glos miałam troche 'zdeformowany' .. Sympatyczna to moze ona jest, ale spiewac to za fajnie nie potrafi :/.  Macie racje powinno pojechac Sistars, inny styl.. troche by bylo inaczej.. no ale nie wiadomo czy by mieli duzo glosow..
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #31 : 2004-05-16, 00:47 »
lecimy do wlasciwego dzialu
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #32 : 2004-05-16, 00:59 »
a własnie, jak już dałam tu to pomyślałam, czy nie lepszy dział muzyka  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #32 : 2004-05-16, 00:59 »

awangarda

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #33 : 2004-05-16, 10:30 »
eee no i pojechali i sie zgasili beznadziejnyy zespol, beznadziejna piosenka, tragiczne wykonanie:/ hyhy ale przynajmniej troche lepiej niez jak piasek bnyl:P ile on mial?? 2 pkt??P:P:P:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #34 : 2004-05-16, 10:32 »
Co by nie mowic o Ich Troje, to zrobili wieksze wrazenie na widzach rok temu niz Blue Cafe, ktore jak sluchalem to sie za fotelem ze wstydu chowalem, nie wiem czy ta scena tam jakos dziwnie oddawala muzyke czy co, zreszta wiele zespolow brzmialo sztucznie, mi sie chyba najbardziej podobala Athena.
Zapisane

psotka

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #35 : 2004-05-16, 10:53 »
kurcze ten poziom eurowizji to spada chyba z konkursu na konkurs... B.C okropnie jakos wypadlo yh, w sumie jak dla mnie jedynym fajnym przerywnikiem byl ten zespol ktory tak smiesznie ubrany byl i nie gral pop'u ani disco;)) i taka babeczka ktora wystepowala pod koniec z taka piekna ballada :)
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #36 : 2004-05-16, 11:37 »
a kto wygrał (jaki kraj)??? bo ja kimnelam na wynikach ;)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

mili

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #37 : 2004-05-16, 11:41 »
ja nie oglądałam tego, ale ta piosenka z którą wystarowali... szkoda gadać... mega tępa... cztery słowa powtarzane w kółko... a po za tym ten zespół... ta baba... ehhh.. z czym do ludzi :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #38 : 2004-05-16, 11:53 »
No wygrała Ukraina z fajną piosenką  :lol:  :wink:  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #38 : 2004-05-16, 11:53 »

Kozica

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #39 : 2004-05-16, 12:00 »
Weronika a może zanucisz bo ja jakoś tak przysnełam i nie pamietam już co kiedy jak gdzie jak.... :lol:
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #40 : 2004-05-16, 12:07 »
Cytat: mili
ja nie oglądałam tego, ale ta piosenka z którą wystarowali... szkoda gadać... mega tępa... cztery słowa powtarzane w kółko... a po za tym ten zespół... ta baba... ehhh.. z czym do ludzi :P

zgadzam sie....jeszcze ten jej glos....brrr :?
A Ukraina ....to bylo to:"Wild Dance"???
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #41 : 2004-05-16, 12:12 »
Cytuj

A Ukraina ....to bylo to:"Wild Dance"???

Tak, Pusia ;) Podobała sie wam ta piosenka? mi tak  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

aleb

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #42 : 2004-05-16, 12:19 »
Blue cafe był beznadziejny  :lol:
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #43 : 2004-05-16, 13:18 »
Blue Cafe mnie sie osobiscie nie podoba, powinien jechac tak ktos zupelnie inny. Jakby nie bylo to przez te wszystkie lata jak tak popatrzec to najlepiej wypadla Gorniakowa no i Ich Troje :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #44 : 2004-05-16, 13:21 »
Ich Troje tylko dlatego niezle wypadło rok temu bo śpiewali po niemiecku  :roll: u niemców, austryjaków, szwajcarów i innych krajów niemieckojęzycznych mielismy najwiecej punktów  :roll:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #44 : 2004-05-16, 13:21 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #45 : 2004-05-16, 13:43 »
hehe a ja zasnęlam przxed TV  :lol:  już pod sam koniec :P chyba juz wyniki mieli oglaszac tyle że ja źle zrobi;lam ze sie przed tv położylam  :wink:  mama jak wrócila z kina (była na Troi) to mnie s tamtąd zciągala do pokoju  :lol:  i nie widzialam wyników ale i tak poziom tam był okropny bo pierwszych 6 piosenek to było  :roll:  takie no... disco polo  :lol:  nasi też średnio wyszli  :roll:  :wink:
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Re: Eurowizja ;)
« Odpowiedź #46 : 2004-05-16, 14:26 »
Cytat: *Weronika*
bo ta babka z zespołu ma głos jak kaczor donald, mamy małe szanse  :roll:  :P


Hehe! Dlaczego jak Kaczor Donald?Jak nie śpiewa to mówi nprmalnie, ale jak ja oglądałam całą Euroeizje to zasypiałam na kanapie :-x  :P
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Wiedźma

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #47 : 2004-05-16, 14:28 »
O poziomie szkoda gadac. Zastanawialam sie wczoraj, po co tak wlasciwie ten konkurs jest organizowany  :roll:  Zero prestizu, zero wartosci artystycznej  :roll:
Wykonawcy w wiekszosci kiepscy, jacys czwartego sortu. Wiekszosc miala problem z wydobyciem glosu z siebie i utrzymaniem melodii.
Zapisane

pola

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #48 : 2004-05-16, 14:44 »
Wiedźma zgadzam się z tobą co do poziomu Eurowizji :? :? ...... szkoda gadać ..... poprostu chała :P:P ......
oglądałam bardzo uważnie i w niektórych momentach myślałam że wykipkuje przed tym telewizorem :? .... nie dość że 3/4 z nich miało ten sam temat piosenek (LOVE :?) to głosiki im sie załamywały i te układy choreograficzne -czasem miałam wrażenie że na górze pownien byc czerwony znaczek :roll: ........
poprostu .. muzyka nie tylko w polsce ... ale i w Europie .... schodzi ....... na psy :roll:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #49 : 2004-05-16, 14:49 »
No, piosenki w wiekszosci nijakie...
Najbardziej chyba podobal mi sie, tak jak Xeite zespol Athena, przynajmniej bylo to cos innego oraz taka babka, chyba ze Szwecji, ktora ostatnia spiewala-u niej przynajmniej bylo widac, ze umie spiewac.
Zapisane

aleb

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #50 : 2004-05-16, 15:37 »
Najwięcej nam dała Litwa, jak się nie mylę. 7 pkt.  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #50 : 2004-05-16, 15:37 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #51 : 2004-05-16, 16:02 »
Dla mnie ta cala punktacja to jest zenada.Tak naprawde to nigdy nie wygra najlepszy,bo to wszystko jest polityka.Przeciez ta Rosjanka to byla kicha totalna,tatus ja pcha,bo ma kase,a ona spiewac nie umie,ale punktow dostala wiecej niz B.C,bo wiadomo-Ukraina,Lotwa,Litwa....itd.Nie lubie B.C,ale z cala pewnoscia Tatiana spiewa o niebo lepiej od tej Rosjanki.
Mnie podobala sie ta mlodziutka dziewczyna z Cypru bodajze,ale nie miala szans.Byla ubrana "normalnie",nie miala baletu i spiewala ballade.
Szwedka tez byla dobra,choc nie w moim guscie.
Cytuj

Najbardziej chyba podobal mi sie, tak jak Xeite zespol Athena

Rzeczywiscie,bardzo oryginalni,tez mi sie podobalo.
Jeszcze Holendrzy,co prawda wygladali jak para gejow,glosiki tez takie wlasnie mieli,ale bardzo mila i przyjemna byla ich balladka(przypominala mi nieco,a moze nawet bardziej niz nieco ;) Extreme-"More Than Words").
No i Max-Niemcy.Bardzo zaluje,ze mu kiepsko poszlo,chyba sie "przespiewal".Chlopak ma niesamowity glos,ale mozna powiedziec,ze taka piosenka nie przejdzie,bo na Eurowizji sprzedaja sie tylko skoczne,dyskotekowe utwory.Nie jest to festiwal dla ambitnych utworow.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #52 : 2004-05-16, 16:08 »
mnie tez sie podobala i fajny nawet uklad taneczny mieli, nasi to jeszcze nigdy nic nie zrobili ciekawego, przynajmniej ja nie pamietam, ewentulanie Wisniewski cos pokazal lepszego :wink:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Asiulek

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #53 : 2004-05-16, 17:16 »
Cytat: Aszka
Dla mnie ta cala punktacja to jest zenada.Tak naprawde to nigdy nie wygra najlepszy,bo to wszystko jest polityka.
 I tu się w 100 % zgadzam...
 Bałkany będa głosowac na Bałkany ... Grecja na Cypr, Cypr na Grecję... Dania na Szwecję ... Finlandia na Szwecję , Na Rosję będa i tak głosowac wszystkie jej tam "bliskie" państwa ... i tak było i będzie zawsze ...  

Nawet widac było po nagłośnieniu ... Turcji zrobili pełne full że wszystko było słychac a załóżmy Polsce, Grecji czy innym było skopane ...  :roll:

Osobiście Blue Cafe również mi sie nie podobało ..., podobac podobała mi się Szwecja chyba, i w jakimś stopniu chyba Malta ...
Zapisane

Gerda

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #54 : 2004-05-16, 21:23 »
na tle innych Blue Cafe nie wydało mi się tak strasznie złe, ale cóż :? w ogóle zdenerwowało mnie to, że połowa państw, która nie przeszła mogła głosować :roll: te wszystkie talibskie państwa głosowały w sumie na siebie wzajemnie ;) a te osoby, które naprawdę ładnie śpiewały, miało po kilka punktów :roll:

w ogóle występ turków mi się nie podobał, Grecja spoko, choć gostek nie do końca potrafił śpiewać, heheh Babcia Szprotka ze Szwecji, była całkiem niezła :wink: no ale najlepsze show zrobiła ukrainka :)

ale chyba najbardziej z tej Eurowizji podobały mi się występy Turków w czasie głosowania, ta muzyka i te identyczne ruchy wszystkich tancerzy, powodowały gęsią skórkę na moim ciele, to było po prostu extra ;)

w sumie to był bardzo mile spędzony wieczór, każdy był w domu i wspólnie całą rodzinę oglądaliśmy wszytskie występy i wszystko komentowaliśmy, super po prostu ;) co moment boki zrywaliśmy :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #55 : 2004-05-16, 21:29 »
najoryginalniejsze wystepy dala Ukraina i Turcja. przy okazji swietnie im wyszlo, wiec te kraje obstawialem.

A juz od lat wzgledy polityczne graja w Eurowizji kluczowa role, wiec nie ma sie co dziwic...
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #56 : 2004-05-16, 21:38 »
Cytuj

ale chyba najbardziej z tej Eurowizji podobały mi się występy Turków w czasie głosowania, ta muzyka i te identyczne ruchy wszystkich tancerzy, powodowały gęsią skórkę na moim ciele, to było po prostu extra  


O wlasnie zapomnialem calkiem o tym, to sie nazywalo Ognie czegos tam :P i wygladalo wyjatkowo dobrze, wydawalo mi sie ze bedzie to jakis nudziarski przerywnik (i tak nudnego show) ale ogladalem to jak zahipnotyzowany - robilo wrazenie! i podobno to tylko krotki kawalek dlugiego 'wystepu'.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #57 : 2004-05-16, 21:43 »
naprawdę, to było coś, jak oni to wszystko robili identycznie, wydawać się mogło, że oni bardzo szybko się ruszali [choć w niektórych momentach tak rzeczywiście było], ale takie wrażenie sprawiały te chyba frendzelki i polyskujące w dolnej części spodni ;) bardzo to było fajne, ale muzyka w tym czasie też była cudna,. gdyby był taki występ, na pewno bym na to zagłosowała :wink: po prostu pokazali, co potrafią, naprawdę aż chciałabym to jeszcze raz zobaczyć, ta precyzja na scenie hmmmmmmm super ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #57 : 2004-05-16, 21:43 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #58 : 2004-05-16, 21:45 »
kiepsko nam poszlo
Zapisane
To piekło nie raj :)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #59 : 2004-05-16, 21:57 »
Zgfadzam się co do tego 'przerywnika', myslalam ze to bedize nudne, a jednak tez siedziałam jak zahipnotyzowana ;).. Ale ile czasu trzeba zeby tego wsyztskiego sie nauczyc  :shock: , i jeszcze ich tam tyle bylo..
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.