Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie płacz Ewka  (Przeczytany 1754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Nie płacz Ewka
« : 2004-10-15, 19:56 »
Bardzo pilnie potrzebuję tą piosenkę. Ma ktoś żeby mi oprzesłać na maila albo znacie jakąś stronkę z której mogłabym ściągnąć. Mogłabym się odwdzięczyć i wysłac jakąś inną piosenkę Avril, Pink nie wiem co, pełno tego mam.
Zapisane

golden

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #1 : 2004-10-15, 20:08 »
sciagnij sobie jakis program do sciagania plikow mp3 i wyszukaj te plik ;)
Z programow do sciagnia polecam Kazee, bo jak to pisze na stronie "Having Kazaa is 100% legal" ;)
Zapisane

Essey

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #2 : 2004-10-15, 20:15 »
Tak tylko że ja się kompletnie nie znam na tych programach. Uczyłabym się chyba ze trzy lata... a potrzebuję tego na już...do wtorku...
Nawet nie wiem gdzie bym miała tego pliku szukać i jak ściągać tym programem. mSzukałam już na jakichś stronach z MP3 ale tam nie maja takich przedwojennych przebojów :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie płacz Ewka
« Odpowiedz #2 : 2004-10-15, 20:15 »

golden

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #3 : 2004-10-15, 20:18 »
to ja poszukam ;) i tak nie mam co robic (odezwe sie do Ciebie, jesli znajde)

EDIT - jakos nic znalezc nie moge :( :(
Zapisane

Essey

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #4 : 2004-10-15, 20:40 »
Dzięki 8)  baaaardzo bym była wdzięczna. No niestety teraz się takich rzeczy musimy uczyć na muzyce a ja opuściłam tamtą lesson i nie wiem dokładnie jaka melodia :?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #5 : 2004-10-16, 11:45 »
Essey tu można ściągnąć Kaze: http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=15&lid=73 ... tyle że ja nie mam takiej tylko starszą ;) ... wydaje mi się że jest łatwa w obsłudze zwłaszcza ze jest po polsku :wink: ... Jednak nie radze używać bez antyvirusa... bo wiesz nigdy nic nie wiadomo z tymi programami :] ... ja np. miałam pełno trojanów :wink: tyle ze nie wiem czy przezk kaze ;) (ale nie pomógł mi mój ukochany Nortonek... tylko internetowy skaner :wink: ) . I pytanko czy masz jush tą piosenke??  :wink: Bo jeśli nie to ja też służe pomocą :)
Zapisane

Essey

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #6 : 2004-10-16, 14:56 »
Nie mam. Wszelka pomoc wskazana ;) bedę baaaaardzo wdzięczna 8)  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #7 : 2004-10-16, 16:21 »
eee nie znasz muzyczki do tak kultowej piosenki ?? może ci nagram jak ja śpiewam i wyśle :P hehe tylko nie mam jak nagrać :P poszukam w swoich rupieciach może sie znajdzie ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Essey

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #8 : 2004-10-17, 14:17 »
Cytuj

eee nie znasz muzyczki do tak kultowej piosenki ??

Niestety... w latach '90 byłam berbeciem :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  refren umiem ale zwrotki nie umiem załapać za żadne skarby. Dalej poszukuję i nic :( ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie płacz Ewka
« Odpowiedz #8 : 2004-10-17, 14:17 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #9 : 2004-10-17, 14:19 »
Chciałam Ci ściągnąć na Imeshu, ale nic nie idzie.. sprobuje jeszcze raz.  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #10 : 2004-10-17, 15:04 »
ja mam ewkę ;) daj meila to ci prześle ;)

a tak wogóle to zazdroszcze Ci że śpiewacie takie piosenki a nie to co my musieliśmy śpiewać :| co prawda muzyke lubiłam bo lubie śpiewać, ale nie żeby o rozmarynie :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #11 : 2004-10-17, 15:21 »
Ojj.. takkk... ja bym chętnie zaspiewala ewke.. a musimy spiewac Bogurodzice i Kleszczmy rękoma..
Zapisane

golden

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #12 : 2004-10-17, 22:03 »
moja klasa ma teraz Ewke do spiewania :P (nasz muzyk co roku zadaje to kazdej klasie :roll: ) ale mnie to sie chyba nie tyczy :lol22: bo ja na muzyce "ponadprogramowo" jade juz od jakiegos czasu
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #13 : 2004-10-19, 15:54 »
I jak Essey już po sprawie czy nie?? Bo wiesz ściągneła mi się wreszcie ta piosenka (wreszcie tak...). Tyle ze nie wiem czy ty już muzyki nie miałaś... Aha i raczej przez poczte (jeśli to potrzebne jeszcze) to raczej nie pujdzie...
Zapisane

Essey

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #14 : 2004-10-19, 19:39 »
Eee :P  juz po sprawie...horror ale dostałam 5  ;)  ale jeśli macie ta piosenke to możecie przesłac (oczywiście jeśli wam się chce :) ) Ciekawa jestem jak ta piosenka brzmi w oryginale. Mój mail essey@interia.pl  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie płacz Ewka
« Odpowiedz #14 : 2004-10-19, 19:39 »

Trinity...

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #15 : 2004-10-19, 20:24 »
na interię to Ci raczej mp3 nie prześlą... wiem, że ze skrzynki na onecie do skrzynki na onecie się da, ale na innych to chyba nie...
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #16 : 2004-10-20, 08:03 »
Essey gratuluje :wink: Ja bede miała muze w 3 liceum :lol:  :lol:  :lol: ... Niop na interie to ledwo jakiś mały plik mi wchodzi :] a jak wchodzi to takim tempem ze się chce... :]
Zapisane

aleb

  • Gość
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #17 : 2004-10-24, 14:12 »
Możecie też mi wysłać tą piosenkę na mój e-mail? aleb@buziaczek.pl (to jest z onetu ;) )
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Nie płacz Ewka
« Odpowiedź #18 : 2004-10-29, 15:38 »
A kto śpiewa tą piosenkę, może wpisać nazwe zespołu czy czy wykonawcy w yszukiwarke i jak bedzie Dyskografia, to może będzie można odsłuchać piosenke
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 26 zapytaniami.