Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Hip Hop  (Przeczytany 10074 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Hip Hop
« : 2004-02-28, 00:21 »
Co sądzicie o HH? Ja lubię ten rodzaj muzyki ALE sa pewne granice. Nie słucham pisenek, w których co droogie słowo jest przekleństwem, ale tez nie znosze piosenek, w których poniżane sa dziewczyny (świetny przykład jest tutaj ->  http://www.emuzyka.pl/tekstypiosenek/920/1.php  ). Chociaż suczki nie są az takie złe, niom ale ten ostrzejszy hh mnie zupełnie nie interesuje :P. A moje ulubione piosenki hh to:
-Tylko ty kochanie (Stok)
-Jak zapomnieć (18L)
-Zeby nie było(Mezo)
-Mezokracja ( ;-) )


no i troszke Aniele, Suczki i Kochana Polsko  

Przypomniało mi sie jeszcze ze nawet troszke lubie Eminema..
Zapisane

Talagia

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #1 : 2004-02-28, 01:07 »
Ja mam takie samo zdanie o HH, niektóre piosenki są poprostu "za ostre" ale sam styl lubie :)
BArdzo lubie Astetoholix "Oglądając się w tył" I mam około 200 piosenek HH na kompie ale tylko te co mi się podobają :P
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Hip Hop
« Odpowiedź #2 : 2004-02-28, 07:41 »
A ja kocham :
- Jak zapomnieć
- Mezokracja
- Suczki
- Anile :wink:
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #2 : 2004-02-28, 07:41 »

truskawa144

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #3 : 2004-02-28, 07:54 »
tyle że te kawałki tylko z nazwy są hh...ale to inna bajka.....

ja i mój facet zajmujemy się robieniem stron ,2 mamy o hh ale nie wiem czy wam przypadną do gustu

www.102hiphop.website.pl
www.bity.hardcore.pl  - ta strona jest tylko i wyłącznie z bitami....
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #4 : 2004-02-28, 08:11 »
Ja tam lubie hh i fakt faktem ze piosenki typu ,, Jak zapomniec" troszku odbiegaja juz od hip hopu... Ale jeszcze sie je do niego zalicza  :wink: Hmmm ja luubie duzo piosenek za duzo wymieniania... ostatnio mi jakos do gustu przypadla ,,I nie zmienia sie nic: Peji , te lagodniejsze, ktore wymienialiscie tes (szczegolnie Ewelinka (Tylko ty kochanie) bo mam taka historyjke z nia zwiazana ;)) A teraz to ostatnio tak slucham... DKA - Marzenia , Grammatik - Kazdy ma chwile , Eldo - chodz ze mna, Zipere i wiele wiele...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #5 : 2004-02-28, 11:26 »
Cytat: Taraa
Ja tam lubie hh i fakt faktem ze piosenki typu ,, Jak zapomniec" troszku odbiegaja juz od hip hopu......


no... nawet ja w rmf fm puszczaja  :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #6 : 2004-02-28, 11:37 »
Ja tez lubie hip-hop, ale piosenki z samymi przeklenstwami to nie nadaja sie do sluchania w domku przy rodzicach :lol:. Fajne sa "Kochana Polsko", "Jak zapomniec", "Hello czy Ty czujesz to" i super piosenka "Martyna" (mozecie sie pytac o szczegoly :lol: ). no i wiele innych oczywiscie :D !
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #7 : 2004-02-28, 12:31 »
Cytuj

tyle że te kawałki tylko z nazwy są hh...ale to inna bajka.....


No tak...
Ja widze,ze kawalki ktore wymieniacie to te takie komercyjne Aniele i Jak zapomniec ... poza tym (powtarzam, moze sie nie znam za bardzo) to oni bardziej spiewaja niz rapuja :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #8 : 2004-02-28, 12:49 »
Cytat: TiGGy
Cytuj

tyle że te kawałki tylko z nazwy są hh...ale to inna bajka.....


No tak...
Ja widze,ze kawalki ktore wymieniacie to te takie komercyjne Aniele i Jak zapomniec ... poza tym (powtarzam, moze sie nie znam za bardzo) to oni bardziej spiewaja niz rapuja :P

Dlatego wlasnie to odbiega od hh ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #8 : 2004-02-28, 12:49 »

Tiggy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #9 : 2004-02-28, 13:46 »
No wiedzialam, wiedzialam ze jestem blisko!!   :lol:  :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #10 : 2004-02-28, 14:03 »
Cytat: TiGGy
No wiedzialam, wiedzialam ze jestem blisko!!   :lol:  :P

Szczescie jest bliiiskooo  :peace:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #11 : 2004-02-28, 14:16 »
ja również lubię słuchać HH...
a o ulubionych piosenkach nie będę pisac, bo mimonitorka braknie ;) :P
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #12 : 2004-02-28, 14:17 »
widzę że każdy lubi to samo, polecam wam PFK - ZIPERKA - MEZO - ASCETOHOLIX... bo z tego co widzę to każdy to :kocham: tj. suczki, mezokracja itp. prawdziwy HH to, to co podałem wyżej  8)
Zapisane

kasja

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #13 : 2004-02-28, 19:53 »
Czy mowa jest tylko o polskim Hip Hopie? Czy o zagraniczniakach też można pisać  :?:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #14 : 2004-02-28, 20:18 »
ja nielubię zagrnicznego HH, wolę Polski
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #14 : 2004-02-28, 20:18 »

kasja

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #15 : 2004-02-28, 21:33 »
Hip Hop narodził sie z rapu, a na początku lat 90 było kilka dobrych wykonawców. Z polskiego Hip Hopu to lubię starego dobrego Kalibra, Paktofonikę, Peję, WWO i 1 Osiem L z ich "Jak Zapomnieć". Uwielbiam to nagranie.  :wink:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #16 : 2004-02-28, 21:35 »
ja lubie i slucham HH
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #17 : 2004-02-28, 23:51 »
ja nie przepadam za tą muzyką ale mam do niej sentyment z wakacji :) niektóre piosenki ne maą zbyt inteligentych tekstów ale wakacje to wakacje :wink:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Hip Hop
« Odpowiedź #18 : 2004-02-29, 11:52 »
Niezbyt przepadam za HH. Podobają mi się tylko 2 piosenki.
*Plany - Ascetoholix
* (nie pamiętam tytułu :P) - Gramatik
Zapisane

effcia

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #19 : 2004-02-29, 12:53 »
hmm...hh jest the best, na piosenkach typu suczki, anielie itd. hh sie nie kończy, te piosenki (jak ja to określam ballady hip hopofe) łatfo fpadają f ucho i dlatego są lansofane do bólu, jeśli chcecie posłuchać prafdzifego trochę klasycznego rodzaju tej muzy to posłuchajcie wwo, dka, peji, no i nie fspomnianego przez nikogo 52dębiec- to jest dopiero muza!;) fedług mnie na początku lat 90-tych to było czego posłuchać, teraz pofiało f dużym stopniu komercją.....
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #20 : 2004-02-29, 15:46 »
Cytat: Darke Elf K.
widzę że każdy lubi to samo, polecam wam PFK - ZIPERKA - MEZO - ASCETOHOLIX... bo z tego co widzę to każdy to :kocham: tj. suczki, mezokracja itp. prawdziwy HH to, to co podałem wyżej  8)


Mezo i prawdziwy hip-hop ? Hahahaha ;P

Najlepszym mc i freestyl'owcem w Polsce jest OSTRY bez dwóch zdań.

Niechce byc uszczypliwy ale czy ty w swoim życiu zapaliłes zioło ? Hm... no właśnie to nie szpanuj podpisem. ;P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #20 : 2004-02-29, 15:46 »

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #21 : 2004-02-29, 19:03 »
ta ja slucham hip hopu.. glownei amerykasniego n.w.a method man wu tang ckan masta ecre   nas dmx..ale poslego tez..na koencerty czasm chodze..
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #22 : 2004-02-29, 21:42 »
o nie.. mezo nie :) ...

PeeS. Chodzi mi o trawe ta co rosnie na polu i ja jedza jelenie ale nie ma innej :grr:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #23 : 2004-03-01, 05:31 »
Cytuj

Niechce byc uszczypliwy ale czy ty w swoim życiu zapaliłes zioło

 
a jakie to ma znaczenia....ten podpisa jest zabawny i chyba o to autorowi chodziło....poza tym "palenie zioła" to sie raczej średnio do szpanu zalicza...a jesli ktoś tym szpanuje to tylko swiadczy o niskim poziomie jego inteligencji...


poza tym kto jest najlepszym raperem to jest raczej osobiste odczucie bo raczej ciężko to zmierzyć,zbadać,zważyć i wyciągnąc jednoznaczny wniosek....ja lubie kilku raperów jako ludzi natomiast nie słucham ich utworów.....(np. ascetoholix)

Ciapka ja bym do twojej listy dodała jeszcze CNN ,2 PACA, ICE CUBE'a,KHADAFIego,SHAQA O'NEALA itd.
Zapisane

pola

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #24 : 2004-03-01, 07:16 »
....... nie no jakiś obłęd ....... do czołówki polskiego hh zaliczają Mezo  :lol:  :lol:  :lol: no nie masakra sie robi na tym forum :? :? :? :?
Mezo za żadne skarby nie będzie raperem nawet jakby bardzo chciał ....pisze texty dla 8 letnich (nie obrażając tych których go nie lubia ;)) dzieffczynek które z uwielbieniem wpatrują sie w hip hopowego idola ....... :lol: no sory chyba coś nie tak  :roll:  :roll:
ja uwielbiam hip hop i nie dam żeby to środowisko zanieczyszczał "Mezo"  :roll:  :roll:
koszzzzzmar  :o :o :o :?

pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów hh :lol: :P

pees. chyba sie zgodze z Jimmym :D:D :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #25 : 2004-03-01, 07:28 »
ee wyaznie chodzi o zolo..szanuj zielen bos nie jelen..  no i byc inaczej nie bedzie i zewcyziscie jak ktos niebarłdzo w  tych tamnatach to opisy i nasyzwki posinen sobie darowac..heh..widuje czams taki barciuchów  z nasywakami sznuj sielen co nigdy ziola nie wiedzieli na oczy ale otsro szpoanuja...ale gitara dobra fazy  takich sa..buj eks takiemu//co to pali niewoiadomo ilei wogole.. sprzedal majeranek..i jescz ile sie naopowowiadal..jakie to fazy potem mial..hahaha dobra korba mówie wam:)) zlewy sa totalnie z  takich pozerów..a potem sam z nim zajrala.,prawdziwe ziolo..i to mocny staf i tamtan odfrunoł..ciekawe cyz sie skapowal ze wczesniej palil majaernaek!!! ha.. co faza:)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #26 : 2004-03-01, 07:31 »
Pola wielki hip hopowiec ... pff only Mc
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #27 : 2004-03-01, 10:42 »
SMIESZNE.. hh i moda wylazła ze stanów.. ok. Biedne dzielnice itd. ZA duze ciuchy byly daltego ze sie dodzierało po starszym rodzenstwie..
 A teraz hh to muzyka dla biedoty w polsce.. dla biedoety która wywala 150zł na za szerokie spodnie z glupimi naszywkami. HH to pozerstwo, to samo co dzisiejszy punk (jak wogole taki istnieje) czy inne takie.
    Nawet w stanach hh stał sie pozerstwem.
 Te wszystkie zespoły hh, które spiewają o kolesiach pod klatką - a sami się rozbijają mercami ...
   Juz najwiekszy polew mam z ludzików zielonych.. trawka i trawka..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #27 : 2004-03-01, 10:42 »

Flaś

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #28 : 2004-03-01, 13:45 »
Ja słucham Paktofoniki, F.I.S.Z 'a, czasem WWO i Kalibra ... To jest hip- hop, a Mezo, Ascetoholix i reszta to totalna komercha i na dodatek wcale nie hip- hopowa ...   :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #29 : 2004-03-01, 19:56 »
ci trawka i trwaka to naptrwde tak maja.. treawka i trwakw i widz tylko traweke i wogole dobra faza z nich ejst hehe..
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.