Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Hip Hop  (Przeczytany 10074 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hip Hop
« Odpowiedź #60 : 2004-03-04, 18:37 »
Po prostu w dresie nie należy chodzić wszędzie, to nie jest żaden strój wyjściowy, tylko sportowy, wygodny.A jak spotkam normalnego dresa, z którym dam radę pogadać i będzie się czasem przebierał w inny strój to na pewno go nie skreślę.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #61 : 2004-03-04, 18:57 »
Nio, to dobrze. Ja mówię po polsku, mało przeklinam (tylko gdy jestem zły), a co do uioru, to mam śliczny w garniturek, w którym pokazuję się dość często. Na wszytkie uroczystości, poza kościołem. Kościół to inna bajka, której wam nie będę opowiadał, ale dla mnie istotna, dlatego do kościoła chodzę w dresie. Na imprezy nie chodzę :).
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hip Hop
« Odpowiedź #62 : 2004-03-04, 19:10 »
Ja nie mam na myśli garniturku, na uroczystości tylko jakieś inne normalne ciuchy. Do kościoła też chyba powinieneś założyć coś innego, przez zwykły szacunek. A na imprezy to jesteś za młody jeszcze ;)  Jak widzę w klubie nawalonych jak świnie małolatów udających, że są bardzo dorośli i dojrzali to az mnie cholera bierze :grr:  Na szczęście do porządnych klubów nie mają wstępu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #62 : 2004-03-04, 19:10 »

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #63 : 2004-03-04, 21:33 »
Normalne ciuchy... tzn? Nawet nie chcę słyszeć. A o kościele to powiedziałęm, że to inna bajka, której wam nie chce opowiadac, bo się tutaj nie zmieści. Więc kościół zostawmy w spokoju. Poza tym jak moja koleżanka dziś powiedziała "to nie jest ważne, liczy się to, co jest w środku", powinno rozwiać wszelkie wasze inteligentne ideologie... Noszenie dresu, bycie łysym i setki innych rzeczy, nie mają wpływu na człowieka, a jeśli wy macie inne zdanie, to na waszym miejscu wstydziłbym się go wypowiadać. Dziękuję, skończyłem. Jeśli coś będziecie chcieli, to proszę na PW, bo tego tematu nie mam zamiaru już odwiedzać.
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #64 : 2004-03-04, 22:20 »
Cytat: Ciapka
co jsuz nie moge móic ze ninwdz dresów?  koels wyluzuj chodz se w dresie muj kumpel tez to robi..ja sie z niego smieje..ale i tak fo lubie..
 to parwd ze jak tkos w dreis chodzi to nie znacyz ze glupi i ze bije  i kradnie..ale poprtu  dla mnie dresy sa oblesne i jusz...niepodboaja mi sie i to strasznie..nawte takie sk8 ...ble..


Tego nie da sie czytac  !!!!! Rozumię, że masz dyslekcje itp ale to nie powód zeby pisac szyfrowane posty !!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #65 : 2004-03-05, 07:31 »
dontete ile mas zlat?
te malolaty nawalone w klubach nie udaje doroslych ..nienwied zjak ktos takie glupoty gada..blech..ja mam 16 lat i czeto chodz na imrey dsykoteki konceerty..i nie dlatgeo z e prz to jets dorlsoejsza..wrecz pdwrotnei cuzje sie dziekciem ktre   kocha sie bawiwc..kocha imrezy chlopakow i  to wrzysko co temu towarxyszy:)!a do kosciola nie chodze..
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #66 : 2004-03-05, 09:46 »
Spadam z tego postu. Cały  czas nie potrafisz zrozumieć że nie chodzi mi o gości w dresach a o drezsiarzy, których opis tak cię zabolał ... sorry ze sie czepiam wieku .. ale jak ci tłumaczę 3 posty pod rząd że nie chodzi mi o UBIERAJĄCYCH się w dresy tylko o ZAPASIONYCH STERYDOWCÓW ZWANYCH TEŻ PLACKAMI.... to ja to sobie wolę tłumaczyć młodym wiekiem a nie brakiem inteligencji...
  Co do szufladkowania.. Utożsamiając się z noszącymi dresy, a inni z HH .. sory .. kto tutaj szufladkuje.. najpierw uciekacie pod banderę jakiejs subkultury... nie potraficie poważnie porozmawiać o tym co ona sobą przedstawia, a mnie o dociekliwość posądzacie o szufladowanie...
   Jak dla mnie temat skończony.
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #67 : 2004-03-05, 10:47 »
Cytat: DonTeTe
Galago De Codi, przekleństwa poleciały, bo nazwałeś mnie podswiadomie bezmózgim debilem wyrywającym budki telefoniczne. A jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o hh, to nie licz na prawdę. Takowa nie istnieje. Nie można ogółu ubrać w słowa okreslające typową jednostkę. Nie możesz powiedzieć, że hh'owcy są skate'ami i jezdzą na rolkach i deskach. Bo znajdzie się dres, który tworzy hh i twoja ideologia legnie w gruzach. Radziłbym ci zaprzesatć szufladkowania i szukania dla ludzi ideologi. A tak poza tym, to nie mów, że ja tylko noszę dres i to nie znaczy, że jestem dresem. Bo co, w takim razie znaczy być dresem? Chodzić w garniturze i kroić dzieci na ulicy? Tu też radziłbym :stop: zastopować...

Ciapka, uwarunkuję się do mojej maksymy i nie zamieszczę tu komentrarza, który mógłby cię zranić. Nie odpowiadaj nawet na tego posta, bo nie miałbym ochoty już ciebie słuchać, bo mam mdłości jak czytam wypowiedzi takich ludzi jak ty. Po drugim twoim wejściu mógłbym pozostawić komentarz... a nie chciałbym.

Darke Elf K., masz rację, tylko małe sprostowanie, Timonek to mój kot, ja jestem DonTeTe ;) Ale tak poza tym to mój podpis pod twymi słowami.

:wink: prawde mówiąć nienawidze ludzi którzy się czepiąją do ubioru
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #68 : 2004-03-05, 11:09 »
Cytuj

 prawde mówiąć nienawidze ludzi którzy się czepiąją do ubioru

   Zeby było jasne, nie czepiam się ubioru. Pytam się dlaczego, lub co więcej prócz sposobu bierania.
    :-x
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #68 : 2004-03-05, 11:09 »

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #69 : 2004-03-05, 13:38 »
Galago, cieszę się, że od nas odchodzisz, płakać nie bedę, bynajmniej, heh.
Cytuj
ale jak ci tłumaczę 3 posty pod rząd że nie chodzi mi o UBIERAJĄCYCH się w dresy tylko o ZAPASIONYCH STERYDOWCÓW ZWANYCH TEŻ PLACKAMI....

Wytłumaczyłeś mi to po raz pierwszy, wcześniej wciąż mówiłeś inaczej, ale dobra, papa.
Jimmy, ja jakimś cudem przeczytałem każde słowo, które napisała ciapka. I to nie chodzi o jej dyslekcję, tylko o to, że szybko pisze na klawie ,lub nawet nie patrzy co piszę, tak mi się wydaje. Ja też bym tak chciał, ale może bez połykanych i zmienianych literek ;)
Ciapka, rocznikowo mam 16, i tak się przedstawiam. Na tym forum jednak liczy się skończone, więc mam tylko 15 i czuję się nieswojo ;) Co do impr, to poza kameralkami, które użądzam z kumplem, na żadne nie chodze i nie mam zamiaru. Na tych kamerlkach przychodzą dresy, skate'ci i wiele wiele innych indywidualistów, hehe
Darke, po raz drugi się z tobą zgadzam, a Galago odpowiedzi mi się nawet nie chce czytać (jednak czytam)...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #70 : 2004-03-05, 14:21 »
Jakbbyś pocztyał troche moich postów bo jest juz ich troche i mnie poznał, to być już dawno zakapował że nie jestem jakims oszołemem, który dzwoni na policje jak tylko zobaczy człowieka w dresach wracającego z np. wf-u ... ale rzniesz kozaka po 157 postach jakbyć pozrzerał wszystkie rozumy.
   Oczywiście zamiast spokojnie przecztać wolicie kłapac jakaczkami jak wściekłe psy.
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Hip Hop
« Odpowiedź #71 : 2004-03-05, 14:31 »
Dobra koniec! Bo troche to wykroczylo poza normy dobrego smaku!
Czytam Was od jakiegos czasu i mysle, ze kontynuowanie tej "wymiany" zdan nie ma sensu.
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #72 : 2004-03-05, 16:20 »
Bravo dla LFree, wedłuh mnie to nie miało sensu, od momentu, kiedy pojawiło się słowo "dres", bo tu mowa o hh, który pan mądry oddaje dla szerokich spodni...
A może tak temacik o dresach, jaką muzykę byś zaproponował? Techno czy Disco Polo? Ups, to pytanie nie na miejscu chyba, ale odpowiedz, jednym zdaniem, bez dalszego dialogu do przeciągania
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Hip Hop
« Odpowiedź #73 : 2004-03-05, 16:26 »
Cytat: Galago De Codi
HH to pozerstwo, to samo co dzisiejszy punk (jak wogole taki istnieje) czy inne takie.


co do punku to sie nie zgodze....
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #74 : 2004-03-05, 16:36 »
Ja bym się do niczego nie zgodził...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #74 : 2004-03-05, 16:36 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Hip Hop
« Odpowiedź #75 : 2004-03-05, 17:00 »
sorki misiaki, ale strasznie zboczyliście z tematu. Zamykam.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 25 zapytaniami.