Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: mezo rulezz.......  (Przeczytany 6065 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #30 : 2004-04-13, 10:44 »
mili, ja juz powoli trace do was cierpliwosc...
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

mili

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #31 : 2004-04-13, 10:48 »
alez dlaczego...? przecież wróciłam do tematu  :;d:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #32 : 2004-04-13, 11:29 »
To po co wchodzisz na temat kóry Cie nie interesuje i mowisz,ze ta muzyka jest fuj itp. Jak Was nie interesuje to nie wchodzcie tutaj tylko po to zeby powiedziec,ze tego nie lubicie. Z góry przepraszam moderatora ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

mezo rulezz.......
« Odpowiedz #32 : 2004-04-13, 11:29 »

olc!a

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #33 : 2004-04-13, 11:37 »
No cóż... Mili odpowiedziała na pytanie w temacie, nie ma się o co do niej rzucać ;)
A moje zdanie... Nie lubię Meza, tak samo jak nie lubię w ogóle polskiego hh (nawiasem mówiąc to zgadzam się z niektórymi - Mezo niewiele ma wspólnego z hh). Czasmi zdarza mi się posłuchac amerykańskiego :) Ale ogólnie wolę inny rodzaj muzyki...
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #34 : 2004-04-13, 11:42 »
Okay ja sie nie rzucam,ale mozna to powiedziec w taki sposob jak np. Ty olc!u. Dobra powiedzialabym cos jeszcze,ale ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Jimmy

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #35 : 2004-04-13, 17:30 »
Cytat: ~~Katarzynka~~
on jest super !!!  muj kolega ma kolege co go zna


O łaaaaaaaaaaaaaaaaaaał. Mój znajomy z netu nawijał z Eldoką na gg. Przynajmniej tak uważa.

BTW: Jak chcesz ~~Katarzynko~~ założyć fanklub Meza to zatytułuj inaczej temat. Mam dziwne wrażenie, że bardzo się irytujesz na niepochlebne opinie o Mezo.
Zapisane

pola

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #36 : 2004-04-13, 20:39 »
no właśnie jak napisał Jimmy -strasznie cie denerwują złe wypowiedzi o twoim idolu a przecia twoje pytanie brzmiało "lubicie meza ? tak czy nie ..." czy jakoś tak :roll: no to niektórzy napisali że tak a niektórzy że nie ...... a ty sie od razu na nich rzucasz :?
temat trza było zatytułować dla fanów mezo .....wtedy byłabyś wsród swoich :roll:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #37 : 2004-04-13, 20:42 »
Zgadzam sie, jezeli zadajesz pytanie czy lubisz to mozesz sie psychiczne przygotować na negatywne odpowiedzi i opinie
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #38 : 2004-04-13, 23:46 »
Ja od siebie dodam, że odbieramy Katarzynkę w taki wybuchowy sposób, bo ona na końcu każdego zdania stawia wykrzykniki :roll:  Prosiłam już ją kiedyś żeby przestała, i dalej nie wiem po co je stawia :bezsilny: może tak jej się bardziej podoba :mysli: . W każdym razie nie wiem jak Wam ale mi się to bardzo źle czyta, zawsze mam wrażenie, że ona te swoje posty wykrzykuje albo przynajmniej podnosi głos a to nie jest miłe w konwersacji. Może jak ktoś jeszcze mnie poprze to skłoni ją do zaprzestania wrzaskow ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

mezo rulezz.......
« Odpowiedz #38 : 2004-04-13, 23:46 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #39 : 2004-04-13, 23:52 »
No ja cie popre, bo to troche dziwne, że ona sie tak unosi, jak ktoś go nie lubi... "o gustach sie nie dyskutuje" jak to mowi wiele osób...  :hmmm:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #40 : 2004-04-14, 00:05 »
Po to jest forum żeby dyskutować, ja też meza nie lubię :P
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #41 : 2004-04-14, 18:43 »
Wykrzykniki czasmidenerwują, bo czasami nie wiadomo jak odebrac jakąś wypowiedź, a co tego, ze sie o gustach nie DYSKUTUJE, to z tego co wiem to forum jest DYSKUSYJNE :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #42 : 2004-04-14, 19:08 »
Mi sie wydaje ze o tym co ktos lubi mozna dyskutowac, ale nie na podstawie wyzwisk i t d, ale jak ludź normalnie napisac o co chodzi..

PeeS Mnie tez te wykrzykniki wkurzają
Zapisane

hexe

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #43 : 2004-04-14, 19:10 »
jezeli nadal bedziecie schodzic z tematu to go zamkne i ja i lfree juz o to prosilismy....
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #44 : 2004-04-14, 20:09 »
Wracając do tematu :P
Ja  ogolnie nie lubie hh ale piosenki meza kojarzą m się z wakacjami i w takim razie lubie je ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

mezo rulezz.......
« Odpowiedz #44 : 2004-04-14, 20:09 »

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #45 : 2004-04-14, 20:10 »
Ja, lubię choć tylko dwie piosenki słyszałem :).
Zapisane

~~Katarzynka~~

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #46 : 2004-04-14, 20:17 »
ja tam lubie wszystkie! :wink:
Zapisane

BETA

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #47 : 2004-07-26, 13:34 »
Cytat: *Weronika*
Ja nie lubie  :roll: ja nienawidze hip-hopu  :P  :roll:


No jak ktoś lubi rock to raczej nie zabardzo "klei się" do hh . Ja coś o tym wiem ... ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #48 : 2004-07-26, 14:44 »
Cytat: Magdaland
Mi sie wydaje ze o tym co ktos lubi mozna dyskutowac, ale nie na podstawie wyzwisk i t d, ale jak ludź normalnie napisac o co chodzi..
dokładnie się z tym zgadzam, niektórzy z was dyskutować nie potrafią, niestety, Pola jak mi wiadomo, nie przesłuchałaś płyty Meza :lol: :lol: :lol: - ale mądrować się potrafisz :P nie każdy musi słuchać Nagłego Ataku Spawacza, żeby wiedzieć, co to jest hh :? - ehh nie chce mi się powtarzać :roll: - bo to jak grochem o ścianę :(
Zapisane

Essey

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #49 : 2004-07-26, 15:00 »
Słyszałam tylko dwie piosenki Meza i baardzo mi się podobały. Ale nie odpowiem tak czy nie bo po prostu za mało słyszałam. A HH lubię i czasem słucham ;)
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #50 : 2004-07-26, 22:14 »
Ja tam lubię hh i piosenki meza też, ale inną muzę też lubię słuchać...
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

mezo rulezz.......
« Odpowiedz #50 : 2004-07-26, 22:14 »

Morticia

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #51 : 2004-07-26, 23:39 »
hmm Mezo kojarzy mi się dziwnie tak jak cały hh ;) Czyli biedny poeta wiesz wywodzą cy się z nizin który nie szanuje kobiet ,uważa że tylko jego rap jest najlepszy i ciągle się z kimś na wizji kłóci
I nie wiem czemu ktoś się tak wnerwia jak się mówi że hh to .... No jakoś nikt mi nie złamie serca jak powie że np Nirvana to dno albo że metal to tylko wycie i nic więcej
Zapisane

ina

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #52 : 2004-07-28, 09:10 »
mi Mezo nieźle podpadł, po programie K. Wojewódzkiego... :/ że nie zna się na żadnym typie muzyki oprócz hh... no dajcie spokój:/ już na te jego pioseneczki patrzec nie moge... a polski hh... zalezy co :P
Zapisane

BETA

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #53 : 2004-07-28, 13:30 »
Cytat: Morticia
No jakoś nikt mi nie złamie serca jak powie że np Nirvana to dno albo że metal to tylko wycie i nic więcej

Hmm ... to mam nadzieję , że Cię nie załamię jak powiem , że Nirvana jest naprawdę do d**y . Sorry , ale to nawet nie jest wycie  ;) . Ale wiem , wiem każdy ma prawo do wybierania tego co mu się podoba , więć tak samo sądzę , że każdy ma prawo wyrażać własną opinię na różne tematy ...  :P
Zapisane

ina

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #54 : 2004-07-28, 17:17 »
a tak do tej Nirvany.. może sie nie znam, ale wg. mnie Nirvana nie jest w żadnym stopniu metalem... [heh.. tak mi powiedziała kumpela.. ze Nirvana to metal:/]
Zapisane

Morticia

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #55 : 2004-07-28, 21:54 »
No to gratulacje dla kumpeli :lol: Sorry ale chyba czas na małą edukację muzyczną ;)
Zapisane

ina

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #56 : 2004-07-28, 22:17 »
dodam dalej, że stwierdziła, że słucham metalu i jestem metalem [bo mam rzemyczki na łapce i słucham nu-metalku, Nirvanki, Linkin Park itp.]
Zapisane

pola

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #57 : 2004-07-28, 22:30 »
Cytuj

mi Mezo nieźle podpadł, po programie K. Wojewódzkiego...
łojeso.... nieźle się uśmiałam :lol: buahahahaaaa... a jak miał jechać po freestylu to normalnie aż mnie skręcało... ten facet nie ma pojęcia o freestylu !!!!
ee tam czy Mezo będzie na polskiej scenie czy nie mało mnie obchodzi ... a na jego płytę szkoda mi kasy :roll: dał mi popis swoimi dwoma ,moze trzema kawałkami :krzywy: ...
aha , zacytuję wam coś na do widzenia:
"Moje zdanie jest moim zdaniem ,Twoje Twoim i niech tak pozostanie"
i dziękuję bardzo

Dla zainteresowanych :ten cytat "pochodzi" z piosenki TDF'a ,znanego jako TeDe ,albo Tedunio :P jak tam sobie chcecie
Zapisane

Forum Zwierzaki

mezo rulezz.......
« Odpowiedz #57 : 2004-07-28, 22:30 »

Morticia

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #58 : 2004-07-28, 22:31 »
No to gratulacje dla znajomych :wink: Ale pewna Pani co ją znam też chyba nie wie do końca czego ja słucham No na 100 to nie jest Mezzo i hh  ;)
Zapisane

ina

  • Gość
mezo rulezz.......
« Odpowiedź #59 : 2004-07-28, 22:34 »
nie no dla tej babki, wszystko co słucham jest be... więc wiesz.. morticiu przecież to nie jest straszne.. dla niej tylko hh bo tego wszyscy słuchają [nie urażając tutaj ludzi, ktorzy naprawde to lubią...]
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 27 zapytaniami.