Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!  (Przeczytany 1620 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

onka

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« : 2003-07-19, 04:21 »
wlasnie jestem strasznie zdenerwowana bo Bono dostal dzis o 19 zastrzyki przeciw grzybom ktore ma w uszach i lekarz powiedzial,ze moze ale zadko sie zdarza reakcja uczuleniowa po tych zastrzykach , dostalam 2 tableki odczulajace jaby pies zaczal byc nadpobudliwy, mial powiekszone oczy, drapal sie i mial opuchniety pysk- i te wszystkie objawy ma teraz Bonek :(
najpierw"zemdlał" jak wstalo po tych zastrzykach u weta - lekarz stwierdził,że to ze stresu  i że te zastrzyki sa bardzo bolesne i to mogła być reakcja psa przez to,że jest gorąco i go bolało
zaczelo sie o 3 rano - najpierw zaczal sikac w ieszkaniu gdzie popadnie, biegac wta i spowrotem,kladl sie siadal, drapal strasznie i trzepal glowa, warczal,piszcal i nie wiem co jeszcze bo nigdy tak sie nie zachowywal
Niech juz bedzie rano i bede mogla z nim pojsc do weta...
mam ogromnego stracha
Bono dostal teraz te dwie tabletki i chyba sie uspokoil- zasnal wlasnie na moich nogach -tak bardzo potrzebowal kontaktu podczas tego ataku,ze az sie poryczalam bo nie moglam mu pomoc w zaden sposob- pomagalam mu sie drapac tylko i musialam go pilnowac ciagle bo az rany sobie porobil na uszach...
zasnal ,ciagle sprawdzam czy oddycha,matko gdyby odszedl...
nie moge normalnie , przepraszam ,musialam sie gdzies"wygadać" mam nadzieje,ze juz po wszystkim
Zapisane

lila

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #1 : 2003-07-19, 08:50 »
ONKA !!!

Trzymam kciuki , będzie dobrze  :)


lila i Rufus
________________________________________________________
Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach  :D
Zapisane

siba

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #2 : 2003-07-19, 09:13 »
Bosze ! Co on dostal? Koszmarna sprawa ...  I jak teraz ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedz #2 : 2003-07-19, 09:13 »

kazuja

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #3 : 2003-07-19, 09:49 »
jejku :( i co to bylo? napisz nam koniecznie jak wrocisz...jak sie psina czuje?
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #4 : 2003-07-19, 11:21 »
Onka czy wet nie przesadził z tymi zastrzykami - to się może odbić na jego wnętrznościach (oby nie !!!). Co z tego że mu uszy wyleczy jak np. serce nie wytrzyma ???!!!
Może skonsultuj się jeszcze z jakimś innym wetem. Mój pies miał już sporą infekcję uszu i dostał taką extra maść (niestety nazwy nie pamiętam). A na grzyba skóry dostal tabletki, ale one są bardzo szkodliwe dla wątroby i tak puchnął, że wyglądał jak suka przed porodem. Wet odstawił mu te leki i leczył innymi i już było OK.
Zapisane

Gerda

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #5 : 2003-07-19, 13:13 »
a te zastrzyki gdzieś pod koniec grzbietu w mięśnie dostał ??? ja Onka wsółczuję tobie i przdewszystkim Bonkowi  :roll: dobrze, że ci wet dał chociaż te tabletki, szkoda, że nie miałaś tel domowego tego weterynarza, przecież tak powinno być, w końcu to lekarz i musi być dyspozycyjny, taki sobie zawód wybrał  :? (ja rozumiem, że człowiek może mieć swoje życie, ale jak jest się lekarzem to chyba z powołania  :?: ) wierzę, że Bonek niedługo dojdzie do siebie  ;)
Zapisane

donna

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #6 : 2003-07-19, 14:21 »
Cytat: Gerda
ja rozumiem, że człowiek może mieć swoje życie, ale jak jest się lekarzem to chyba z powołania :?:


 :lol:  :lol:  :lol:
Ale nie przeczę, że tacy się zdarzają, bo na takiego trafiłam. I nie miałabym skrupulow obudzić go o 4 w nocy.

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok z Bonkiem, trzymam kciuki.
Zapisane

Gerda

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #7 : 2003-07-19, 19:43 »
donna no nie śmiej się ze mnie  :lol: wiesz w jakim sensie to napisałam hehe  ;) ONKA CO Z BONKIEM ???? MAM NADZIEJĘ, ŻE MU TO JAKOŚ PRZESZŁO :!!!:
Zapisane

onka

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #8 : 2003-07-20, 01:12 »
Bono już czuje się lepiej - jeśli chodzi o jego reakcje na te zastrzyki - napisze rano nazwe jak wróce do domu (teraz jestem w pracy)
bylismy dzis u weta innego bo ten miał tylko otwarte od 9-11 a ja po nieprzespanej nocy rano jeszcze wyszłam z psem o 7:30 i przysnęło mi się z Bonkeim w łóżeczku dp 11 prawie :(  ale najlepsze jest to ,że zadzwoniłam o 11 do tego weta i mówie co i jak - on w odpowiedzi "tu nie ma co debatować,prosze z nim przyjść jestem w lecznicy"
no i poszliśmy - gorąco dziś było okrutnie Bono ledwo szedł i coś jest chyba nie tak bo tak sika długo ,sika i sika jakby nie wiem ile wypił  :shock:  a wet dośc daleko a ja bez samochodu - koszmar - na ręce nie ma szans pies waży 34 kilo :?  ale jakos doszliśmy a tu dupa blada za przeproszeniem lecznica zamknięta - az sie poryczałam ze złości co za człowiek!! umawia sie i po prostu zamyka o 11 i go nie ma  :twisted:

no ale juz w normir jeśli chodzi o uczulenie Bonka ,uszy coś nie bardzo gorace strasznie ale musimy poczekac do poniedziałku aż zneutralizuje sie ten antybiotyk co psu zaszkodził
dzieki Wam za dobre słowa
Zapisane

Forum Zwierzaki

jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedz #8 : 2003-07-20, 01:12 »

Gerda

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #9 : 2003-07-20, 09:46 »
uffff już myślałam, że to coś poważnego, bo tak długo tu nie pisałaś, ale z tego weta dupek podły :!!!: :grr:  :twisted:  :evil: :killer:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #10 : 2003-07-20, 12:22 »
Znam takie przypadki - już raz pisałam, jak mi pies zdychał to pan w lecznicy powiedziła mi że lecznica jest czynna od 13 no i że mu przykro, a następnie się rozłączył. Nigdy im tego nie wybaczę !!!!!
Zapisane

onka

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #11 : 2003-07-20, 13:16 »
Cytat: Gerda
uffff już myślałam, że to coś poważnego, bo tak długo tu nie pisałaś, ale z tego weta dupek podły :!!!: :grr:  :twisted:  :evil: :killer:


przepraszam ,że sie nie odzywałam ale najpierw odsypiałam nieprzespana noc a potem latałam po weterynarzach  :(
Zapisane

kareena

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #12 : 2003-07-20, 16:41 »
troche nas wystraszyłas tym nieodpisywaniem, ale cieszę sie że już lepiej.

a tego weta to bym :evil:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #13 : 2003-07-20, 19:43 »
Onko ucałuj ode mnie Bona! Będzie wszystko w porządku. Niestety niektórzy weterynarze nie powinni wykonywać swojego zawodu. Ten zawód jest powołaniem podobnie jak zawód lekarza. Weterynarz powinien pomagać chorym zwierzętom, a nie im szkodzić.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

siba

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #14 : 2003-07-20, 20:39 »
Ale juz wiecej takich zastrzykow nie bedzie dostawal ? Wogole co to bylo za cholerstwo ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedz #14 : 2003-07-20, 20:39 »

onka

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #15 : 2003-07-20, 22:29 »
Cytat: siba
Ale juz wiecej takich zastrzykow nie bedzie dostawal ? Wogole co to bylo za cholerstwo ?


no i znowu jestem w pracy i nie potrafie napisac nazwy tego leku, po którym Bono dostał szoku coś na M :?:  rano z domu napisze.Na pewno OTOMAX taką zawiesinę do uszu dostaje - po 8 kropel do każdego ucha 2x dziennie i tutaj musze przyznać,że wetowi się udało dobrać bo pomaga - nie ma juz wydzieliny z ucha - a była to zakrzepła krew z jakimś świństwem :shock:  i uszy nie są juz takie gorące

te zastrzyki mielismy powtarzać jeszcze 2x w piątek przyszły i jeszcze następny ale oczywiste jest,że nie będą mogły byc podane :?
jutro inny wet zobaczy czy będzie potrzebny jeszcze antybiotyk w zastrzykach
dziekuje  za wsparcie :list:
Zapisane

Gerda

  • Gość
jest 4 rano a Bono ma szok po zastrzykach!
« Odpowiedź #16 : 2003-07-21, 13:56 »
Cytat: onka
[..]przepraszam ,że sie nie odzywałam ale najpierw odsypiałam nieprzespana noc a potem latałam po weterynarzach  :(

nie musisz przepraszać, wiem, że w takich przypadkach nie ma się głowy do działania jakiegokolwiek, pomijając oczywiście opiekę na Bonkiem  :roll: bardzo się cieszę, że twoje Futro już dochodzi do siebie  :wink:
jednak przemyślałam sobie tą sytuację z wetem i muszę cofnąć parę swoich słów, to była chwila emocji, któr mnie trochę poniosły. Przecież wcześniej napisałaś, że dał ci te tabletki, że gdyby Bono miał na ten zastrzyk uczulenie. Najbardziej wkurzył mnie fakt, że zamknął lecznicę przed twoim przyjściem, a z takim niesłownym wetem to trzeba uważać  :? . Choć więcej jego winy tu było jakby nie patrzeć  :roll: , bo skoro wiedział, że może nastąpić taka reakcja, to mógł ci dać przecież swój tel domowy :!!!: cholera no, ludzie są dziwni naprawdę  :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.