Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy ktokolwiek wie...  (Przeczytany 1297 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwia751

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« : 2003-11-02, 18:43 »
coś na temat rehabilitacji psiaka po usunięciu główki kości udowej(lub ogólnie po zabiegu na stawie biodrowym),może jakieś linki do stronek o tej tematyce.Będę wdzięczna za rady ponieważ psiak powinien już stawiać nóżkę a on ciągle nie chce  :( jak go do tego namówić?Boję się żeby operacja nie poszła na marne..
pozdrawiam
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #1 : 2003-11-02, 21:20 »
Ojezu pozdrów swojego psiaka i ucałój go gorąca. Niestety nie wiem jak mam Ci pomóc. Napisz co zrobiłaś i czy piesek już się lepiej czuje
Zapisane

carragan

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #2 : 2003-11-02, 21:49 »
a co wet na to ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedz #2 : 2003-11-02, 21:49 »

sylwia751

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #3 : 2003-11-03, 11:49 »
wet karze masować i jeszcze raz masować oczywiście słucham jego rad ale myślałam,że może już ktoś z Was to przerabiał i może coś doradzić, ale dziękuję za zainteresowanie i całuski oczywiście Go ucałuje :)
[/img]
Zapisane

carragan

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #4 : 2003-11-03, 12:27 »
hmm to moze idz jeszcze do jednego albo chocby do jakiegos zadzwon skoro nie jestes pewna czy to wystarczy.....
Zapisane

O

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #5 : 2003-11-03, 13:25 »
Napisz do wetów z www.vetserwis.pl. Oni na pewno Ci pomogą. Na odpowiedź będziesz może musiała poczekać dzień, dwa, ale i tak wydaje mi się, że warto.
Zapisane

sylwia751

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #6 : 2003-11-03, 16:50 »
dzięki za rady do wetów z vet serwis już napisałam i czekam na odpowiedź tylko,że już od 5 dni..do weta który przeprowadzał operację mam zaufanie chociaż z drugiej strony przez niekompetencje innego Igor trafił na stół :grr: widzę poprawę u Igora ale ciągle nie stawia łapki a wet. twierdzi że powinien a ja już niewiem co myśleć.Co do dzwonienia po innych to twierdzą,że muszą psa zobaczyć....6 jedziemy na słonko(do weta) do kontroli to zobaczymy co powie
a to jest właśnie Igor
http://onephoto.net/info.php3?id=42962
Zapisane

_Karolina_

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #7 : 2003-11-03, 17:30 »
Jak śliczniutki :) To jest York czy Skily Terrier??
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #8 : 2003-11-03, 18:03 »
Sylwia, ja też napisałam do vetserwisu kilka dni temu i nie dostałam odpowiedzi :/.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedz #8 : 2003-11-03, 18:03 »

sylwia751

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #9 : 2003-11-03, 19:26 »
karolina:to jest york na zdjęciu miał ok 4 miesiące
norris:może mają tam jakiś zastuj -kiedyś  tam pisałam i odp dostałam po 3 dniach
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #10 : 2003-11-03, 19:40 »
właśnie mi odpisali :lol:
Zapisane

Katerinas

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #11 : 2003-11-03, 20:04 »
Sylwia751: Tak sobie pomyślałam... nie znam się bardzo na tych kostnych sprawach... ale jeśli go bolało przed operacją i trochę jeszcze po... to może nie stawia łapki bo się boi? No wiesz ... człowiek jak złamie sobie nogę to potem po złożeniu i zrośnięciu jakoś tak niepewnie na nią stąpa... może ja głupoty bredzę ... ale... może...
A swoją drogą warto by zasięgnąć porady innego weta...
Zapisane

olc!a

  • Gość
Czy ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #12 : 2003-11-04, 12:39 »
To trochę inna sytuacja, ale co tam. Mój poprzedni pies, Boluś, miał złamanie otwarte lewej tylnej łapki... Właściwie to nie złamanie, ta łapa była roztrzaskana... Po operacji długo nie stawał na tę łapkę, chociaż w końcu się 'przełamał'. Ale łapka już nigdy nie była tak sprawna jak kiedyś... Do końca życia utykał, chociaż kość się zrosła...

Ucałuj pieseczka! Przepiękny jest! :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 25 zapytaniami.